BaByliss, Suszarka do włosów D221E Expert Plus

BaByliss, Suszarka do włosów D221E Expert Plus

BaByliss D221E Expert Plus to suszarka o mocy maksymalnej 2000 W, dzięki której urządzenie w szybszy i skuteczniejszy sposób wysuszy każdy rodzaj włosów. Zimny nawiew powietrza idealnie wymodeluje i utrwali każdą fryzurę. Możliwość ustawienia poziomu temperatury pozwala dostosować ją do typu włosów i oczekiwanego efektu. Dyfuzor pozwoli uzyskać perfekcyjną fryzurę pełną objętości. Uszko do zawieszenia i długi kabel zasilający ułatwią każdą stylizację
Dane techniczne:
- profesjonalna stylizacja,
- nowy silnik DC z 2000 W mocy suszenia,
- 3-stopniowa regulacja temperatury / 3-stopniowa regulacja siły nawiewu,
- prędkość strumienia powietrza: 75 km/h,
- przycisk zimnego nawiewu do uzyskania długotrwałej fryzury,
- niezwykle wąska dysza zapewniająca precyzyjne suszenie o średnicy 1,0 cm,

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Uwielbiam...

Suszarka spełnia moje wymagania. Kupiłam ją w zestawie ze szczotką jonizującą Babyliss (zdjęcie w załączniku). Jest lekka i dobrze leży w dłoni podczas suszenia czy stylizacji (posiada do tego celu wymienną końcówkę). Ma trzy ustawienia prędkości/temperatury, a także przycisk chłodnego nawiewu powietrza, z którego korzystam zawsze pod koniec suszenia. Ponadto według producenta jest to suszarka ekologiczna, gdyż oszczędza nawet do 20% energii w stosunku do zwykłych suszarek. U mnie się sprawdza. Polecam.