Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.61/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

pod oczy, do twarzy
kryjące
bez parabenów
w pędzelku / w aplikatorze

Mam odcień o20 light beige. Wybrałam go mimo, że jestem bardzo blada, ale też wyraźnie oliwkowa (żółtawa) i nie chciałam ocienia porcelanowego. 020 jest czystym, neutralnym beżem.

Używam tylko na cienie wokół oczu. Kryje świetnie zasinienia i żyłki.
Ma super konsystencję, gęstą, wystarczająco kremową, łatwą do rozprowadzenia.
Jest bardzo dobrą bazą pod cienie. Po nałożeniu dość szybko zastyga, ale nie mam uczucia suchości. Zagruntowuję go cieniutko waniliowym cieniem i cały makijaż trzyma się do wieczornego zmycia.

Przy dojrzałej cerze, warto używać treściwego kremu pod oczy, bo to jest korektor-kamuflaż, uwidacznia niestety linie i zmarszczki. Ale i tak go lubię.

Odjęłam jedną gwiazdkę, bo nałożony na zmiany pigmentacyjne albo krostkę na reszcie twarzy nie trzyma się już tak dobrze.

Minusem jest zapach - mocny, niezbyt fajny.

Używam tego produktu od: od tygodnia, codziennie
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Polecam!

Jestem posiadaczką cery tłustej z naprawdę bardzo dużymi cieniami pod oczami i niestety żaden z używanych przeze mnie korektorów nie rodzi sobie z nimi. :(

+ wydajnośc
+ kolorystyka
+ krycie- mimo widnoczności w dalszym ciągu cieni pod oczami w porównaniu do inncyh korektorów i tak daje radę

- trwałośc
- zapach
- cena

Używam tego produktu od: 2 misięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

w sumie to ciężko określić

Mam cerę tłustą, oczy głęboko osadzone przez to mam "zmarszczki" pod oczami. Od korektora wymagam by zakrywał moje mniej lub bardziej sine okolice pod oczami, oraz nie podkreślał tych "zmarszczek".

Plusy:
-cena
-lubię aplikatory z pacynką
-raczej wydajny, bo nie widzę zbyt dużego zużycia
-kolor 02 jest bardzo ładny, żółty i jasny
-nie wysusza cery (*okolice pod oczami niestety już tak)
-krycie ma fenomenalne
-nadaje się do poprawek ubytków podkładu np. na nosie

Minusy:
-śmierdzi trochę farbą
-wysusza okolicę pod oczami i zbiera się we wszystkich załamaniach w okolicy oczu jeśli w ciągu ostatnich kilku godzin uśmiechaliśmy, albo robiliśmy inną mimikę twarzy

Produkt ma mało minusów, ale drugi z nich sprawia, że nie mogę wystawić mu oceny wyższej niż 2.5. Korektor spełnia swoją rolę w zakrywaniu niedoskonałości lub wypełnianiu ubytków w podkładzie, ale pod oczy zupełnie się nie nadaje, bo sprawia, że wyglądam o jakieś 20 lat starzej :(

Ilość zużytych opakowań: zużycie 1/8 opakowania

Cudeńko

Używałam wczesniej kilku korektorow pod oczy w podobnej cenie, ale żaden nie byl tak dobry!
+nie wchodzi w zmarszczki,( co robil moj poprzedni korektor z KOBO)
+dobrze sie trzyma na skórze
+naprawde przyzwoicie kryje
+ma jasne odcienie
+nie ciemnieje
+dostępny w tonacji cieplej i zimnej

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Fantastyczna tanioszka

Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do kosmetyku jakim jest korektor i nie uwazałam że jest mi on jakoś super niezbędny.
Skuszona pozytywnymi opiniami w sieci i niską ceną (bo a co mi szkodzi!) zamówiłam to cudo w pędzelku i oto jest.

+ ładny, natualny efekt, cera jest rozjaśniona, młodsza, wypoczęta, szczególnie pod oczami
+ prosta aplikacja, od razu ładnie wtapia się w skórę
+ nie robi na twarzy warstwy "tynku" czego się obawiałam
+ zdziwiłam się jak niewiele trzeba podkładu po jego nałożeniu ;)
+ kosztuje bajecznie mało na to co potrafi

5 x tak.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1 opakowanie

Miał być taki cudowny :(

Szukałam swojego pierwszego korektora pod oczy oraz na niedoskonałości. Było głośno właśnie o tym produkcie. Niska cena, super dostępność, jasne odcienie- kupuję !
I klapa.
Korektor wchodzi w zmarszczki, nie maskuje niedoskonałości a to powinien robić, ale co dla mnie jest najgorsze oksyduje- zmienia kolor o co najmniej 2 tony na ciemniejsze :( Jestem blada i nie mogę pozwolić sobie na plamy na twarzy.
Ja go nie polecam i na pewno go nie kupię ponownie. A szkoda bo miałam z nim duże nadzieje i myślałam, że się polubimy :(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, i na pewno ostatnie

Po kolejnych opakowaniach jak najbardziej na TAK.

Moja pierwsza recenzja zbyła na 'może być', ale przypasował mi po czasie. Dałam mu szanse, z kolejnymi opakowaniami coraz bardziej się polubiliśmy. Inny krem i mniej oksyduje. Używałam numerku 010 który oksydował na szaro pomarańczowo, dziwnym trafem to były pierwsze rzuty Catrice z tymi korektorami, z kolejnymi opakowaniami 'nowszymi' nie było takiego problemu. Oksydował ale tylko o ton ciemniejszy się robił (nie było poświaty pomarańczy i szarości). Aktualnie używam numerku 005 i jest świetny, żółty, lekko ciemnieje, dobrze się trzyma, nie roluje, cały dzień jest na swoim miejscu. Mam duże zasinienia pod oczami, 2 cienkie warstwy i po workach ani śladu. Na co dzień jak najbardziej :)

Cudo

Używałam od jakiegoś czasu NYX HD concealer, ale potrzebowałam czegoś na codzień, więc postanowiłam wypróbować ten korektor. Przeszedł moje oczekiwania, jest wydajny, mocno kryjący, nie wchodzi w zmarszczki, nie rouje się, rozświetla. Idealny do zakrywania mocnych cieni jak moje oraz konturowania. Minusów brak!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Milion razy TAK!!!

To jest to! Przebrnęłam przez wiele korektorów, w różnych formułach - w płynie, w sztyfcie, w kremie... Jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań. Nie zakrywał niedoskonałości ani cieni pod oczami, ważył się, znikał po kilku chwilach... Ale ten to po prostu cudo! Trzyma się cały dzień, doskonale koryguje niedoskonałości, w dodatku ta cena :)

Plusy:
-cena
-jasne kolory
-przyjemna aplikacja
-trwałość
-przyjemny zapach
-wydajność

Minusy:
Nie zanotowałam jak na razie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tani, dobrze kryjący korektor

koreor bardzo dobry, przetestowalam wiele firm, ten kupiłam całkiem przypadkowo. Ma dośc różowy kolor ale dzięki temu dobrze radzi sobie z niebieskimi zasinieniami pod oczami, nie jest ciężki, konsystencja wręcz idealna, nie nadaje się jak dla mnie na tuszowanie wyprysków, czy czerwonych punktów z racji na kolor, natomiast na moje niebieskie cienie pod oczami jest idealny, dobrze się wklepuje, nie zostawia " maziajków" jak częśc mocno kryjących lub kremowych korektorów. Mam bardzo jasną porcelanową cerę i większość mocno kryjących korektorów po prostu sprawia że powstawała " maska" pod oczami - ten jest idealny!

Używam tego produktu od: poł roku

Fajny i niedrogi

Wypróbowałam już wiele korektorów, tych tańszych i tych droższych. Wiele z nich niestety nie zakrywało moich sińców pod oczami. Ten korektor naprawdę radzi sobie całkiem nieźle (moje sińce są prawie niewidoczne). Dodatkowo korektor radzi sobie z zakryciem drobnych niedoskonałości, które wyskoczą w najmniej spodziewanym momencie :).

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Ulubiony!

Znacznie lepszy niż kamuflaż w słoiczku, po pierwsze nie jest taki ciężki i hmm tłusty jak jego słoiczkowy odpowiednik.
Plusy:
+Cena
+Wydajność
+Zapach
+Nie zapycha
+Dosyć lekki
+Ładny kolor, dobrze się stapia, mimo wcześniejszych obaw:)
+/- Krycie, nie jest mega wysokie ale też nie bardzo słabe, w sam raz dla niezbyt wymagających
- Może się ważyć po dłuższym czasie
Generalnie polecam, jest to najlepszy korektor jaki dotąd miałam:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego