Semilac, Top No Wipe Real Color (Top bez przemywania)

Semilac, Top No Wipe Real Color (Top bez przemywania)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy top bez warstwy dyspersyjnej, który idealnie utrwala manicure hybrydowy i żelowy. Top jest neutralny dla kolorów – nie zmienia barwy lakierów hybrydowych oraz żeli, otaczając paznokcie pięknym i długotrwałym połyskiem. Produkt nie wymaga przemywania Cleanerem i charakteryzuje się nieco rzadszą konsystencją od Semilac Top No Wipe, przez co jest bardziej wydajny.

Dzięki braku warstwy dyspersyjnej na Top No Wipe Real Color możesz od razu aplikować pyłki Semiflash Mirror Metallic oraz Semiflash Chameleon.

Przed każdym użyciem dokładnie wymieszaj produkt.

Nie zmienia odcienia lakieru – koniec z niebieską poświatą na ulubionych kolorach!
Wyjątkowa trwałość i połysk
Brak warstwy dyspersyjnej - brak konieczności przemywania produktu

lakiery hybrydowe, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające, ochronne, przedłużające trwałość lakieru
żelowa, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Większa butelka trochę problematyczna

Top zamknięty jest w srebrnej butelce. Jeśli chodzi o pojemność, możemy kupić ją w wersji 7ml lub 11ml. Ta większa jest bardziej opłacalna, jednak na samym początku jej używania, na pędzel nabiera się za dużo produktu i ciężko zebrać ten nadmiar z pędzla.
Oczywiście, z czasem gdy produktu jest mniej, aplikacja przebiega już sprawnie.

Top ma fajną konsystencję, dość rzadką, ale dobrze układa się na paznokciach i daje ładny połysk. Jeśli ktoś ma małą wprawę to ta konsystencja może być delikatnie problematyczna, bo wymaga szybkiego nałożenia i utwardzenia, aby nie spłynęła w niechciane miejsca.
Jest przezroczysta i nie zmienia odcieni kolorów pod światłem.
W lampie 24/48W wystarcza 30 sekund, aby utwardzić top. Top nie zostawia warstwy dyspersyjnej, dlatego nic się nie klei i nie trzeba przemywać cleanerem.

Top jest trwały, połysk utrzymuje się naprawdę długo. Możemy cieszyć się ładnymi paznokciami nawet 3 tygodnie.

Nie jestem zadowolona

Top kupiłam po poszukiwaniach produktu nie zostawiającego warstwy „niebieskiej” UV, żeby nie zmieniał koloru czerwieni i czerni. Niestety - jestem bardzo na nie. Top od początku mimo nawet najcieńszych warstw zostawia „bąbelki”, które nieestetycznie wyglądają, ale to bym jeszcze przetrwała, gdyby nie to, że paznokcie po tygodniu wyglądają jakby już przynajmniej 3 lub 4 paznokcie miały - rysy, matowieje. Dodatkowo potrafi odejść całym płatem lub kruszyć się. Nie ściera się jak inne topy na końcach paznokci tylko właśnie kruszy. Początkowo nawet myślałam, ze może lampa już się zużyła, ale przy nowej jest dokładnie to samo (a mogę dodać, ze zawsze 120 sekund jest utwardzany, a potem minutę-dwie daje mu ostygnąć i dopiero oliwkuję skórki i robię pielęgnację dłoni). Strasznie się rozczarowałam i, mimo że jestem wielką zwolenniczką Semilaca, tak niestety zostanę przy topach z NeoNail.

Bardzo dobry top

Top pięknie nabłyszcza i nie zmienia koloru lakieru hybrydowego. Długo utrzymuje się na paznokciach. Ma idealną konsystencję - nie jest zbyt rzadki i nie spływa z paznokcia, ale nie jest również zbyt gęsty. Ponadto jest bardzo wydajny. Pędzelek umożliwia szybkie i wygodne nałożenie produktu. Top znacznie przyspiesza czas wykonania stylizacji, ponieważ nie trzeba go przemywać (gdyż nie posiada warstwy dyspersyjnej).
Jedyny zarzut co do tego produktu jest taki, że łatwo się zarysowuje i matowi. Moja stylizacja już po tygodniu przestaje błyszczeć i mam ochotę ją zdjąć. Nie wykonuję wielu ręcznych prac (mycie naczyń kilka razy dziennie i sprzątnie raz w tygodniu), a mimo to paznokcie po krótkim czasie nie wyglądają ładnie.
Poza tym jestem zadowolona z topu i dobrze mi się nim pracuje.

Super trwałość

Top jest bardzo trwały, odporny na zarysowania i pięknie się błyszczy. Jest wydajny, więc buteleczka starcza mi bardzo długo. Najlepszy top jaki do tej pory miałam. Polecam

Wynalazek genialny

Hybrydę robię sobie bardzo rzadko, ale i tak uważam to za genialny wynalazek. W całym tym procesie malowania najgorsze było dla mnie zawsze przemywanie tym śmierdzącym płynem. Pozbyłam się go na dobre i do zrobienia paznokci wystarczają mi 3 produkty: baza, lakier i top no wipe. Nie kupię już nigdy innego topu!

Zdecydowanie Ulubiony!

Top zaliczam do mojego ulubionego . Pracuje się na nim bardzo dobrze, ma nie za gęsta konsystencje przez co można nim świetnie pokryc całą płytkę paznokcia. Jest bardzo wydajny . Stylizacje z jego udziałem są wytrwałe nawet do 3 tygodni . Połysk pozostaje cały czas na płytce, nie ściera się, nie odpryskuje. Wart polecenia.

Świetny błysk!

Powiem szczerze, że to mój numer jeden od dnia jego premiery! Nie zmienia koloru, nie posiada warstwy dyspersyjnej, pięknie się błyszczy (moim zdaniem najlepiej ze wszystkich topów, które stosowałam wcześniej, w tym z oferty Semilac) i co równie ważne, nie rysuje się ani nie ściera. Ten top w dniu zmiany manicure na nowy, nadal wygląda tak samo dobrze jak świeżo po nałożeniu. Szczerze polecam wszystkim!

Błyskk

Top bez którego nie wyobrażam sobie robienia paznokci. Błysk na długie tygodnie. Świetnie zabezpiecza lakier. Stosuje od dawna i na pewno nie zamienię na żaden inny. Polecam wszystkim.

Najlepszy top no wipe

Najlepszy top no wipe na jaki trafiłam. Szybko się utwardza, błyszczy się świetnie i nie matowieje z czasem – pozostaje błyszczący do ostatniego dnia przed zmianą stylizacji

Stały ulubieniec

Bardzo wygodny produkt, znacznie ułatwił mi wykończenie stylizacji. Paznokcie ładnie się błyszczą, nie zmienia docelowego odcienia lakieru przez co manicure jest wyrazisty i spełnia moje oczekiwania

Fajny top

Świetny top, który się nie zarysowuje, nie zmienia koloru lakieru hybrydowego i bardzo długo się błyszczy. Polecam, ponieważ ma bardzo fajną konsystencje i jest bardzo wydajny.

To mój numer 1

W swojej długiej przygodzie z hybrydami używałam już wielu topów. Topy marki Semilac od dawna sprawdzały mi się najlepiej, ale Top No Wipe Real Color to mój absolutny ulubieniec.

Ma świetną, rzadszą formułę dzięki czemu można nałożyć go cieniutką warstwą i pięknie się poziomują. Nareszcie też nie zmienia ciemnych odcieni, które tak uwielbiam :)

Wprowadzenie dużej pojemności 11ml to strzał w dziesiątkę!