Claresa, Pro-Nails, Hybride UV/LED Nail Polish

Claresa, Pro-Nails, Hybride UV/LED Nail Polish

Hybrid UV/LED Nail Polish marki Claresa/Klaresa to lakier przeznaczony do zabiegów manicure/pedicure hybrydowego. Opatentowany skład produktu zapewnia trwałość oraz wysoką jakość zabiegu. Odpowiednie nasycenie lakieru barwnikiem oraz konsystencja gwarantuje całkowity efekt krycia oraz łatwość aplikacji. Nigdy wcześniej manicure hybrydowy nie był tak łatwy i przyjemny! Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej odkryj swój ulubiony kolor już dziś!

Słabiutko

Do zakupu lakierów Claresa, Pro-Nails - skusiły mnie reklamy. Moment, w którym zamówiłam lakiery - to był czas, kiedy cały czas rozwijałam się w zakresie aplikacji lakierów hybrydowych. Poszukiwałam produktów, z którymi najlepiej będzie mi się "współpracowało". I choć zwykle nie jestem podatna na reklamy - tym razem dodatkowo zachęciła mnie do tego ciekawość i możliwość poznania nowego produktu.

Zdecydowałam się na kolor 411 - Red Moneky; jako miłośniczka czerwieni.
Po zastosowaniu lakieru - mój entuzjazm do dalszego korzystania z produktów tej firmy opadł.

Pędzelek i nakrętka są wygodne - co ułatwia nakładanie lakieru. Niestety. konsystencja jest dość rzadka, dlatego nawet pędzelek - nie ratuje sytuacji. Bardzo trudno pomalować paznokcie w taki sposób, aby uniknąć przy tym zalania skórek. Do tego: konsystencja utrudnia nałożenie produktu równomiernie: na paznokciu powstają prześwity (lub też po prostu: miejsca o różnej intensywności koloru).
Ze względu na wodnistą konsystencję - krycie jest mocno średnie. Dlatego też: aby uzyskać zadowalający efekt trzeba nałożyć kolejne warstwy lakieru.
W moim przypadku - lakier utwardził się pod lampą bez problemu, jednak to niewielkie pocieszenie w kontekście pozostałych wad tego produktu.

Niestety - wiadomo, że dodatkowych warstw nie można nakładać w nieskończoność. W efekcie - zadowolenie z ostatecznej stylizacji było niewielkie.

W tej sytuacji - zaletą produktu jest to, że lakier dobrze rozpuszcza się w acetonie i usunięcie go z paznokci jest stosunkowo łatwe.

Ze względu na przygody i wady tego lakieru - na pewno bym go nie poleciła.

Używa produktu od: próbka

Nigdy więcej

Lakier zakupiłam za grosze na promocji w Tesco. Cieszę się że wzięłam tylko jeden kolor.Nigdy nie miałam tak beznadziejnego lakieru hybrydowego. Jego konsystencja jest wodnista. Bardzo ciężko pomalować nim paznokcie nie zalewając skórek. Strasznie się z ściąga, przez co paznokcie od razu po pomalowaniu wygladaja jakby miały tygodniowy odrost. Próbowałam na rózne sposoby, jednak każda próba kończyła sie klęską. Ściąganie lakieru powoduje że czubki są nie pomalowane przez co paznokieć jest optycznie skrócony.Malowanie nim paznokci to męczarnia. Bardzo ciężko ładnie i równomiernie zbudować krycie. Ten lakier chyba nie ma żadnych plusów

Produkt nie warty zakupu

Na początku mojej przygody z hybrydami zakupiłam lakiery marki claresa, jednak bardzo się rozczarowałam. Lakiery posiadają bardzo słabą pigmentacje, potrzeba trzech, a nawet czterech warstw lakieru aby nie było prześwitu. Także trwałość manicure pozostawia wiele do życzenia, po kilku dniach widoczne były już odpryski. Ogólnie lakiery są niskiej jakości, głównie ze względu na zbyt płynną konsystencję. Pozytywny jest fakt, iż lakiery te są łatwo dostępne w niskiej cenie. Plusem jest także poręczna buteleczka oraz wydajność produktu.

Zachwycona

Bardzo lubię lakiery hybrydowe tej marki. Są tanie, nie spływają i nie rozlewają się na skórki. Trzymają sie bardzo długo nawet do 3 tygodni. Zdejmowanie również nie jest problemem. Mogą się równać ze swoimi droższymi koleżankami.

Dziwny

Czasami na pędzelku jest fajny, odpowiednio gęsty lakier, po drugim zanurzeniu jest jakby przezroczysty lakier ze znikomą ilością koloru. To frustrujące, bo na początku nie wiadomo co się dzieje... Stwierdziłam, że lakier trzeba dokładnie mieszać, nawet podczas każdego zanurzania pędzelka. Wtedy lakier jest taki, jak należy i ładnie się nakłada. Ja moje dwie sztuki kupiłam na wyprzedaży w Tesco za jakieś 5-7 złotych. Lakiery maja ładne kolory. Zielony ze zdjęcia niestety posiada drobinki i dowiedziałam się o tym dopiero w domu. :( nie ma informacji na opakowaniu. Szkoda. Z drobinkami też wygląda ładnie, ale ja preferuję lakiery bez dodatków.

Wytrzymałość trudno ocenić, bo przecież mamy i top i podkład, które wzmacniają trwałość, ale wydaje mi się, że są w miarę trwałe. Kolory ładne, żywe. Na pewno zwracają na siebie uwagę. Szczególnie ten zielony. :)

Katastrofa!

Lakier jest po prostu tragiczny, wgl sie nie poziomuje a co do kolorów - są strasznie przekłamane. Kolor na wzornikach nie odzwierciedla tych w rzeczywistości. Ma bardzo słabe krycie, cztery cienkie warstwy czasem nie wystarczą co jest strasznym utrudnieniem przy pracy. Rozlewa sie na paznokciu tworzą punktowe ciemne plamy. Jak dla mnie lepiej zainwestować w lakier z wyższej półki cenowej i cieszyć sie pięknymi paznokciami :)

różnie to bywa

Tak jak moja poprzedniczka kupiłam lakiery na wyprzedaży po ok.6 zł sztuka i mam bardzo podobną sytuację. Mianowicie część lakierów jest fajna, gęsta a część masakrycznie wodnista z zerowym kryciem.

Lepsza część ma gęstą konsystencję, lakiery dobrze się rozprowadza na paznokciu, nie smużą,mają bardzo dobre krycie-2 warstwy w zupełności wystarczą, dość dobrze się poziomują,są trwałe, nie rozlewają się na skórki,pachną jak lakiery hybrydowe.
Gorsza część jest mega wodnista, krycie ma bardzo bardzo słabe,rozlewają się na skórki i śmierdzą jak zwykłe lakiery.

Z cech wspólnych na plus wygodna buteleczka i bardzo fajny pędzelek,odpowiedniej szerokości.

Najgorsze lakiery jakie kiedykolwiek kupiłam....

Promocja na stronie https://www.claresa.pl/ była obiecująca.. lakiery w cenie 6zł/szt to za hybrydę wyjątkowo mało. Wcześniej kupiłam jeden kolor za 17zł i był naprawdę niezły, jednak tym razem zawiodłam się na marce oraz na sklepie internetowym. Zamówiłam 8 lakierów, żaden z nich nie był pełny! Dostałam po połowie buteleczki a nawet mniej, bez żadnego terminu ważności. Dwa lakiery są tak gęste że tworzą skorupę na paznokciu a pozostałe.. szkoda słów. Są zbyt rzadkie, zlewają się a paznokieć pokrywają dopiero trzy warstwy! Dodatkowo źle zasychają w lampie czy to UV czy UV LED. Po prostu masakra, nie polecam

Bardzo fajne <3

Podobają mi się te lakiery :)
Trzeba zwrócić uwagę na rozbieżności cenowe - w niektórych sklepach potrafią kosztować 25 zł, ja kupiłam na stronie producenta za 6 zł... Różnica jest gigantyczna, trzeba na to patrzeć!
Ja oceniam więc ten lakier w kategorii bardzo tanich :D
Są to lakiery gęste, jednak nie mam najmniejszych problemów z ich rozprowadzaniem, nie kurczą się w lampie, kolor jest naprawdę kryjący. Paznokcie się mega błyszczą, są gładziutkie, manicure wygląda rewelacyjnie!
Trwałość też super, dopóki mi się nie znudziły, trzymały się bez zarzutu :)

Jest dobry

Mam kilka kolorów tego lakieru, zaczęłam od czarnego.
Dobrze się trzymał, dobrze krył.
Dobrze się dawał usunąć.
Nie tworzyły się odpryski, żadne bąble.
Trochę się kurczy pierwsza warstwa, przy drugiej to wszystko wygląda znacznie lepiej.
Nie wydaje mi się, żeby był gorszy niż Semilac, którego też używam.
Jest trochę trwalszy i łatwiejszy w obsłudze niż hybryda Pierre rene, którą kupiłam ze względu na nieziemski kolor butelkowej zieleni.
Podobają mi się nazwy zwierzątek - miły akcent.
Kolory: red monkey to klasyczna strażacka czerwień
purple dolphin absolutnie fenomenalna denaturowa śliwka
red camel- ciekawy, trudny do opisania kolor przydymionego brązo-beżu ocieplonego czerwienią.

Nie warty ceny

Lakier cenowo jest z średniej półki, nie jest najdroższy ale i nie najtańszy niestety w użytkowaniu jest właśnie z tych gorszych. Ma podstawowa wade wszystkich tanich lakierów hybrydowych - kurczy sie strasznie. Oczywiście idzie robić po 1-2 paznokciu albo na chwile wkładać do lampy każdy paznokieć od razu po pomalowaniu ale po tej cenie spodziewałam sie czegoś lepszego bo wiadomo, że to bardzo wydłuża robienie paznokci i jest kłopotliwe. Warto dołożyć te pare złotych do semilaca lub neonail. Kolory są ładne choć w moim sklepie jest ich niewiele. Plus za dużą pojemność buteleczki. Trwałość z bazą i topem z semilaca ok.

Ja bardzo lubię :)

Według mnie produkt godny polecenia. Najpierw używałam innych marek, ale zaczęłam szukać czegoś tańszego.
Spora pojemność jak na lakier hybrydowy, korzystna cena. Jakość produktu niczym nie odstaje od innych, droższych marek. Najbardziej podoba mi się konsystencja, dzięki której łatwiej mi się pracuje, gdyż nie zalewam skórek.
Za taką cenę jakość jest naprawdę dobra. Używam od roku i jeszcze się nie zawiodłam.