Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem (Aktywny krem korygujący)

Profesjonalny kosmetyk do cery z niedoskonałościami, mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, z przebarwieniami, z widocznymi zmianami trądzikowymi. Delikatnie eksfoliuje, skutecznie redukuje błyszczenie skóry oraz zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje skórze blasku, redukuje zmarszczki, doskonale wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, o jednolitym kolorycie, niedoskonałości są zredukowane i mniej widoczne.
Krem zawiera dużą dawkę silnie działających składników aktywnych:
Kwas migdałowy - delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
Kwas laktobionowy - złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, intensywnie nawilża.
Witamina B3 - wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia. Zwalcza problemy skórne - trądzik, zaczerwienienia, szorstkość. Rozjaśnia naskórek, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.
Skuteczność potwierdzona badaniami: niedoskonałości znacznie zredukowane (o 91%), wyraźnie młodszy wygląd skóry (o 85%).
Testy in vivo przeprowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów na grupie 25 kobiet przez okres 6 tygodni wykazały, że stosowanie kremu w połączeniu z serum powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat.

Nie powala

Bardzo lubię serum korygujące, więc miałam nadzieję że krem będzie równie dobry. Niestety nie jest aż tak dobry. Przez pierwsze kilka tygodni efekt był zadowalający, skóra była miękka, niedoskonałości szybciej się goiły i rzadziej pojawiały. Można było też zauważyć delikatne złuszczanie, koloryt skory był poprawiony, skóra wyglądała na zdrowszą. Niestety po jakimś miesiącu codziennego stosowania na noc skóra zaczęła się przesuszać, łuszczyć szczególnie na brodzie i pomiędzy brwiami. W związku z tym zaczęłam go stosować co drugi dzień na zmianę z kremem odżywczym. Dodatkowo dodaje do niego aloesu żeby zwiększyć nawilżenie.
Co do samej konsystencji to jest lekka, ale maże się na skórze, więc nie nadaje się do stosowania na dzień.

Jestem na tak

Stosowałam go razem z serum z tej serii. W duecie pomogli mi pozbyć się uporczywego trądziku chociaż zdaje sobie sprawę, że większa tu zasługa jest serum. Fajnie nawilżał, zredukował niedoskonałości, wyrównał koloryt. Nie zauważyłam działania anti-age. Nie oczekiwałam od niego tego, ale skoro producent obiecuje nie obraziłabym się za taki dodatkowy efekt.
Podejrzewam, że stosowany solo to taki średniaczek, ale w tej kwestii nie mogę się wypowiedzieć. Myślę, że mógłby być dobry jako pierwszy doraźny krem przeciwstarzeniowy dla 20-latek. I nie wiem czy dac mu 3 czy 4. 3 za mało a 4 jednak za dużo. No tak 3,5, w mojej opinii w gwiazdkach tak jak moge.

w trakcie testowania

Obecnie jestem w trakcie testowania. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii skusiłam się na zakup zarówno kremu jak i toniku z tej samej serii. O ile tonik sprawdza się w miarę ok, ale o tym przy innej okazji to sam krem pozostawia w moim przypadku wiele do życzenia. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku. Po zakupie danej serii liczyłam na jakieś cudowne WOW, ale się póki co rozczarowałam. Krem długo się wchłania, pozostawia nieco tłustą warstwę, nie matuje idealnie. Poza tym po tygodniu stosowania nie zauważyłam poprawy, wręcz przeciwnie - wysyp krostek na całej twarzy. Niemniej jedank nie poddaję się i stosuję nadal. Wierzę, że ten wysyp spowodowany jest hormonami bądź, słońcem? Nadal wierzę, w ogromną moc Bielendy :)
Plus kremu to fakt, że stanowi dobrą bazę pod makijaż, który po nalozeniu kremu utrzymuje się znacznie dłużej i wygląda lepiej. Zatem nie jest tak źle. będę informować na bieżąco jak wynik mojego testu :)

Hit!

Krem jest świetny - nie podrażnia wrażliwej cery, widocznie zmniejsza niedoskonałości skóry, leczy ją, nie przesusza, normalizuje wydzielanie sebum, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, nadaje się pod makijaż. W połączeniu z tonikiem z tej samej serii, tworzą niezastąpiony duet w walce z trądzikiem.
Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem tego produktu!
Konsystencja: gęsta, nie kapie, łatwo się nabiera i rozprowadza.
Zapach: przyjemny, ogórkowo-limonkowy, rześki.
Opakowanie: jak wszystkie kremy Bielendy - szklany słoiczek na nakrętkę. Poręczne.

Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem

Ten krem uratował moją twarz. Dosłownie! Po ciężkim trądziku na mojej twarzy widniały okropne blizny, które po prostu odbierały mi pewność siebie. Z polecenia koleżanki sięgnęłam po ten krem i nie mogę dalej uwierzyć co on zrobił z moją cerą! Efekt jest piorunujący. Oczywiście skóra nie jest idealna ale jest zdecydowanie lepiej. Co prawda używam go tylko na noc bo na dzień pod makijaż jest jak dla mnie za ciężki ale nawet stosowanie go tylko raz dziennie przyniosło efekty. Blizny się zmniejszyły, większość nawet poznikała całkowicie i co najważniejsze nie pojawia się już na mojej twarzy taki trądzik jak wcześniej. Od czasu do czasu coś wyskoczy ale jest to kompletnie nie do porównania.

Krem korygujący

Stosowałam ten krem 1,5 roku, zmiane zawdzięczam brakom w drogeri :( bardzo fajny produkt, szukałam czegoś matującego, o większej zawartości kwasów niż mój poprzedni kosmetyk. Krem ma przyjemną, nietłustą konsystencję i ładny zapach, wydajny, dość tani, a przede wszystkim działa. Wyraźnie matowi, zmniejsza pory, skutecznie walczy z zaskórnikami i trądzikiem dorosłych. Nie wiem, jak z działaniem przeciwzmarszczkowym, sugerując sie jednak składem może nie osiągnąć spektakularnych efektów.
Wady: brak!
Możliwe, że wróce po zakończeniu obecnej kuracji (nie mozna stosować z kwasami)

przyjemniaczek

Kremik oceniam pozytywnie. Używałam go zarówno na dzień jak i na noc. Konsystencja jest lekka, co pozwala rzeczywiście mieć świecenie w ciągu dnia pod kontrolą, ale na tyle treściwa, że po nocy buzia jest gładka i miękka. Nie skrzywdził mojej cery w żaden sposób, wręcz kuracja poprawiła jej stan: wyrównał się koloryt, zniknęły krostki, drobne zmarszczki stały się mniej widoczne, jest bardziej elastyczna. Do tego ten cudowny zapach! Szkoda tylko, że jest tak mało wydajny - słoiczek starczył na miesiąc.

Super krem

Używam tego kremu razem z serum z tej samej serii i uważam, że jest to super dopełniające się serum; używam go w wieczornej pielęgnacji dlatego, że jego konsystencja jest nieco tłusta i pozostawia moją skórę nieco świecącą. Jestem w stanie mu to wybaczyć biorąc pod uwagę jego działanie, które jest zauważalne w zasadzie już po pierwszym użyciu. Cudownie rozjaśnia skórę, przeciwdziała zaskórnikom i niedoskonałościom a rano skóra jest mięciutka i nawilżona. Uwielbiam go używać:)

Najsłabszy produkt serii korygującej.

Stosowałam całą serię kosmetyków korygujących niedoskonałości z Bielendy. Krem sprawdził się najgorzej, zdecydowanie nie dorównał serum oraz maseczce.
Nie dał on mojej skórze efektu matu, wręcz przeciwnie: po jego użyciu skóra świeciła się jeszcze bardziej. Nie zauważyłam, by zwężał pory czy rozjaśnił przebarwienia. Produkt dosyć opornie się wchłaniał, więc w moim przypadku o stosowaniu go pod makijaż nie było mowy. Jestem rozczarowana :(

Wysyp :/

Choć serum i tonik z tej serii bardzo lubię, krem okazał się być niewypałem. Zdecydowała o tym jedna istotna wada: zapycha. Po kilku użyciach pojawiły się na mojej twarzy pryszcze, zniknęły po odstawieniu kremu.
Używałam kremu na noc- ma gęstą, mocno otulającą twarz konsystencję i na dzień był za ciężki (zwłaszcza pod makijaż).
Z racji na to że używałam go przez krótki czas nie mogę wypowiedzieć się co do rezultatów działania- jedynie przestrzec osoby z cerą skłonną do powstawania niedoskonałości. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Zero działania

Jest dla mnie kolejnym niewypałem z tej serii kosmetyków. Kompletnie nic mi w nim nie odpowiada. Zapach dla mnie okropny, drażni mnie. Konsystencja ok natomiast zostawia dziwną poświatę na twarzy. A przede wszystkim brak jakiegokolwiek działania czy pielęgnacji. Nie wrócę do niego na pewno.

Skuteczny!

Krem ma delikatną konsystencję, ładnie pachnie i mimo, że nie złuszcza, to poradził sobie z delikatnymi problemami skórnymi - poznikały zaskórniaki, czoło stało się gładsze. Niestety po odstawieniu wszystko wróciło do stanu sprzed, więc trzeba stosować regularnie (można rano i wieczorem, lub tylko jako terapia np. na noc). Bardzo polecam. PS mam cerę normalną, raczej w kierunku suchej, trądzik pojawia się sporadycznie. Kosztuje ok. 30 pln, ale można upolować w promce -50% rossmann lub superpharm :)