Skeyndor, Aquatherm, Thermal Concentrate Water (Skoncentrowana woda termalna)

Skeyndor, Aquatherm, Thermal Concentrate Water (Skoncentrowana woda termalna)

Woda pochodząca z ciepłych źródeł Salies-de-Bearn, to woda termo-mineralna, zawierająca bardzo dużą ilość soli mineralnych i ponad 25 głównych oligoelementów w postaci jonów sodu, potasu, wapnia, magnezu, manganu, cynku, miedzi, itd. Ich specyficzna ilość (w szczególności jonów magnezu) umożliwia szybką normalizację funkcji bariery ochronnej skóry, zmniejszając w ten sposób reaktywność skóry wrażliwej. Proces remineralizacji ma decydujący wpływ na mechanizmy regulujące skórę. Naskórek składa się z kilku warstw komórek ułożona jedna na drugiej, z których każda posiada odpowiednią ilość jonów. W momencie zmniejszenia ilości jonów funkcja ochronna skóry zostaje osłabiona. Z tego powodu, dostarczenie skórze wspomnianych jonów, pochodzących z wody termalnej, uwalnia i jednocześnie uruchamia proces regeneracji naskórka, umożliwiając jej odzyskanie swojej naturalnej równowagi.
Lekka aromatyczna mgiełka nawilżająco-kojąca opracowana na bazie bogatej w minerały wody termalnej. Idealnie odświeża, koi, odpręża i relaksuje naskórek przynosząc mu świeżość. Przeznaczona szczególnie do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej natychmiast przynosi ulgę, zmniejsza uczucie dyskomfortu i napięcia skóry, zapewniając przyjemne uczucie wyciszenia. Skóra pozostaje nawilżona odzyskuje komfort i równowagę. Preparat idealny dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, niezastąpiony w podróży, wspaniale przygotowuje skórę do wykonania makijażu.

płyn
Cera
wrażliwa
50 – 100ml
w sprayu

Najlepsza woda termalne.

Jeśli chodzi o wody termalne jak do tej pory mój nr 1. Produkt jest o tyle ciekawy, że woda ma piękny zapach jak zapewnia producent zupełnie naturalny. Bardzo łagodna idealna do skóry wrażliwej.

niezastąpiona w upalne dni

Orzeźwia, koi i poprawia stan skóry. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

Woda idelanie sprawdza się podczas upalnych dni i podczas wypoczynku w ciepłych krajach. Niezastąpiona podczas i po opalaniu! Opalanie z wodą jest dużo przyjemniejsze i myślę, że także bezpieczniejsze.

Korzystałam z niej głównie podczas urlopów. Myślę, że na co dzień mogą docenić ją osoby z delikatną, wrażliwą skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka