KWC LogobyWIZAŻ logo
Korektory pod oczy

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

4,4 na 51921 opinii

Średnia ocena:
4,4 na 5
Kupi ponownie: 76% osób
  • 8 marca 2019 o 18:19
    Jesteśmy nie od dziś ze sobą...... i dobrze to mój mały kamuflarz.......
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jak większość borykam się z cieniami pod oczami i to nie od dziś. Może to i uroda taka moja ale staram się je kamuflować bo mnie to jakoś drażni. Tak pewnego razu konsultantka w drogerii zachęciła mnie do spróbowania tego kolektora, Skusiłam się ,ponieważ wcześniej poczytałam pozytywne opinie o nim a i cena była promocyjna około 15zł. Kolektor zaliczam do jednych z ulubionych jak do stosowania przy codziennym makijażu.Może to nie ideał ale sprostał wymaganiom. Producent obiecuje optymalne krycie a ponadto pielęgnację. I tak jest doskonale retuszuje cienie pod oczami, przebarwieni i wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Ja używam go osobiście pod czy i to w niewielkiej ilości ,punktowo aby nie zapchać skóry.Jest bardzo wydajny wystarczy nałożyć aplikatorem małe punkciki dwa pod oko i moje cienie pod oczami są ładnie zamaskowane. Dobrze wtapia się w skórę po nałożeniu aplikatorem wklepuję opuszkami palca lekko w skórę . Przy rozsądnym nałożeniu nie zapycha skóry i nie roluje się. Opakowanie to 5 ml mieści się w poręcznej przeźroczystej ampułce.Dzięki czemu widać ile zostało zużyte kosmetyku.Ampułka zakręcona czarną nakrętka nakrętką w która wbudowany jest aplikator. Aplikator łatwy w użyciu, dzięki niemu można aplikować odpowiednią ilość kosmetyku przez punktowe nałożenie. Mój odcień to 020 (Light Beige ),konsystencja lekka kremowa i wodoodporna . Zachęcam te osoby ,które maja problem z cieniami pod oczami.Warto spróbować i się skusić w promocji można dostać za niecałe 15 zł. Zalety: -dobrze kryje niedoskonałości -super się rozprowadza i jest wydajny -nie zapycha i nie roluje się -nie podrażnia i nie uczula -poręczne opakowanie i dobra cena
    Drogeria Natura
    94 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 kwietnia 2023 o 20:14
    Naturalny efekt, ale krycie średnie.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam ten korektor w kolorze 020, czyli light beige. Jest on dobrze dopasowany kolorem do mojej cienkiej skóry pod oczami. Nie za ciemny, ani nie za jasny, taki akurat. Nakładany punktowo na zmiany skórne, podobnie jak pod oczami, jest średnio kryjący. Oczywiście można to stopniować, ale warstwy się rozcierają pod naciskiem. Konsystencja korektora jest dosyć rzadka, trochę leista. Ładnie wygląda na skórze, wyrównuje jej koloryt, jednak mocniejsze zaczerwienienia są widoczne pod nim. To co na plus, to fakt, że ładnie i długo utrzymuje się na skórze, nie zmienia koloru, ani nie zbiera się w zmarszczkach. Nie wysusza skóry. Również plus za kolor, który jest zbliżony do naturalnego odcienia skóry lekko opalonej.
    W drogerii internetowej
    36 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Medea05
    4 / 5
    5 czerwca 2021 o 8:09
    Zawsze wracam
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na korektor trafiłam przypadkowo, szukajac jasnego korektora w hebe. Zostałam już nieprzypadkowo, ale z ogromnym przeswiadczeniem, ze to jeden z najlepszych korektorow w tej cenie, jakie mialam (i w wyzszych cenach tez) #MOJA CERA Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego jest to cera trądzikowa, w "gorszych" czasach traktowana różnymi wysuszajacymi kremami przeciwtradzikowymi. Wiec mamy do ukrycia trądzik i przebarwienia po nim, a jednocześnie mamy uniknac podkreslenia suchych skorek. Do tego, mam juz pierwsze zmarszczki (uroki bycia juz prawie 30tka i usmiechania sie cały czas). Dlatego nie chce tez podkreslac ich. #MAKIJAZ Mój codzienny makijaz wyglada tak: -krem BB (ale dosc mocno kryjacy) - korektor na pryszcze i przebarwienia (rzadko uzywam korektora pod oczy) -puder dla utrwalenia -no i tusz do rzes, czasem kredka, czasem cienie. Przy uzyciu cieni - korektor robi za baze. #KOREKTOR + w porownaniu do innych klasycznych korektorow na rynku ma dosc jasne kolory (choc oczywiscie sa teraz nowsze korektory z coraz jasniejszymi kolorami) + dosc dobre krycie (ale nie jest to typowy niezdzieralny "oblepiacz". Przy bardzo duzych potrzebach krycie moze okazac się za słabe) + przyjemna konsystencja +nie podkresla suchych skórek + nie podkreśla zmarszczek + dobrze sprawdza sie jako baza pod cienie na oczy +mnie nie zapchał +wydajny NEUTRALNE *wygodny aplikator, ale dosc mało higieniczny. Jesli komus zalezy na tym aby nie roznosic bakterii z twarzy (przy np duzym tradziku - to trzeba jednak i tak bawic sie ze swoim pedzelkiem) MINUSY - jest dosc trwaly, ale wbrew temu co mowi producent nie jest wodoodporny. Spodziewalama sie po takich obietnicach czegos lepszego
    Drogeria Hebe
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 września 2024 o 13:59
    Fajny korektor
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Fajny Korektor w dobrej cenie. Dobre krycie, konsystencja, ładnie wygląda pod okiem. Nie wchodzi w zmarszczki - Czego więcej chcieć? Jeszcze za taką cenę! Polecam
    Zalety:
    • Krycie
    • Długo się utrzymuje
    • Nie wchodzi w zmarszczki
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    kxmilax
    3 / 5
    12 września 2024 o 23:59
    dawny ulubieniec
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kiedyś był to mój zdecydowany faworyt, ale znalazłam inne, znacznie lepiej sprawdzające się na mojej skórze korektory. Zastanawiam się, czy nie zmienił się jego skład w ciągu ostatnich lat, bo zapamiętałam ten korektor kompletnie inaczej. Głównym zarzutem w stronę tego produktu to to, że bardzo szybko zastyga. Trzeba szybko z nim pracować, bo inaczej nieładnie wygląda na twarzy. Faktycznie, jest dość kryjący i zazwyczaj nie ma problemu z zakryciem większości moich niedoskonałości, jednak tworzy często swojego rodzaju suchą maskę w tych miejscach. Na bardzo duży plus jest jego trwałość.
    Zalety:
    • trwałość
    • jasne odcienie
    • cena
    • dostępność
    • opakowanie
    Wady:
    • szybko zastyga
    • wygląda sucho na twarzy
    • wydajność
    • zmieniona formuła??
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Korektory pod oczy