Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Nie jest zły ale ....

Korektor ten znam nie od dziś nawet go lubię fajnie kryje przystępny cenowo, formuła płynna,nie ciemnieje ale jednak coś mi w nim nie pasuje a mianowicie zapach tak bardzo mi przeszkadza że ciężko mi go używać .Ale mimo wszystko każdy jest inny mi może nie pasować a ktoś uzna że jest ok.Za tą cenę naprawdę warto spróbować.

Bardzo dobry korektor w bardzo dobrej cenie

Korektor poleciła mi znajoma, przekonała mnie dobrą ceną (mniej niż 20 zł) i dobrym kryciem. Wypróbowałam go i...zakochałam się! Pięknie kryje, jest idealny pod cienie pod oczami i na dłuższe wyjścia. Regularnie do niego wracam, używam odcienia 010 Porcelaine i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra jakość w przestępnej cenie.

Hit! Idealny!

Korektor mocno kryjący oraz dostępny w naprawdę jasnych odcieniach. Nie ciemnieje. Idealnie zakrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Wodoodporny. Bardzo polecam- super korektor w niskiej cenie

Dobry na większe wyjscia

Korektor robi robotę na większe wyjścia, w przypadku potrzeby mocnego krycia. Jednak należy do niego uważnie dobierać pielęgnację pod makijaż. Przede wszystkim będzie źle wyglądać na wysuszonej skórze. Używam go również jako bazę pod cienie. Super wtapia się w skórę, jednak trzeba pamiętać koniecznie o kremie pod oczy.

Konsystencja jest dość gęsta. Produkt jest wydajny że względu na to że jest dość mocno kryjacy- nigdy nie potrzebowałam nałożenia drugiej warstwy, nie wiem też czy dobrze by wyglądał przy kolejnych warstwach.
Na początku dostępne były tylko 3 odcienie, co było dość uboga gama kolorystyczna, natomiast teraz oferta jest nieco szersza.
Cena jest bardzo przystępna. Jednak jak dla mnie nie nadaje się na codzien- jest zbyt ciężki

Jeden z ulubionych

Korektor super kryje, zostawia skórę wygładzoną, nie odcina od kolorów więc nie wyglądamy jak porcelanowa lalka, na moje- ekstra. Produkt wydajny, aplikator wydajny więc super się z nim pracuje. Konsystencja nie jest zbyt płynna więc zostaje on w miejscu, nie zasycha za szybko co się ceni. Co do wodoodporności się zgodzę, po kontakcie z wodą zostaje na skórze, nie spływa. Faktycznie się to sprawdza. Produkt zgodny z opisem. Zostanie ze mną na długo.

Sprawdza się, choć pewnie nie wszyscy go polubią

Nie lubię przepłacać za kosmetyki, które wiem, że nie są warte przepłacania. Miałam okazję przetestować wiele korektorów z wysokiej pólki i niezbyt one różniły się od tych z półki średniej, a nawet niskiej choć pewnie to tylko moja opinia. Od korektora wymagam, aby nie wysuszał, był trwały, miał dobrą gamę kolorów oraz aby przykrywał zarówno drobne niedoskonałości jak i lekkie mankamanety, których nie zdołał przykryć lekki podkład. Tyle i aż tyle i Catrice sobie z tym radzi. Mam najjaśniejszy odcień, który jest dla mnie idealny. Korektor jest dość gęsty i moim zdaniem jeśli mam tendencję do bardzo suchej skóry pod oczami to najpierw radzę ją przed nałożeniem dobrze nawilżyć, ale to chyba oczywiste. Przykrywa mi wszystko co chce, a skubaniec ma mocne krycie. Nie mam problemów z cieniami pod oczami, ale wiadomo do tej partii twarzy używam go najcześciej i nie widzę jakichkolwiek wad. Tani, a dobry.

Korektor Catrice

Chyba najlepszy korektor pod oczy na rynku w tym momencie. Bardzo fajnie się rozprowadza i wklepuje, nie tworzy efektu "ciastka" na twarzy + daje naturalny efekt. Próbowałam kilkakrotnie wypróbować korektorów innych marek, ale zawsze powracałam do tego.

Świetny!

Kupiłam z polecenia Pani w drogerii i sie nie zawiodłam! Korektor jest super! Używam go tylko pod oczy i sprawdza sie idelanie. Bardzo dobre krycie, ma fajna konsystencje, która nie wchodzi w zmarszczki, co bardzo sobie cenie. Nie jest suchy. Ma kremowa konsystencje lekko nawilżającą. Długo sie utrzymuje na skórze. Po czasie nie zmienia koloru. Jest w bardzo przystępnej cenie.

Używam od lat

zdecydowanie najlepszy korektor jaki dotychczas miałam. Nic tak dobrze nie radzi sobie z moimi cieniami pod oczami, idealnie sprawdza się również na inne zmiany na skórze. Używam go conajmniej od 3 lat, a z każdym opakowaniem jestem tak samo zachwycona.
Dodatkowym atutem jest jego atrakcyjna cena.

Ulubiony!

Najlepszy korektor jakiego używałam! Bije na głowę nawet większość podkładów, ponieważ ma świetne krycie, długo się utrzymuje i nie świeci się po paru godzinach. Często zdarzało mi się używać go właśnie jako zamiennika podkładu, szczególnie gdy wiedziałam, że zależy mi na trwałym i pewnym efekcie. Doskonale sprawdza się nawet w upalne dni, nie spływa, nie waży się, nie świeci. Ma fajną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką, dobrze się z nim pracuje. Mimo niewielkiego opakowania jest całkiem wydajny. Duży plus za odcień 010 Porcellain, który jest idealny dla osób o bardzo jasnej karnacji.

Rewelacja

Korektor ma świetne krycie, maksymalnie ukrywa cienie pod oczami i zaczerwienienia. Po testowaniu innych produktów, zawsze wracam po ten, jak dla mnie jest niezastąpiony!
Rewelacyjna cena, warto wypróbować

Lubimy się

Korektor fajny, wydajny i dość nieźle kryjący. Za tę cenę ciężko kupić coś nawet średniego co nie będzie rolować się pod oczami i co wytrzyma cały dzień.
Jestem całkiem zadowolona z efektu - ładnie maskuje cienie, nie tworzy plam, utrzymuje się cały dzień.
Korektora używam praktycznie codziennie pod oczy i wystarcza mi na 1-2 miesiące.