Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

w butelce
płyn
>100ml
bezzapachowa

Jeden z ulubionych

Płyn micelarny od Garnier do skóry normalnej i mieszanej sprawdza mi się doskonale. Dokładnie zmywa makijaż (co najważniejsze dobrze radzi sobie z tuszem do rzęs), oczyszcza skórę pozostawiając ją świeżą i przyjemnie pachnącą. Jest wydajny; w dużej, ekonomicznej buteleczce. Wygodny w użyciu - nie wymaga odkręcania. Szeroko dostępny w drogeriach stacjonarnych. Cena niska, przystępna

robi to, czego potrzebuję

Produkty Garniera są bardzo wydajne - nie muszę wylewać pół butelki na siebie, by cieszyć się oczyszczoną skórą.
Dobrze zmywają filtry SPF , podkład i wszelkie zanieczyszczenia - nic nie pozostaje. Nie ma nieprzyjemnego szczypania, makijaż zmywa się prosto. Nie pachnie ani nie podrażnia skóry. Duża butelka, która starczy na dłużej zamiast ciągle dokupywać produkt, a warto go mieć bo jest naprawdę świetny. Będę polować na niego zwłaszcza w promocjach. Dogłebnie oczyszcza i odswieza cerę. Na codzien jest więc idealny.

Bardzo dobry płyn do demakijażu :)

Bardzo fajny płyn do demakijażu. Co prawda nie używam mega zastygających podkładów i wodoodpornych kosmetyków, tylko takich codziennych. Nie podrażnia oczu, nie wysusza skóry. Wydajny, ładne opakowanie, widać ile płynu jest. Polecam, bardzo często w promocji w dobrej cenie.

Przyzwoity płyn micelarny, choć z mocnym makijażem radzi sobie dość mozolnie.

Na wstępie zaznaczę, iż jestem posiadaczką cery mieszanej, ze skłonnością do zmian zapalnych oraz z oznakami wrażliwości. Z płynami micelarnymi marki Garnier miałam styczność już wcześniej i wersję dla cer wrażliwych wręcz ubóstwiam. Po opcję zieloną postanowiłam sięgnąć ze względu na promocję w jednej z drogerii internetowych, gdzie upolowałam płyn za kwotę mniejszą niż 15 złotych.
Produkt zamknięty jest w butli na zatrzask o nierzucającej się w oczy, acz estetycznej szacie graficznej. Tworzywo jest przezroczyste, więc możemy monitorować ilość pozostałą w środku. Bazowo dostajemy 400ml, czyli całkiem sporo. Ja używam płynu już ponad 2 miesiące i jestem raptem w połowie, ale też na co dzień praktycznie się nie maluję, więc płynem zmywam jedynie krem z filtrem, a od święta make up.
Przechodząc jednak do charakterystyki, płyn jest typowo wodnisty, bez żadnych olejowych czy innych, widocznych dodatków. Plus za brak zapachu, co szczególnie docenią posiadaczki skór wrażliwych (perfumy w produktach mają to do siebie, że mogą uczulać/podrażniać delikatną skórę twarzy). Micele zawarte w produkcie całkiem dobrze radzą sobie z usuwaniem mojego podstawowego makijażu, robiąc to szybko i skutecznie. Choć nie ukrywam, że na tym polu nie mają zbyt trudnego zadania, gdyż maluję się subtelnie, z użyciem podstawowych produktów, które w większości nie są wodoodporne. Jednak, gdy się już zdarzy, że np. mocniej umaluję oko, przy użyciu tego specyfiku dość ciężko jest taki make up usunąć i bez pocierania raczej się nie obejdzie. Za spory walor uważam delikatność płynu dla oczu, przy zmywaniu tuszu czy cieni nie czułam żadnego dyskomfortu. Zgodnie z obietnicą producenta po usunięciu make up'u rzeczywiście czuć, że skóra jest odświeżona i rześka, a także nie ma uczucia ściągnięcia, za którym niezbyt przepadam. Na skórze pozostaje leciutki film, ale ja po wstępnym demakijażu płynem micelarnym i tak wykonuję mycie buzi żelem czy pianką, więc bynajmniej mi to nie przeszkadza. Skład również jest do zaakceptowania. Ja jestem zadowolona i chętnie sięgnę po produkty Garniera do demakijażu kolejny raz!

Lubię go

Jest to jeden z fajniejszych, skuteczniejszych płynów micelarnych, jakie stosowałam. Opakowanie to standardowa przeźroczysta butelka, która ułatwia kontrolę nad zużyciem produktu. Płyn bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu. Nawet tym wodoodpornym. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry a co ważniejsze nie podrażnia oczu. Jest naprawdę wydajny.

bradzo fajny kosmetyk

Polecam ten płyn micelarny świetnie się sprawdza nie zostawia smug daje orzeźwienie skórze i odkąd go stosuje widzę ze cera zmieniła się na rozświetlona, nawilżona rewelacja polecam

Jeden z dobrych płynów micelarnych

Lubie go! Jestem zadowolona z zakupu. Mam bzika na punkcie oczyszczania twarzy i pielęgnacji i śmiało mogę go polecić.
-przyjemny
-dobrze oczyszcza
-odpowiedni do skóry wrażliwej bo taką mam nie uczula
-bezwonny
Nadaje się do codziennie pielęgnacji!

Dobry płyn micelarny do codziennego oczyszczania

Uważam, że płyny micelarne firmy Garnier należą do czołówki. Są wśród moich faworytów razem z marką Bourjois. Miałam już kilka różnych tej marki i zdania nie zmieniam. To produkt dobry, który mi osobiście odpowiada i spełnia moje oczekiwania. Dobrze zmywa makijaż, zanieczyszczenia, oczyszcza skórę. Nie szczypie, nie pozostawia klejącej się skóry twarzy. Delikatnie matowi, tonuje skórę, przez co dobrze nadaje się do skóry mieszanej. Używam codziennie wieczorem, nakładam na płatek kosmetyczny. Butelka ładna ale prosta, bez udziwniania, o sporej pojemności 400ml wystarcza na dość długo.

Słabo

Zachęcona promocją w drogerii kupiłam ten płyn micelarny i niestety jestem zawiedziona.
Wcześniej używałam innego płynu i odczuwam ogromną różnicę.
Jego głównym zadaniem jest zmywać makijaż i tutaj od razu minus ponieważ żeby zmyć tusz czy eliner trzeba się nie źle napracować wacikiem a efekt niestety nadal jest marny.
Jest bezzapachowy co dla mnie jest minusem.
Lubię kiedy kosmetyki ładnie pachną.
Następnym minusem jest to że produkt zwyczajnie podrażnia oczy.
Jeśli chodzi o wydajność producent informuje że opakowanie 400ml wystarczy na 200 zastosowań -tutaj także można polemizować. Używam go od ok.2 tyg i nie mam już 1/4 produktu .
Nie doszukałam się plusów.

Super płyn micelarny

Płyn okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze znam wszystkie najsławniejsze micele, więc mam porównanie. Garnier sprawdził się naprawdę w 100% i w niczym nie ustępuje droższym produktom. Trudno powiedzieć o nim chociaż jedno złe słowo. Jak widać - same zachwyty.

Używałam go zarówno do zmywania podkładu, jak i makijażu oka. Świetnie radzi sobie z cieniami, eyelinerem i tuszem (a jestem fanką smoky eyes). Nie rozmazuje, nie trzeba trzeć. Generalnie u mnie poradził sobie z całością makijażu. Nie stosuję makijażu wodoodpornego, więc nie wiem jak radzi sobie z takimi kosmetykami.

Po użyciu skóra się nie lepi i nie jest zaczerwieniona, ale ja również nie mam do tego skłonności.

Duża butla to i plus i minus, co kto woli. Jednak według mnie duża butelka to zawsze plus do wydajności. Jeżeli potrzebuje coś przetransportować to zawsze można to przelać.

Mnie wystarczył na około dwa miesiące. Jednak zmywałam nim cały makijaż, a to wydatek rzędu pięciu wacików.
Produkt jest bezzapachowy. Z jednego strony to dobrze ze względu na to, że nie ma w sobie zbędnych substancji zapachowych, ale z drugiej zawsze przyjemniej używa się czegoś co pięknie pachnie.

mój faworyt

ten płyn Garniera to mój faworyt, nie raz przechodziłam na tańsze płyny micelarne ale zawsze wracam do tego-niema sobie równych. Cena jest dość wysoka ale to normalne przy dobrej jakości produktu. Super zmywa makijaż i dobrze oczyszcza skórę z zabrudzeń. Nie wysusza skóry.

Mój faworyt wśród płynów micelarnych

Pomimo, że mam cerę dojrzałą zdecydowałam się właśnie na produkt z przeznaczeniem do cery mieszanej i normalnej, a dlaczego?
Bo w przypadku tego płynu nie pozostawia on tłustego filmu, nie świeci się na skórze i wystarczy jedynie zmyć go tonikiem lub żelem.

Płyn radzi sobie nawet z opornym makijażem oka (cienie, tusz), nie trzeba długo pocierać. Kosmetyk nie podrażnia okolic oczu, nie wysusza i nie uczula.
Jest bezzapachowy. Wysoka skuteczność działania sprawia, że stał się moim ulubionym płynem do demakijażu. Z pewnością sięgnę po niego kolejny raz i wam tez go polecam!