Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Wysusza, tworzy maskę pod oczami, podkreśla zmarszczki

Mogę winić tylko siebie, bo przecież nie lubię i nie potrzebuję mocnych korektorów. Ale był w promocji, opinie ma świetne...

Opakowanie jest OK. Mała gąbeczka, dość miękka. Dobrze się odkręca.

Kolor - jasny, całkiem nieźle wygląda na skórze. Nie zmienia się z czasem.

No to na tyle zalet. Moja skóra jest dojrzała, pod oczami cienka, ale bez specjalnych cieni czy przebarwień. Potrzebuje lekkiego krycia i nawilżenia.

Oczywiście korektor nakładany na krem pod oczy. Nakłada się trudno, rozprowadza się topornie. Bardzo szybko zasycha. Tworzy pod oczami nie lekkie rozjaśnienie (co lubię), ale maskę. Po jakimś czasie zaczyna osadzać się w zmarszczkach i bardzo je podkreśla. Po całym dniu wysusza skórę.

Próbowałam dać mu szansę. Na różne kremy. Na serum plus krem. Mieszany z kremem (tu sprawdził się najlepiej, ale bez rewelacji).

Niestety wylądował w koszu. A do łask wrócił mój sprawdzony korektor. Co za ulga!

Korektor

Jeden. Lepszym korektorów z tej półki cenowej, o ile nie najlepszy.
Bardzo ładne krycie. Nie roluje się pod okiem. Duża gamą kolorów. Przyzwoita trwałość. Idealny do dziennego makijażu.

Koszmarny wysuszacz, który na dodatek nie kryje.

Kupiłam ten korektor wraz z cudownym podkładem tej samej marki - i tak, jak z podkładu jestem zadowolona, tak ten korektor to dla mnie totalne nieporozumienie! Jeszcze nigdy nie miałam takiego bubla w kategorii korektorów - NIGDY! Nie potrafię znaleźć na niego sposobu i szczerze mówiąc, chyba wkrótce wyląduje on w koszu - tak bardzo mnie wkurza.

ZALETY (tak, są i zalety ;)):
+Wygodne i ładne opakowanie - typowe dla korektorów (i błyszczyków do ust ;)) - podłużne, z aplikatorem-gąbką. Gąbeczka jest tutaj miękka i nabiera odpowiednią ilość kosmetyku. Wizualnie też jest okej, nie mam się do czego przyczepić.
+Spory wybór kolorów, chyba każda z nas znajdzie coś dla siebie.
+Niska cena, do tego często są promocje na kosmetyki Catrice.
+Dostępność - kupicie go w większości drogerii, również tych internetowych.

WADY:
-Korektor bardzo trudno się aplikuje. Próbowałam palcami, próbowałam Beauty Blenderem, próbowałam pędzlem - i nic, zawsze miałam skorupę, plamy i generalnie wyglądało to bardzo nieestetycznie - dawno nie miałam takich kłopotów z aplikacją kosmetyku, a wprawę mam, bo maluję się od dobrej dekady.
-Gdy w końcu udało się jako tako nałożyć to cudo, to okazywało się, że właził mi w DOSŁOWNIE każdą zmarszczkę - a mam ich niewiele, tylko mimiczne dodajmy. A tutaj, dzięki temu produktowi, okazywało się, że mam ich całą masę, co wizualnie dodawało mi tak z 10 lat! Koszmar po prostu!
-Korektor bardzo mnie wysusza, mimo porządnej i systematycznej pielęgnacji. Dosłownie czułam w ciągu dnia nieprzyjemne ściągnięcie, a po wieczornym demakijażu widać było, że skóra aż błaga o krem (i to w podwójnej dawce...).
-Mimo słowa ''camouflage'' w nazwie, ja niczego takiego nie odnotowałam - wręcz przeciwnie! Dla wielu z was pewnie będzie to szok, ale cóż - ten korektor nie kryje. W ogóle, zero, null. Zdaję sobie sprawę z tego, że ostatnie miesiące były dla mnie stresujące, co odbiło się na moim wyglądzie - i przez to moje istniejące już cienie znacznie się pogłębiły i ściemniały. Ale! Korektory takich marek, jak Makeup Revolution (niewiele droższy od recenzowanego korektora Catrice), NYX , już nie mówię o Tarte, ale to jednak inna półka cenowa - no ale te korektory kryją moje cienie niemal w stu procentach, a ten nie zakrywa dosłownie niczego! Nie po to kupuję korektor, by potem kombinować, jak zakryć cienie i ewentualne niedoskonałości (bo, uwaga - krostek ani zaczerwienień też nie ukrył).
-Wodoodporność też można włożyć między bajki - wystarczyła jedna łza, bym miała pod okiem...błoto - tak to właśnie wyglądało. Ten korektor plus puder Puff Cloud z Paese (puder świetny, tylko korektor do kitu) równa się rozpuszczona papka na skórze. Coś okropnego!

Podsumowując - ten korektor to chyba moje największe rozczarowanie kosmetyczne tego roku. Oczekiwałam lekkiej i trwałej formuły oraz skutecznego zakrycia moich sporych cieni pod oczami - a nie otrzymałam niczego z powyższych, za to w gratisie dostałam przesuszoną i obciążoną skórę pod oczami oraz portfel lżejszy o kilkanaście złotych i zajęte miejsce w kosmetyczce. Absolutnie nie mogę polecić tego produktu - wracam do moich sprawdzonych produktów, a Catrice ląduje w koszu.

Fajny

Korektor jest dość wydajny, fajny jasny odcień,nie spływa tak szybko, cena jest ok niska, opakowanie ma praktyczne w użyciu nie brudzi, warto kupić, zarywa różne niedoskonałości

Zawsze wracam

Jest w mojej toaletce od wielu lat. Kupuję często inne korektory, ale do Catrice wracam zawsze. Nie zliczę ile opakowań już miałam tego korektora. Z 10? Może więcej... Kupuję zawsze zapasy kiedy jest na promocji po 8 zł :) Za tą cenę, a nawet i wyższą - cudo!

Dobry korektor

Tego produktu używam od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.
Podkład z tej serii trochę zatykał, jednak korektor jest jak najbardziej w porządku.
Zadawala mnie jego krycie, wydajność, cena.
Kolory nie każdemu będą pasować, uboga gama kolorystyczna.
Plusem jest wyjmowana część przy otworze, można to wyjąć i resztki wygrzebać, w akcie desperacji.

Kamufluje idealnie

Korektor to obowiązkowy kosmetyk w mojej kosmetyczce od dawna. Borykam się często z niedoskonałościami a i cienie pod oczami nie są mi obce. Korektor Catrice idealnie tuszuje zarówno przebarwienia jak i pryszcze czy cienie pod oczami. Jest trwały, ładnie wtapia się w skórę i dobrze współgra z innymi kosmetykami.

Ulubiony

Wieloletni ulubieniec. Bardzo się cieszę, że co jakiś czas wprowadzają nowe kolory :)
Rewelacyjne krycie. Nie przesusza okolicy pod okiem, nie wchodzi w zmarszczki. Odpowiednio utrwalony utrzymuje się cały dzień. Kiedy go poznałam były tylko dwa kolory, teraz mamy ich do wyboru kilka.

Super korektor na codzień

Bardzo fajny, lekki a zarazem dobrze kryjący korektor, do codziennego użytku. Używam zarówno pod oczy jak i na niedoskonałości- w tym drugim przypadku nie ma bardzo mocnego krycia- wtedy wspomagam się jego odpowiednikiem w słoiczku.

Dobry, w niskiej cenie

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat oraz dość niską ceną ok. 16 zł w Naturze.
Korektor dostępny jest w trzech odcieniach - ja mam 010
Producent zapewnia bardzo wysoki poziom krycia, który ma kamuflować cienie pod oczami, przebarwienia, a nawet tatuaże - i faktycznie jeśli chodzi o krycie tutaj sprawdza się bardzo dobrze. Mimo, iż ja nie mam zbyt dużego problemu z cieniami pod oczami, to myśle że sprawdzi się też u osób, które mają z tym duży problem. Ponadto:
* ładnie stapia się ze skórą
* nie roluje się
* jest trwały
* łatwy w aplikacji
* ładny, jasny beżowy odcień ( choć jak dla mnie mógłby mieć jednak więcej żółtych tonów )
Podsumowując, jest to dobry produkt, spełniający swoją funkcję. Dodatkowo zachęcający niską ceną

Dobry

Bardzo lubię ten korektor, jeden z lepszych które używałam (póki co tylko hean go przebił w moim oczach), co prawda nie kryje mocno, spoko odcienie choć wybrałam trochę za jasny, ale ładnie stapia się ze skórą, niewiele się wyświeca, dobra cena, konsystencja dość płynna.

OK

Bardzo fajny korektor. Ma dobre krycie, nawet przyzwoitą gamę kolorów. Trwały, u mnie przy cerze mieszanej utrzymuje się cały dzień.
Używam go głównie pod oczy oraz na niedoskonałości. Nie ciastkuje się w kontakcie z pudrem.
Z niektórymi pudrami wygląda sucho pod oczami, może też przesuszać tę okolicę.