Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Pojemność 0,3 g

Konturówka do ust. Specjalna formuła i wysoka jakość pozwala na uzyskanie idealnej kreski.
Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Jakość w świetnej cenie

Kredka Dream Lips Lipliner jest świetnym produktem w niskiej cenie. Posiadam odcień 521, który wygląda na ustach obłędnie. Kredka ma fajną konsystencję i fajnie się rozprowadza, łatwo się z nią pracuję i jest trwała. Używam jej czasem wraz z błyszczykiem, uzyskując efekt znacznie powiększonych ust. Produkt ponadto jest wydajny, łatwo dostępny oraz występujący w szerokiej gamie kolorystycznie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykorzystała: kilka próbek

Super!

Najpierw kupiłam 1 sztukę, a później już 10 :D To chyba o czymś świadczy...
+ Cena- w większości sklepów za ok. 7/8zł, ale na Allegro można złapać za 5,50zł!
+ Odpowiednia twardość- nie jest za twarda ani za miękka dzięki czemu nie ma uczucia rysowania po ustach patykiem ani nie rozpływa się i nie łamie.
+ Duży wybór kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie
+ Super, że skuwki mają też kolor, bo dzięki temu łatwiej je odróżnić w szufladzie
+ Pigmentacja bardzo dobra, nie ma problemu z pokryciem całych ust
+ Przy odpowiedniej pielęgnacji nie wysusza. Oczywiście na spierzchniętych ustach nic nie wygląda dobrze... Chwilę przed nałożeniem na całe usta warto nałożyć jakiś balsam i wtedy nakłada się jak marzenie.
+ Utrzymuje się całkiem długo
+ Zjada się równomiernie (przy nałożeniu na całe usta)
+ Nie rozmazuje się na pół twarzy jak potrafią to robić ultra miękkie konturówki

Podsumowując jest to świetny sposób na przetestowanie sporej ilości kolorów (można zaszaleć) i jest to super opcja jeśli malujecie też inne osoby (łatwo naostrzyć= higiena!)

Jedynym minusem jest to, że nie spotkałam się jeszcze ze sklepem, w którym dostępne byłyby testery, przez co ciężko jest sprawdzić na żywo kolor i trzeba posiłkować się zdjęciami z internetu :/

Kolor 527

Porządna kredka w śmiesznie niskiej cenie. Według mnie konsystencja jest idealna - nie za twarda, nie za miękka, kolor rozprowadza się równomiernie. Moja 527 to ciemna czerwień, mam wiele pomadek w podobnych odcieniach.
Właściwie równie często co do makijażu ust stosuję ją do makijażu oczu. Mogę zrobić nią czerwone kocie oko, lisie oko albo rozetrzeć z czerwonym cieniem u dołu powieki. Wielofunkcyjne cudeńko za grosze.

Kolor 522

W wielu recenzjach można przeczytać opinię o ,,masełkowatej’’ konsystencji i łatwości nakładania tego produktu. Niestety nie mogę się z tym zgodzić, chyba że mi się trafiła taka pojedyncza sztuka….
Kredka dość twarda o suchej konsystencji co sprawia, że nakładanie produktu jest dość trudne, a nawet może być lekko bolesne jak ktoś wypełnia kolorem całe usta. Cechy te nie ułatwiają aplikacji jednak mają moim zdaniem znaczny wpływ na precyzję nakładania i trwałość produktu. Kredka położona pod pomadkę sprawia, że dłużej się ona utrzymuje. Samodzielnie na ustach ładnie wygląda i utrzymuje się dość długo, ale podczas jedzenia się ściera.
Posiadam odcień 522- piękny głęboki kolor, określiła bym go jako czereśniowy odcień ciemnego fuksjowego różu. Kredka jest tania, wydajna i łatwo się temperuje.
Na pewno w przyszłości sprawdzę inne kolory i ich konsystencję- na razie oceniam na 3 gwiazdki.

Bardzo dobra kredka w niskiej cenie

Markę Golden Rose znam od bardzo dawna jednak nigdy nie używałam ich produktów do ust- konturówek. To bardzo tanie konturówki, które są ultrakonkurencyjne i chyba dlatego od nich uciekałam, bo myślałam, że coś co jest tak tanie nie może być dobre, jednak okazuje się, że byłam w błędzie.
Dostępność
Produkt jest kultowy więc można kupić go dosłownie w każdej drogerii online oraz stacjonarnie na wyspach Golden Rose. Cena jest bardzo kosząca i zachęca do testowania produktu.
Wykonanie
Kredka jest dobrze wykonana, jednak brakuje mi dołączonej do zakrętki temperówki. Kredka dobrze się kroi, nie łamie, nie wykrusza. Wykonanie zdecydowanie na plus.
Wygląd i trwałość
Kredka przepięknie wygląda na ustach, jest ultratrwała. Dostępność gamy kolorystycznej jest jej ogromnym plusem, bo można dobrać kredkę od marki Golden Rose do większości pomadek dostępnych na rynku. Kredka nie wysusza, nie ściera się, nie rozmywa. Zdecydowanie warta swojej ceny i uwagi.

Trwała !

Kredki do ust od golden rose są moim number one w torebce. Ich trwałość powala znane marki, potrafi wytrzymać cały dzień bez poprawki. Różnorodność wyboru koloru, łatwo dostępne i przede wszystkim jak za taka jakość są tanie.
Nie wszystko złe co tanie. Ten produkt bije na kolana wszystkie kredki za miliony monet, które nie wytrzymują nawet paru godzin.
Szczerze polecam.

Ulubieniec za grosze

Tania konturówka, którą bardzo polubiłam. Mój kolor to nr 507, taki barbie róż odrobinę. Konturówka dobrze się trzyma na ustach , mówienie jej nie straszne, ale jedzenie troszkę tak już. Ściera się całkiem równomiernie, nie wysusza ust ani nie podkreśla suchych skórek. Można jej użyć do obrysowania ust jak i do wypełnienia ich w całości i wygląda to równie świetnie. Uwielbiam tę sztukę, którą mam i z pewnością skuszę się na więcej niedługo.

Kredka do ust

Bardzo polecam u mnie się sprawdziła . Przyznam ze sporadycznie używam kredki czy konturówki do ust ale ta naprawdę jest świetna . Super ze jest duży wybór kolorów . Jest trwała i super optycznie powiększa usta .

Może być

Konturówka do ust Golden Rose Dream lip liner u mnie sprawdziła się całkiem dobrze. Podoba mi się to że jest szeroka gama kolorystyczna, każdy znajdzie kolor dla siebie. Konturówka jak to konturówka ma za zadanie precyzyjnie obrysować nasze usta. I ta konturówka spełnia to zadanie. Aplikuje się precyzyjnie, można ją na ostrzyć w razie potrzeby. Konturówka jest w formie kredki. Nakładana sama na usta może przesuszać, trwałość jest ok. Cena jest bardzo niska bo kosmetyk kosztuje niecałe 10zł.Z dostępnością może być gorzej,bo nie wszędzie znajdziemy stoiska Golden Rose.

Jedna z lepszych

Bardzo polecam, dobrze się rozprowadza, jest trwała. Jest bardzo dużo kolorów do wyboru, co jest jej największą zaletą. Cena i dostępność także bardzo na plus.
Jedyne co mi przeszkadza to nietypowy rozmiar kredki, ciężko znaleźć temperówkę która mogłaby ją zastrugać.

Niezastąpiona

Konturowkę stosuję również w formie pomadki - nakładam ją cała na usta. Bardzo dobrze sprawdza się w tej roli. Przede wszystkim, mamy ogromny wybór kolorów - czy to w Internecie czy na stoiskach stacjonarnych. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.
Konturowkę bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Jest mieciutka, ma bardzo przyjemna konsystencję i wykończenie.
Jest niesamowicie trwała, nie rozmazuje się nawet po kilku godzinach i w trakcie posiłku.
Za tę cenę naprawdę działa cuda :)

Trwała konturówka

Konturówka sprawdza się świetnie zarówno do wyrysowania kształtu ust, jak i całego wypełnienia ust kolorem. Jest bardzo trwała, nie rozmazuje się, kremowa konsystencja pozwala na przyjemną aplikację produktu, nie podkreśla suchych skórek. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie idealnego koloru do pomadki, błyszczyka lub po prostu do naszych preferencji. Produkt jest na temperowanie, ale mimo to jest bardzo wydajny. Bardzo polecam!