Bell, Jingle Bell, Ginger Contour Powder (Bronzer do konturowania twarzy)

Bell, Jingle Bell, Ginger Contour Powder (Bronzer do konturowania twarzy)

Chcesz poczuć świąteczną atmosferę? Puder do konturowania twarzy o zapachu piernika przeniesie Cię w ten magiczny klimat. Doskonały, chłodny i matowy odcień bronzera pozwoli na perfekcyjne wymodelowanie owalu twarzy i jej optyczne wyszczuplenie. Pragniesz, żeby Twoje policzki były idealnie uniesione i wysmuklone? Nałóż Ginger Contour Powder tuż pod kości policzkowe i blenduj go ku górze. Aby uzyskać wymarzony owal twarzy, aplikuj go również wzdłuż linii żuchwy oraz tuż przy linii włosów. Puder zamknięty jest opakowaniu ozdobionym świątecznymi aplikacjami.

Bronzer Bell

+ ładne opakowanie
+ ładny, uniwersalny odcien
+ matowy efekt
+ wydajność
+ niska cena
+ dostępność w Biedronce
+ wysoka jakość
+ łatwa i bezproblemowa aplikacja

- edycja limitowana

Jeden z ciekawszych bronzerów na rynku

Bronzer Jingel Bell od Bell to moje kosmetyczne objawienie.. sprasowany produkt w kamieniu został zamknięty w plastikowym, świątecznym pudełeczku.

Jego chłodne tony w cudowny sposób podkreślają urode - wykonałam tym bronzerem jedne z lepszych makijaży! Kosmetyk się nie pyli, ma bardzo dobrą pigmentacje, łatwo się go rozprowadza, dobrze się nim pracuje podczas blendowania, nie robi plam.

Bez problemu używam go także do wykonturowania oka, dobrze łączy się z innymi cieniami, pozostaje na miejscu, nie blaknie.

Posiada imbirowy zapach, który jest ok, w końcu produkt należy do serii świątecznych kosmetyków Bell. Nie uczula. Cena jest bardzo przyjazna za tak profesjonalny produkt.

chłodny brąz

Jestem fanką edycji limitowanych bell. Jak coś wychodzi kupuję raczej wszystko jak leci ;p Linia w świątecznym designie skradła moje serduszko.
Bronzer ma przeurocze pudełeczko. Środek pachnie słodko, lekko pierniczkowo, ale nie przesadnie. Bardzo, bardzo ładnie.
Sam kosmetyk jest dość dobrze sprasowany, raczej nie można przesadzić z jego nadmierną aplikacją.
Kolor hmmm kurczę...na mnie wygląda ziemiście i chłodno. Raczej źle. Natomiast na mojej koleżance wygląda cudnie. To właśnieten efekt sprawił, że oddałam go w prezencie komuś innemu.
NIestety nie zakupię go ponownie, ale nie dlatego, że nie jest wart zakupu. Po prostu u mnie kolor odpada. Szkoda, że nie zrobili dwóch wersji kolorystycznych, z której ta druga mogłaby być bardziej rudawa

Jak dla mnie - hit nad hitami!

Jest to mój pierwszy bronzer z Bell, miałam to szczęście, że udało mi się go zakupić stacjonarnie w Biedronce już jakiś czas temu na święta. Jest to limitka i przy tym jak dobry jest to produkt, jest to naprawdę spory minus, ale zajrzałam na stronę Bell i widzę, że mimo upływu roku czasu jest on tam nadal dostępny. Także dziewczyny, polecam brać w ciemno!

Opakowanie jest plastikowe, biało-czerwone, ozdobione świątecznymi motywami. Bronzer ma delikatny korzenno-cynamonowy zapach, który jeszcze bardziej uprzyjemnia całą aplikację. Jest to tak subtelny zapach, że na skórze jest on oczywiście już niewyczuwalny. Opakowanie jest proste, tanie, w środku nie znajdziemy lusterka. Muszę przyznać, że trochę mi go brakuje, zwłaszcza w podróży, ale przecież to produkt, który kosztuje 15 zł...

No właśnie, za taką cenę otrzymujemy 10 g bronzera, który ma przepiękny, czekoladowy, chłodnawy odcień. Mam wrażenie, że pasuje on każdemu. Na mnie dobrze wygląda zarówno zimą, jak i latem, gdy jestem troszkę bardziej opalona. Miałam go nawet na swoim ślubie, gdy się malowałam. Przepięknie wyszedł na zdjęciach. Mam wrażenie, że ma on delikaciusieńko satynowe wykończenie, nie jest to płaski, tępy mat. Dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie na twarzy.

Kolejny plus za to, że bronzer nie pyli się w opakowaniu. Mimo mocnej pigmentacji, nawet gdy czasami zdarzy mi się go nałożyć ciut za dużo, rozciera się on do pięknej chmurki, jest trwały i nie blednie w ciągu dnia. Myślę, że przy nim wiele droższych, wysokopółkowych bronzerów może się wstydzić. Brawa dla producenta, który stworzył tani, a bardzo, bardzo dobry produkt.

Bronzer jest wydajny, nie widziałam go ostatnio w kosmetycznych szafach Biedronki, ale tak jak już pisałam na początku, można go dostać na oficjalnej stronie Bell.

mistrzostwo świata za bezcen

Ten puder jest jakimś objawieniem
Nie ma sobie równych, a wiem, co mówię bo mam Lagunę Narsa i bronzery ze Smashboxa
Po pierwsze - jest idealny i na bladą, zimową twarz i na opaloną, to zasluga idealnie czekoladowego odcienia, ktory nigdy nie wpada w pomarańcz, ani w szarości. Można nim i ocieplać i konturować, do tego pojemność 10gr wystarczy na długo, Jedyne, czego nie mogę odżałować, to tego, że to limitka i pewnie jak w końcu zużyję moje opakowanie to już nigdzie go nie zakupię :( :(
produkt na wagę złota, a kosztował poniżej 20zł.
cudo!

Ulubiony!

Trafiłam na niego buszując na stronie Bell a wcześniej widziałam go u kilku dziewczyn na yt. Jego kolor wydał mi się interesujący więc zamówiłam w ciemno, jeśli chodzi o bronzery to Bell ma same perełki. Ma ładne, świąteczne i poręczne opakowanie. Pachnie troszkę słodko-korzennie. A ten kolor - coś niesamowitego, neutralny odcień, który mam wrażenie, że będzie pasował każdej karnacji. Blenduje się jak marzenie, nie robi plam ani smug, utrzymuje się bez zarzutu cały dzień. Spośród wielu bronzerów jakie mam po ten sięgam baaardzo często , najlepszy!

Strzał w dziesiątkę!

Na produkt trafiłam w Biedronce. Odrazu zaciekawił mnie opakowaniem i przede wszystkim zapachem. Skusiłam się na zakup i nie żałuję. Obecnie jest to mój jeden z ulubionych bronzerów!

Bardzo dobry i niedrogi bronzer

Zakupiony w Biedronce. I uważam, że był to dobry zakup. Jest to jeden z moich ulubionych bronzerów :) Moim zdaniem jest to kolor chłodnawy, ale po nałożeniu na twarz absolutnie nie jest zbyt zimny. Ma taki wyważony ton, że będzie pasował do każdej karnacji. Nakłada się do bardzo dobrze, lekko rozprowadza i nie pozostawia plam. Nawet jak w jednym miejscu nałożyłoby się go więcej to z łatwością można to rozetrzeć. Jak za tę cenę to świetny produkt, który wystarczy na bardzo długo.

Bardzo dobry bronzer

Kolejny dobry produkt z Bell. Niestety nie udało mi się go upolować w Biedronce, ale kupiłam go na stronie Bell. I uważam, że był to dobry zakup. Jest to jeden z moich ulubionych bronzerów, a mam te tańsze i te z wyższej półki :) moim zdaniem jest to kolor chłodnawy, ale po nałożeniu na twarz absolutnie nie jest zbyt zimny. Ma taki wyważony ton, że będzie pasował do każdej karnacji. Nakłada się do bardzo dobrze, lekko rozprowadza i nie pozostawia plam. Nawet jak w jednym miejscu nałożyłoby się go więcej to z łatwością można to rozetrzeć. Jak za tę cenę to świetny produkt, który wystarczy na bardzo długo. Jeśli byłby gdzieś ponownie dostępny to na pewno bym go kupiła na zapas.

Bronzer dla każdego

Nawet sobie nie wyobrażacie ile ja latałam za tym produktem.. w każdej biedronce w dwóch miastach byłam dwa razy ⠀
Ale jak widzicie udało się. ⠀
I długo go nie używałam. W sumie często tak mam, że kupuje produkt i on czeka, aż ja go łaskawie użyje
Ten bronzer swój dzień miał go z dwa miesiące temu i gdyby nie to, że biorę go wszędzie i on spada na ziemię to podejrzewam, że wyglądał by lepiej. Bo jest naprawdę wydajny.⠀

Możecie pomyśleć, że bez sensu recenzja skoro edycja była limitowana. Ale! Produkt ma swojego zamiennika i jest nim Chillout face modeller 01 którego znajdziecie na półkach Bell i w ich sklepie internetowym. Z tego co wiem kolory minimalnie się różnią, ale trwałość i działanie mają takie samo.⠀

Bronzer ładnie podkreśla kości policzkowe, można go też używać do ocieplenia dekoltu i ramion. Pozwala osiągnąć naturalny efekt wystających kości policzkowych. Ja używam go też w załamanie powieki, żeby współgrało z podkreśleniem kości czy wyszczupleniem nosa. Wydaje mi się, że makijaż wtedy że sobą współgra.⠀

Kolor nie jest tak zimny jak wkład Wibo CHOOSE WHAT I WANT HD POWDER nr 2 ani tak ciepły jak beach cruiser bronzer 1 ⠀
Więc myślę, że spasuje wielu osobom.⠀

Jeden z ulubionych

Jeden z lepszych bronzerów, które miałam. Ma bardzo fajny kolor, który sprawdzi się u osób z jasną, jak i z ciemniejszą karnacją.Pracuje się z nim bardzo dobrze, nie robi plam, dobrze się rozciera i ciężko z nim przesadzić.

Suuuper bronzer

????Bronzer nie kosztuje dużo, a jest naprawdę dobrym produktem.
????Dobrze się rozprowadza.
????Nie robi plam.
????Jest idelanie napigmentowany, ponieważ pigmentacja nie jest zbyt słaba ani zbyt mocna, jest wyważona w punkt.
????Ma ładny odcień.
????Ładnie ociepla twarz.
????Ma ciekawe, świąteczne opakowanie.
????Ciężko mi określić jego zapach, ale według mnie jest to zapach, który może kojarzyć się ze świętami.
????Jest to kosmetyk, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
????Mogę go z czystym sumieniem polecić, ponieważ nie kosztuje dużo, a jest naprawdę w porządku.