Szampon do włosów Pantene Intensywna Regeneracja marki Pantene błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń takie jak brak gładkości i blasku. Do włosów słabych i zniszczonych. Poziom zawartości witamin certyfikowany przez Szwajcarski Instytut Witamin.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, oczyszczające, wygładzające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Jeden z ulubionych!

Zdecydowanie ten szampon zyskał miano jednego z moich ulubionych! Podoba mi się w nim w sumie wszystko. Zapach jest przepiękny i bardzo przyjemny, konsystencja jest bardziej gęsta i dobrze się pieni więc naprawdę nie potrzebujemy dużo żeby umyć sobie całą głowę. Opakowanie też mi się podoba, przy niektórych produktach mam problem i siłuję się żeby odetkać pokrywkę, a tutaj wszystko chodzi gładko nie otwierając się też przy tym samoistnie. Włosy po myciu są przyjemne i pachnące, a zapach naprawdę się utrzymuje. Ja naprawdę polecam, sama na pewno będę jeszcze długo korzystać z tego produktu mimo, że często zmieniam sobie produkty do włosów to do tego zdecydowanie będę wracać. Jedyne co to cudów nie ma, włosy jak wypadają tak wypadały, ale wydaje mi się, że tu problem mam akurat hormonalny i nie liczę żeby szampony dały sobie z tym radę :)

Dobry szampon

Pantene Pro V to jedne z moich ulubionych szamponów ostatnimi czasy. Ten szczególnie zwrócił moją uwagę ponieważ tak jak pisze na butelce, robi różnice już po pierwszym umyciu. Moje włosy po myciu były błyszczące i miekkie. Do tego ma przyjemny nienachalny zapach i dobrze się pieni. Dzięki gęstej konsystencji jedno opakowanie starcza na dłużej.

Dobry i sprawdzony szampon

Stosuję go już od dłuższego czasu. Przede wszystkim w odróżnieniu do wielu szamponów jest gęsty i nie przelewa się przez dłonie. Niewielka ilość szamponu starcza na dokładne umycie moich długich włosów. Bardzo dobrze się pieni i ładnie pachnie. Nie posiada barwników w sobie co jest wg. mnie dużym plusem. Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje alergi. Jest łatwo dostępny i atrakcyjny cenowo. Nie zauważyłam żeby naprawiał moje włosy jednakże uważam, że głównie maska i odrzywki powinny to zapewniać.

Moje odkrycie ostatnich mieziesy

Uwielbiam! Zawsze miałam problem ze skórą głowy i z dobraniem szamponu. Jeśli chodzi o drogeryjne to zawsze albo włosy mi się za szybko przetłuszczaly, albo łupież mi się pojawiał, albo głowa mnie swedziala. A ten szampon tak składowo mi odpowiada. Zużyłam już 3 butelki i kolejne mam w zanadrzu. Póki co faworyt na rynku! Mega polecam :)

Pięknie pachnie

Szampon kupiłam przypadkiem, skuszona promocją w Rossmanie, ale bardzo przypadł mi do gustu.
Szampon ma kremową konsystencję o perłowym kolorze. Zapach jest piękny i długo utrzymuje się na włosach. Szampon jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na moje długie włosy.
Po umyciu włosy są błyszczące, wygładzone i pachnące. Na pewno kupię ten szampon jeszcze nie raz.

Odpowiednie odświeżenie i regeneracja

Znalezienie odpowiedniego szamponu dla moich wlosow nie jest łatwym zadaniem. Wiele szamponow obciąża moje włosy co sprawia, że po wysuszeniu wyglądają jak do ponownego mycia. Szampon marki Pantene pro-v intensive repair fajnie wspólpracuje z moimi włosami od dłuższego czasu. Po nałożeniu bardzo się pieni. Po dłuższym stosowaniu mogę z pewnościa powiedzieć, że moje wlosy są w bardzo dobrej kondycji. Polecam :)

bardzo wydajny

Kupiłam szampon Pantene Pro-V razem z odżywką na promocji w Biedronce.
Już przy pierwszym użyciu zauważyłam, że szampon będzie bardzo wydajny, ponieważ nałożyłam na ręke naprawdę mało a starczył mi na całą długość moich włosów. Zaznaczę, że mam włosy długie. Mocno się pieni i bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Konsystencja jest dosyć gęsta w białym kolorze.
Włosy po użyciu były gładkie, dobrze się rozczesywały i były błyszczące. Ma bardzo przyjemny zapach.

Opakowanie bardzo funkcjonalne łatwo nakłada się produkt. Wygląd niespecjalnie się wyróżnia.
Bardzo dobra cena w stosunku do jakości produktu. Polecam

Nie zawiódł mnie

Szampon zamknięty w niezbyt zachęcające do kupna opakowanie. Samo ono jak i konsystencja sprawia wrażenie, że jest to nienaturalny kosmetyk, a sama chemia.
Po moich doświadczeniach z szamponami mogę jednak śmiało powiedzieć (niestety), że to właśnie takie lepiej się sprawdzają.
Moje skłonne do przetłuszczania się włosy, dają radę dłużej. W tym przypadku myłam włosy co drugi dzień, jednak pod koniec drugiego dnia nadal wyglądały dobrze. Nie oklapnięte ani nie przetłuszczone jakoś specjalnie mocno. Oczywiście też w zależności od intensywności dnia itd, jednak pod tym względem jestem zadowolona.
Konsystencja szamponu jest kremowa, lekko perłowa. Wystarczy niewielka ilość, aby rozsmarować i wyszorować skórę głowy. Podczas mycia tworzy się wyjątkowo intensywna piana.
Zapach produktu jest przyjemny, lekko mdły i słodkawy - takie jak lubię .
Włosy po nim dobrze się rozczesują nawet bez użycia odżywki

Bardzo lubię

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów słabych i zniszczonych według mnie jest bardzo fajny, mimo tego iż skład nie jest super( jak to teraz modne jest, aby składy kosmetyków były w 100% naturalne...) .
Podoba mi się to, że zmiękcza włosy, dobrze myje skórę głowy i włosy, nawilża, pięknie pachnie. Świetnie się pieni, dzięki czemu jest baaaaardzo wydajny! Nie obciąża włosów.
Jest tani i ogólnodostępnu w każdym sklepie i drogerii.
Używam odkąd pamiętam i będę używać dopóki będzie możliwy do kupna .
Polecam ☺️

Super :)

Moje włosy są ciężkie, gęste, grube. Niestety mają tendencję do plątania się. Są matowe, twarde.

Szampon kupiłam na promocji w dyskoncie. Dawno nie używałam tej marki i chciałam spróbować, bo obecnie częściej stawiałam na bardziej naturalne kosmetyki do włosów.

Szampon kupiłam w dużej butli bo aż 400 ml. Opakowanie pomimo, że duże, to poręczne bo wąskie i długie. Wygodne zamykanie na klik, które łatwo obsłużyć nawet mokrymi rękami.

Szampon bardzo dobrze się pieni. Malutka ilość wystarcza mi na umycie moich włosów do ramion. Jest gęsty, nie spływa z dłoni. Trochę ciężko wypłukuje się pianę z włosów. Pięknie pachnie i włosy po kąpieli potem również pachną :)

Włosy po tym szamponie są lekkie, puszyste, miękkie i błyszczące. Nie puszą się, nie są oklapnięte czy obciążone. Bardzo ładnie się prezentują. Nie zauważyłam natomiast efektu regeneracji, odbudowy. Włosy nadal są osłabione i zniszczone, ale lepiej wyglądają :)
Co dla mnie bardzo ważne - nie powoduje łupieżu i swędzenia skóry głowy.

Będę do niego wracać.

Lubię ten szampon.

Szampon przepięknie pachnie. Niewielka ilość wystarczy na umycie włosów - przez co jest wydajny. Świetnie się pieni.
Włosy po nim super się rozczesują i są zdecydowanie milsze w dotyku, jakby stają się miękkie :)

Moim włosom na pewno nie zaszkodził i chętnie jeszcze po niego sięgnę, zwłaszcza, że jego cena również jest przystępna :)

Pierwsze wrażenie było mylne ..

Kupiłam ten szampon na szybko na wyjeździe. Był na promocji w najbliższej drogerii. Gdy umyłam nim włosy pierwszy raz byłam zachwycona - były one mięciutkie i pachnące. Odrazu poleciałam zrobić sobie zapas. Po którymś z kolei użyciu włosy stawały się coraz gorsze, sianowate, sztywne i bardzo szybko się przetłuszczały. Na początku myślałam ze to słońce, wakacje, słona woda.. Po 2 miesiącach używania miałam włosy mega ciężkie i zniszczone. Nigdy żaden kosmetyk nie wykończył i nie obciążył mi aż tak włosów a używałam ich wiele. Szampon odstawiłam, zaczęłam używać inny powoli zaczęły odzyskiwać dawny blask. Nie jest to wina tego ze moje włosy były zniszczone ponieważ przed używaniem tego szamponu nie miałam z nimi żadnych problemów. Jak dla mnie totalny bubel