Sensique, Puder brązujący w kulkach

Sensique, Puder brązujący w kulkach

Kategoria
Cena PLN 10.99

Puder brązujący w perełkach z masłem Shea, olejkiem jojoba i wit. E. Dostępny w 2 odcieniach.

Efekt
rozświetlające
w kulkach

Mieszane odczucia

Kupiłam ten puder skuszona promocyjną ceną (9,90).
Posiadam odcień nr 1.
Odczucia mam mieszane, puder jest dobry, ale chyba bardziej na policzki i dekolt niz na całą twarz (no chyba,że wybieramy sie na jakąś imprezę). Na codzień chyba nie bardzo sie nadaje. Producenci chyba przesadzili z efektem rozświetlenia;-)

Jeste bardzo wydajny.Mam go około roku. Polecam (ale jako róż;-) )

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 ...
Recenzja: ...

Gdzie ten brąz??

No cóż, początkowa recenzja była zbyt pochlebna. Puderek rzeczywiście delikatnie rozświetlna, zostawia takie fajne mieniące sie drobinki, ale nie brązuje prawie wcale. Ale jak roztarłam kuleczki to brąz zaczął być zauważalny. Może jak kupię te ciemniejsze to efekt bedzie wyraźniejszy?? A nie jestem mulatką, daleko mi do śniadej cery, mam po protu karnację typowej opalonej Polki.
Skuszęsie na ciemniejsze, może wtedy recenzja będzie obiektywniejsza. Narazie ***.

super

świetny, kupilam jasniejsza wersje bojac sie ze ciemniejszy bedize dla mnei za ciemny, jednak tak nei jest[kolezanka miala ten ciemniejszy i czesto sie nim malowalam], jest swietny, wspaniale wyglada na twarzy, dekolcie, calym ciele, ladnie rozswietla, nie daje zbyt sztucznego, zbyt ciemnego koloru, a do tego cena tylko 10 pln swietnie, napewno kupie wiecej, nakladam pedzlem, bo puszek jakos mnie nei przekonal - sztuczny efekt daje nalozenie go puszkiem :-)

polecam

[heh, i tym razem jak zawsze probowalam go uzywac w innym sposob niz jego przeznaczenie - cien do powiek, swietnie moglam teorzyc kolory, wystarczylo rozgoniesc kulke lub kilka kulek innego koloru i nowe cienei gotowe ;)]

ajjj dla mnie najjj

nie mogłam go dotać w moim mieście, wiec zyskałam go dzieki Targowisku, puder jest naprawde świetny, brązuje delikatnie, ale jednak efekt jest subtelny i o taki mi chodziło, to jest to na czym mi zależało, kuleczki są tak jakby miekkie, dobrze się je nakłada, ale nie puszkiem czy gąbeczką, ale te zawsze wyrzucam na początku bo nie umie się do nich przekonać. Jak dla mnie świetny produkt daje delikatny efekt o jaki mi chodziło, nie za ciemny i nie za jasny, poprostu stworzony jakby idealnie dla mnie ;)
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

a jednak ..:)

tani,nawet przyjemny produkt do makijażu dziennego czy wieczorowego .
kuleczki ładnie wyglądają zarówno na twarzy jak i na ciele,lekko rozswietlają skórę,jednak nie brązują wogóle!
mam wersję numer 1. czyli teoretycznie-ciemniejszą a nie widzę efektu brązowienia,no może przesadzam jest,jak nałoże kilka razy pędzlem.
Ale leciutki.

Dla rozswietlenia jednak są idealne,bo te drobineczki ślicznie się mienią.

Niewiem,czy jeszcze kupię.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam pierwsze

13.03.05

Hmm dodaję gwiazdkę :D Przyłożyłam się trochę bardziej i zauważyłam,że rzeczywiście kuleczki brązują ale jest to taki brąz zmieszany z różem więc efekt jest ciekawy.
Przesadnie narzekalam :)

Zużyję do końca opakowanie

Doskonały

Długo zastanawiałam się nad zakupem tych kuleczek zanim trafiły do mojej kosmetyczki, poniewaz uzywałam już cieni do oczu i lakieru do paznokci tej firmy, z których nie byłam zadowolona. W zasadzie jest to kosmetyk bardzo tani - ja zapłaciłam za niego w Drogerii Natura 10,99 zł, więc nie oczekiwałam cudów. A tu niespodzianka - jestem mile zaskoczona nim. Wcześniej używałam pudru w kulkach Avonu - i porównując obydwa ten jest lepszy. Mam kolr nr 2, czyli ten jaśniejszy.
Jesynym minusem, jaki zauważyłam jest jego tandetne opakowanie, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.

nie jest zły, ale...

jest nawet niezły, tyle tylko że faktycznie nie nadaje się do szkoły czy do pracy - jak dla mnie zbyt mocno się świeci - za to na wieczór jest idealny
kuleczki mają bardzo przyjemną kremową konsystencję, opakowanie może nie jest zbyt ciekawe wizualnie ale za to dosyć praktyczne
ogólnie nie żałuję zakupu, ale nie jest to jeszcze "TEN" produkt :) szukam dalej

Tani i dobry!!!

świetny produkt, dostępny w dwóch odcieniach.. latem używałam na całą buzię i dekold a teraz...na policzki! sama słodycz...
Szkoda, że dostępny jest tylko W Drogerii Natura, bo mam po niego kawałek drogi... Ale warto!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...3
Recenzja: ...

taki sobie

No cóż!Kupiłam go zachęcona opiniami wizazanek!I wcale nie jestem taka zadowolona!I wyszło na to że chcąc zaoszczedzić, po prostu straciłam bo muszę kupić jeszcze jeden nomalny prasowany, bo ten nie nadaje sie do pracy i szkoły!PO prostu chytry dwa razy traci!Po użyciu twarz(nos broda i czoło) świeci mi sie niemiłosiernie ,po prostu mam lusterko na czole!Mimo że mam suchą cerę!Nadaje sie jedynie na policzki w moim wypadku.Na pewno juz go nie kupie!Ale plus za tą kremową konsystencje kuleczek!

****

Zaskoczyły mnie te kuleczki bardzo pozytywnie, kupiłam oczywiście pod wpływem recenzji ;) Kosmetyk ma kremową konsystencję, ładnie rozświetla twarz (kolor nr 02) nadaje jej promiennego wyglądu eksponując np kości policzkowe. Jest trwały i wydajny - nie widać śladów użycia, a mam go ponad miesiąc. Polecam!

Ale zaskoczenie:)

Kupiłam go przy okzaji, wcale nie miałam zamiaru ,ale pamiętałam, że ma pozytywne opinie i sie skusiłam, choć wierzyć mi sie nie chciało ;)A tu takie zaskoczenie!Ładnie rozświetla buzie, jest wydajny ,mimo, iż się nie wydaje, i taniutki. Nie polecałabym go tylko dla osób o cerze tłustej, pozatym jest świetny :) Jedyny minusik to zapach, nie najgorszy, ale mi nie odpowiada, niemniej jednak to żadna wada, bo przeciez nie czuć nic po nałożeniu :):)Cudowne jest to , że kuleczki są naprawdę kremowe, nie twarde i nie kruszące sie, naprawdę kremowe :):):)

bez zarzutu

Uważam, że jest to produkt bez wad. Nie udało mi się kupić ich w promocji, ale cenę 14 zł uważam i tak za śmieszną :) Puder dobrze się nakłada, subtelnie wygląda na twarzy (mam wersję jaśniejszą) - rozświetla ją i poprawia koloryt, jest wydajny, mimo, że jest go niewiele w opakowaniu, ma całkiem przyjemne dla oka a przy tym całkiem trwałe opakowanie.. odkąd go używam, zastanawiam się jak ja kiedyś dawałam sobie radę z 'ceglastymi' kulkami Avonu ;) Polecam i jeszcze raz polecam, zamierzam dokupić niedługo wersję ciemniejszą.