Dermacol, Aroma Ritual, Shower Gel Irish Coffee (Żel pod prysznic o zapachu kawy)

Żel pod prysznic o zapachu irlandzkiej kawy i kofeiny rozpieszcza skórę, pozostawiając ją aksamitną i miękką. Zachwycający aromat kawy pobudzi ciało i umysł. Testowany dermatologicznie.

relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
normalna
żele pod prysznic
zapachowa
w tubie
w żelu

Coś dla amatorów słodkości

Według mnie ten żel w ogóle nie pachnie kawą. Być może dlatego że jestem wybitną kawoszką i tylko wymowny aromat by mnie zadowolił. Zapachem przypomina mi bardziej... mleczne cukierki typu werther's original albo toffi. Taki słodki aromat... i tyle. Nawet kremowa konsystencja przypomina mi kolor tych cukierków. Zużyję bo w końcu uwielbiam słodycze ;-), ale następnym razem wybiorę inny wariant.

podoba mi się zapach

Bardzo polubiłam ten żel pod prysznic, ze względu na zapach oczywiście. Bo ten jest naprawdę bardzo ładny dla nosa. Śliczny, kawowy. Konsystencja jest kremowa, lejąca. Dobrze oczyszcza skórę. Nie wysusza, nie podrażnia. Zapach jest długotrwały. Dla mnie beznadziejne jest opakowanie - duża tuba, którą trzeba miętlić, żeby coś wypłynęło. Zwłaszcza. przy końcu używania jest to szczególnie denerwujące. Jest mało wydajny.

Polubiłam go

Jako pierwszy z całej serii jaką testuję, jest kremowy. Pozostałe, które kupiłam są żelowe. Zapachu obawiałam się na początku, ale zupełnie niepotrzebnie. Pachnie kawowo, ale nie jakoś nachalnie. Zapach jest słodki i przyjemny dla nosa. Ośmielę się stwierdzić, że żel pachnie pysznie. Nie wysusza skóry. Średnio się pieni. Jest mało wydajny. Jednak ogólnie jestem zadowolona. Denerwuje mnie opakowanie, bo strasznie się zgina i często spada.

Zapach kawy jest świetny

Bardzo polubiłam żele z tej serii i sięgam po nie często. Ten zakupiony jest w DM poza granicami Polski. Zapach miły, intensywny, utrzymuje się długo. Żel ma kremową konsystencję, dobrze się pieni, pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżoną. Od żelu wymagam dobrego umycia ciała, oczyszczenia oraz aby nie wysuszał skóry. Polecam.