Bourjois, Little Round Pot Blush (Wypiekany róż do policzków)

Bourjois, Little Round Pot Blush (Wypiekany róż do policzków)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane, wypiekane
Efekt
matowe, rozświetlające

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 5

Róż, który na lato doda Ci rumieńcy

Wyjątkowy produkt, który dostałam w prezencie i zakochałam się w nim całym sercem!
Moja mama go używała i długo mi polecała…
Teraz ja używam go i kocham oraz serdecznie polecam!

• Opakowanie: 4

Super kosmetyk pięknie pachnie i kolor piękny

Kosmetyk ma piękny zapach trwałość i kolor
Po całym dniu pięknie wyglada na twarzy nie ukazuje suchych skórek i dobrze wyglada nawet na trądzikowej skórze. Jedynie trzeba pamiętać aby używać tego pędzelka bo inaczej trudno się pobiera produkt.

Kupiony w: Inna drogeria

• Opakowanie: 5

Róż bardzo dobrze się nakłada, nie robi plam i jest bardzo trwały, będzie idealny dla każdego nawet dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem.

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 4

Klasyk w dobrej cenie

Nie potrafię powiedzieć złego słowa o tym różu, mam do niego sentyment, jeden z moich pierwszych kosmetyków do makijażu w życiu ;) Obecnie używam na zmianę z innymi ale zawsze chętnie wracam, nie da się zrobić nim krzywdy, posiada piękne odcienie, wszystko na plus!

Kupiony w: Drogeria internetowa

Wart wypróbowania!

Bourjois Pastel Joues, delikatny i lekki róż w pudrze, od dawna stanowi podstawę mojej kosmetyczki. To produkt, który ucieleśnia wszystko, czego szukam w różu: ma subtelny, możliwy do budowania kolor, miękką konsystencję i przystępną cenę.

Puder jest niewiarygodnie delikatny i gładki, łatwo wtapia się w skórę, nie robiąc plam. Pozostawia naturalny, zdrowo wyglądający rumieniec, idealny do codziennego noszenia. Kolorystyka jest imponująca, oferuje, a sam efekt i intensywność koloru można budować

Szczególnie doceniam szeroką gamę dostępnych odcieni. Od delikatnych różów i brzoskwiń po odważniejsze koralowce i brązy – każdy znajdzie odcień pasujący do swojego odcienia skóry.

Opakowanie jest praktyczne i wytrzymałe a dołączone lusterko jest dodatkowym atutem.

Bourjois Pastel Joues to niezawodny i niedrogi róż, który spełnia obietnicę *naturanego, promiennego blasku. Jest to produkt, który z całego serca polecam każdemu, kto szuka delikatnego, ale skutecznego różu, który nie nadwyręży budżetu :)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Hebe

Wspaniały produkt

idealny produkt dla każdego, nie da sie nim zrobić plamy, jako pierwszy produkt to twój must have w kosmetyczce, każdy odcień jest wyjątkowy, idealny na prezent, moja siostra która zaczyna przygodę z makijażem jest zachwycona zawsze ten makijaż wygląda perfekcyjnie, mama z babcią również pokochały ten produkt od pierwszego użycia cała nasza 4 go poleca

Kupiony w: Inna drogeria

Polecam!

Róż od Bournojois to jeden z lepszych różów w kamieniu. Jego piękny kolor cudownie wtapia się w skórę ,nie robiąc plam. Jedno pociągnięcie pędzla ,a skóra staje się idealnie zaróżowiona i rozpromieniona. Róż jest bardzo trwały ,przy odpowiedniej pielęgnacji twarzy będzie trzymał i trzymał. Produkt jest bardzo wydajny, używam go już od dłuższego czasu, a końca w dalszym ciągu nie widać.

Kupiony w: Drogeria Hebe

KWC

Ten róż to już klasyka gatunku w dziedzinie makijażu. Niekwestionowany majstersztyk opracowany przez firmę Bourjois. Pamiętam go jeszcze z czasów dzieciństwa, gdyż był to - i nadal jest - ulubieniec mojej Mamy. ♥️ Mamuś nie używa innego różu. Jestem prawie pewna, że kiedyś przewinęło się przez jej ręce co najmniej kilka, ale to właśnie to okrągłe opakowanie na magnes, z lusterkiem, charakterystycznym zgiętym pędzelkiem, skrywające wypukłą okrągłą główkę wypiekanego różu, zapisało się w mojej pamięci... a reszty nie pamiętam.

Bardzo długo się nie malowałam. Przez całą moją edukację (z wyjątkiem studiów, gdzie robiłam makijaż na zajęcia, choć nie był to żaden standard - ot, jak mi się zachciało) nie używałam żadnych podkładów, żadnych pudrów, żadnych róży (ba! nawet rzęs nie malowałam!), za co moja twarz bardzo pięknie mi podziękowała. ♡
Dziś nie unikam makijażu, choć też nie robię go na co dzień. Ten róż to jeden z lepszych kosmetyków, jakie posiadam. I mówię to bez przesady!
Mam dwa odcienie:
Jeden nazywa się "Châtaigne dorée" #10 i jest to śliczny beż wpadający w pomarańczowe półtony. Na mojej bladej twarzy prezentuje się o dziwo naprawdę nieźle, zaskakująco naturalnie. Ożywia lico i dodaje mu wigoru. Używając go, pozbywam się anemicznej bladości.
Drugi - podobny, ale nieco ciemniejszy, bardziej ceglany - to "Sandałowiec" z numerem #92. Ten lepiej wygląda na nieco ciemniejszej karnacji; ja jeśli chcę go użyć, muszę dosłownie dwa razy musnąć pędzelkiem policzek. Pięknie podkreśla i może być używany jako bronzer.
Chciałabym dołączyć do swojej kolekcji różowo-brzoskwiniowy odcień. Jeśli macie jakieś propozycje dla bladolicej, to nie krępujcie się wysłać mi wiadomość prywatną:)

Te róże są nieskończenie wydajne (no w końcu wypiekane!) i służą nam w domu przez dłuuuugie lata – na zdjęciu widać jak wysłużony jest już Châtaigne dorée. Pędzel wygląda jak psu z...gardła wyciągnięty, ale ten egzemplarz ma naprawdę paręnaście lat! I tak trzyma się świetnie, przyznacie sami. Co więcej, używany jest przez dwie osoby. :* Jako że pędzelek jest rewelacyjny, bardzo wygodny w aplikacji, to właśnie nim nakładamy róże. Natomiast "Santal" został nabyty jakieś 3 lata temu i wygląda na nienatknięty – a także jest używany 'na spółkę'. :*
W różowniczce © zostało umieszczone lusterko, w którym rzadko się przeglądam, bo jest naprawdę niewielkie - taki tam drobiazg... mimo wszystko cieszący swoją obecnością i jest przydatny, jeśli zabierasz to maleństwo na wycieczkę i chcesz się podmalować, lub też malujesz policzki w tak zwanym "biegu".
Oprócz tego, zachwycają trwałością – piękny rumieniec nie schodzi z policzków aż do zmycia. Cena za takiego Giganta jest komiczna. A gdybyście widzieli ten róż na promocji (bo często jest nią objęty), to nawet się nie wahajcie i bierzcie kilka – szczególnie, jeśli macie w pobliżu kogoś chętnego, kto by wam pomógł w zużywaniu.

Polecam serdecznie! HITowy kosmetyk, prawdziwe dzieło sztuki i bestseller, który trafił do serc wielu kobiet. Bądź pewna, że po testach trafi również do twojego. :)

• Zgodność z opisem producenta: 4

Absolutny klasyk

O różu Bourjois słyszałam już bardzo dawno temu i na szczęście kupiłam go i korzystam z niego do dziś. Jestem absolutną fanką koloru 74 Rose Ambré i zawsze mam w swojej szafie jedno opakowanie zapasowe. Opakowanie jest malutkie, co świetnie sprawdza się przy wyjazdach, ale i codziennych wyjściach z małymi torebkami, a w środku jest aplikator i lusterko. Ostatnio spadł mi nawet na ziemię podczas malowania i zupełnie nic się z nim nie stało!
Pięknie pachnie i bardzo łatwo się rozprowadza po policzkach.
Zauważyłam, że po jakimś czasie używania tworzy się na jego powierzchni lekka skorupka, przez którą pigment nie jest już tak intensywny. Co robię w takim przypadku? Biorę radełko do paznokci (oczywiście nieużywane) i delikatnie skrobię tą skorupkę i róż jest jak nowy!
Produkt po otwarciu jest zdatny do użycia przez 18 miesięcy i całe szczęście, bo jest niesamowicie wydajny.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Rewelacyjny róż w kamieniu

Ten róż jest rewelacyjny i nie zawiera wad( ja ich nie widzę :) . Po nałożeniu pięknie się prezentuje, wygląda naturalnie. Twarz dzięki niemu jest rozświetlona. A o chodzi w różu na policzku aby ukazać rozpromienioną twarz. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie a końca produktu nie widać :) Można powiedzieć, że jest drogi ale uwierzcie wystarczy na bardzo długo.

• Opakowanie: 5

Róż w kamieniu Bourjois najlepszy róż jaki miałam

Wypiekany Róż do Policzków od marki Bourjois łatwo się aplikuje i dobrze wtapia w skórę.
Posiada przyjemny zapach mogę powiedzieć że taki luksusowy.
Ten świetny roż zamknięty jest w małym, okrągłym pudełeczku z lusterkiem i pędzelkiem.
Mój ulubiony odcień to 34 Rose d'Or Golden Rose zawsze go kupuje. Jest bardzo wydajny ma piękny kolor

mistrz mojego makijażu

W mojej opinii róż w kamieniu do policzków Bourjois, Pastel Joues jest naprawdę godny polecenia produkt. Jego łatwość aplikacji, delikatna konsystencja i naturalny efekt sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdej kobiety, niezależnie od jej umiejętności makijażowych.

Dodatkowo, opakowanie tego produktu jest nie tylko eleganckie, ale także bardzo praktyczne, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie. Warto również podkreślić, że cena tego różu jest bardzo przystępna, co sprawia, że jest to doskonała inwestycja w wysokiej jakości kosmetyk.

Jestem zachwycona różem w kamieniu do policzków Bourjois, Pastel Joues i z pewnością będę go polecać innym. Jego trwałość, pigmentacja, struktura i opakowanie sprawiają, że jest to jeden z najlepszych różów, jakie miałam okazję wypróbować.