Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Cena PLN 10.00

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

super

Luksus dla moich włosów ! .
Wyglądają po niej lekko i świeżo.Włosy przestały się rozdwajac ,koncówki przesuszać :)
Nie obciąża ,nie przetłuszcza włosów a włosom farbowanym dodaje blasku,zauważyłam to bo moje włosy po farbie często stają się matowe .
Plus za to że nie trzeba zawracac sobie gitary z jej spłukiwaniem !
Często stosowana i tak jest wydajna.
Włosy mam puszyste, nawilżone, nienaelektryzowane przy czesaniu.
Są tez bardziej miękkie co mi odpowiada.
Ma ładny zapach, który krótko utrzymuje się na włosach.
Jednym słowem super !

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy

Absolutne KWC

Po długim okresie testowania różnych odżywek trafiłam w końcu na Jantara. Efekt zastososowania był piorunujący. Już po pierwszym użyciu moje dotychczas sianowate i bardzo zniszczone włosy nabrały blasku, nie będąc przy tym zbyt obciążone. Po kilku zastowaniach włosy są mięciutkie i błyszczące oraz wyraźnie lepiej odżywione.

Minusem jest niestety trudna dostępność odżywki (obeszłam chyba pół miasta zanim znalazłam ją w sklepie zielarskim) oraz niepraktycza butelka (z którą całe szczęście można sobie łatwo poradzić przelewając zawartość do butelki z atomizerem).

Poza tym same zalety :)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Świetna

Jak dla mnie fantastyczna wcierka. Dzięki niej moje włosy trochę mniej się przetłuszczają, wzmocniły sie, gęstnieją (wyrasta mi dużo nowych włosków). Fantastyczny skład. Przyjemnie, naturalnie pachnie, zapach nie utrzymuje się długo na włosach. Jedynie butelka to jakaś pomyłka, przelałam do pojemniczka z atomizerem, dzieki czemu jest mega wydajna.

Używam tego produktu od:2 mies

W miarę...

Hmm w miarę... Jakoś nie gustuję we wcierkach i cena mogłaby być mniejsza... Ale każdy lubi to, co lubi :)

Można go też używać do spryskiwania włosów po przelaniu do spryskiwacza. Włoski ładnie się wtedy błyszczą i są takie zdrowe :)

Buteleczka też b. fajna :)

Niestety wycofany...

Używam tego produktu od: ...

Cudo

Jest świetna!
Pierwsze opakowanie wcierałam w skórę głowy, przy kolejnym straciłam cierpliwość do topornej, szklanej butelki i przelałam jej zawartość do atomizera. Więc później też psikałam nią włosy na całej długości.
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy przyspieszyła porost moich włosów, ale na pewno je wzmocniła. Są mniej sianowianie i lepiej odżywione. Nic dziwnego, z takim składem... :)
Bardzo fajnie odświeża fale na głowie, używam jej przed myciem, po myciu, na włosy suche i na mokre, zawsze i wszędzie- pod postacią psikała czasem nawet noszę ją w torebce.
Ma przyjemny ziołowy zapach, który szybko się ulatnia.
Niestety wyczytałam, że producent zaprzestaje jej produkcji, nad czym bardzo ubolewam i żałuję, że nie odkryłam jej wcześniej.
Może zrobię większe jej zapasy. ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 (i kolejne 2 w zapasie)

Nie dla mnie

Kupiłam ze względu na dobre rcenzje, ale kosmetyk zdecydowanie nie dla mnie.
+delikatny zapach
+naturalny
+brak alkoholu
Jedyne plusy
Włosy ani nie były bardziej lśniące,grubsze czy pusztyste. Dodatkowo bardzo ciężko go zaaplikować. Raczej już nie kupię

Najprawdziwsze KWC

Nigdy nie miałam nic równie rewelacyjnego. Nadaje się jako wcierka i odżywka oraz odświeżacz do loków. Świetnie definiuje moje kręcone włosy, sprawdza się też po zdjęciu czapki. Rewelacyjny jako baza psikadeł.

Nie zawiera alkoholu i silikonów, co niezwykle ważne w przypadku stosowanej przeze mnie diety bezsilikonowej oraz wrażliwości skalpu. Nie podrażnia, nie obciąża, nie pozostawia zapachu.

Ma jednak dwa mankamenty:
- szybko się kończy (tak bardzo jest uniwersalny)
- producent zaprzestaje jego produkcji. Tylko dlatego zakreślam \"nie wiem\" czy kupię, ponieważ nie wiem, czy dostanę jeszcze gdziekolwiek (na tę chwilę zrobiłam spory zapas).Używam tego produktu od: 6 miesięcy

dla mnie bomba

dla mnie to hit i będę mu wierna bardzo długo.

Przede wszystkim nie ma w sobie alkoholu, wiec nie wysusza, co sprawia, że mogę stosować do po każdym myciu włosów.
Nie podrażnia, nie uczula :)

stosuje go zarówno na skalp (zauważyłam po grzywce, że szybciej rosną włosy) i na długość całą włosów.

największy plus dla mnie to ograniczenie przetłuszczania. Nawet na 3 dzień włosy są swieże :)
jeśli da sie go na długość, w przypadku moich włosów, skonczyły sie wywijany, włosy były puszyste, ale nie napuszczone.

Zapach ładny według mnie, ani nie duszący, ani nie sztuczny.

jedyny minus to wydajność, buteleczka starcza mi na okolo 2 tygodnie

Używam tego produktu od: pare miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

4,5* ;)

Zalety:
+ świetny, bogaty skład i niska cena
+ super jako samodzielna wcierka lub do tuningów: stosowana na skalp wzmacnia włosy
+ stosowana na długość odżywia i nadaje blasku włosom (stosowałam, że mieszałam ją z inną lub jako spray do włosów, w obu wersjach się sprawdza świetnie)
+ nie obciąża włosów mimo że ma taką jakby lepką konsystencję
+ dość przyjemny zapach
Wady:
- opakowanie - ciężka, szklana butelka z otworem z którego ciężko wydobyć płyn
Naprawdę produkt wart polecenie :ehem:

Używam tego produktu od:rok z przerwami

praktycznie nic nie robi

Kupiłam ten produkt aby przyśpieszył mi przyrost włosów, wzmocnił cebulki i ograniczył przetłuszczanie.
Tylko jedno spełnił->wzmocnił cebulki
Podczas uzywania go wyrosło mi sporo nowych włosków z czego jestem zadowolona, nawilzył skórę głowy. Ale liczyłam na wieksze cuda od niego przy codzinnymwsmarowywaniu w skalp. Przedewszystkim zależało mina ograniczeniu przetłuszczania, a w tym kierunku nic nie wykonał. Nie kupię go więcej, wolę wodę brzozową.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

skuteczna

Odzywka zakupiłam po przeczytaniu pochlebnych opinii na temat jej składu i działania na włosy i skórę głowy. Dodam jednak, ze zafundowałam swojej głowie zmasowany atak - używałam tej odzywki na zmianę z woda brzozową i ampułkami rzepowymi Joanny.
Odzywka ma trochę nieprzyjemny zapach, nałożona na włosy kojarzy mi się z nieświeżymi włosami, dawno niemytymi ;)
Nie podoba mi się tez opakowanie, szklane, ciężkie i bez aplikatora - szybko przelałam zawartość do opakowania po odżywce w sprayu.
A teraz plusy: odzywka świetnie działa na skórę głowy i włosy, po zastosowaniu włosy wolniej się przetłuszczają ale są gładkie, błyszczące i miękkie. Po dłuższej kuracji zauważyłam bardzo dużo (!) nowych włosków. Pomaga też walczyć z wypadającymi włosami ale nie są to natychmiastowe efekty, potrzeba cierpliwości.
W efekcie bardzo poprawia kondycję włosów, które są gęste, wyraźnie mocniejsze, gładsze, nie przetłuszczają się tak szybko, mniej wypadają, wyglądają ładnie i zdrowo.
Odzywkę wmasowywałam w skórę głowy ale tez psikałam na całą długość włosów, czasem dodawałam do nafty lub olejków.

Kupie go :)polecam

Mam długie, raczej suche i puszące sie włosy, ta odzywka bardzo mi pomogła kiedy moje włosy zaczeły wypadac.
Stosuje ta odzywkę po myciu włosów, przynajmniej raz w tygodniu. Po uzyciu jantaru włosy są miękkie, błyszczące, dobrze wpływa na ich kondycje i mniej wypadują.
Zapach jest troche sztuyczny, ot taki szamponowy.
Jedynym minusem jest opakowanie i sposób aplikacji. Płyn trzeba wylewac potrząsając butelką nad głową, utrudnia to nałozenie i troche sie rozlewa.
Odzywka jest wydajna, jak na moje długie włosy.
zauważyłam lekkie przetłuszczenie i łupiez na początku stosowania, ale nie jestem pewna czy przez tą odzywkę.(w tym samym czasie próbowałam nowy szampon) teraz zadnych objaw łupiezu juz nie mam.
Ogólnie polecam, to opinia podzielona równiez przez moje znajome.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2-3