Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

odświeżające, oczyszczające
płyn
normalna, mieszana
bezzapachowa
demakijaż twarzy

Różowy najlepszy

Kupiłam na promocji za 11,99 bo nie było mojej ulubionej różowej wersji, w przeciwnym razie pewnie bym go nie kupiła.

- czuć smród alkoholu w składzie,
- podrażnia skórę, nie jest tak cudownie ukojona jak przy różowym płynie,
+ zmywa makijaż tak dobrze, jak różowy, bez pocierania i bez żadnych większych problemów,

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

prawdziwa ulga

***
Produkt kupiłam taniej w Biedronce - za 11, cena regularna to zdaje się 17 złotych. Kupiłam go ponieważ inny produkt garniera - mleczko do demakijażu winogronowe powodowało nieprzyjemne szczypanie oka i rozmazywał makijaż zamiast zmyć. To co poczułam po użyciu tego produktu to ulga, wielka ulga. Nie ma nieprzyjemnego szczypania, makijaż zmywa się prosto. Nie pachnie ani nie podrażnia skóry. Duża butelka, która starczy na dłużej zamiast ciągle dokupywać produkt, a warto go mieć bo jest naprawdę świetny. Będę polować na niego zwłaszcza w promocjach ;).
edt. Ostatnio jestem przeziębiona, skóra na nosie podrażniona a mimo wszystko zmywanie makijażu tym preparatem (ma przecież alkohol w składzie) nie było męką i nie powodowało szczypania.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Bardzo dobry płyn

Używam tego płynu już prawie drugi miesiąc i ma on dużo plusów:
+ jest wydajny (używam prawie 2 mc-e, a zużyłam 1/4 butelki, przy czym nie nakładam makijażu każdego dnia),
+ dobrze oczyszcza skórę,
+ mimo alkoholu w składzie nie podrażnia i nie przesusza skóry,
+ jest delikatny dla oczu,
+ strefa T jest delikatnie zmatowiona,
+ duże opakowanie,

Ale widzę też minusy:
- nie do końca radzi sobie z tuszem do rzęs,
- cena (korzystna jeśli jest promocja).

Kiedy go skończę chcę wypróbować wersję dla skóry tłustej, ale też będę chętnie wracać do zielonej buteleczki.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

dobry, ale różowy jest lepszy

Kupiłam w promocji, choć szukałam różowego i nie było więc wzięłam ten.

Dopiero później doczytałam że zawiera alkohol, choć muszę przyznać że nie czuć go i nie podrażnia oczu, bo w zasadzie płynu używam tylko do demakijażu oczu.

Jest delikatny, dobrze zmywa makijaż i tusz do rzęs (zwykły a nie wiem jak wodoodporny), wystarczy nalać odrobinę na płatek przyłożyć do rzęs i chwilę potrzymać i wszystko schodzi pięknie bez wielkiego tarcia.

Jest dość wydajny, choć osobiście mam wątpliwości czy wystarcza mi aż na 200 użyć jak twierdzi producent na opakowaniu.

Odkąd go używam (wcześniej miałam różowy) nie zauważyłam żadnych podrażnień ani nic wtym rodzaju. Nie wysusza więc za to też plus.

Jest dobry naprawdę, ale jak już wspomniała jedna z Wizażanek po skończeniu opakowania wrócę do wersji różowej - jakoś bardziej mi odpowiada, choć temu też nie mogę nic zarzucić. Bo mimo alkoholu w składzie nie podrażnia i nie szczypie oczu, a ja oczy mam wrażliwe i nie każdy płyn czy też mleczko mi pasuje.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mój ulubieniec!

Jak dla mnie Doskonały mam cerę mieszaną wiec jeśli na buteleczce pisze do cery mieszanej i matuje to takie produkty przyciągają mnie jak magnes. Musze przyznać w ze w tym przypadku miałam obawy bo tak naprawdę płynów miceralnych używam przede wszystkim do demakijażu oczu, bałam się że w związku z tym że w składzie ma alkohol to moje oczy okropnie podrażni a tu mile Zaskoczenie.
Nie podrażnia nawet oczu,
Delikatny
Skutecznie oczyszcza bez pocierania
Nie wysusza to
Buzia po oczyszczeniu się nie świeci
A alkohol obecny w produkcie to tylko plus gdyz niszczy skutecznie bakterie niechciane na naszej buzi przyczym kompletnie nie wyczuwalny nawet przy przecieraniu powieki,
Tani, wydajny, dostepny
Polecam w 100%

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Świetny!

W końcu znalazłam idealnego micela! Mam skórę mieszaną i wiekszość płynów albo przesuszała mi skórę albo zaś w drugą stronę. Ten płyn bardzo dobrze matuje ale tez nie przesusza. Skóra sie nie błyszczy jak i jest dobrze nawilżona. Dobrze zmywa makijaż. Podoba mi się też wielkość starcza na naprawde długo, cena równiez przystepna. Napewno kupie kolejne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

robi to, czego potrzebuję

Płyn działa dokładnie tak jak płyn micelarny Avene, a jest co najmniej 3 razy tańszy (kupiłam w promocji za 12 zł):

- duża, wygodna butla w przystępnej cenie,
- doskonale zmywa nawet ciężki makijaż (2 waciki na podkład, puder, róż),
- nie podrażnia mnie, mimo alkoholu w składzie,
- ze względu na alkohol w składzie ma działanie antybakteryjne.

Nie wiem, jak radzi sobie z makijażem oczu, bo nie używam.
Ale do reszty twarzy jest znakomity.

średni

Po pierwsze nie bez pocierania- to chyba jakiś żart i nie dajcie sie na to nabrać. Po drugie słabo zmywa tusz do rzęs, myslę tu o zwykłym tuszu, ponieważ wodoodpornego to wcale nie ruszy!
Ze wzgl na to że nie domywa tuszu nie uważam tego płynu za jakieś odkrycie roku, przeciętność. Nie wiem czy kupie kiedykolwiek ponownie!

dobre

Płyn micelarny w mojej kosmetyczce to must have. Jeden duzy mam w domu, drugi w pracy - wszędzie się przydaje, gdy trzeba szybko zmyć makijaż, pobiec na trening, siłownię, czy basen. ( dygresja ... dziwię się niektórym kobietom, że biegają i ćwiczą w pełnym makijażu, podkłady, pudry w połączeniu z potem mogą narobić niemałego bałaganu na buzi, nie wspominając o wyszuszaniu).
Kończę pracę, czy wracam do domu, od razu pozbywam się makijażu ( lekkiego). Przed pójściem spać myję buzię żelem, ale w trakcie dnia używam tylko płynów micelarnych. Nie mam zapchanej buzi, nie pojawiają sie już niedoskonałości, więc takie oczyszczanie jest skuteczne.

Produkty Garniera są bardzo wydajne - nie muszę wylewać pół butelki na siebie, by cieszyć się oczyszczoną skórą.

Dobrze zmywają filtry SPF , podkład i wszelkie zanieczyszczenia - nic nie pozostaje.

Czego dotyczy mój jedyny zarzut, przez co kosmetyk oceniłam na 3.5?

W składzie jest alkohol denaturowy, podejrzewam że w małej ilości bo mimo że przecieram oko, nie doświadczam szczypania, to jednak moja wyobraźnia działa.
Zużyję buteleczkę i pozostanę wierna wersji do skóry wrażliwej ( bez alkoholu).

Ilość zużytych opakowań: 400 ml

Plusy:
- Szybko usuwa makijaż,
- nie podrażnia,
- ładnie pachnie,
- wydajny,
- łatwo dostępny w sklepach

Minusy:
- dosyć wysoka cena

Ogólnie polecam :)