Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Pojemność 0,3 g

Konturówka do ust. Specjalna formuła i wysoka jakość pozwala na uzyskanie idealnej kreski.
Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Najlepsza konturówka!

Nie musiałam szukać długo konturówki idealnej, gdyż z pomocą przyszło Golden Rose. Produkt ma bogatą gamę kolorystyczną, co pozwala na dobranie kredki do większości pomadek. Co też ważne - jest miękka jak masełko i ultra trwała. Łatwo się ją temperuje, ale wiadomo - jak każda kredka może łatwo ulec zniszczeniom mechanicznym ( np. jak spadnie na podłogę). Dodatkowo jest bardzo wydajna, a cena należy do tych przyjemnych :-)

Moja to kolor nr 504 - typowy brąz

Konturówka do ust w kolorze 504. Jak dla mnie kolor to typowy brąz. Uwielbiam ją w zestawieniu z matową pomadką też od Golden Rose Longstay nr 24. Jest wydajna. Ma "masełkowatą" konsystencję / formułę. Często używam na całe usta i równie pięknie się prezentuje. Bardzo dobrze się utrzymuje, "zjada się " powoli. Przy tym wszystkim jest niedroga. Myślę, że kupię ją ponownie i nie tylko w tym samym odcieniu.

Królowa wszystkich konturówek!

Jest to najlepsza konturówka jaką do tej pory miałam.
Łatwo rysuję się nią po ustach bez zacinania ,snuje jak masło.
Do tego lekko zastyga ,przez co nie mam obawy,że się wytrze bądź wyleje.
Temperuje się bardzo łatwo,nie jest za twarda na zewnątrz.
Kolory są przepiękne.
Kosztuje grosze ok 6 zł

Ideał!

Innych konturówek nie używam! Zużyłam mnóstwo, mnóstwo posiadam i mnóstwo jeszcze nieraz zakupię! Są cudowne. Niedrogie, bardzo trwałe, precyzyjne . Czego chcieć więcej ?

Każdy powinien mieć chociaż jedną

Kredki do ust od Golden Rose są idealne. Każda z nas na pewno znajdzie coś dla siebie, jest bardzo duża gama kolorystyczna. Kredki są trwałe, łatwo się nimi obrysowuje kontur ust i wypełnia go, fajnie się je ostrzy. Bardzo niska cena za fajny kosmetyk.

Fenomenale kredki!

Kredki do ust Golden Rose Lips Lipliner to pozycja obowiązkowa dla miłośniczek kredek do ust. Na stronie internetowej marki GR kosztują kilka złotych i są dostępne w wielu ciekawych kolorach stonowanych, klasycznych ale i mocnych- wyzywających. Kredki bardzo dobrze się aplikuje, są one dość dobrze napigmentowane oraz wydajne. data wazności to aż 24 miesiące od otwarcia opakowania.
Kredki te rozprowadzają się gładko i równo,a do tego są niezwykle trwałe. Można nimi wykonać bardzo ładny i matowy makijaż ust. Przy dłuższym stosowaniu trochę wysuszają usta, dlatego trzeba dbać o ich nawilżenie. Pod te kredki zawsze używam bazy pod makijaż ust GR.
Polecam!

może być

Mam konturówki do ust z Golden Rose w nr 521 i 528 kupione na stoisku marki za ok 9 zł za jedną. Wybór odcieni jest ogromy od typowych nudziaków, przez róże, czerwienie, fiolety, mniej lub bardziej nasycone- można dostać zawrotów głowy próbując wybrać jeden kolor :)
Kredka łatwo się aplikuje, wygodnie się nią obrysowuje kontur ust, można ją nałożyć na całe usta zamiast pomadki lub jako baza pod pomadkę. Konsystencja lekko kremowa co ułatwia jej aplikację, nie jest sucha.
Temperując kredkę nie zdarzyło mi się żeby rysik się odłamał, lub wyleciał ze środka, a temperując ją możemy uzyskać ostre zakończenie, które jeszcze bardziej ułatwi nam obrysować usta.
Dla mnie problemem jest to że próbując nałożyć więcej kredki, żeby uzyskać lepsze krycie zaczyna się rolować, zbierać w małe grudki i zaczyna podkreślać suche skórki.
Jest dość trwała, jednak gdy stosujemy jakiś bardziej intensywny kolor znika od środka ust i widać miejsca, gdzie szybciej się "zjada".

Dla mnie zbędny produkt, ale generalnie jest w porządku

Ogólnie nie przepadam za konturówkami do ust, są raczej zbędne w mojej kosmetyczne, ponieważ ze zdecydowaną większością pomadek świetnie sobie radzę z obrysowaniem konturu, a jeśli chcę to zrobić super dokładnie lub pomadka jest trudna w aplikacji, to korzystam po prostu z aplikatorów. Konturówki Golden Rose są jednak niemal kultowe, tak wiele osób je chwaliło, że jako maniaczka produktów do ust po prostu nie mogłam ich nie przetestować. Skusiłam się na dwa kolory: 520 i 525.

Sama konturówka wygląda w porządku, nie mam się do czego przyczepić. Skuwka i końcówka produktu odwzorowują kolor, jaki posiadamy, co jest znacznym ułatwieniem, jeśli mamy więcej sztuk. Skuwka nie pęka, nawet, kiedy zbyt mocno ją wciśniemy. Napisy się nie ścierają, opakowanie kredki się nie rysuje. Tutaj wszystko na plus. Formuła produktu jest odpowiednia, na nawilżonych pomadką ochronną ustach aplikuje się jak marzenie. Przestrzegam przed nakładaniem jej na wysuszone usta, co już nie jest takie proste. Myślę jednak, że jest to oczywiste. Konturówka łatwo się temperuje, rysik jest trwały i nie pęka. Konturówka nie ma zapachu. Golden Rose ma w swojej ofercie wiele kolorów, dzięki czemu nie powinno być problemu z wyborem odcienia.

W swojej podstawowej roli, czyli wyznaczeniu konturu sprawdza się dobrze. Nie rozlewa się, utrzymuje pomadkę w ryzach. W takim wydaniu jest też trwała, wytrzymuje w dobrym stanie kilka godzin i raczej dłużej, niż pomadka, więc trzeba pilnować i uzupełnić szminkę, żeby nie zrobiła się brzydka obwódka. Aplikowałam ją też w całości na usta i tutaj nie zdaje egzaminu, po niecałej godzinie pigment się wytrąca, robią się nieestetyczne prześwity i plamy. W takiej sytuacji ratuję się błyszczykiem do ust. Produkt nie uczuliła mnie i nie podrażniła.

Moja ciekawość została zaspokojona i ja już ich nie kupię, ale absolutnie nie znaczy to, że jest to zły produkt :)

Bardzo fajna

Kupiłam jedynie jeden odcień jest to nr 501. Kredka jest bardzo wygodna w aplikacji, delikatnie sunie po ustach, ponieważ jest odpowiednio miękka. Kredka nie łamie się przy aplikacji ani przy temperowaniu. Sprawdza się dobrze zarówno samodzielnie na ustach oraz jako konturówka do płynnej pomadki. Trwałość jest w porządku. Ma dobrą cenę.

Świetna!

Ogólnie nie lubię kredek do ust!!!
Ale pomalowała mnie nią wizażysta na mój własny wieczór panieński i zauważyłam, że moje usta wyglądają z nią dużo lepiej.
Przy nakładaniu nie drapała była delikatna i trzymała się na prawadę długo.

Potem kupiłam jeszcze 2 inne odcienie a jest ich sporo i używam za każdym razem kiedy maluję usta pomadką :)

Polecam.

Świetne !

Bardzo dobrze sie rozprowadzają. Polecam malować sie nią na delikatną warstwę pomadki ochronnej, wtedy malują jak masełko. Trzymają się od 6 do 15 bez problemu (z lekkimi poprawkami po jedzeniu). Nie rozlewają się w koncikach. Bardzo tanie można kupić za około 6zl.

Nigdy za wiele

Kredki są cudowne, miękkie, nie drapią, ładnie da się wyrysować usta. Nie sprawiają kłopotów przy temperowaniu. Jest bardzo duży wybór kolorów, więc da się idealnie dopasować kolor konturówki do posiadanych szminek. Posiadam ich już chyba 10 sztuk i jestem bardzo zadowolona. Kredka jest śmiesznie tania, a świetnie spełnia swoją funkcję.