NeoNail, Top Glow (Top do lakierów hybrydowych z błyszczącym pyłkiem)

NeoNail, Top Glow (Top do lakierów hybrydowych z błyszczącym pyłkiem)

Pojemność 7,2 ml

Postaw na elegancję w niecodziennym wydaniu i stań się prawdziwą ikoną stylu! Była już moda na połysk i mat na paznokciach, ale teraz przyszła pora na top z drobinkami.

Kiedy malutki, iskrzący pył otuli Twoje paznokcie, nikt nie oderwie od nich wzroku – bądź wyjątkowa i naprawdę stylowa!

Dostępny w dwóch kolorach - srebrnym i złotym.

Teraz bardzo często używam tego topu, bo jestem zachwycona drobinkami <3

Teraz bardzo często używam tego topu, bo jestem zachwycona drobinkami <3 Nie są mocno uciążliwe i nie dają po oczach, ale przyciągają uwagę i ładnie zdobią płytkę paznokcia, co mi się bardzo podoba. Manicure jest trwały, nie ściera się, ładnie błyszczy przez cały okres noszenia.

Ok ale jak dla mnie nie na co dzien

Top kuplam z ciekawosci w wersji srebrnej. Jak kazdy product neonail latwo sie naklada I ma wygodna w uzyciu konsystencje. Przy takich produktach wolalabym jednak aby w sprzedazy dostepna byla rowniez wersja w mniejszej pojemnosci- tak na specjalne okazje.
Top daje bardzo delikatny efekt blyszczacych drobinek- troche jak syrenka tylko mniej bijacy po oczach. Poniewaz jest tak delikatny nadaje sie do uzycia na kazdym kolorze lakieru. Daje cztery gwiazdki bo nie jest to cos czego bede uzywac regularnie.