Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Kategoria
Marka
Pojemność 5.5 ml
Cena PLN 120.00

Gęsty i mocno nabłyszczający usta błyszczyk. Żelowa konsystencja nadaje błyszczący efekt. Szeroka gama kolorystyczna od lekkich, pół transparentnych do mocnych, błyszczących wykończeń. Prezentują się idealne samodzielnie lub nałożone na wybraną szminkę.

paletki błyszczyków
Efekt
naturalny, perłowe, transparentne

piękny połysk!

Błyszczyk cudownie lśni, ładnie pachnie i jest rzeczywiście zaskakująco trwały!!!! Ja mam również kolor nr 19. Mimo, że jestem posiadaczką Levres Scintillantes dopiero od kilku dni to zapowiada się on na kosmetyk bardzo wydajny - ma 6 ml, a za każdym razem nie ma potrzeby dużo go nakładać. Polecam!

Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!

To niesamowite, ale dopadła mnie ostatnio choroba, która brzmi CHANEL, w ciągu krótkiego czasu nabyłam wiele kosmetyków tej firmy. Przyczyna może być tylko jedna: SUPER JAKOSC !!!<BR>I tak jest też w przypadku tego niesamowitego blyszczyka. Ja mam ten w kolorze Blizzard (nr 19). Właśnie dowiedziałam się, że we Francji został już wyprzedany, a Chanel pracuje nad nowymi błyszczykami.Produkt jak na błyszczyk ma nielogiczną wręcz trwałość i bajeczny, połysk ale ściśle związany z określonym kolorami i to jest w nim super. Każdy szczegół dopracowany!!! Jest dość gęsty ale daje o sobie zapomnieć, ja akurat lubię szczególnie zimą czuć na ustach coś odżywczego. Czasem jakiś kosmyk trochę się przyklei ,ale kto ma długie włosy i używa błyszczyków to wie, że "inaczej się nie da"<BR>Za to nie jestem w stanie odjąć nawet pół gwiazdki, bo to byłoby nielogiczne ;)<BR>Chylę czoła za jakość, trwałość i elektryzujące i szalenie twarzowe kolory!!!!!!!!!!!!1

super

Po prostu swietny blyszczyk. Starcza na dlugo, a wiec jest trwaly i wydajny. Chociaz slyszalam od kogos, ze sie klei, dla mnie osobiscie nie sprawia to problemu. Swietny na dzien, kiedy chcemy podkreslic usta ale w dosc delikatny sposob.

Kupiłamnamówiona przez konsultantkę Chanel i nie żałuję.Błyszczyk jest znakomity.Lekki,pięknie nabłyszcza usta i jak na błyszczyk zadziwiająco trwały.Przetrwał obiad, poobiednią kawę i nie musiałam poprawiać ust.Mam kolor volage nr 25-taki śliczny delikatny róż wpadający w beż,zresztą idealnie dobrany przez konsultantkę.Bardzo polecam,chociaz cena ponad 90 zł,może być przeszkodą.

Spróbujcie choć w EMPiKu

Nie używam szminek. Nie podoba mi się kształt moich ust, nie podbają mi sie moje zęby więc raczej podkreślam oczy, by odwrócić od tej drugiej części twarzy czyjąkolwiek uwagę. <BR>W perfumerii trafiłam na ten błyszczyk, wysmarowałam się odruchowo. Następnie stałam tak przed lusterkiem z dobrą minutę po prostu się patrząc - nagle moje usta były piękne (trafiłam na mó odcień - ciepły, jasny wpadający w pomarańcz nr 38 - Electric) buzia była ożywiona, kolor na ustach połyskujący i same usta, no właśnie - ja nie wiedziałam, że mam takie usta.<BR>Wyszłam ze sklepu, pierwotnie chciałam sobie kupić coś do jedzenia - ale już nie było mowy. Przeglądałam się w każdej szybie wystawowej, zaczęłam machać brąz włosami, których brąz nagle stał się widoczny. Po około godzinie wróciłam do perfumerii wymalować sie nim jeszcze raz i oczywiście po cenę. Zapierająca dech równie skutecznie jak sam produkt.<BR>Błyszczyk jest trochę klejący i czuć go na ustach, kolor jest wyrazisty, ale nie wulgarny czy zdominowujący całą twarz, sprawia wrażenie pół-naturalności (nie jest transparentny, a jakby był...:) usta po nim wydają się pulchniejsze i jakby wyrzeźbione, wargi są okrągłe, PRZE-PIĘ-KNIE się błyszczą, są jak nakremowane. <BR>Podobno jest wydajny. Naprawdę warto go wypróbować choć raz.

REWELACJA

Własnie dziś zaczęłam drugie opakowanie tego błyszczyka(odcień Diabolo-przezroczysty ze złoto-zielonymi refleksami) i faktycznie jest to najlepszy błyszczyk jaki kiedykolwiek miałam.<BR>Bardzo wydajny(poprzednie opakowanie zużywałam prawie 8 miesięcy), dobrze nawilża usta, ma niesamowity połysk i pięknie się iskrzy.Prawdą jest nawet to co obiecuje producent na temat jego wodoodporności-kilkakrotnie przezył w niemalże nianaruszonym stanie pobyt na basenie(rzecz jasna pod warunkiem nie dotykania warg). Jedyna jego wada to to, że niemiłosiernie się lepi, ekm, hmm, na randkę się nie nadaje...ehhh, a szkoda, bo wygląda naprawdę ślicznie:-) Hmm, po dłuższym zastanowieniu dodaję mu jedną gwiazdkę-to jednak najcudowniejszy kosmetyk do ust jaki wyprodukowano. Klei się, ale taka jesy uroda błysczyków. Bezapelacyjnie ten jest najlepszy.

Oceniam na 5.00

Bardzo go lubie. Jest trwaly i na dlugo nawilza usta.

Oceniam na 4.00

Uwielbiam, mam numerek 19, ślicznie błyszczy na ustach, jest trwały i mocno je nawilża. Polecam. Zgadzam się że jedynym minusem jest cena

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry. Świetnie trzyma się ust, jest trwały, dobrze nawilża usta. Jedyny minus to cena.