Bourjois, Little Round Pot Blush (Wypiekany róż do policzków)

Bourjois, Little Round Pot Blush (Wypiekany róż do policzków)

notino.pl

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2.5 g
Cena PLN 50.00

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane, wypiekane
Efekt
matowe, rozświetlające

Klasyk

Wizualnie bardzo zachęca do kupna, aczkolwiek zastanawiam się, czy nie trafilam na jakieś "trefne" opakowanie, czy to jednak produkt nie spełnia moich oczekiwań.

Piekne, eleganckie magnetyczne opakowanie, duza gama kokorystyczna produktu. Ładnie pachnie, ale pedzelek posiada bardzo kiepski.

Moj produkt praktycznie nie chcial sie nabierac i był niewidoczny na twarzy.

wszystkim dobrze znany..

Swój róż od Bourjois mam juz kilka lat.. Produkt niesamowicie kultowy, myśle, że każda z nas ma lub miała go w swojej kosmetyczce. Mój pomimo lat nadal jest go bardzo dużo pomimo regularnego stosowania, nie wiem jak to marka Bourjois zrobiła!

Opakowanie produktu jest estetyczne. Jest to małe, okrągłe plastikowe pudełeczko z lustrekiem, w zestawie jest równieżmały pędzelek. Wymiary produktu są bardzo małe więc niesamowity jest fakt, że produkt jest tak wydajny. Opakowanie jest bardzo solidne więc na spokojnie róż można zabieraćw podróże.
Róż jest wypiekany, co nadaje mu wyjątkowo delikatną i jedwabistą konsystencję. Produkt na pędzel nabiera się równomiernie, nie tworząć dzięki temu plam na skórze. Bardzo łatwo sie blenduje, krycie można budować, także jeśli ktoś lubi mocniejszy efekt to da się to zrobić. Róż utrzymuję się na policzkach praktycznie cały dzień. Ogromna jest również gama kolorystyczna, każda z nas z pewnością znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.

Produkt jest świetny, zdecydowanie ponadczasowy. Słyszałam, że te róże są jak dka naszych mam kulki z Avonu.. i chyba rzeczywiście tak jest!

Zbyt twardy! Ale daje dobry efekt.

Do zakupu różu zachęciła mnie cena podczas wyprzedaży w drogerii. Odcień piękny, sprawia że makijaż jest delikatny, dziewczęcy. Nie odpowiada mi jedynie forma produktu. Jest twardy i trzeba mocno trzeć pędzlem, żeby można było go nabrać. Z czasem doszłam do wniosku, że w ten sposób jedynie zniszczę pędzel, dlatego przed nałożeniem muszę zeskrobać trochę produktu szczoteczką, żeby było łatwiej go nałożyć...
Wydajność jest niesamowita. Nam wrażenie, że róż jest w mojej kosmetyczne dobre kilka lat ???? używam go i używam... A on się nie kończy ????

Kultowy róż

Wypiekana formuła różu zapewnia, że produkt jest bardzo trwały i wydajny. Konsystencja jest jedwabista i lekka, co sprawia, że róż łatwo się aplikuje i blenduje na skórze. Produkt nie pyli się ani nie osypuje, co pozwala na precyzyjne nałożenie. Charakterystyczny, delikatny zapach różu Bourjois może być dla niektórych dodatkowym atutem. Jest subtelny i szybko się ulatnia po aplikacji, więc nie powinien przeszkadzać nawet osobom wrażliwym na zapachy.

świetny róż!

róż kupiłam do testu. wiele produktów tej marki mi się świetnie sprawdzało i w tym przypadku było tak samo. róż ma aksamitną formułę, która sprawdza się przy budowaniu pigmentu. da się nim uzyskać delikatny neutralny efekt, jak i mocniejszy, bardziej wyrazisty. wykończenie na policzku jest lekko świetliste, dzięki czemu kości policzkowe są doskonale wyeksponowane, a twarz staje się trójwymiarowa. spora gama kolorystyczna pozwala każdemu dobrać idealny odcień dla siebie. dodatkowo bardzo wydajny, mam go rok, stosuje codziennie, a wygląda jak nowy. szczerze mogę polecić ten produkt do codziennego subtelnego makijazu.

Nowy ulubieniec

Piękno na wyciągnięcie ręki. Bourjois Little Round Pot Blusher utrzymuje idealne kobiety od pokoleń. jego przezroczysta i lekka formuła tekstury jest łatwa do zastosowania i doskonale się łączy.
Polecam go bardzo!

Świetny róz do policzków

Bourjois Little Round Pot Blush to produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Piękne opakowanie, łatwa aplikacja, doskonała trwałość i subtelny zapach sprawiają, że używanie tego różu to czysta przyjemność. Na pewno pozostanie on stałym elementem mojej codziennej rutyny makijażowej przez długi czas!

klasyk

Dostałam go w prezencie. Uwielbiam ten róż – jest naprawdę wydajny i daje piękny efekt na policzkach. Jego kolor jest subtelny, ale jednocześnie podkreśla naturalne rumieńce, nadając twarzy świeżości. Opakowanie jest małe i poręczne, idealne do noszenia nawet w torebce, nie otwiera się przyrodniemu. Dzięki temu zawsze mogę go mieć przy sobie i szybko poprawić makijaż w ciągu dnia bez strachu, że ubrudzi mi całą torebkę. Produkt łatwo się aplikuje i równomiernie rozprowadza na skórze. Często można go dorwać na promocji.

mój ulubiony róż

Róż z firmy Bourjois, Little Round Pot Blush jest moim ulubionym produktem. Jest w formie kamienia. Dodatkowo w środku opakowania jest lusterko i podłużny pędzelek. Opakowanie praktyczne, nie za duże, łatwo się otwiera. Produkt jest estetyczny. Zmieści się do każdej torebki. Produkt nakłada się świetnie pędzelkiem (tym z zestawu). Polecam nakładać okrężnymi ruchami. Róż jest widoczny. Nie muszę się martwić, że za dużo nałożę produktu na twarz, bo pędzelek pobiera ilość odpowiednią za pierwszym razem dla jednego policzka. Nie zdarzyło mi się zrobić zbyt mocny makijaż tym produktem. Lubię jak go widać, ale bez przesady. Mogę podpowiedzieć producentom, by zrobili na spodzie miejsce na pędzelek, by nie brudził sie caly od produktu. To juz drugi róż u mnie z tej serii. Uwielbiam ten odcień - ciemny róż zmiksowany z leciutkim brązem. Produkt bardzo wydajny, starczy na kilka lat. Nie martwię się, że jak mi spadnie to produkt popęka i się pokruszy. Cena jest w sam raz.

Skarb

Bourjois Little Round Pot Blush to prawdziwy skarb w mojej kosmetyczce. Używam odcienia 33 Lilas D'or, który dodaje moim policzkom piękny, zdrowy rumieniec. Już samo otwarcie opakowania to przyjemność – różany zapach jest niezwykle kuszący i luksusowy.
Formuła tego różu jest wyjątkowa dzięki specjalnemu procesowi wypiekania, który sprawia, że produkt jest trwały, nie kruszy się i łatwo aplikuje się na skórę. Róż idealnie łączy się ze skórą, nie pozostawiając smug. Używam go zarówno na sucho, dla delikatnego efektu, jak i na mokro, gdy chcę uzyskać bardziej intensywny makijaż.
Wbudowane lusterko i pędzelek to świetne rozwiązanie na szybkie poprawki w ciągu dnia. Opakowanie jest funkcjonalne i eleganckie, co sprawia, że róż do policzków Bourjois Little Round Pot Blush jest nie tylko praktyczny, ale też miły dla oka.
Jeśli szukacie trwałego, wielofunkcyjnego różu do policzków, który nada Waszej skórze zdrowy blask i piękny kolor, Bourjois Little Round Pot Blush jest absolutnym must-have. Trwały, łatwy w aplikacji, pięknie pachnący – to wszystko, czego można oczekiwać od idealnego różu do policzków.

Polecam!!

Róż kupiłam na promocji, nie oczekiwałam od niego za dużo. Ale jego pigment... istne C U D O.
Pięknie i naturalnie wygląda na twarzy, nie można mu nic zarzucić.
Za taką cenę naprawdę warto, w dodatku mega wydajny

Kultowy

Bardzo napigmentowany, trwały, raczej trzeba nabierać mało produktu na pędzel, bardzo wydajny. Zapach tak jak kosmetyki z dawnych lat :) urocze pudełeczko z lusterkiem.