Eveline Cosmetics, Variete, Intense Color Color 24H Extreme Wear, Waterproof Gel Lipliner Pencil (Wodoodporna żelowa kredka do ust)

Zobacz oferty

zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Pojemność 1 szt
Cena PLN 24.99

Wodoodporna żelowa kredka do makijażu ust, za pomocą której idealnie zaznaczysz kontur ust, świetnie sprawdzi się także jako pomadka wypełniając całość ust kolorem. Miękka, mocno napigmentowana formuła nie rani delikatnej skóry ust. Dostępna w trzech trendowych kolorach idealnych dla każdego typu urody.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości

trwałe nudziaki

Mam z tej serii dwa odcienie i oba świetnie się sprawdzają.
Kredki przyjemnie się aplikują, są bardzo kremowe.
Mają matowe wykończenie i utrzymują się bardzo długo na ustach.
Ich jedynym minusem jest temperowanie, ale wybaczam go za niską cenę. ;)

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Wyrazisty nude z Waterproof Lip Liner Pencil 24 hours

Waterproof Lip Liner Pencil 24 hours to konturówka do ust, która zdobyła moją sympatię dzięki swojej trwałości i wyrazistości.

✅ Zalety Waterproof Lip Liner Pencil 24 hours

Trwałość
Jedną z największych zalet tej konturówki jest jej trwałość. Produkt utrzymuje się na ustach przez kilka godzin. Ale nie, 24 h to na pewno nie - chociaż nigdy tyle czasu nie miałam makijażu na sobie, więc co ja tam wiem ;)

Wygodne obrysowanie ust
Konturówka świetnie obrysowuje usta, co pozwala na precyzyjne definiowanie ich kształtu. Kredka jest miękka, dlatego wygodna. Dzięki temu można łatwo budować objętość ust, nadając im pełniejszy wygląd. To naprawdę fajna opcja, jeśli chce się optycznie powiększyć usta bez inwazyjnych zabiegów.

Wodoodporność
Produkt jest wodoodporny, co dodatkowo zwiększa jego trwałość. Nawet w trudnych warunkach, takich jak wilgoć czy pot, konturówka pozostaje na swoim miejscu, co jest dużym plusem.

❎ Wady Waterproof Lip Liner Pencil 24 hours

Delikatnie za ciemny kolor
Choć kolor nude jest piękny, może być delikatnie za ciemny dla niektórych użytkowników. Warto więc przetestować produkt przed zakupem, aby upewnić się, że kolor odpowiada indywidualnym preferencjom.

Podsumowanie
Podsumowując, Waterproof Lip Liner Pencil 24 hours to świetna konturówka do ust, która charakteryzuje się dużą trwałością i wyrazistym kolorem. Pomimo drobnej wady związanej z kolorem, jej zalety, takie jak precyzyjne obrysowanie ust, możliwość budowania objętości oraz wodoodporność, sprawiają, że jest to produkt godny polecenia. Jeśli szukasz trwałej konturówki, która podkreśli i powiększy Twoje usta, ten produkt jest dla Ciebie.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Odcień 05 - idealny nudziak do ust!

Jako miłośniczka makijażu, zawsze szukam produktów, które spełnią moje oczekiwania. Moje doświadczenia z konturówką Eveline były nieco mieszane, ale ostatecznie znalazłam idealny odcień.

Pierwszą konturówkę kupiłam w odcieniu 01, który na podstawie przeczytanych opinii wydawał się być idealny. Niestety, dla mnie okazał się nieco za ciemny – wpadał w odcień ochry, a nie brązu, co nie pasowało do mojego naturalnego koloru ust.

Na szczęście, odcień 05 okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest to typowy nudziak, który idealnie stapia się z moim naturalnym kolorem ust. Nie odcina się, dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie i subtelnie, co dla mnie jest ogromnym plusem.

Konturówka jest bardzo mięciutka, co sprawia, że świetnie się ją nakłada. Jej konsystencja pozwala na precyzyjne obrysowanie ust bez żadnych trudności. Dodatkowo, jest to produkt wodoodporny, co oznacza, że długo się utrzymuje i nie rozmazuje się w ciągu dnia.

Podsumowując, Eveline Variete Intense Color w odcieniu 05 to dla mnie idealna konturówka do ust. Jeśli szukasz produktu, który jest łatwy w aplikacji, długo się utrzymuje i idealnie komponuje się z naturalnym kolorem ust, zdecydowanie polecam ten odcień. Moje doświadczenia z tym produktem przekonały mnie, że warto eksperymentować, aby znaleźć idealny odcień.

• Opakowanie: 3

Super

Kredka jest rzeczywiście wodoodporna, długo trzyma się na ustach co naprawdę mnie zachwyciło. Gładko sunie po ustach i przyjemnie się jej używa. Szkoda tylko, że nie ma ciemniejszych odcieni.

• Trwałość: 3

Super kredka

Konturówka jest naprawdę świetna, mięciutka, kremowa, ma piękne kolory. Trwałość w połączeniu z błyszczykiem nie jest rewelacyjna, ale reaplikacja tej kredki jest przyjemnością ???? Bardzo fajny produkt, zupełnie inna konsystencja niż pozostałe konturówki. Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Wizażanki najczęściej polecają:

Najlepsza drogeryjna konturówka!

Świetna konturówka w świetnej cenie. Same zalety. Bardzo trwała i przede wszystkim przyjemna w aplikacji - mięciutka, rozprowadza się jak masełko. Mam ją we wszystkich odcieniach - także myślę że to zdecydowanie świadczy o tym że uwielbiam ten produkt.

Idealna konturówka

Przebrnęłam przez wiele kredek do ust w poszukiwaniu idealnej, tak żeby była trwała i pasował mi kolor. Testowałam takie za 100 zł i czasami ich jakość była tragiczna. Niespodziewałam się, że drogeryjna konturówka może być aż tak dobra! Formuła jest kremowa, przyjemnie sunie po ustach, nie lubię tych twardych, nie są zbyt komfortowe przy nakładaniu. Faktycznie jest wodoodporna co jest dużym plusem. Szkoda tylko, że trzeba ją temperować. Ale cała reszta już tylko na plus! Przepiękny kolor, ja mam w odcieniu 02 Pinkish, dla mnie jest idealna, lepiej mi w odcieniach wpadających w róż. Jej trwałość konkuruje z produktami tego typu wysoko półkowymi. Polecam przetestować, cena jest bardzo przystępna ????️

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Najlepsza konturowka na świecie!!!

Bardzo długo szukałam idealnej dla siebie konturówki. Produkt z eveline tak naprawdę znalazł się w moich rękach przypadkowo i był to strzał w dziesiątkę. Zakupiona na promocji idealnie sprawdza mi się do codziennego użytku. Posiadam kolorek 01 i jest on bardzo uniwersalny. Sama konturówka ma bardzo żelową konsystencję, jednak co najważniejsze utrzymuje się bardzo długo. Często mam problem z jej zmyciem i pomaga tylko płyn micelarny dwufazowy. Konturówka przetrwa cały dzień jedzenia i picia. Jest to naprawdę świetny produkt. Co jest również ważne należy ją temperować, widziałam że dużo osób o tym nie wiedziało. Produkt idealny!!

Najlepszy przyjaciel Twoich ust

Niedawno miałam okazję przetestować kolorową kredkę do ust Eveline Cosmetics i muszę przyznać, że jestem nią absolutnie oczarowana. To idealne połączenie intensywnego koloru i pielęgnacji, które zasługuje na najwyższe oceny.
Eveline Cosmetics oferuje wyjątkowo intensywne i nasycone odcienie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kredka zapewnia pełne krycie już przy pierwszym pociągnięciu, dzięki czemu usta wyglądają pięknie i wyraziście przez wiele godzin.

Kredka jest niezwykle łatwa w aplikacji. Jej kremowa konsystencja sprawia, że gładko sunie po ustach, precyzyjnie je obrysowując i wypełniając kolorem. To idealne narzędzie zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają wprawę w makijażu ust.

Jednym z największych atutów tej kredki jest jej trwałość. Kolor utrzymuje się na ustach przez wiele godzin, nie rozmazuje się i nie blaknie. To świetna opcja na długie dni, kiedy chcemy, aby nasz makijaż pozostał nienaganny bez potrzeby częstych poprawek.

To doskonały wybór dla każdego, kto pragnie pięknych, wyrazistych ust bez kompromisów. Zdecydowanie polecam!

Kupiony w: Drogeria internetowa

Uwielbiam ten produkt

Konturówka jest naprawdę świetna. Kupiłam ją, ponieważ polecała ją jedna z dziewczyn na instagramie i oczywiście był to strzał w 10. Uwielbiam ten produkt za kolor (mam 01), za to że jest bardzo wygodna w użyciu, łatwo się nią pracuje na ustach, za to że przepięknie podkreśla usta i... za CENĘ!
Zdecydowanie jest moim faworytem jeśli chodzi o konturówki z niższej półki cenowej. Stała się moim ulubieńcem od pierwszego użycia.
Jedynym minusem jest to, że jest do temperowania. Ale plusy zdecydowanie to przyćmiewają.

• Opakowanie: 5

Najcudowniejsza kredka do ust jaką miałam w życiu.

Kredę zobaczyłam pierwszy raz na szkoleniu u Pani Karoliny Matraszek - była to miłość od pierwszego testowania! Kredka masełkowa, mięciutka z cudownym pigmentem. Od razu po pierwszym skorzystaniu zamówiłam...5! Polecam kolor 01, najpiękniejszy odcień tego lata, idealny na co dzień jak i do makijaży weselnych. :)
Cena również mega!

Variete 01

Posiadam konturówke o numerze 01, jest to bardzo ładny nudziak, podobny do słynnej konturówki Charlotte Tlbury iconic nude.
To co ją wyróżnia to przede wszystkim niesamowita kremowa konsystencja, która precyzyjnie sunie po ustach i z łatwością można wyrysować i nadać kształt, a także je wypełnić. Utrzymuje się długo na ustach.