Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Cena PLN 889.00

Linia depilatorów Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to najbardziej zaawansowane i wielofunkcyjne urządzenia do depilacji dla kobiet, które oferują zarówno depilację, masaż i peeling ciała w jednym urządzeniu. Depilatory z tej serii mogą być stosowane zarówno na sucho (najlepiej po cieplej kąpieli) jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie.

Głowica depilatora jest o 40% szersza od standardowej, więc usuwanie włosków jest o wiele szybsze, niezależnie, którą z 2 prędkości urządzenia wybierzemy. Depilatory Braun usuwają włoski tak małe jak ziarenko piasku, nawet te o długości 0,5 mm. Aby usunąć włoski dokładnie depilatory posiadają wbudowaną lampkę, która podświetla depilowany obszar. Depilator Braun Silk-épil 9 nadaje się do depilacji rożnych partii ciała – nóg, rąk, strefy bikini, czy pach. Aby ułatwić depilację, urządzenie posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do konturów ciała.

W zależności od modelu, w depilatorach Braun Silk-épil 9 Wet&Dry dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka z rolkami masującymi (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka goląca, końcówka do głębokiego masażu skóry (zielona nasadka z wypustkami, która poprawia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry), szczoteczki do delikatnego i mocnego złuszczania naskórka. W wybranych zestawach dostępne są także szczoteczki do oczyszczania twarzy, które są 6 razy skuteczniejsze niż ręczne mycie twarzy.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 9 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, ponieważ lampka podświetla się na kolor czerwony i sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Super!!!!!!

Otrzymałam depilator i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jest poręczny, wygodny w użyciu, ma kilka przydatnych końcówek. Ale mozliwość depilacji "na mokro" to jest to czego oczekiwałam. Zmniejsza to odczucie bólu do minimum, który i tak jest nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku innych, których używałam. Idealny zakup przed latem. Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden

Najlepszy.

Jestem "stałą użytkowniczką" depilatorów. Mój przygodę rozpoczęłam ok. 2, może 3 lat temu.
Miałam przyjemność poznać się bliżej z tym depilatorem. Poprzedni, którego używałam również należał do firmy Braun, jednak był to jeden z pierwszych modeli firmy, swoje wysłużył i nastał najwyższy czas na nowy sprzęt.
Jedyna końcówka, której nie używam to ta typowa od golarki – po prostu nie golę mechanicznie żadnej części ciała, używam jedynie depilatora z pęsetami.
Jeśli chodzi o skalę bólu to mimo mojego przyzwyczajenia i małej wrażliwości była niezmiernie miło zaskoczona zupełnym brakiem bólu. Jest o wiele delikatniejszy od depilatora, który posiadałam wcześniej.
Sam proces depilacji przebiega nadzwyczajnie szybko – domyślam się, że jest to zasługa niezwykle precyzyjnych pęset umieszczonych w urządzeniu, które chwytają najmniejsze włoski i nie zrywają ich w połowie (jak słabsze modele). Dzięki temu włoski zdecydowanie wolniej odrastają.
Urządzenie jest bardzo poręczne – doskonale leży w dłoni. Bardzo podoba mi się lampka, która oświetla depilowane włoski, dzięki czemu włoski odróżniają się lepiej na tle skóry i można łatwo zauważyć, gdzie jeszcze należy „pociągnąć” sprzęt. Jestem fanką sposobu włączania urządzenia: przycisk rusza się obrotowo. W poprzednim urządzeniu, które posiadałam włącznik był przesuwany ku górze, posiadał dwa stopnie prędkości i bardzo często niechcący zmieniałam kciukiem ową prędkość, nie było to wygodne. Przy tym urządzeniu jest to nie możliwe. Bardzo dobrze sunie po skórze – dzięki swojej budowie dociera i dopasowuje się w każde miejsce na skórze.
Najbardziej jednak w całym urządzeniu zachwyca mnie jego wodoodporność. Sprawia, że cały proces depilacji staje się totalnie bezbolesny, wręcz mogłabym go nazwać przyjemnym. Wiadomo, że po prysznicem nasze pory rozszerzają się, dzięki czemu usuwanie włosków sprawia dużo mniejszy ból, ponadto strumień wody dodatkowo go łagodzi. W efekcie podrażnienia po depilacji są całkowicie zminimalizowane. Funkcja wodoodporności zapewnia też niezawodność urządzenia, gdy podczas depilacji na sucho skóra się poci – urządzenie nie zacina się (jak to miało miejsce przy moich poprzednim depilatorze).
Depiluję wszystkie części ciała – bikini, nogi, uda, ręce, pachy. W każdym z tych miejsc depilator sprawdza się fantastycznie. Przy okolicach bikini i pach polecam używanie nakładki zapewniającej mniejszą ilość pęset.
Jestem zachwycona urządzeniem. Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jeden