Eveline, Max Intense Colour, Lip Liner (Konturówka do ust)

Eveline, Max Intense Colour, Lip Liner (Konturówka do ust)

Konturówka do ust to podstawa profesjonalnego makijażu ust - w kilka sekund koryguje kontur ust i nadaje im odpowiedni kształt.
Niezależnie od tego, czy Twoje usta są za wąskie, czy zbyt duże konturówka Max Intense Colour nada im pożądany wygląd. W zależności od potrzeb optycznie powiększy usta lub sprawi, że będą wydawały się mniej pełne.
Dziewięć modnych i ponadczasowych kolorów perfekcyjnie łączy się z pomadką, przez co usta wyglądają niezwykle naturalnie. Idealna twardość zapewnia komfort i łatwość aplikacji.
Przedłuża trwałość makijażu. Temperówka ułatwia codzienne stosowanie.

Świetna jakość

Naprawdę bardzo dobrej jakości konturowka. Ma miękki wkład dzięki czemu łatwo rozprowadza się na skórze nadając kontur ustom. Jest przyjemna i łagodna dla skóry, nie podrażnia oraz nie powoduje świądu. Chwalę również za temperówkę w za tyczce dzięki czemu mogę mieć zawsze przy sobie. Ma przyjemny zapach, i świetnie komponuje się z szminkami tej samej marki. Dobrze trzyma się na ustach i dość długo utrzymuje ich kształt. Znajoma poleciła mi abym wyprobowala, gdyż u niej sprawdza się znakomicie a usta maluję każdego dnia. Bardzo cieszę się że dalalm się namówić i jestem zadowolona.

Super

Posiadam 2 kolory i uwielbiam ich używać. Konturówka ma kremową konsystencję, jest miękka w aplikacji na usta. Używam zarówno z pomadką jak i solo. Trwałość jest genialna i to za kilka złotych.
Kredka posiada także temperowkę, co jest bardzo przydatne.
ZALETY
Kolory
Trwałość
Miękka
Temperówka
Cena
Wydajna
WADY
Brak

Polecam!

Świetna konturówka w niskiej cenie. Dobrze napigmentowana, wystarczająco miękka, żeby aplikacja nie szarpała ust. Trwała i wydajna, a dodatkowo dobry patent z końcówką, która ma temperówkę.

Posiadam w odcieniu 17 Warm Nude, jest to średnio-ciemny róż, z ciepłymi tonami. Idealnie wpasowuje się w mój kolor ust.

Całkiem, całkiem...

Tania i całkiem dobra konturówka. Świetnie się temperuje, rysik nie lata i nie łamie się jak mi się to zdarzało np. w dużo droższych kredkach marki Gosh. Jest nieco twardawa, co mi osobiście odpowiada, a raczej nie przeszkadza, bo nie ma negatywnego wpływu na aplikację. Chociaż jak ktoś ma zamiar używać tej kredki jako matowej pomadki to to nie jest dobry pomysł. Jest za mało kremowa. Ale łatwo się nakłada na usta, jest dobrze napigmentowana i całkiem dobrze się ich trzyma. Ogromny plus dla firmy za świetny patent z temperówką w zatyczce. Ostrą i naprawdę użyteczną. Mam tę kredkę w odcienu nude. To w sumie taki nude, nie nude, raczej zgaszony oranż. Dość oczywisty. Mi w sam raz pasuje, ale ktoś kto faktycznie szuka czegoś nude może być rozczarowany. Sporym minusem jest zbyt wąska gama odcieni. W zasadzie taki wybór to żaden wybór. No i te odcienie są mało wyszukane i mało subtelne. Ciemne. Mi odpowiada tylko ten jeden niestety. Ale jeśli chodzi o jakość produktu to jestem na tak. Niemniej ponownego zakupu nie będzie ze względu właśnie na mały wybór odcieni.

Mój ulubieniec.

Posiadam kilka tych konturówek i jest z nich zachwycona.
Płynnie obrysowują usta i dają piękny efekt.
Posiadają ciekawe kolory.
Konturówka nie jest twarda, ale też nie łamie się!
Polecam.

Ok!

Posiadam już długi okres czasu w swojej kosmetyczce ta konturówke. Bardzo ładnie obrysowuje ona usta. Nadaje im piękny kształt. Konturówką ma temperówka co jest wygodne. Wystarczy delikatny ruch ręki aby pieknie podkreślić usta!

Super!

Bardzo lubię ta konturówek! Świetnie wyglada na ustach. Posiada ładna gamę kolorów wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo wygodny produkt. Obrysowuje usta z lekkością! Noe jest twarda! Lubię!

Jedne z lepszych konturówek

Produkt kupiłam jakiś czas temu na jednej z Rossmannowych promocji.
Zalety :
+jest odpowiednio miękka
+gładko rozprowadza się po ustach
+dobrze wygląda na całych ustach jak i tylko na konturze
+ma temperówkę
+nie łamie się
+ładne opakowanie
+niska cena
Wady:
-brak

Bardzo dobra konturówka

Ładnie wypełnia usta. Jest trwała. Posiada ostrzynkę. Czasami tworzy grudki na ustach - nie wiem dlaczego. Ale ogólnie fajna konturówka. Polecam zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Świetna

Konturówka bardzo przypadła mi do gustu. Ma idealną miękkość, która sprawia, że usta są idealnie wykonturowane, a kreska ma intensywny kolor. Dodatkowym plusem jest łatwość jej temperowania, oczywiście za pomocą umieszczonej w skuwce temperówce. Jak na tą cenę produkt idealny.

Dobra.

Konturówka bardzo łatwo obrysowuje kształt ust, idealna dla osób które nie mają wprawnej ręki, takich jak ja, gdyż naprawdę bardzo łatwo i prosto można ją zaaplikować, bez ryzyka "zaciągnięcia" linii czy rozmazania. Jako osoba bez zdolności manualnych bardzo zwracam na takie rzeczy uwagę.
Konturówka jest dość miękka, ale na tyle twarda by łatwo i pewnie nią obrysowywać kształt ust.
Jedynym minusem jest jej trwałość (gdyby była bardziej trwała dałabym jej 5 gwiazdek) - około godziny utrzymuje się na ustach.
Kolor, który wybrałam to nr 13 - purple. Idealny dla osób o jasnej karnacji, odrobinę ciemniejszy róż, dobrze ożywiający usta i lekko je podkreślający, idealny do wielu dziennych pomadek, w kolorze różu czy delikatnych czerwieni.
Ładnie podkreśla usta, jest wystarczająco intensywny by fajnie ożywiać i podkreślać, ale nie na tyle by efekt był przejaskrawiony czy wulgarny.
Polecam.

Bardzo dobra

Mam naturalny odcień nude i jestem bardzo zadowolona. Miękka, łatwo się rozprowadza, trzyma się na ustach. Dobra, zarówno do konturowania, jak i do pomalowania całych ust. W ogóle nie wyczuwalna na wargach, nie wysusza, nie podkreśla suchości skóry.