NYX Professional Makeup, High Definition HD Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

NYX Professional Makeup, High Definition HD Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Profesjonalna baza pod cienie o transparentnym wykończeniu i niezwykle lekkiej konsystencji. Wyrównuje powierzchnię skóry, wygładza niewielkie zmarszczki, ujednolica koloryt i wydłuża trwałość makijażu oczu. Baza wzmacnia i pogłębia odcień nakładanych cieni do powiek.

przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
bazy pod cienie
w buteleczce

Są lepsze

Kupiłam tą bazę zachęcona dobrymi recenzjami i chęcią zaoszczędzenia kasy, ale jednak wróciłam do używania droższych, ale lepszych.

Baza NYX nie jest zupełnie zła i może "w tej cenie" rzeczywiście jest jedną z lepszych, ale u mnie nie utrzymuje cienia tak długo, jak potrzebuję (nie trzyma nawet 8 godzin). Nie stanowi też tak dobrego podkładu w sensie podkreślania koloru cieni. Kolor po prostu szybciej blednie, a jego resztki zaczynają gromadzić się w załamaniu powiek.

Sposób aplikacji mi dość odpowiada, choć jednak wolę tubkę z małym dziubkiem. Aplikator jest jednak lepszym rozwiązaniem niż słoiczek.

Świetna baza

Odkąd stosuje tę bazę pod cienie widzę niesamowitą różnicę.
Cienie nie rolują się tak bardzo jak wcześniej, wiadomo że po kilku ładnych godzinach delikatne rolowanie widać ale jest to nic w porównaniu co było bez tej bazy.
Poza tym zauważyłam że dzięki tej bazie kolory cieni są bardziej wyraźne. Także wzmacnia trwałość i intensywność cieni.
Podoba mi się jej opakowanie - posiada wygodny aplikator, jest bardzo wydajna bo wystarczy na prawdę niewielka ilość. Dodatkowo jest tania, bo kosztuje kilkanaście złotych.

Jedna z lepszych baz w tej cenie

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych baz, które można znalesc w tej cenie. Baza jest delikatna i nie czuć jej na powiece. Cienie się na niej bardzo ładnie błędują. Polecam ????

Bardzo dobra baza w bardzo dobrej cenie

Jedna z lepszych baz do cieni i to w rewelacyjnej cenie.

Nie jest to korektor ani zwykły beżowy kryjący cień, więc nie zakryje ewentualnych niedoskonałości, tylko primer. A tę rolę pełni świetnie. Zwiększa przyczepność cieni do skóry i wydłuża ich trwałość. Pomaga też na problem "tłustej powieki" i tendencję zbierania się cieni w załamaniu powieki. Wystarczy go nałożyć, chwilę poczekać i nakładać cienie.

Zdecydowanie polecam.

Fajna, ale bez szału

Całkiem fajna baza, ma kremową konsystencje i cielisty kolor a dzięki aplikatorowi można wydobyć produkt i nałożyć go na powieki. Cienie dobrze przyczepiają się do niej i blendują bez problemów. Baza sprawia, że cienie mają intensywniejsze barwy. Producent obiecuje, że baza ta ukrywa zmarszczki na powiekach, ale ja nic takiego nie zauważyłam, ale i zmarszczek nie mam jeszcze wiele. Ogólnie, jestem z tej bazy zadowolona, spełnia swoją funkcję, makijaż trzyma się cały dzień, cienie nie rolują się z załamaniach.

Bardzo dobra

Szukałam dobrej bazy w przyzwoitej cenie. Ta sprawdza się nawet w upale 30 stopni. Ma ładny delikatny beżowy kolej, delikatnie barwi powiekę. Cienie na niej fajnie się blendują, wydobywa kolor i wydłuża trwałość. Mia jeden minus,, bardzo źle pachnie.

Bardzo dobra baza pod cienie

Lubię testować bazy pod makijaż oczu. Moje oczy są z natury dość głęboko osadzone, nieduże. I tłuste jakby było tego mało. Czyli wymagając bazy.

Ta baza mi się spodobała. Bardzo dprawnie się nakłada - rozciera się ją palcem, ale obecnie nie ma na rynku bazy gdzie by się jej nie używało. Konsystencja jest kremowa, bardzo przyjemna w dotyku. Przerzuciłam się na bazy w typie tej z NYx, bo miałam kłopot z bazami słoiczkowymi - zasychały. Nie ważne czy było to Artdeco, czy inna baza - po kilku miesiącach robił się z nich kamień. Bazy tubkowe czy w opakowaniu jak ta z Nyx są bardzo dobre - bo nie ma w nich tego kłopotu.

Poza tym baza b. dobrze działa - Cienie trzymają się na niej b. długo - 6, 7 godzin. Bez bazy to są może 2 - 3 godziny. Nie rolują się na niej, dobrze się rozcierają.

Baza sprawnie zastyga na powiece. Łatwo się zmywa płynem micelarnym / dwufazowym. Nie podrażnia oczu, nie uczula.

Kolor jest uniwersalny i dla mocnych bladziochów (moja cera jest jaśniejsza niż 150 Buff Revlon CS) nie odznacza się od reszty koloru twarzy.

Cena jest ok, dostępność po wejściu NYXa do Douglasa jest b. ok.

Polecam tą bazę.

Trzyma cienie

Baza, pierwsza jakiej uzywam. Jeszcze nigdy nie mialam okazji uzywac bazy pod cienie. Uzylam jejpod paletke Nyx ultimate, i jakoś nie zauwazylam duzej różnicy, dużej, ale jednak mam wrazenie ze cienie ladniej tam siedzialy , nie staly soe jednym kolorem po kilku godzinach ale powiwki wydawaly sie ciężkie.

Zdecydowanie moja ulubiona

Była to jedna z pierwszych baz, jaką kupiłam i od razu bardzo się polubiłyśmy. NYX High Definition HD Eye Shadow Base jest ze mną już kilka ładnych lat i prawdę mówiąc, nie zamieniłabym tego produktu na żaden inny.

Przedłuża trwałość cieni do powiek i zauważyłam, że pozostają one we wręcz nienaruszonym stanie od samego rana aż do wieczora. Świetnie radzi sobie z utrzymaniem nawet bardzo mocnego makijażu, w którym wykorzystuję także pigmenty. Nie straszny jej nawet pot, tańce i hulańce :). Łączy się zarówno z tymi drogimi produktami, jak i tańszymi. Minimalnie podbija ich kolory, ale akurat to w przypadku bazy nie jest dla mnie kluczowe.

Ponadto ma bardzo przyjemną konsystencję. Mam wrażenie nawet, że delikatnie nawilża powieki. Cielisty kolor po rozprowadzeniu robi się raczej przezroczysty. Produkt ma wygodny aplikator. Pierwsze wersje opakowań po jakimś czasie stawały się zupełnie czarne, bo napisy po prostu ścierały się. Zostało to jednak wreszcie poprawione i baza cały czas wygląda bardzo dobrze.

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na to, jaką ilość bazy nakładamy na powieki. Jeśli będzie jej za dużo, cienie w ciągu dnia zrolują się (przerobiłam to kilka razy na początku). Należy jej użyć tyle, aby tłusta warstwa delikatnie zaschnęła. Wtedy będziemy mieli pewność, że z makijażem oczu nic się nie stanie.

Baza kosztuje 33 zł. Nie jest to cena wygórowana, a biorąc pod uwagę wydajność produktu, nie obciąża on zbyt często portfela.

Lekki utrzymywacz :)

Moje powieki sa lekko opadajace dlatego zawsze uzywam bazy, mam ich kilka drogich , tanszych. Na te baze wpadlam przypadkiem i postanowilam sprawdzic jak dziala.

Plusy:
+ lekka formula
+ dlugo utrzymuje cienie na swoim miejscu
+ delikatnie rozjasnia powieke
+ nie zastyga , wiec trzeba uzyc cienia bazowego, dzieki temu inne cienie super sie blenduja
+ nie uczula
+cruelty free - dla mnie duzy plus
+ bardzo wygodny aplikator
+ wydajna
+ bardzo przyjemnie sie naklada na powieki
+ nawilzajaca

Minusy:
- moglaby bardziej podbijac kolor cieni, jednak nie jest to wielka wada , gdyz moje cienie sa bardzo napigmentowane i tegonie wymagaja.

Znam lepsze.

Baza me cielisty kolor, wyrównuje koloryt powieki. Ma też wygodne opakowanie i długo utrzymuje cienie na powiece, 13 godzin na pewno. Nie kupię jej jednak ponownie ponieważ muszę ją przypudrowywać na powiece, inaczej zostaje mi na pędzlu którym nakładam cienie i zbryla mi cienie w opakowaniu jeżeli nakładam je ponownie tym samym pędzlem, który jest mokry od bazy. Ponadto, jak dla mnie , nie podbija pigmentacji cieni.
Szukam dalej bazy dla mnie.

Idealna !

Uzywalam wielu baz pod cienie i bylam jak dotad fanka tej z Essence. Jednak wchodzac do DM udezylam do szafy Nyx'a i po prostu musialam ja przetestowac. Ostatnio nakupilam nowych pigmentow y KOBO(ktorych jestem ogromna fanka)i powiem Wam kochane kobietki ze bardzo podoba mi sie jak ta baza wspolgra z pigmentami badz sypkimi cieniami. Super sie utrzymuja, blendowanie tez nie sprawia wiekszego problemu. Polecam serdecznie !!!!