Moonish Natural, Cosmic Glaze Lip Gloss (Olejek do ust)

Moonish Natural, Cosmic Glaze Lip Gloss (Olejek do ust)

Naturalny olejek idealnie nawilża usta. Sprawia, że są one miękkie, gładkie i pozbawione suchych skórek. Dzięki zawartości olejku rycynowego, ze słodkich migdałów, jojoba i z pestek winogron, odżywia usta. Nadaje im zdrowego blasku bez efektu lepkości.
Dostępny w dwóch wersjach: peach i mint.

balsam do ust
zapachowa
z aplikatorem
<10ml

bardzo w porzadku

Kupiłam wszystkie 3 wersje i każda jest bardzo fajna. Właściwości aplikacyjno-pielęgnacyjne są takie same, różnią się zapachem. Pachną miło, naturalnie, niezbyt mocno. Zapach wyczuwalny po aplikacji szybko znika i jest to cecha, która mi odpowiada. Ładnie się błyszczą, dobrze wygładzają, używam z przyjemnością. Stosunkowo mała pojemność gwarantuje, że raczej uda mi się je zużyć do końca.

Hit

Skuszona opiniami w internecie i naturalnym składem postanowiłam go zamówić.
Nie dosyć, że był alternatywą dla balsamów do ust na moje wysuszone wargi, to dodatkowo pełnił funkcję naturalnego błyszczyka tworząc na ustach efekt pięknej tafli mokrych warg.
Smakował bajecznie, nie za słodki, owocowy(brzoskwiniowy miałam). Trochę jak kisiel, ale nie kleiło się nic do niego.
Aplikator łatwy w użytkowaniu, krótki i poręczny.
Opakowanie na plus, widać ile mamy jeszcze produktu.
Całkiem wydajny.
Dzięki temu, że jest to olejek a nie błyszczyk moje usta były zregenerowane i nawilżone.
Cena trochę dużo, ale jak na to patrzę to jest warty zakupu.

Jestem na tak.

Olejek ma fajną konsystencję, szybko się go aplikuje,poręczny a co najważniejsze to bardzo dobrze nawilża ,ładnie wygląda na ustach,na delikatny zapach(posiadam brzoskwiniowy).Używam go od 5 dni i uważam,że jest wart swojej ceny.

Sztosik

Olejek kupilam z polecenia maxineczki. Wybrałam wersję brzoskwiniowa. Ach ten zapach Mmmm... kocham. Delikatnie bardzo daje kolorek ale cudownie odżywia i nawilża. Używam na noc i w ciągu dnia. Usta sa mięciutkie i zadbane.

Odrobina luksusu w płynie

Zakupiłam ten olejek na promocji za 25 zł i polecam polować na taki "deal". Produkt ma fajne, małe opakowanie. Jest szczelne, bez zbędnych elementów. Aplikator jest precyzyjny, nabiera adekwatną ilość produktu. Sam olejek ma przyjemny zapach i jest dość gęsty. Nie nadaje koloru. U mnie sprawdził się jako pielęgnacja ust. Daje przyjemny efekt nawilżenia, miękkości, elastyczności. Efekt wizualny nie jest powalający. Po zastosowaniu olejku mam wrażenie, że ktoś otulił moje usta warstwą miękkiego kocyka. Próbowałam aplikować produkt na kolorową szminkę, efekt był ładny , ale trzeba uważać żeby kolory produkt nie przeniósł się na aplikator i nie zabrudził reszty olejku. Bardzo polecam , ten produkt-łączy makijaż z pielęgnacją.

Genialny

Zobaczyłam go w polecajkach Maxi i postanowiłam spróbować. Zdecydowałam się na zapach miętowy, ale do wyboru są jeszcze zapachy arbuzowy i brzoskwiniowy (oba pachną przyjemnie). Konsystencją przypomina mi trochę olejki, które pamiętam z dzieciństwa.
Olejek daje solidną dawkę nawilżenia. Idealnie sprawdza się jako podkład pod matowe pomadki. Dzięki niemu usta wydają się gładsze i nie wysuszają się tak pod makijażem.
Jedynie cena mogłaby być trochę niższa, bo w standardowej cenie kosztuje ponad 30 zł.

Uwielbiam!

Po wielu internetowych zachwytach postanowiłam i ja nabyć to cudo. Kupiłam je na promce i od razu posmarowałam nim usta, bo nie mogłam ich doprowadzić do ładu od kilku dni. OD RAZU poczułam ulgę i do tego ten piękny zapach arbuza/melona! Olejek pomógł mi wyjść z kilkudniowej pustyni na ustach i dodatkowo wcale się nie lepi, jest leciutki oraz ładnie, ale subtelnie pachnie pod nosem przez jakiś czas od aplikacji. Opakowanie nie jest za duże, ale myślę, że wrócę do niego, gdy tylko mi się skończy :)

Znakomicie nawilża usta

Świetny produkt do pielęgnacji ust. Dogłębnie nawilża i odżywia naskórek, szczególnie teraz, gdy zrobiło się zimno i wietrznie. Używam go zarówno do pielęgnacji, jak i jako trik na straszliwie wysuszającą pomadkę w płynie Eveline- gdy czuję, że Eveline robi mi na ustach skorupkę, wtedy wjeżdża olejek i voila! Znów mogę normalnie poruszać ustami ;) Dodatkiem, choć przyjemnym, jest miły zapach brzoskwini.

Dawka nawilżenia

Olejek zawiera olej rycynowy, ze słodkich migdałów, jojoba i z pestek winogron dobrze nawilża usta i je wygładza. Efekt jaki daje jest bardzo ładny świetlisty i po prostu zdrowy. Bardzo komfortowo się do nosi. Pachnie delikatnie, ślicznie brzoskwiniam. Nie jest to mocny chemiczny zapach. Lubię go i będę wracać.

Mam ich kilka

Tytuł mówi sam za siebie - pokochałam te olejki. Moją ulubiona jest wersja miętowa, przede wszystkim ze względu na świeży zapach. Wiadomo jednak, że wszystkie opcje cenię za skuteczne działanie.
Olejek zmiękcza i nawilża moje usta. Utrzymuje się stosunkowo długo.
Ma idealnej wielkości aplikator. Ogólnie opakowanie jest ładne i przyciąga wzrok, zresztą jak cała kolekcja marki Moonish.
Polecam Wam wypróbować ten olejek. Jego cena regularna cena jest wysoka, zważywszy na jego średnią wydajność, ale często można go dorwać w promocji.

Fantastyczny olejek do ust!

Jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o nawilżenie i konsystencje produktów do ust. Ten olejek spełnia wszystkie moje wymagania. Mam obie wersje-arbuzową i brzoskwiniową. Obie są świetne. Olejek nie klei się, nie "rozlewa" się poza usta, nie zbiera się, nie roluje. Pięknie nabłyszcza i nawilża usta.Dodaje delikatny zdrowy kolor. Ma bardzo lekki, nie sztuczny zapach arbuza (lub brzoskwini). Nie ma smaku i nie zachęca do zlizywania. Jakość warta swojej ceny. Produkty Moonish są narazie tylko dostępne w drogerii Kontigo a więc dla większości z nas tylko przez internet. Bardzo polecam.

Najlepszy olejek

Olejek do ust stosuję codziennie od kąd go mam jako balsam ochrony i błyszczyk w jednym. Piękne nawilża i odżywia usta. Usta są pełne blasku jak po użyciu drogiego błyszczyku. Cudnie pachnie (mam wersję peach), super się rozprowadza na ustach. Opakowanie jest malutkie i poręczne.
Jest bardzo wydajny. Na pewno wypróbuję inne zapachy.