Eveline Cosmetics, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Eveline Cosmetics, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 5,2 g

Kolekcja poczwórnych cieni do powiek Quattro Eyeshadow została oparta na wyjątkowej technologii niezwykle drobnego rozcierania, co sprawia że cienie są trwałe i wygodne w aplikacji. Doskonale przylegają do powieki i utrzymują się przez wiele godzin. Specjalnie dobrana formuła zawierająca mikro cząsteczki, pozwala na ładne przenikanie się kolorów na oku.
Każde opakowanie zawiera podwójny aplikator, który ułatwi precyzyjne nakładanie cieni.
Poczwórne cienie do powiek Eveline Quattro Eyeshadow dostępne są w sześciu zestawieniach kolorystycznych, a swoboda użycia koloru z całej palety barw pozwoli na wyjątkowy, indywidualny wizerunek odpowiedni na każdą okazję.

prasowane
poczwórne
Efekt
matowe, perłowe

Bardzo dobre i poręczne

Te cienie kupiłam z myślą o poręcznej wersji podstawowych kolorów, która zmieści się w kosmetyczce do torebki, jak nie zdążę pomalować się w domu.

Kolory są dobrane bardzo trafnie. Można nimi pięknie wymalować oko. Świetnie ze sobą współgrają. Na powiece robią się kremowe i ładnie się blendują.

Będą współgrały z każdym kolorem tęczówki.

Są dobrane napigmentowane, przez to starczą na bardzo długo.

Polecam ten produkt

Mała i wystarczalna

Jest to dość dobra paletka, którą można włożyć do torebki czy do podróży.
Cztery cienie stworzą ładny, dzienny makijaż, może i nie można z nim za mocno zaszaleć, ale przecież nie zawsze trzeba. Dla mnie jest to taka ratunkowa paletka którą trzymam w pracy.
Z jednej strony nie tęsknię za nią gdy mam dużo czasu i fantazji w domu i mnóstwo innych palet do wyboru. Z drugiej strony gdy jestem w niedoczasie i muszę poświęcić makijaż oczu dla ubrania butów to na spokojnie mogą nią stworzyć prawidłowy makijaż w pracowniczej łazience ;)
Mam paletkę matową. Cienie ładnie się łączą i ładnie rozcierają. Raczej nie ma osypu, a jak już się pojawi to minimalny.
W skrócie: porządne, poprawne i minimialistyczne

Z braku laku...

Polowałam na paletkę nr 5, ale w rezultacie zdecydowałam się na 02. Nastawiłam się na biel+beż+biała perła+czerń. Jakież było moje zdziwienie, gdy w świetle dziennym ujrzałam cóż żem kupiła...kolorystyka wpada w róż i fiolet (ło matko). Mamy tu biel zaprawioną różem, wrzos, białą perłę i czarny grafit. Kolorystyka całkowicie nie moja, ale jak już kupiłam to zgniłe jajo, starałam się go używać.
Cienie są słabo napigmentowane, więc nadają się jako zwyklaki dzienniaki. Podczas upałów utrzymują się bardzo słabo (nakładam cienie na przemyte płynem micelarnym powieki, przypruszone mąką ziemniaczaną i potraktowane bazą), szybko wchodzą w załamanie.
Gdy jest chłodniej, trwałość to ok. 3 godz (ale u mnie żadne cienie nie trzymają się nieskazitelnie cały dzień).
Nie jest to paletka cud, nie jest to też do końca strzał w rzepkę, ale ogółem zakup oceniam na średni. Przy wyborze kolorów w drogerii, warto pamiętać o tym, że sztuczne światło fałszuje kolorystykę.

Gdy mamy ograniczoną ilość miejsca w kosmetyczce są ok

Niebawem lecę na kilka dni do UK i kupiłam tę paletkę z myślą o tym że jest bardzo kompaktowa i bez problemu upchnę ją w plecaku nie tracąc miejsca.
Mam ją w odcieniu brązów- w paletce jest jasny beż, neutralny chłodniejszy matowy brąz i jeden ciemniejszy brąz w cieplejszej tonacji. Mamy tu też jeden błysk - bardziej satynowy - sprawdzi się do bardzo lekkiego dziennego makijażu lub dla bardziej dojrzałej powieki.
Ta paleta kosztowała 11 zł i moje oczekiwania spełnia
- jest mała
- można nią zrobić delikatny codzienny makijaż
-lekka
- nie uczula, nie pachnie
- nie robi plam

Jest świetna

✔️Ciebie znajdują się w małej i całkiem podręcznej paletce, która idealnie się sprawdza a do tego jest podręczna.
✔️W środku znajdują się cztery ładne kolorystyczne cienie.
✔️Mają one bardzo ładną pigmentację, do tego bez żadnego problemu rozbierają jak i są bardzo trwałe.
✔️Dzięki tym cieniom idealnie można wykonać piękny makijaż dzienny czy nawet na jakąś imprezę.

4 poręczne cienie

Jestem fanką paletek, ze względu na to, iż wtedy mogę zaszaleć w makijażu oka. Te cienie nie są jakieś rewelacyjne, ale cena też nie jest wygórowana.
Z jednej strony można się czepiać pigmentacji, ale z drugiej nie zawsze o to w makijażu chodzi. Stonowane kolory dobrze spisują się w okazjach 'niewieczorowych' i dla początkujących!

Średnie

Kupiłam, bo nie mogłam nigdzie dostać swoich a te miały przybliżone kolory. Bez szału, ale na co dzień są ok. Raczej nie użyłabym na jakąś okazję ze względu na trwałość.

Poręczna paletka na codzień

Jeśli chodzi o cienie do powiek to mam do tego słabość:D Zawsze obiecuję sobie, żę nie kupię kolejnej aż do momentu wejścia do sklepu:)
Te mini paletki Eveline dorwałam podczas jakiejś promocji i już mam 2 wersje kolorystyczne. Z cieni jestem bardzo zadowolona i nie widzę minusów!

*cztery ładnie skomponowane cienie. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych.
*poręczna, mała paletka super sprawdziła mi się na co dzień, zawsze pod ręką w kosmetyczce i na wyjazdy. Dodatkowo łatwo się ją przechowuje
*cieniami można wykonać zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy
*pigmentację uważam za bardzo fajną. Na moje potrzeby jest super
*cienie na powiece utrzymują się cały dzień
*kolejny plus to dostępność oraz fakt, że często jest na nie promocja a i cena regularna jest przystępna

Paletka Eveline

+ciekawa kolorystyka

- cienie średniej jakości
- średnia pigmentacja
- nie są trwałe

Trójkowy zestaw na wakacyjny wyjazd z twarzowymi odcieniami i słabiutką jakością

Przyznam szczerze, że nie mam najlepszego zdania o cieniach od Eveline. Na co dzień używam paletki i pojedynczych cieni Bourjois i jestem przyzwyczajona do ich konsystencji i sprawdzonych kolorów. Paletkę Quatro Eveline kupią z bardzo prozaicznego powodu- potrzebowałam mini zestawu cieni, które zmieszczą się do urlopowej kosmetyczki i zastąpią mi codzienny zestaw sprawdzonych ulubieńców. Do zakupu zachęciła mnie też promocja i za tę mini paletkę zapłaciłam około 10 złotych. Moje oczekiwania względem kosmetyku nie były wygórowane- oczekiwałam pasującego do mojej piwnej tęczówki zestawu kolorystycznego, który pozwoli szybko wymodelować oko i nie zniknie w ciągu kwadransa. Produkt otrzymujemy w maluteńkiej, czarnej kasetce z przezroczystym zamknięciem i złotymi napisami oraz aplikatorem gąbkowym w zestawie. Wybrałam numer 06, który kryje 4 dość uniwersalne cienie, dobre do przygotowania makijażu dziennego. Pierwszy kolor to matowy beż, zdecydowanie najsłabszy jakościowo w zestawie, ale wyjątkowo neutralny kolorystycznie. Jedna warstwa cienia jest niewidoczna, ale przy grubszej warstwie ładnie modeluje powiekę i łuk brwiowy. Kolejny kolor to mój ulubieniec w paletce- matowy, bardzo wesoły, ale nie rażący oranż. Kolor świetnie ożywia spojrzenie i odejmuje lat. Trzeci odcień to średni, połyskliwy brąz, który nada się do makijażu boków powieki i powieki dolnej. Ostatni cień jest matowym, ciepłym, średnim brązem- idealnym dla rudzielców i ciepłych typów kolorystycznych. Będę szczera- cienie nie są powalającej jakości, a poziom krycia pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście nie znikają z oka i nie uczulają. Zestawienie kolorów jest jednak wyjątkowo trafione, a fakt, że cienie są matowe nie zniechęci fanek subtelnego makijażu. Paletka Quatro to- moim zdaniem- świetny, tani kosmetyk na wakacyjny czy weekendowy wyjazd, ale na pewno nie zadowoli bardziej wymagających pań. Moim zdaniem niewygórowana cena, łatwa dostępność i bogata paleta kolorystyczna może zainteresować początkujące użytkowniczki. Dla mnie cienie pozostaną zestawem wyjazdowym-w codziennym czy wieczorowym makijażu oczekuję nieporównywalnie większej jakości i pigmentacji. Trójeczka.

Mini paletka

Paletkę kupiłam głównie ze względu na jej rozmiar, jest idealna do kosmetyczki na podróż. Dobór cieni jak dla mnie jest idealny do stworzenia "dzienniaczka", cienie ładnie się rozcierają i są trwałe, utrzymują się na powiece caly dzień . Świetna mini paletka, która zajmuje mało miejsca, a jest praktyczna .

Przeciętne cienie

Cienie Eveline zamknięte w małym opakowaniu. Kolorystyka ładna, uniwersalna. Cienie nie są trwałe, nie są intensywne. Posiadam paletę o nr 9 (beżowo - brązowa). Nie zachwyciła mnie. Jest poprawna, ale przyzwyczajona jestem do lepszej jakości.