Wibo, Million Dollar Matte Liner Extra Lasting (Matowa kredka do ust z temperówką)

Pojemność 1 szt

Ultra matowa kredka do ust z formułą długotrwałą, nr 6.
Gwarantuje intensywnie napigmentowane kolory o głębokich odcieniach.
Kredka wykręcana z temperówką.

Rewelacyjna kredka za grosze

Najpierw kupiłam kredkę w kolorze nr 5 - typowy nudziak do jasnej cery, a na ostatniej wrześniowej promocji w Rossmannie dokupiłam jeszcze jedną sztukę, w kolorze nr 6 - lila-róż wpadający w lekko chłodne tony.
Ogólnie uważam że to bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Jeżeli używasz kredek do ust, to musisz wypróbować!
Jest miękka i komfortowa. Można nią zrobić zarówno obrys warg, jak i ich pełny makijaż, bo usta wypełnione tylko tą kredką wyglądają jak pomalowane miękką, kremową pomadką.
Czy jest matowa? Dla mnie to raczej taka satynka. Do pełnego matu trochę jej brakuje.
Wizualnie wszystko ok. Design "na bogato" - błyszczące złoto plus czarne napisy. Dodatkowo opakowana była w smukły kartonik.
Bardzo funkcjonalna - ma dołączoną mini temperówkę, co jest niezwykle przydatne gdy chcemy zrobić precyzyjny obrys warg. Kredka jest miękka, to jej duża zaleta, jednak po kilku użyciach staje się już nieprecyzyjna i takie małe temperowania od czasu do czasu dobrze jej robi. Trochę topornie się wysuwa, ale nie ma dramatu.
Wyjątkowo trwała. Jak na konturówkę to aż mnie ta trwałość zdziwiła, bo często po kilku godzinach nadal wygląda na ustach tak, jakbym dopiero co się nią pomalowała.
Wydajność przeciętna. Przy codziennym użytkowaniu zużywa się powoli. Na pewno postarczy na jakiś czas, bo jest jej sporo w opakowaniu.
W zasadzie jedyną jej wadą jest chemiczny zapach, na szczęście czuję go tylko przy aplikacji. Niech Wibo pomyśli nad poprawą tego "smrodu" bo to może zniechęcać. W zasadzie to 5 mi nie śmierdzi aż tak bardzo jak ta 6 - nie wiem czy zależy to od koloru, czy też trafiłam na jakąś zepsutą partię...

Nie bardzo

Kredkę kupiłam na promocji w rossmannie. Są ładne kolory do wyboru ale sam produkt średnio mi się podoba. Kredka "lata" w opakowaniu gdy maluje się nią usta, jest mało precyzyjna i jak dla mnie - za miękka.

Ulubiona!

Uwielbiam ta konturówke, jest bardzo tania i bardzo dobra. Jest miękka przez co bardzo łatwo możemy obrysować usta. Ja często nakładam ja także na całe, ma ładne matowe wykończenie przy czym nie wysusza ust. Nie rozlewa się w kącikach. Można ja bez problemu dokładać, nie wyglada zle. Ma bardzo ładne kolory! Polecam!

Uwielbiam!

Super kredka za małe pieniądze. Używam na całe usta. Kolor długo się utrzymuje, nie roluje się, nie ściera się chamsko jak niektóre pomadki matowe, nie wysusza ust. Posiadam cztery różne odcienie i każda kredka jest genialna i sprawdza się super. I do tego cena bardzo niska.

Miękka, tania, dobra

Mam 2 odcienie tej konturówki 5 i 6.
Jeśli chodzi o samo dozowanie to wszystko działa bez zarzutu; konturówka łatwo się wykręca i wkręca. Temperówka w końcówce czasem się przydaje.
Natomiast przy wyborze odcienia nie należy się sugerować kolorami końcówek i zatyczek bo ja tak zrobiłam i bardzo się zdziwiłam kiedy je w domu rozpakowałam.
Otóż końcówka i zatyczka numeru 6 sugerują, że jest to jasny chłodny róż. Tymczasem ten jasny brudny róż okazuje się być chłodnym, dosyć intensywnym fioletem. Zdecydowanie nie jest to mój kolor. I gdyby w drogerii był tester nie kupiłabym tego odcienia.
Numer 5 to ładny beż i tu kolor odpowiada kolorom końcówek, bardzo mi się podoba i napewno będę jej używać. Biorąc pod uwagę niewielką gramaturę, myślę, że spokojnie ją zużyję w ciągu 6 miesięcy, które jest ważna od momentu otwarcia.
Konturówka jest miękka i kremowa, aplikacja jest przyjemna. Jest bardzo komfortowa w noszeniu. Nie podrażnia i nie wysusza ust. Czasem nakładam ją na sam kontur, a czasami na całe usta.
Trwałość w stanie idealnym do pierwszego posiłku, niestety przegrywa z każdym jedzeniem.

Godna polecenia

Konturówka bardzo mnie zaskoczyła. Jest mega miękka, ma nasycony trwały kolor. Nadaje się zarówno do wyrysowania ust jak i ich wypełniania, i zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku jest niemalże nie do zdarcia, przetrwa jedzenie i picie, można ją później delikatnie poprawić. Kolor jest ładny i twarzowy, muszę dokupić więcej odcieni.

Bardzo dobra , a przede wszystkim długotrwała

Mam dwa kolory tej konturówki 1 i 6 . Niestety 5 nie mogę trafić:( , ale wierzę,że w końcu mi się uda:) 1 i 6 są w sumie podobne z tym ,że 6 jest ciemniejsza. Takie ciemniejszy kolor usta..do typowych jasnych nudziaków sie nie nadają, ale ja wolę takie trochę ciemniejsze (usta mam dość ciemne po prostu) i wtedy dobrze to wygląda.Pasuje:)
Elegancka wykręcana kredka w złotej oprawie. Na końcu malutka , ukryta temperówka. Design jest bardzo charakterystyczny.
Rysik jest doskonały. Taki w sam raz. Dostatecznie miękki , dość gruby , ale nie za gruby. Bardzo łatwo nim zarówno obrysować kontur ust jak i wypełnić je :) Czasem rano jak sie śpieszę zdarza mi sie pomalować całe usta tą kredką i też jest dobrze:) Nie wysuszyła mi podczas takich eskapad ust, choć przyznam nie robię tego nagminnie:)
Kredka jest wyjątkowo trwała. Nie znam trwalszej kredki . Znam tylko pomadkę:) Kredka trzyma sie praktycznie cały dzień bo jej ślad jest widoczny wieczorem pomimo wielokrotnego picia i jedzenia.
Na dłoni jak kiedyś zrobiłam kreskę aby porównać te moje odcienie to uwierzcie,że wykąpałam sie, miałam na dłoniach peeling i ze zdziwieniem stwierdziłam ,że widać cały czas tę kreskę:) Rano dalej była widoczna..Tylko jedna pomadka znanej firmy na M taki psikus mi zrobiła:)
Tak więc naprawdę nie ma co szukać innych konturówek zagranicznych marek, przepłacać jak mamy taki produkty u siebie, które spełniają obietnice producenta dając nam efekt jak milion dolarów nie wydając na niego kroci.

Bardzo dobra

Kiedyś przypadkiem skusiłam się na tą kredkę. Kolor nr 5 wydawał się fajny. Ku mojemu zaskoczeniu pomimo niskiej ceny dostajemy naprawdę dobry produkt w ładnym opakowaniu. Kredka automatyczna - u mnie to podstawa nienawidzę temperować, na pierwszy rzut oka dość gruba, ale na drugim końcu ma małą temperówkę do zaostrzenia jakby komuś była potrzebna bardziej precyzyjna wersja. Ja używam jej przeważnie na całe usta, kolor intensywny, matowy. Ale najbardziej podoba mi się efekt po czasie. Kredka jakby przebarwiała usta i wyglądają bardzo naturalnie ale ich kolor jest wyrównana. Nie wiem jak przy innych odcieniach ale ten jest trochę ciemniejszy niż mój naturalny kolor ust.

Ulubieniec drogeryjny

Kredka ma porządne opakowanie, na końcu ma temperówkę co uważam za plus. Jest miękka, ładnie się rozprowadza. Na ustach zastyga, jest matowa. Lubię używać ją jako szminkę nakładając na całe usta, dobrze się do tego sprawdza. Na ustach gładko i ładnie wygląda. Długo się trzyma, ładnie się zjada. Dodatkowo ma piękne kolory.

Efekt jak milion dolarów nie za miliony monet

To lubię - niska cena plus efekt, którego oczekuję. Ja zakupiłam kredkę w kolorze nr 5 i oprócz tego, że kolor na opakowaniu a kolor samej kredki to dwie różne historie - nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń.
Chciałam produktu, który podkreśli naturalny odcień moich ust, ujednolici je i będzie dobrym rozwiązaniem do lekkich, naturalnych makijaży. I oto mam! Kredka doskonale rozprowadza się na ustach; jest miękka i precyzyjna. Utrzymuje się na ustach bardzo długo, nie dając przy tym wrażenia ściągnięcia i wysuszenia. Jestem z niej bardzo zadowolona i myślę, że odcień nr 5 na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Ta kredka to przepis na szybki, świeży makijaż ust w doskonałej cenie.

Cudowna

Jakie to jest cudo! Pięknie się utrzymuje na ustach, ale jest komfortowa w noszeniu. Na końcu opakowania jest temperówka. Cena jest strasznie niska jak na taką jakość. Opakowanie wygląda prestiżowo :) Posiadam kolory nr 5 oraz 6 - są to typowe kolory na codzień.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

Lubię jak produkty do ust są trwałe bo w ciągu dnia nie mam zbyt wiele czasu, aby poprawiać makijaż. Kupiłam skuszona promocją i wracam z zamiłowaniem!
Co prawda, aby efekt był zadowalający, warto przed użyciem nałożyć pomadkę nawilżającą, co nie wpływa w żaden sposób na wytrzymałość konturówki.
Jest idealna do powiększania ust (mówię o kolorze nr 6) i ma piękny kolor! :)
Często maluje usta nawet samą konturówką i to najbardziej mnie zadowala bo trzyma się długo nawet przy jedzeniu i piciu.