Mixa, Płyn micelarny zapobiegający przesuszaniu do skóry suchej i bardzo suchej

Średnia ocena: 4.61/5

Hebe
Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płyn micelarny do demakijażu przeciw przesuszaniu Mixa to idealny płyn do demakijażu skóry wrażliwej. Formuła z micelami usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia. Ogranicza do minimum konieczność pocierania. Fizjologiczne pH 5.5, identyczne z pH skóry, nie narusza jej bariery ochronnej. Płyn, zawierający nawilżającą glicerynę, chroni przed wysuszaniem, koi. Odczuwalne rezultaty: Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Wrażliwa skóra jest ukojona i nawilżona.
Zastosowanie: Do skóry wrażliwej i suchej. Nakładać wacikiem na twarz i powieki. Nie wymaga spłukiwania.

wrażliwa, sucha
nawilżające, oczyszczające
demakijaż twarzy, demakijaż oczu i ust
płyn

Polecam!

Do mojej atopowej skóry ten produkt okazał się idealny. Tak jak obiecuje producent - nie wysusza i nie ściąga skóry. Szybko i dokładnie zmywa makijaż, nawet oczu. Produkt nie podrażnia skóry, a wręcz odrobinę ją nawilża i odżywia. Ten płyn micelarny z pewnością będę polecała dalej, super!

Płynów micelarnych nie stosuje zbyt często, raczej doraźnie i pomocnie przy jakimś ultra trwałym makijażu lub domowych zabiegach na twarz dla dodatkowego oczyszczenia.

Ten płyn skusił mnie obietnicą łagodnej formuły i delikatności, braku przesuszenia.

Świetnie zmywa makijaż, dobrze oczyszcza skórę i jest przy tym rzeczywiście delikatny dla niej, pozostawia skórę miękką i niepodrażnioną. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że łagodzi skórę, zmniejsza zaczerwienienia. Ma bardzo delikatny zapach.

Jestem przekonana, że jeszcze do niego wrócę, nie mam do czego się doczepić, duże opakowanie, bardzo wydajny, wszystko się zgadzało.

Średniak :)

Nie mam zbyt dużych oczekiwań co do tego typu produktów, bo tak naprawdę są na twarzy tylko chwilę i i tak je spłukuję..

Domywa makijaż, trochę gorzej radzi sobie z wodoodpornymi, długotrwałymi kosmetykami typu tusz do rzęs (ale nie skreślam go za to) bo i tak w tym celu używam produktu dwufazowego.

Czy nawilża?
- Nie zauważyłam.
Czy pielęgnuje?
- Watpie, biorąc pod uwagę, że jest na twarzy maksymalnie minute i go zmywam

Po prostu czyści... :)

Opakowanie to przezroczysty plastik z nakrętką półprzeźroczystą (kolor delikatnej brzoskwini) zamykanej na klik. Wygląda dość schludnie na toaletce

Raczej nie kupię ponownie- lubię testować nowości, a ten nie jest nadzwyczajny

Poprawny

Są lepsze płyny na rynku w tej samej cenie. Skusiła mnie promocja i sympatia do marki. Niestety produkt nie jest w stanie poradzic sobie z mocniejszym makijażem oczu. Plusem jest piękny zapach, brak alkoholu oraz brak uczucia wysuszonej skóry. Jest po prostu delikatny. Nakrętka zrobiona ze słabego plastiku. Odrazu się połamała.

Ulubiony

Właśnie skończyłam butelkę płynu. Mam bardzo suchą skórę, która jest podatna na podrażnienia. Muszę przyznać, że płyn na prawdę nie powodował u mnie żadnych podrażnień, ani nie wysuszał dodatkowo skóry. Makijaż zmywa jak należy.

Jestem na tak

Kosmetyk stosuje jako uzupełnienie dwuetapowego oczyszczania. Świetnie sprawdza się w tej roli, ma delikatny nie przeszkadzający zapach. Nie podrażnia i nie wysusza skóry, a delikatnie ją koi. Naprawdę świetny produkt.

bardzo dobry płyn micelarny

Bardzo dobry dla suchej skóry, jest delikatny i nie uczula. Spełnia swoje zadanie oczyszcza skórę twarzy jak i makijaż. Produkt wydajny, zamknięty w dużej ale wygodnej butelce.

Zdecydownaie przebija wiekszość innych płynów, które do tej pory stosowałam

Mam cerę mieszaną, miejscami skłonną do przesuszeń. Wybierając produkty do codziennej pielegnacji twarzy staram się sięgać po te jak najbardziej łagodne.
Z marką Mixa zdążyłam się już poznać jakiś czas temu. Przetestowałam wiele produktów tej marki, które okazały się bardzo, ale to bardzo dobre, więc gdy tylko nadarza się okazja sięgam po kolejne nowości.

Ten płyn przebija wiekszość innych płynów, które do tej pory stosowałam . Jest rzeczywiście niezwykle łagodny, nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Nadaje się nawet do wrażliwej skóry twarzy i okolic powiek. Nie wywołuje pieczenia i zaczerwienienia skóry.
Jednocześnie micele w nim zawarte skutecznie usuwają nawet mocniejszy makijaż i inne zabrudzenia. Dobrze oczyszcza , zostawiając twarz miękką i gładką.
Nie wymaga dużego pocierania skóry wacikiem i jest dosyć wydajny jak na tak delikatny produkt.

Ma łagodne pH 5,5, które jest identyczne z pH skóry, nie narusza więc barwiery skóry , a chroni ją. zapobiega przed przesuszeniem, koi.
Po użyciu skóra jest czysta i odprężona.
Płyn nie zostawia lepkiej warstwy na skórze, ale mimo to trzeba pamiętać, że to micele, które ZAWSZE należy zmyć wodą.

Płyn ten ma subtelny, niemal niewyczuwalny, ale przyjemny zapach, który dodatkowo umila korzystanie z produktu.
Zamknięty jest w poręcznej butelce o pojemności 400 ml. Płyn wygodnie dozuje się i nalewa na wacik, dzieki praktycznemu zamknięciu.
Opakowanie ładne, przejrzyste i estetytczne, charakterystyczne dla produktów tej marki.

Cena nieco wyższa od przeciętnych płynów, ale czasem idzie dorwać go w promocji. Mi się udało kupić w cenie 7 zł (przy zakupie 2 szt) co uważam za bardzo udany zakup. Właśnie zaczynam drugie opakowanie i czuję ze zostanie ze mną na dłużej. Będę polowac na niego na kolejnych promocjach :))
Oczywiście bardzo polecam, bo jak mogłoby być inaczej.

Bardzo dobry produkt. Z racji tego że mam baaardzo suchą skórę, do tego stopnia że aż się łuszczy żaden płyn nie działał tak dobrze. Wystarczy że rano po umyciu twarzy przetrę buzię wacikiem z płynem i wszystko znika. Nakładam krem z tej serii i na twarzy ani śladu przez cały dzień. Cieszę się że trafiłam właśnie na ten płym micelarny. Z czystym sumieniem polecam jak ktoś ma podobny probem.

niezawodny

Moja twarz potrzebowała pomocy. Mam cerę tłustą ale przez jakiś czas stała się przeokropnie sucha. Mixa stanął na wysokości zadania i mi pomógł. Bardzo ładnie usuwa makijaż, skóra po nim nie jest ściągnięta. Aktualnie zmagam się z uczuleniem a że lubię przetrzeć twarz to jedyny płyn micelarny, który mnie nie podrażnia jeszcze bardziej, ba! mam wrażenie, że tylko mi pomaga. Naprawdę cieszę się, że wpadł w moje oko i na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Mixa jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

Mam skórę suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień, a z uwagi na fakt, że pierwszy zakupiony produkt od marki Mixa spełnił moje oczekiwania, to rusz wracam do niej i testuje kolejne produkty.

Akurat skończył mi się płyn micelarny, musiałam uzupełnić zapasy, a że produkt był w cenie promocyjnej, opis kosmetyku wyraźnie zachęcał mnie to wypróbowania.

Płyn micelarny zamknięty jest w plastikowej, wygodnej butli o pojemności 400ml. Delikatnie zmywa make-up, bez konieczności pocierania. W przyzwoity sposób usuwa nawet tusz do rzęs. Dodatkowym atutem tego kosmetyku jest fakt, że nie podrażnia i nie szczypie w oczy.
Kosmetyk nie pozostawia lepkiego filtru na twarzy i nie uczula skóry. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia cery.
W mojej opinii produkt jest przeznaczony do cery szczególnie wrażliwej jak moja, dlatego też polecam wypróbować na własnej skórze.

Niezastąpiony

Mam cerę wrażliwą, szczególnie skłonną do przesuszeń na czole. Ten produkt to dla mnie strzał w dziesiątkę. Polubiłam go właściwie od pierwszego użycia. Świetnie radzi sobie z moim codziennym, lekkim makijażem. Nie wiem jak poradziłby sobie w przypadku czegoś mocniejszego. Nie przesusza oraz nie powoduje żadnych negatywnych zmian na mojej twarzy. Ogromnym plusem jest jego wydajność - pierwsze opakowanie używam już od prawie roku, a nie jestem nawet w połowie.