S-Lab, Apers, Reduktor potu do stóp

S-Lab, Apers, Reduktor potu do stóp

Apers Reduktor potu do stóp w postaci wygodnego w użyciu sprayu, zawiera odpowiednio skomponowane składniki, które pomagają zmniejszyć aktywność wydzielniczą gruczołów potowych. Preparat hamuje nadmierne pocenie stóp, utrzymuje ich suchość oraz zapobiega przykremu zapachowi.
Stosować wieczorem na umytą i dokładnie osuszona skórę stóp. Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać stopy preparatem i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
Początkowo aplikować codziennie przez 2 - 3 dni. Po zahamowaniu pocenia, zmniejszyć częstotliwość stosowania do 2 - 3 razy na tydzień.

Kiepski

Nie ukrywam-problemy z potliwością to ja mam:(
O ile pod pachami ratuje mnie duet Bloker+jakiś pachnący anty w kulce, zaś łapki częste mycie i puder dla dzieci, o tyle nad stopami mi ciężko zapanować. Moją sytuację pogarsza fakt, że przez 99% roku chodzę w zakrytym obuwiu i skarpetkach. Do tego spędzam w nich większość dnia, więc warunki ekstremalne.
Ten reduktor kupiłam za namową pani farmaceutki w aptece. Na moje nieśmiałe pytanie(przyznaj się obcemu człowiekowi, że bardzo pocą ci się stopy, nawet jeśli to lekarz/farmaceuta/psychoterapeuta, to jest wyzwanie:D) co może mi polecić na pocące się stopy, ta od razu podała mi ten produkt i zachwalała jaki to on jest skuteczny i że będę zadowolona.

Opakowanie, czyli Najbardziej Irytujący Atomizer Ever. O ile atomizery to według mnie jeden z największych wynalazków ludzkości zaraz obok internetu, ognia, szczotki do włosów i mydła, to ten tutaj potrafi doprowadzić mnie do wściekłej pasji-zacina się, przez większość czasu naciskam, a tu marna strużka płynu, zamiast mgiełki blokera. Czasami zdarza się, że dobrze działa i poprawnie rozpyla płyn, ale przez większość czasu...patrz wyżej:ziewam:

Płyn ma smrodek alkoholu i bardzo wolno wysycha na skórze-muszę poczekać co najmniej 20 minut zanim założę skarpetki.

Bloker bardzo słabo działa na moich stopach. Używam go dwa razy w tygodniu i nie widzę większego działania. Stopy nadal mi się pocą(może troszkę mniej, ale jednak nie czuję znacznej różnicy), nadal po całym dniu w szkole zdejmując w domu buty czuję średnio przyjemny zapach:torba:
Wysusza skórę, potrafi zapiec w zetknięciu z drobnymi otarciami.

Wydajność bardzo wysoka-męczyłam go pół roku.

Takie nic. Nie czuję ani odrobiny suchości ani komfortu.
Do tego wciąż nie mogę przeboleć faktu, że wydałam na niego ponad 15 zł:brzydal: