Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

S-Lab, Apers, Reduktor potu do stóp

S-Lab, Apers, Reduktor potu do stóp

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Apers Reduktor potu do stóp w postaci wygodnego w użyciu sprayu, zawiera odpowiednio skomponowane składniki, które pomagają zmniejszyć aktywność wydzielniczą gruczołów potowych. Preparat hamuje nadmierne pocenie stóp, utrzymuje ich suchość oraz zapobiega przykremu zapachowi.
Stosować wieczorem na umytą i dokładnie osuszona skórę stóp. Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać stopy preparatem i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
Początkowo aplikować codziennie przez 2 - 3 dni. Po zahamowaniu pocenia, zmniejszyć częstotliwość stosowania do 2 - 3 razy na tydzień.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kiepski

Nie ukrywam-problemy z potliwością to ja mam:(
O ile pod pachami ratuje mnie duet Bloker+jakiś pachnący anty w kulce, zaś łapki częste mycie i puder dla dzieci, o tyle nad stopami mi ciężko zapanować. Moją sytuację pogarsza fakt, że przez 99% roku chodzę w zakrytym obuwiu i skarpetkach. Do tego spędzam w nich większość dnia, więc warunki ekstremalne.
Ten reduktor kupiłam za namową pani farmaceutki w aptece. Na moje nieśmiałe pytanie(przyznaj się obcemu człowiekowi, że bardzo pocą ci się stopy, nawet jeśli to lekarz/farmaceuta/psychoterapeuta, to jest wyzwanie:D) co może mi polecić na pocące się stopy, ta od razu podała mi ten produkt i zachwalała jaki to on jest skuteczny i że będę zadowolona.

Opakowanie, czyli Najbardziej Irytujący Atomizer Ever. O ile atomizery to według mnie jeden z największych wynalazków ludzkości zaraz obok internetu, ognia, szczotki do włosów i mydła, to ten tutaj potrafi doprowadzić mnie do wściekłej pasji-zacina się, przez większość czasu naciskam, a tu marna strużka płynu, zamiast mgiełki blokera. Czasami zdarza się, że dobrze działa i poprawnie rozpyla płyn, ale przez większość czasu...patrz wyżej:ziewam:

Płyn ma smrodek alkoholu i bardzo wolno wysycha na skórze-muszę poczekać co najmniej 20 minut zanim założę skarpetki.

Bloker bardzo słabo działa na moich stopach. Używam go dwa razy w tygodniu i nie widzę większego działania. Stopy nadal mi się pocą(może troszkę mniej, ale jednak nie czuję znacznej różnicy), nadal po całym dniu w szkole zdejmując w domu buty czuję średnio przyjemny zapach:torba:
Wysusza skórę, potrafi zapiec w zetknięciu z drobnymi otarciami.

Wydajność bardzo wysoka-męczyłam go pół roku.

Takie nic. Nie czuję ani odrobiny suchości ani komfortu.
Do tego wciąż nie mogę przeboleć faktu, że wydałam na niego ponad 15 zł:brzydal:Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  760
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  128
  recenzji

  310
  pochwał

  8,40

 3. 3

  19
  produktów

  22
  recenzji

  616
  pochwał

  8,18

Zobacz cały ranking