Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów farbowanych `Wyrazisty kolor`

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów farbowanych `Wyrazisty kolor`

Wzbogacona naturalnym ekstraktem z kamelii, zapewnia skuteczną ochronę i odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu włosy farbowane dłużej zachowują intensywny kolor i blask.

oczyszczające, podtrzymujące kolor, regenerujące, nawilżające
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych

Fajny

Kosmetyk ślicznie pachnie i daje przyjemny efekt odświeżenia skóry głowy.
Bardzo dobrze się sprawdzi na lato.
Dobrze się pieni i jest wydajny.
Dobry w codziennej pielęgnacji, tzw. rypacz.

Najlepszy szampon od zawsze

Używam tego szamponu od zawsze. Od czasu do czasu chciałam spróbować czegoś nowego i bezskutecznie próbowałam zastąpić go droższymi produktami. Jednak bezskutecznie. Drogie szampony z niemożliwymi wręcz obietnicami nie są w stanie zastąpić tego cudeńka za jedyne 8-10zl.

Całkiem ok

Szampon w bardzo fajnym opakowaniu; można zobaczyć ile produktu nam zostało, szybkie otwieranie poprzez naciśnięcie- to lubię, na pewno nie zniszczy paznokci :)

Zapach bardzo ładny, konsystencja dość rzadka ale bardzo dobrze się pieni, więc jest wydajny.

Włosy po nim są lekkie, nie oklapnięte przy nasadzie. Nie zauważyłam szybszego przetłuszczania się skóry głowy, zero swędzenia czy też łupieżu.

Jako szampon do włosów farbowanych powinien zapobiegać szybkiemu wypłukiwaniu się farby.. hmm.. myślę, że minimalnie to robi. Na pewno nie przyspiesza więc na plus. Z resztą nie spotkałam się jeszcze z takim szamponem, który całkowicie zapobiegałby wypłukiwaniu koloru ;)

Cena, dostępność i pojemność w porządku.

super

Posiadam szampon w nowym czerwonym opakowaniu.
Bardzo ładnie pachnie ,dobrze się pieni.
Szampon dobrze oczyszcza włosy, po umyciu są miękkie,lśniące oraz czyste.
Nie puszą się,co zawsze było dla mnie dużym problemem.
Jestem bardzo zadowolona z niego ;)

Szampon jakich wiele

Skóra mojej głowy jest wrażliwa i sucha, wymaga specjalnego traktowania. Nie wiele szamponów sprawdza się, większość powoduje podrażnienia i suchy łupież. Nie inaczej niestety jest z tym produktem.

Opakowanie ma ładne i praktyczne, z wygodnym otwarciem. Zapach bardzo mi się podoba, ale niestety włosy i skóra się z nim nie polubiły. Po trzech myciach pojawił się łupież, a włosy strasznie zaczęły się puszyć. Nie polecam osobom z wrażliwą skórą. Zużyłam go na zmianę z Head&Shoulders, niestety łupież, który ten szampon spowodował u mnie był wyjątkowo intensywny.

Miły come back

Szukałam szamponu do włosów farbowanych. Kiedy na półce w hipermarkecie zobaczyłam właśnie ten szampon przypomniałam sobie, że jeszcze do niedawna używałam szamponów Timotei i były świetne. Od razu włożyłam do koszyka i od razu zaczęłam używać. Nie zawiodłam się na nim, dla mnie ten szampon to bardzo miły come back do tej marki.

Zalety:
- cena
- pojemność 400 ml
- opakowanie - solidne, estetyczne
- wygodne otwarcie
- bardzo ładny i delikatny zapach
- cudownie się pieni
- nie podrażnia skóry głowy
- dość ładnie nawilża moje włosy
- po jego użyciu włosy są sypkie, gładkie i pięknie lśnią
- nie plącze włosów
- nie trzeba po nim używać odżywki
- dobrze dba o kolor na włosach - nie wypłukuje go, wręcz przeciwnie, podkreśla go
- nie powoduje łupieżu ani nie przetłuszcza włosów
- wydajny
- przyjemna konsystencja

Wady:
- brak

po prostu dobry

Bardzo lubię szampony Timotei. Wszystkie jak dotąd sprawowały się u mnie bardzo dobrze i ta wersja nie jest wyjątkiem.

szampon zapakowany jest w standardową dla Timotei butelkę, która otwiera się po naciśnięciu. Lubię tę opcję otwarcia. Butelka jest biała, z grubego plastiku, także nawet pod światło ciężko jest ocenić ile szamponu jeszcze zostało.
Sam szampon ma biało-perłowy kolor i dość gęstą konsystencję. Przy pierwszym myciu pieni się umiarkowanie, przy drugim mamy już ogrom gęstej piany. Spłukuje się łatwo. Pachnie delikatnie a zapach pozostaje przez jakiś czas na włosach.

Zawsze używam go w duecie z odżywką lub maską.

Po tym szamponie moje włosy są odżywione, sypkie, nie tracą objętości, nie są obciążone, nie plączą się. Mam wrażenie, że szampon ten lekko wygładza moje włosy, choć z natury są one bardzo proste.

Stosunek pojemności-wydajności do ceny jest wielkim plusem. Dostępny jest praktycznie wszędzie. Nic tylko próbować.
Ja ze swojej strony polecam.

Używam tego produktu od: 3-4miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml