Natura Siberica, Żel pod prysznic `Anti Stres`

Natura Siberica, Żel pod prysznic `Anti Stres`

Żel pod prysznic o kwiatowo-jagodowym aromacie nasycony olejkami i witaminami. Odżywia skłonną do przesuszenia skórę, przywraca jej elastyczność i sprężystość. Zapach uspokaja, likwiduje napięcie, zwalcza stres. Mobilizuje siły i energię. Żel zawiera: kwiatowe ekstrakty irysa, lawendy i werbeny, olejek z szałwii i górskich migdałów, ekstrakt miodunki i melisy. Bazą żelu jest Betaina pochodząca z olejku Sosny syberyjskiej - bogata w witaminy E i F. Betaina silnie nawilża i uelastycznia skórę nadając jej uczucie jedwabistości i miękkości.

z pompką
w żelu
>250ml
nawilżające

Taki sobie - Żel za sporą kasę, a jakoś niezbyt wyjątkowy

Siostra kupiła ten żel na promocji w Tesco. Jak sama stwierdziła, jest dość drogi, a nie jakiś wyjątkowy. I ja twierdzę tak samo.

Żel się pieni, ma wygodne opakowanie z popką. Konsystencja w porządku, zapach dosyć przyjemny - kwiatowy, lekko ostrawy, nie dusi, nie jest męczący, przyjemnie się go używa. Myć myje, niezbyt wysusza, nie podrażnia, bez problemu się go nakłada na ciało, nawet bez gąbki się dobrze pieni. No jest ok. Spora pojemność, niezła dostępność.

No tylko ta cena - jak dla mnie ten żel powinien kosztować jej ułamek - jest po prostu za drogi. Bo nie ma nic co by tłumaczyło jego cenę. Jest przeciętny, a kosztuje sporo za dużo.

Taki sobie

Żel kupiłam z czystej ciekawości i zachęcona, że produkt jest w pełni naturalny.
Zalety
- kwiatowy zapach;
- lejąca konsystencja;
- opakowanie z dozownikiem;
-szata graficzna miła dla oka;
- dobrze się pieni;
-nawilża

I tyle co do plusów, już prawie jestem na dnie opakowania, a ja nadal nie odczułam ujędrnienia skóry, o które najbardziej mi chodziło. Trudno dostępny, jedynie ratuje zakup przez internet.

Myślę, że już do niego nie wrócę, ale chętnie sięgnę po inne żele z serii Siberica

Bardzo fajny żel

Żel otrzymałam w prezencie, przywiozła go dla mnie koleżanka z Federacji Rosyjskiej. Żel przepięknie pachnie, delikatnie i kwiatowo. Opakowanie z pompką, które jest bardzo wygodne, nabieram tyle żelu ile potrzeba. Konsystencja jest w sam raz nie przelewa się przez palce, kolor żelu jest różowy. Żel dobrze się pieni i nie wysusza skóry, daje uczucie świeżości oraz delikatny efekt nawilżenia. Żel jest wydajny, duża pojemność 400 ml starczyła mi na prawie 3 miesiące. Polubiłam ten żel, choć efektu ujędrniajacego nie zauważyłam, siegnę po inne rodzaje. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone