Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

Średnia ocena: 3.64/5

Najbardziej efektywny antyperspirant z portfolio Rexony. Klinicznie dowiedziona skuteczność formuły, która zapewnia stałą ochronę przed nadmiernym wydzielaniem potu. Zawsze, gdy w grę wchodzi gorąco, stres, a życie sprawia, że się pocisz, antyperspirant Rexona Maximum Protection zapewni Ci niezawodną skuteczność. Niezależnie od tego, co przyniesie ze sobą dzień, Tobie zawsze towarzyszy poczucie świeżości.

antyperspiranty
ochronne, zapachowe
nie pozostawiająca plam
w sztyfcie
normalna

Idealny antyperspirant do sportu

Ten antyperspirant to strzał w dziesiątkę! Używam go na co dzień jak i gdy idę uprawiać sport, a dokładniej jeżdżę konno Ten antyperspirant jest pierwszym tak dobrym antyperspirantem. Zero przykrego zapachu pomimo intensywnego treningu. Dla mnie to bardzo pozytywne zaskoczenie. Inne antyperspiranty nie dawały sobie rady i był przykry zapach, a ten przez 15 godzin chroni przed przykrym zapachem. To prawdziwa maksymalna ochrona. Jedynym minusem jest wysoka cena....

Bardzo skteczny, godny wypróbowania!

Na wstępnie zaznaczam, że nie mam problemu z nadpotliwością ale od antyperspirantu wymagam długatrwałej ochrony bo z domu wychodzę rano, a wracam wieczorem. Praca, załatwainie róznych spraw na mieście, zakupy, trening. Generalnie w miarę aktywny tryb życia.
I z czystym sumieniem mogę pwoiedzieć, że 12-14h chroni przed nieprzyjemnym zapachem idealnie!
W dodatku ma bardzo przyjemną konsystencje, można go aplikować zaraz po depilacji bo absolutnie nie podrażnia!
Troszkę zostawia ślady zwłaszcza na czarnych ubraniach. Jednak nie są one aż tak intensywne w porównaniu z innymi antyperspiranatmi, których używałam.

Bardzo dobry antyperspirant

Bardzo go lubię i często wracam. Jest dużo mocniejszy niż tańsze odpowiedniki. Faktycznie zapobiega poceniu się w 100 % a należę do osób, które miewają z tym problem. Opakowanie jest fatalne, produkt średnio wydajny, ale skuteczność wygrywa.

Średnio...

Antyperspirant chroni przed poceniem ALE ciężko się go zmywa (uczucie "tępej skóry") i zapach tego produktu jest dosyć intensywny i niekoniecznie świeży. Nie przepadam za tym zapachem. Uważam, że są lepsze antyperspiranty, szczególnie tej marki, które są tańsze i ładniej pachną.

Skuteczny

Bardzo lubię ten antyperspirant ze względu na skuteczność. Zapach jest w porządku, ale też nie jest jakiś cudowny. Najbardziej denerwuje mnie jednak opakowanie. Nie wiem dlaczego, ale każdy produkt który kupowałam okazywał się wadliwy i po jakimś czasie użytkowania po prostu krem wylewał się gdzieś do środka. Opakowania nie można rozkręcić więc nawet nie da się dostać do środka by zużyć 1/4 produktu, za który się zapłaciło niemałą cenę

Ochrona to pewność

Wciąż jestem w biegu, biegam ze spotkania na spotkanie, ciepło zimno... rozmowa, stres i UŚMIECH Rexona daje mi poczucie pewności i odpowiednią ochronę.

Plusy:
- ładny zapach
- skuteczność
- dobra ochrona
- odpowiednia proporcja jakości do ceny
- wydajna
- wytrzymałość i długi czas działania
- nie zostawia śladu na ubraniach
- łatwa aplikacja

Minusy:
- jeden mały za podwójne opakowania, zabezpieczenie w postaci kartonowego pudełka moim zdaniem jest zbędne. Mam bzika na punkcie EKO.

Jeden z lepszych antyperspirantów

To już mój drugi antyperspirant, który zakupiłam ponieważ sprawdza się rewelacyjne. Umieszczony w wygodnym sztyfcie, gdzie odkręcając możemy wydobyć tyle produktu ile nam potrzeba. Zapach jest bardzo ładny, łagodny i nie wyczuwa się w nim chemii. Jest długotrwały, bo po aplikacji sama wyczuwam go naprawdę przez wiele godzin co daje duże uczucie komfortu w szczególności w upalny dzień, albo w chwilach gdzie pot jest produkowany bardziej. Nie podrażnia, nie uczula sprawdzi się na cerze wrażliwej, czyli takiej jaką mam ja. Jest to najlepszy antyperspirant w sztyfcie jaki używałam. Bardzo polecam.

baaardzo lubię

Kupiłam ten sztyft w nadziei, że ogarnie moje pocenie się, ale nie podrażni mi pach tak jak bloker - no i się nie zawiodłam.

Sztyft na prawdę daje radę - spokojnie wytrzymuje cały dzień bez brzydkich plam czy zapachu. Normalne, że przy 40 stopniowym upale jego działanie jest osłabione, ale przy takich temperaturach mi żaden antyperspirant się nie sprawdził XD

Świetny produkt

Antyperspirant ma przepiękny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Świetnie hamuje wydzielanie się potu, jeszcze takiego nie miałam. Trzeba jednak uważać aby nie ubrudzić nim czarnych ubrań.

Dobry, ale nie idealny

Jedyną i największą zaletą tego antyperspirantu jest to, że lepiej hamuje pot od innych, tańszych odpowiedników, jednak nie jest wystarczający w stresowych sytuacjach. Ponadto brudzi ciemne ubrania. Cena kompletnie nie jest adekwatna do jakości ani do wydajności (starczył na niecały miesiąc). Wisienką na torcie jest zapach, który kojarzy mi się tylko i wyłącznie z męskim, co nie najlepiej komponowało się ze słodkimi perfumami.

Skuteczny.

Ten antyperspirant zdecydowanie polecam dla osób, którym zwykły dezodorant nie wystarcza, a apteczne blokery są za silne. Można z powodzeniem stosować go na wydepilowaną skórę. Nie uczula, nie zostawia plam na ubraniach, chroni przed nadmiernym potem. Dla osób z nadpotliwością na pewno nie jest w 100% skuteczny. Jednak doskonały w przerwach między stosowaniem silniejszych środków. Zdecydowanie chroni przed przykrym zapachem.

Krótko: koszmar

Na ten antyperspirant skusiłam się po wielu dobrych recenzjach przeczytanych na Wizażu. Do tej pory używałam Biodermy lub Vichy i stwierdziłam, że pora przetestować coś nowego. I to był błąd. Ten antyperspirant mnie uczulił zaledwie po kilku dniach używania go! Teraz borykam się z piekącymi plamami pod pachami...
Pomijam już kwestie zapachu i sposobu aplikacji, choć obie te rzeczy do przyjemnych nie należą, ale po prostu w tej sytuacji jest to kwestia zupełnie nieistotna. Do tego nie jest to tani antyperspirant, a tu taka kompletna porażka.
Wracam z podkulonym ogonem do antyperspirantów aptecznych.