Wibo, Million Dollar Matte Liner Extra Lasting (Matowa kredka do ust z temperówką)

Pojemność 1 szt

Ultra matowa kredka do ust z formułą długotrwałą, nr 6.
Gwarantuje intensywnie napigmentowane kolory o głębokich odcieniach.
Kredka wykręcana z temperówką.

Kropka na "i" w makijażu ust

Bardzo fajny produkt w równie miłej cenie. :) Wibo udowadnia, że można za niewielkie pieniądze kupić dobrej jakości kosmetyk do makijażu.

Korzystałam z koloru nr 5. Konturówka bardzo ładnie podkreśla kształt ust. Daje matowe wykończenie.

Wygodnie się z niej korzysta. Jest wykręcana, ale dodatkowo zawiera także temperówkę, która może okazać się pomocna. Ma aksamitną konsystencję.

Jej trwałość określam na przeciętną, ale w tej półce cenowej nie mam problemu z tym, żeby po jakimś czasie wprowadzić małe makijażowe poprawki.

Plusem jest to, że zawiera emolient, który ma właściwości nawilżające.

Bardzo w porządku

Mam kolor 5. Lubię tą konturówkę. Jest matowa lecz przyjemna. Kolor określiłabym jako pudrowy róż. Polecam spróbować. Nie wiem jak inne kolory wypadają.

ulubiona!

Lubię linię million dollar od wibo. Pomadki używam od paru lat, a konturówka to stosunkowo nowe odkrycie :p pigmentacja jest super! Trzymają sie bardzo długo, w dodatku mogą zastąpić szminkę (często maluję nią całe usta i to się sprawdza). Niska cena... Świetny design, wygląda to naprawdę elegancko.
A teraz dzięki wam odkryłam ze ma temperówkę! :D

super pigmentacja

Jedna z moich ulubionych konturówek.
Ma super kremową konsystencję, dzięki której aplikacja jest naprawdę wygodna.
Kolory są super. Można przy dziabdzianiu uzyskać ładny efekt ombre :)
Kiedy zastyga robi się satynowa.
Powiem szczerze, cena jest niska w stosunku do jakości.
Warto mieć ją w swojej kosmetyczce

zacna

Do zakupu skłoniła mnie bardzo niska cena podczas jednej z promek w Rossmanie.

Posiadam odcień 05 i muszę przyznać że konturówka zaskoczyła moje oczekiwania.

Jest miękka i precyzyjna. Bardzo fajnie nakłada się ją na usta i bardzo długo na nich pozostaje. Na jej końcu znajduje się temperówka (osobiście z niej nie korzystam ale myślę że może się przydać.)

Myśę, że przy kolejnej wizycie dokupię sobie inne kolorki bo jestem nią oczarowana

Zaskakująco długotrwała :)

Mój ulubiony kolor to 5. Bardzo ładny nudziak. Taki w sam raz ;)
Kredkę tą używam na cale usta jak typową pomadkę. Jest matowa, długotrwała, nie wysusza mocno ust i jest dość komfortowa w noszeniu. Produkt ten można poprawiać i dokładać w ciagu dnia. Używam jej solo jeśli mam ochotę na matowe wykończenie lub nakładam błyszczyk i też jest efekt wow. Dodatkowo kredka ta posiada mini temperówkę, która można wyostrzyć koniec jeśli jest taka potrzeba. Uważam, że jest to kosmetyk świetnej jakości za niewielkie pieniądze.
Zdecydowanie polecam :) a ja na pewno zaopatrzę się w inne kolory

Idealna konturowka za małe pieniądze

Ja mam odcień 05.
Uwielbiam te konturówki wibo. Mają świetną, kremową formułę, którą z przyjemnością nakłada się na usta. Często te konturówki zastępują mi pomadkę, gdyż bez problemu wypełnia się nimi całe usta. Na końcu kredki jest temperówka która jest świetna rzeczą. Szkoda, że dostępne są tylko 3 kolory.

Uwielbiam ją

Mam w kolorze nr 1, czyli brudny róż. Opakowanie niezwykle glam, złote. Temperówki nie używam, ponieważ kredka jest tak cienka że nie potrzebuję jej naostrzyć aby pomalować precyzyjnie usta. Kolor mój ulubiony czyli brudny róż, trzyma się na ustach nawet jeśli jemy lub pijemy. Bardzo fajny produkt. Jest wydajna, nie wysusza ust.

Wibo, Million Dollar Matte Liner Extra Lasting

Kredka jest dobrze napigmentowana, trwała i wydajna. Nie wysusza ust. Precyzyjnie maluje usta nadając im matowe wykończenie. Złote opakowanie daje poczucie uzytkowania luksusowego produktu. Cena jest niska jak na taką jakość. Jest to produkt zdecydowanie godny polecenia!

Usta za milion dolarów!

Oceniam odcień nr 5 - jasny raczej neutralny nudziak, mega użytkowy i twarzowy kolor

Kredkę Wibo zakupiłam, dzięki licznym rekomendacjom Maxineczki. Muszę przyznać, że konturówek do ust zaczęłam używać dopiero kilka lat temu (a maluję się już jakieś 15 lat). Wcześniej uważałam, że to zbędny gadżet, kojarzyły mi się tandetnie z latami 90., kiedy konturówka była w ciemniejszym odcieniu i mocno odcinała się od pomadki. Zaznajamiając się coraz bardziej ze sztuką makijażu, złamałam się i postanowiłam w końcu sprawdzić co w trawie piszczy. I tak za którymś razem wpadłam na kredkę Million Dollar od Wibo.

Kredkę otrzymujemy zapakowaną w malutkim złotym kartoniku. Kartonik i kredka "udają" droższe niż są w rzeczywistości. W środku kredka jest również złota, na końcu znajduje się temperówka, dzięki której możemy w razie potrzeby zaostrzyć wkład, a także dzięki kolorowej końcówce, widzimy, z jakim kolorem mamy aktualnie do czynienia. Przydatne i praktyczne rozwiązanie. Ja sama raczej nie mam potrzeby temperowania wkładu, ale rozumiem, że są osoby, którym przyda się to rozwiązanie.

Kredka jest mocno napigmentowana i gładko sunie po ustach. Bez najmniejszego problemu wyrysujemy nią kontur ust. A wypełnienie? Jeśli nie mamy pod ręką szminki, na upartego, możemy to nawet zrobić samą kredką. Nie raz i nie dwa zdarzało mi się tak robić i za każdym razem efekt był równie zadowalający. W tym przypadku po nałożeniu kredki na usta, kiedy jest ona jeszcze w miarę plastyczna, polecam je lekko zacisnąć i zagryźć, by kredka równomiernie się rozłożyła. Po chwili lekko zastyga. Wyczuwam ją na ustach, ale dosłownie przez chwilę po nałożeniu, jest bardzo komfortowa w noszeniu. Plus także za to, że nie przesusza jakoś mocno ust, w końcu to matowa formuła.

Jeśli nie jemy i nie pijemy, utrzyma się bardzo długo. Tłustych dań raczej nie przetrwa, ale zjada się w miarę równomiernie i nie robi żadnych problemów przy dokładaniu, poprawianiu. Nie jest ani twarda, ani miękka, całkiem wydajna. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają usta za milion dolarów od Wibo, to polecam wypróbować tę kredkę.

Małe cudo

Mam trzy wersje kolorystyczne i sprawdzają mi się rewelacyjnie. Jak na konturówki są niesamowicie trwałe i przyjemnie wypełnia się nimi całe usta. Małym minusem jest dla mnie mocno okrojona gama kolorystyczna.

dobra i tania

Kredka wygląda bardzo elegancko bo jest w złotej oprawie. Na końcu kredki jest mała temperówka, co jest mega przydatne. Dodatkowo była zapakowana w kartonik.

Rysik kredki jest bardzo dobry. Nie jest za twardy, ale też nie za miękki. Jest dosyć gruby. Bez problemu można nim obrysować kontur ust, ale także je wypełnić. Nie trzeba jej mocno przyciskać. Bardzo dobrze się rozprowadza. Kredka nie łamie się. Trochę opornie się wysuwa.

Kredka jest trwała, w ciągu dnia nie rozmazuje się. Trzyma się cały dzień. Po kilku godzinach jedynie kolor staje się już mniej intensywny. No chyba, że się je - przy jedzeniu kredka niestety się zmazuje.
Nie zauważyłam, żeby kredka wysuszała usta.

Kredka jest wydajna - przy codziennym użytkowaniu zużywa się powoli. Cena jest niska. Ale denerwujące jest to, że sugerowany kolor kredki na opakowaniu różni się od faktycznego.

1968