Crest, 3D White Whitestrips Gentle Routine (Paski wybielające dla wrażliwych zębów)

Cienkie, elastyczne paski wybielające zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do widocznych górnych i dolnych zębów. Dzięki paskom Crest 3D White Gentle Routine można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski pokryte są wybielającym zęby żelem, który zawiera nadtlenek wodoru. Jest to środek bezpieczny dla szkliwa zębów, taki sam jak używają dentyści na całym świecie.

paski wybielające
wybielające

Wykorzystała: kilka próbek

Paski Wybielajace Crest

Stosuję od lat paski marki Crest. Kiedyś próbowałam tego modelu, ale on jest przeznaczony dla osób z nadwrażliwością. Osobiście polecm Paski Crest Supreme kurację 14 dniową - daje super efekty.
paski kupuję na stronie www.paski-wybielajace.com
Kuracja co pół roku zdecydowanie wystarcza przy odpowiedniej higienie.

Przede wszytstkim: działają

Paski są bardzo wygodne w aplikacji- nakleja się je na zęby i pozostawia na pół godziny. Nie spadają, nie podrażniają, nie powodują ślinotoku, tak jak było to przypadku szyn. Nakłada i odkleja się je bezproblemowo, za co duży plus.

Działanie jest...ciekawe. Już po upływie kilku minut od 1 aplikacji widać śnieżnobiałe plamki- miałam obawy, że przez następne dni moje zęby będą łaciate i będzie to wyglądać nieco komicznie, na szczęście po odklejeniu paska i odczekaniu kilku minut efekt staje się bardziej stonowany.

To co mnie osobiście zadowoliło, to że w końcu dość dobrze wyrównał się kolor moich zębów- zawsze miałam kompleks odcinających się odcieniem kłów, teraz nie odróżniają się od reszty. Super.

Efekt jest trwały- minęły 3 tygodnie od ostatniej aplikacji i nadal widać efekty. Trzeba natomiast wspomnieć o jednej rzeczy- nie jest to spektakularne wybielenie rodem z Hollywood, to bardzo naturalny efekt. Myślę, że za jakiś czas spróbuję mocniejszej wersji, skoro delikatniejsza już dała radę.

Nie polecam

Paski kupiłam od producenta. Pierwsze na co zwróciłam uwagę - wysyłane są bez opakowania. Tym się jednak nie zraziłam. Stwierdziłam, że warto wypróbować. Ale dalej było tylko gorzej. Zero efektu po 2 tygodniowej kuracji. Te paski w ogóle nie działają. Jedyne na co wpłynęły to na nadwrażliwość moich zębów. Ale chyba nie to jest ich celem. Na pewno nie kupię ich ponownie.

pozytywnie zaskoczona

Paski zamówiłam na crestpolska. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona czy na pewno będą dobre czy to aby nie bubel jest? Aplikacja była dość prosta, jeden pasek starcza na cały rząd zębów. Nakleiłam po jednym na górę i na dół. Producent zaleca aby je zostawić na 30 min. ja skróciłam ten czas o 10min. Po zdjęciu pasków zęby były białe. Nie czułam, że są nadwrażliwe ale musiałam uważać co jem i piję przez pierwsze dwa tyg., żeby efekt utrzymał się dłużej.

Mogą być

Zakupiłam te paski po obejrzeniu wielu pozytywnych opinii na yt. Aplikacja pasków jest wygodna, dobrze trzymają się zębów, nie czułam żeby były podraznione w jakikolwiek sposób. Nie popsuły mi również szkliwa. Czy wybielają? Trochę tak, zauważyłam, że zęby są bielsze, lecz nie jest to spektakularny efekt, który zauważyłby ktos oprócz mnie. Myślę, że wrócę do nich, lecz tym razem do zwykłej wersji, być może ta sensitive jest po prostu delikatniejsza.

nie zbyt

Użyłam połowy opakowania 14 pasków podwójnych. Są to moje pierwsze paski wybielające. Dosyć dobrze trzymają się zębów, ale trzeba kontrolować w lusterku co jakiś czas czy się nie ześlizgują. Na długość odpowiednie. Pokrywają zęby, te które widać podczas uśmiechania się. Smak prawie niewyczuwalny. Nie powodują odruchu wymiotnego. Ja trzymałam je po ok.1,5 godziny. Efekty naprawdę niewielkie i szybko zniknęły. Na szczęście nie podrażniły dziąseł.

Mimo, że połowa kuracji to spodziewałam się większych efektów. Jakoś wolę Białą Perłę mimo wszystko.