Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Chocolate & Strawberry`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Chocolate & Strawberry`

Delikatnie oczyszcza skórę, daje jej miękkość i nie przesusza. Ekstrakt z ziaren kakaowca i ekstrakt z truskawek to składniki odżywcze dla skóry, potrzebne by była sprężysta i jedwabista. Olej z australijskiego orzecha makadamii, bogaty w niezbędne dla skóry kwasy tłuszczowe, pozostawia skórę aksamitną i elastyczną. Kompleks witaminowy ujędrnia, chroni świeżość i młodość skóry.

Uwielbiam<3

Jeden z lepszych żeli jakie miałam, do którego zawsze wracam:) pachnie wręcz cudownie, nie chemicznie, chociaż truskawek nie wyczułam. Najważniejsze, że czuć czekoladę:) jest wydajny, bardzo dobrze się pieni, nie jest to tylko kilka bąbelków ale konkretna pianka:) Skóra jest miękka i nawilżona, brak wysuszenia i mocnego napięcia.

Kocham każdy wariant tych żeli! <3

Miałam już chyba z 8 wariantów zapachowych tych żeli. Każdy z nich uwielbiam i nadawałby się wręcz do schrupania. Są to moje ulubione żele pod prysznic, których używam już od jakichś dwóch lat.

Mają cudowną, kremową konsystencję. Są ogromnie wydajne. Otulają skórę aksamitną pianką i cudownym zapachem, który utrzymuje się na skórze jeszcze jakiś czas po prysznicu. Porządnie oczyszczają, a przy tym zostawiają miękką, nawilżoną skórę. Uwielbiam!

Te żele to mój must have, zawsze jakiś jest w łazience. Naprawdę warto przetestować, może też się w nich zakochasz tak jak ja.

Jest OK

Przyjemny żel pod prysznic do codziennego stosowania. Nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie pozostawia ją miękką i aksamitną. Zapach ciekawy, choć mnie osobiście nie rzuca na kolana. Być może inne wersje zapachowe okażą się dla mnie bardziej odpowiednie. Duża butla powoduje, że używam i używam a końca nie widać. Cena bardzo zachęcająca, szczególnie biorąc pod uwagę pojemność. Myślę, że warto wypróbować.

Wspaniała czekoladowa kąpiel

Zacznę od tergo, że nie rozumiem, dlaczego na wszystkich zdjęciach w internecie, żele Fresh Juicy maja pompkę , skoro one są zamykane na półklik :)
Żel zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce, dzięki której widzimy, ile produktu już zużyliśmy. zamknięcie, jak wyżej wspomniałam, na półkilik. Nie jest ono do końca praktyczne, po cześć żelu potrafi spływać po ściankach butelki.
Zapach obłędny!!! Czekolada w czystej postaci :) Mój mąż twierdzi, że pachnie jak gorąca czekolada i aż miałby ochotę napić się tego żelu :D Kolor żelu też jest czekoladowy. Truskawki moim zdaniem nie są tutaj wyczuwalne. Szkoda tylko, ze na skórze zapach ten nie jest trwały i dość szybko się ulatnia.
Konsystencja trochę rzadka, żel czasami potrafi uciec między palcami, ale nie wpływa to na jego wydajność. Żel moim zdaniem jest bardzo wydajny. Już niewielka jego ilość wystarczy, aby umyć dokładnie całe ciało. Pieni się fantastycznie.
Podoba mi się w tym kosmetyku także to , że bardzo ładnie nawilża skórę, nie jest ona ściągnięta, a gładka i miękka w dotyku.
Z pewnością sięgnę po ten żel jeszcze nie raz. Ma on sporo innych wersji zapachowych, które tez z chęcią wypróbuję.