Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Mój ulubieniec

Korektor ma świetne krycie. Szybko zastyga, ale niestety ciemnieje. Ma także małą gamę kolorów, odcień 005 wcale nie jest taki jasny. Produkt ma przystępną cenę, normalnie kosztuje piętnaście złotych a na promocji można go dostać pięć złotych taniej.

Jak dla mnie wielozadaniowy

Świetnie sprawdza się jako korektor pod oczy, dzięki swojemu kryciu idealnie zakrywa mi cienie pod oczami, a w dodatku współgra z każdym podkładem nie odcina się i nie zbiera w zmarszczkach. Jak trzeba zakryje dręczące wypryski ale też sprawdzi się w roli bazy pod cienie gdyż fajnie się na nim pracuje i cienie nie rolują się a nawet bardzo dobrze blendują na nim. Czego chcieć więcej od produktu w tak niskiej cenie,

Zawsze do niego wracam

Korektora z Catrice używam od dobrych kilku lat i nie jestem w stanie zliczyć przez ile opakowań kosmetyku przeszłam. W tak zwanym międzyczasie używałam wielu różnych korektorów mocno kryjących, zaczynając od Tarte a na Lovely kończąc i zawsze z największą przyjemnością wracałam do kosmetyku z Catrice. Najbardziej cenię go za jego bardzo cienką konsystencję, która nie obciąża strefy pod oczami, a jednocześnie zapewnia świetne krycie. Odcień, którego używam jest najlepszą propozycją dla mojej dość specyficznej karnacji (jasna, ale oliwkowa, podatna na opalanie). Uważam, że jest to najlepszy korektor drogeryjny, a cena jest wręcz śmiesznie niska, biorąc pod uwagę to ile oferuje. Bardzo cenię sobie też klasyczny aplikator, ktory nakłada odpowiednią ilość produktu. Polecam z całego serca. Daję jednak znać, że u niektórych osób korektor ma tendencję do mocniejszego utleniania się (u mnie nigdy nie było tego problemu).

Od zawsze na zawsze!

KOCHAM!
Tutaj nie ma zbyt wiele do gadania... Jest najlepszy!
Używam odkąd się maluję i nie zamierzam zmieniać!
Co jakiś czas kupuję inny korektor na promocjach i zawsze ląduje on w 'rezerwowej kosmetyczce', a do tej głównej ponownie trafia Catrice Camouflage.

Mój ulubieniec

Dostępny w wielu drogeriach i tani. Zawsze do niego wracam, mimo że catrice mogłoby wyprodukować odcień dla prawdziwych bladziochów.

Zazwyczaj używam najjaśniejszego odcienia, którym jest natural light 005. Nie jest on niestety wystarczająco jasny dla mnie. Zazwyczaj dodaje kropelkę rozjaśniacza. Zauważyłam też że te korektory czasem potrafią się od siebie lekko różnić, pomimo że oznaczone są jako ten sam kolor. Warto porównywać je ze sobą.

Korektor nie włazi w zmarszczki, nie wysusza i ładnie zakrywa cienie pod oczami jak i niedoskonałości. Używam go zarówno na codzień jak i ważne wyjścia czy całonocne imprezy. Zawsze się ładnie trzyma i nie robi "plam" na twarzy. Jest dobrą bazą pod cienie.
Opakowanie starcza na całkiem długo, nie brudzi się bardzo, ale czasem przez nieuwagę można zapaskudzić. Aplikator wyjmuje ciutkę za dużo produktu.

niezły

Dobrze zakrywa niedoskonałości, ładnie współgra z każdym podkładem, jaki miałam. Niestety nie sprawdza się pod oczy, zbyt mocno zasycha i skóra pod oczami zostaje sucha i zmarszczona.

Za małe krycie

Niestety nazwa produktu jest moim zdaniem mocno myląca. Ten korektor nie jest kamuflażem, jego krycie jest co najwyżej średnie. Moje cienie pod oczami potrzebują mocniejszej pigmentacji, a niedoskonałości nie dają się nim przykryć w najmniejszym stopniu. Maluję się od kilkunastu lat, używałam mnóstwa korektorów i ten jest jednym z przeciętniaków. Rozumiem, że może być ulubieńcem osób, których skóra potrzebuje właśnie takiego średniego pigmentu, ale ja na pewno do niego nie wrócę.

ukryje cienie

Stosuję go pod oczy i jest świetny, utrzymuje się cały dzień, kolor stapia się ze skórą, nie jest suchy nie zbiera się w zmarszczkach, nie zmienia koloru po nałożeniu. Idealnie przykrywa sińce pod oczami

Pięknie kryje, ale mnie wysusza.

Korektor jest tani i dobry. Niewielka warstwa kryje zasinienia pod oczami. Aplikator jest przyjemny, zapach produktu też ok. Mimo, że nie nakładam dużo tapety korektor bardzo szybko się skończył. Po kilku użyciach zauważyłam także, że skóra pod oczami jest bardziej wysuszona. Jeśli chodzi o trwałość to łzy czy pot nie są mu straszne.

Gdzie moje sińce pod oczami ?

Polecam serdecznie. Mam pod oczami bardzo cienką skórę, przed którą prześwitują naczynia krwionośne, przez co oczy często wyglądają jak zasinione, zmęczone. Świetne krycie pozwala zapomnieć o tym problemie. Do tego rewelacyjna cena.Jestem bardzo zadowolona. Kończę 3 opakowanie i na pewno kupię kolejne. Nie obciąża skóry, dobrze zastyga i jest trwały.

Mój numerek one

Każdy z nas ma swojego ulubieńca kosmetycznego, po którego sięga z automatu i zawsze ma kolejne opakowanie w zapasie.

Kilka lat temu najpierw używałam wersji w słoiczku, potem nie mogłam go kupić, to sięgnęłam po wersję płynną i przepadłam. Mimo, że między czasie mam otwartych kilka innych korektorów i jeden z nich też jest bliski memu sercu to właśnie Liquid Camouflage od Catrice jest moim numerem 1.
Teraz w Hebe był w szalonej cenie 5,99. Odkupiłam się stacjonarnie w 3 sztuki. I w internecie zrobiłam zamówienie na kilka innych rzeczy. Niestety Hebe mnie nie lubi, bo kolejny raz moje zamówienie zostało anulowane, a połowa produktów już jest niedostępna. Co udało mi się stacjonarnie to moje.

Lubię ten korektor bo dobrze wygląda zarówno pod oczami, na twarzy na niedoskonałościach, i sprawdza się jako baza pod cienie jak i do cut crease.
Kolor 010 ładnie dopasowuje się do podkładów i dobrze z nimi łączy. Nie tworzy efektu pandy, i przynajmniej u mnie nie zbiera się w liniach mimicznych.

Jest wodoodporny, przez co utrzymuje się na twarzy cały dzień i nawet deszcz i pot nie dają mu rady. Jest wydajny, tani, szeroko dostępny. Ma wygodny aplikator i starcza mi na jakiś czas.

Wszystkie obietnice producenta zostały u mnie spełnione. A ja mam długotrwały romans z tym korektorem i serdecznie Wam go polecam

Uwielbiam, nigdy go nie oddam.

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na KWC i nie zawiodłam się, dziękuję dziewczyny !
Bardzo trwały, świetnie się rozprowadza, dobrze maskuje to co ma maskować, fantastycznie współgra z pudrem do tego przystępna cena - no po prostu ideał.