Figs & Rouge, 100% Pure & Natural Coco - Rose Blush Pink Tinted Lip Balm (100% naturalny balsam do ust kokosowo - różany)

Pojemność 12,5 ml

Balsam do ust, w 100% naturalny, nadający lekki, różowy połysk. Naturalny, różany zapach i lekka konsystencja.

koloryzujące, nawilżające, ochronne
bez parabenów
w tubce
balsam do ust

Coś tu nie gra.

To niestety jest przykład na to, że kosmetyki naturalne nie zawsze zachwycają wysoką jakością. W tym produkcie coś nie wyszło, ponieważ mimo fajnego składu jego właściwości pozostawiają wiele do życzenia.
Mimo, że ma też wiele fajnych cech jestem zmuszona wystawić mu dość niską ocenę, ponieważ najważniejsze właściwości balsamu pielęgnującego okazują się być pominięte.

<b>Konsystencja, formuła:</b> dość lekki i lepki, półtransparentny błyszczyk, odrobinę kremowy.

<b>Zalety:</b>
*kolor jest całkiem przyjemny, bardzo jasny i delikatny róż typu \'angel pink\' ze sebrnymi drobinkami drobno zmielonego brokatu
*mocno pachnie naturalną różą (wbrew nazwie po kokosie ani śladu), mnie się akurat to podoba
*świetny skład - olejek rycynowy, wosk z palmy, olejek z pelargonii
*produkt 100% organiczny
*tuż po nałożeniu pozostawia na ustach bardzo przyjemny dla oka blask lekkiego błyszczyku
*bardzo fajny design opakowania

<b>Neutralnie:</b>
*wydajność - w normie

<b>Wady:</b>
*niestety, zamiast pielęgnować usta - wysusza je
*ciężko nałożyć go równomiernie
*znika z ust szybko i pozostają po nim wyschnięte skórki oraz suchy brokat
*lepi się nieprzyjemnie
*za wysoka cena jak na tak kiepskie właściwości
*bardzo niehigieniczny sposób aplikacji - tubka przypomina jakiś klej lub pastę do zębów - błyszczyk trzeba wycisnąć wprost na palec przez dość dużą dziurkę

Bardzo lubię kosmetyki naturalne, ale tutaj niestety czegoś brakuje. Raz na jakiś czas będę go używać i zużyję do końca, ale ostrożnie - bo można wysuszyć usta na wiór. Nie polecam zakupu.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Taki tam wysuszający błyszczyk a nie balsam

Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam błyszczyki, balsamy i ogólnie produkty do ust. Konsystencja jego jest bardzo gęsta i tłusta, ale niestety ten produkt nie nawilża ust co mnie wręcz zdziwiło bo moje usta z dnia na dzień robiły się coraz bardziej suche a skórki coraz bardziej się powiększały aż doszło do tego, że usta jak nimi ruszałam np. mówiąc zaczynały pękac do krwi ponieważ były aż tak wysuszone :/ Oj daaawno nie miałam ich tak wysuszonych :/ W związku z tym stwierdziłam, że będę go używac okazyjnie jako po prostu błyszczyk bo do tego najlepiej się będzie nadawac. Posiada pełno dośc sporych wyczuwalnych na ustach drobinek. Szkoda, że nie posiada aplikatora a po prostu jest to taka tubka... no ale cóż, taki jego urok. Prosto się rozsmarowuje go palcem jak i pędzelkiem do ust. Dośc szybko znika z ust (nie wytrzymuje nawet 2 godzin) po po prostu jest &quot;zjadany&quot; np. podczas mówienia itp. Posiada na prawdę przyjemny zapach. Według mnie kolor jest po prostu cudny... taki jasnoróżowy z milionami mieniącymi się drobinkami :) Pięknie się błyszczy na ustach jak i jest bardzo wydajny.

Plusy:

+ Kolor
+ Pięknie się błyszczy i mieni
+ Łatwo i szybko rozsmarowuje się jego palcem jak i pędzelkiem do ust
+ Gęsta konsystencja
+ Bardzo wydajny
+ Przyjemny zapach/smak
+ Ładna szata graficzna opakowania
+Skład

Minusy:

- Natłuszcza ale nie nawilża (wręcz wysusza)
- Nie jest dobry do częstego stosowania
- Szybko znika z ust... nie wytrzymuje nawet 2 godzin
- Posiada dośc spore drobinki, ktore są wyczuwalne na ustach

Używam tego produktu od: Ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam około połowę opakowania 12,5ml

Totalnie rozczarowana

Ten &quot;balsam&quot; otrzymałam dzięki subskrypcji glossybox\'a.

I jestem mega rozczarowana, pomijając różowy brokat, najbardziej w tym &quot;balsamie&quot; przeszkadza mi to, że strasznie wysusza usta. Po całym dniu używania tego kosmetyku moje usta wyglądają gorzej niż bym niczego nie używała. Są spierzchniętę, szczypią, wg mnie coś okropnego. Ja nie polecam ten &quot;w 100% naturalny&quot; kosmetyk.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Polecam!

Produkt jest uroczy!
A co najważniejsze spełnia swoje zadanie!
Pielęgnuje usta, pięknie się na nich mieni, a w dodatku długo utrzymuje.
Cena jest nieco droga, ale mi udało się go upolować za grosze na Allegro.
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do opakowania ale okazało się bardzo wygodne.
To z pewnością nie moje ostatnie opakowanie!
Następne jednak będzie musiało poczekać na swoją kolej bo to starczy mi jeszcze na dłuuugo;)

Zachwycona!

Ja jestem strasznie zadowolona z balsamu. Na ustach wygląda pięknie. Kolor jest cudowny, lekko różowy i do tego te mieniące się drobinki...
Do tego przeurocze opakowanie na wodok którego zawsze poprawia mi się humor;)
Konsystencja jest treściwa, tłusta, otulająca usta, zapach po prostu boski.
Na moich wargach sprawdził się świetnie. Cena dość wysoka ale na Allegro można kupić sporo taniej

To nie jest chamski brokat. To jest CHAMSKI RÓŻOWY brokat

Nie wiem, co z nim zrobić. Miałam jeden balsam do ust z F&R i byłam zadowolona. Ten znalazłam w Glossy Boxie. Otworzyłam i zobaczyłam coś okropnego- chamski różowy brokat. To miał być balsam- jest jakiś błyszczyk. Na dodatek strasznie wysusza (balsam który wysusza usta?!?!?!?!). Daję jedną gwiazdkę za skład- ponoć 100% organiczny. Reszta jest nieporozumieniem. Nie wiem, co z nim zrobić, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.