Jose Eisenberg, Creme Riche Hydratante, Trio-Moleculaire (Krem nawilżający do twarzy)

Otulająca konsystencja kremu zapewnia aksamitną i gładką skórę. Długotrwałe nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz olei z wiesiołka i makadamia. Witaminy A i E, połączone w celu zwiększenia skuteczności, działają antyrodnikowo. Stanowi znakomitą bazę pod makijaż.

krem
nawilżające
z pompką
50 – 100ml

luksusowy

Nie kupię tego kremu ponownie ze względu na zabójczą cenę.

Plusy:
-nawilża skórę idealnie
-piękne opakowanie
-wygodna pompka
-nie zapycha
-wystarczy rano nałożyć i skóra cały dzień jest nawilżona
-dodaje blasku

Minusy:
-cena
-brak zapachu

Bardzo tak

Krem kupiłam po makijażu w sephorze. Zachwycił mnie zapach, ekskluzywność, konsystencja, brak filmu na skórze i realne odczucie nawilżenia- podczas stosowanie efekt się utrzymuje i nieodmiennie zachwyca, choć cena jest skutecznie przerażająca....
Super higieniczne opakowanie, które pozwoli zużyć produkt do samego końca.

początkowo było super potem już coraz gorzej

Krem kupiłam, ponieważ szukałam bardzo dobrego nawilżacza do cery suchej, wrażliwej i konsultantka namówiła mnie na to coś, zachwalając je pod niebiosa.

Początkowo też byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, krem bardzo dobrze nawilżał, nie podrażniał, nie uczulał, nie zapychał, nie ściągał skóry. Szybko się wchłaniał, ale zostawiał delikatną warstwę, która dała uczucie nawilżenia. Idealnie nadawał się pod makijaż, podkład nie rolował się na nim, nie podkreślał też suchych skórek. Bardzo ładnie pachnie. Byłam zachwycona.

Nie wiem co było przyczyną ( nie stosowałam z kosmetyków nic nowego ) ale po pewnym czasie zupełnie zmieniłam o nim zdanie. Krem przestał nawilżać, rano czułam ściągniętą skórę, czasami po nałożeniu piekła mnie przez chwilę twarz, zaczęły pojawiać się przesuszone place na twarzy. I tak mój zachwyt kremem minął.

Krem niestety nie jest wart swojej ceny, nie nadaje się też do bardzo suchej cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

dobry nawilżacz

Miałam ten krem jakiś czas temu i nie wykluczam, że kupie go ponownie. Obecnie jednak mam zapasy i kolejny nawilzacz nie jest mi potrzebny, wolę bardziej wyspecjalizowane kosmetyki ;)
Krem jest drogi, za drogi, prawdę mówiąc. Oczywiście na all można kupic taniej...
Pasuje mi jego opakowanie, czyli higieniczna wersja z pompką. Od jakiegoś czasu słoiczki budza we mnie duże wątpliwości co do zawartości w nich czynników aktywnych po kilku otwarciach...Tu mogę uzywac z czystym sumieniem :)
Konsystencja bogata, ale dobrze się rozprowadzająca i wchłaniająca. Delikatny, przyjemny zapach. Krem naprawdę uczciwie i długotrwale nawilża skóre, zostawiając na niej lekki film. Nie wchłania się do matu i tego po nim nie oczekuję - dla skóry tłustej czy mieszanej może być za ciężki, dla mojej normalnej - był idealny. Wydajność w normie.
Mając do wyboru ten, albo inne Eisenberga, z lepszych linii, ale w słoikach - wybrałabym sprawdzona, przyzwoita pielęgnację przez nawilżenie ;)

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 50 ml