Playboy, Play It Lovely, Body Fragrance (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

Playboy, Play It Lovely, Body Fragrance (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

`Play It Lovely` to zapach idealny na flirt w ciągu dnia. Podkreśla naturalnie piękny wygląd, działa magnetyzująco i sprawia, że pragnie się więcej. Dezodorant w atomizerze to idealne uzupełnienie linii zapachowej Playboy.

zapachowa
uzupełnienie perfum
50 - 100ml

Nawet okej

Jeśli nie macie budżetu na drogie perfumy to to coś dla Was! Ma bardzo ładny zapach, może nie utrzymuje się całego dnia, ale według mnie jest naprawdę ok.

Słaba jakość, zdecydowany powiew spirytusu i trwałość do niczego

Z tej serii oprócz dezodorantu perfumowanego posiadam także Play It Sexy EDP, jednak tak, jak jeszcze perfumy po kilku minutach są w stanie wydobyć z siebie coś ciekawego, to PiL jest do niczego.

Nie mam najmniejszego pojęcia, kto wymyśla te nazwy, jednak z rzeczywistością nie mają one nic wspólnego.
Potrzebowałam znaleźć jakiś zapach, który bym używała podczas treningów; dezodoranty odpadały, natomiast perfumy, które normalnie kupuję nie nadają się do tego użytku. Zdecydowałam pójść do Ross*.

Zdecydowana większość tanich zapachów zawsze zawiera coś, co mnie irytuje lub po prostu według mnie są nijakie. Jeśli nie zniecierpię od razu danego zapachu lub po prostu mi nie przypasuje, to na pewno przed upływem tygodnia będę go miała dosyć. Nie powiem, że zapach ten jest mdlący, nie kojarzy mi się też z latami 70-80, ani w żaden sposób nie jest irytujący. Jednak zdecydowanie do najprzyjemniejszych też nie zaliczyłabym go.
Produkt ten jest zdecydowanie nijaki. W żaden sposób się nie rozwija, po użyciu czuć alkohol, jednak niestety nie powiem tutaj, że jest to coś chwilowego. Ten dziwny zapach spirytusowy utrzymuje się przez dosłownie cały czas. Zdecydowanie wyczuwam cytrynę, albo raczej trawę cytrynową, bo czysta cytryna, to nie jest. Jestem też w stanie wyczuć lekki, słodki zapach orchidei, jednak ten spirytus zdecydowanie zaburza całą kompozycję. Wszystko jest rozwodnione i rozmyte do granic możliwości. To by było tyle.

Zapach na ubraniu nie utrzymuje się za długo, można by powiedzieć, że 20-25 min, to max. Przy czym wyczuwalność zapachu skraca się do ok. 7min, po tych 7min. zapach ten czuć tylko z bliska.
To samo dzieje się przy aplikacji na skórę, po 20-25min max nie pamiętamy już, że czymkolwiek się spryskaliśmy, czujemy je tylko z bardzo bliska. Zapach pozostaje praktycznie taki sam (może alkohol trochę się uspokaja), jednak wszytko jest płaskie, bez głębi i czegoś charakterystycznego można się tylko dopatrywać.
Produkt zaczęłam używać do spryskiwania powietrza podczas porządkowania i wietrzenia mieszkania, bo innego tutaj zastosowania nie jestem w stanie znaleźć.

Jeśli chodzi o wersję 75ml, to flakon jest solidny, zakrętka jest porządnie zatrzaśnięta, nic się nie wylewa. Kształt jest zwykły, jak i u większości tego typu produktów. Grafika absolutnie do mnie nie przemawia.
Wystawiam '2', bo miałam próbki gorszych zapachów, których nie byłam po prostu w stanie wąchać i chciałam jak najszybciej się ich pozbyć. Tutaj ta sytuacja się nie powtarza. Zapach wietrzeje wystarczająco szybko, zanim zacznie mnie cokolwiek drażnić i nie jest na tyle intensywny, żebym go wyczuwała przez długi czas. Nie kojarzy mi się też z latami 70, ani z kościołami, jak to czasem bywa. Jest to zdecydowanie zawyżona ocena, ale tak, jak mówię, bywa gorzej.

Polecam zaaplikować zapach w perfumerii i pochodzić tak z 3-4 dni i później się zdecydować, czy jest to rzeczywiście warte czasu.

świetny!

Cudowny, słodki zapach. Jednocześnie nie jest przytłaczający. Idealny na wieczór, a przy tym bardzo kobiecy. Tani, dość trwały. Długo utrzymuje się na ubraniach. Wydajny, godny polecenia.

Delikatny

Tak bardzo delikatny, że czuć go jedynie przy skórze, ale mi to nie przeszkadza. Jest całkiem miły, łagodny, skromny, nic dodać nic ująć.
Kupię może w wersji wody toaletowej, to może będzie bardziej trwały i intensywny.
Polecam na zimę, wiosnę, w dni kiedy przyda się relaks.

Warty swojej ceny

+piękny zapach- dostałam parę komplementów:)
+jak się mocno wypsikamy to czuć go z daleka
+cena- można go dostać w biedronce za 19zł

-wydajność - trzeba go dużo zużyć, żeby był wyczuwalny i szybko się kończy
-trwałość - już po godzinie go nie czuć
-buteleczka mi się poczaskała

Ogólnie największa jego zaletą jest to, że jest taki śliczny, szkoda tylko ze taki slaby :)

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

Fajny

Plusy:
- ładny, słodki ale kobiecy zapach, słodycz nie jest przesadzona
- cena (niecałe 20zł)
- zapach nie jest zbyt intensywny, nie dusi
- utrzymuje się dość długo, później robi się coraz delikatniejszy ale nadal go czuć
- dostępność (widziałam w Rossmannie, Biedronce, Drogerii Natura...)

Minusy:
- chyba brak

Dla mnie to delikatna wersja perfum, gdy nie chcę pachnieć zbyt mocno, tylko delikatnie, ledwo wyczuwalnie. Nie używam tego jako dezodorantu, ale jak mgiełki/perfum. Za taką cenę jest naprawdę fajny.
Bez jednej gwiazdki, bo nie do końca trafił w mój gust, jednak i tak mi się podoba.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Nieźle.

Produkt dostałam, bo pewnie nigdy bym sobie nie kupiła produktu kojarzącego się z magazynem ,,dla panów\'\'. Zapach jest jednak delikatny i dziewczęcy. Może niezbyt zmysłowy, ale nie jest również ciężki.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

smród w butelce

Nie,nie i jeszcze raz nie. Dostałam ten zapach, sama nigdy bym go sobie nie kupiła. Jest tak śmierdzący, duszący i nieprzyjemny że szok. Czuć w nim alkohol tak mocno, że dostaję od niego kaszlu. Dla mnie wielkie nie

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

uroczy

Zapach dziewczęcy, delikatny, zmysłowy- idealny na wiosnę. Nie jest nachalny. Odejmuję jedną gwiazdkę za wydajność i trwałość. Idealny dla nastolatek, które jeszcze nie do końca mają ukształtowany gust. Wrócę do niego ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

poloecam

Szukałam zdecydowanego zapachu.
lubie mocne akcenty.Mi odpowiada ten zapach jak większość z linii kosmetyków playboy.
dla kobiet ekstrawaganckich

[perwoll_black]1263674[/perwoll_black]

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

nie mój typ

Dezodorant dostałam i zapach jest dla mnie bardzo drażniący.
Nie umiem rozróżnić poszczególnych składników,ale tu jeden bardzo dominuje nad innymi.Zapach nie rozwija się.Wręcz daje po nosie.
Jak dla mnie nie jest on uroczy a pruderyjny.
Nie do zniesienia. Utrzymuje się na skórze ok.3 godz. ,na ubraniu delikatnie czuję go przez cały dzien,może dlatego,że tak go nie znoszę.
Jest wydajny-aż za bardzo.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszeo