Kenzo, L`Eau par Kenzo EDT

Kenzo, L`Eau par Kenzo EDT

`Kenzo L`Eau par Kenzo` manuje spokojem i świeżością, pozostawia trwały ślad pełen zmysłowości.
Mrożona mięta przydaje kompozycji przejrzystości i głębi, kwiat lotosu - czystości, a subtelny akcent różowego pieprzu zmysłowo wzmacnia te nuty.
Strumień zapachu `Kenzo L`Eau par Kenzo` czerpie z hojności przyrody, chłonąc różnorodne jej zapachy. Płynie w nim woń kwiatów, owoców i liści. Kenzo uchwycił tę nasyconą kolorami natury wodę, która niecierpliwie czeka na zmysłowe spotkanie z ciałem.
Zapach stworzony przez Oliviera Crespa w 1996 roku.
Zapach dla młodej kobiety ceniącej prostotę i świeżość.

Kategoria: wodno - kwiatowa

Nuty zapachowe: mroźna mięta wodna, lilia wodna, niebieski cedr, wanilia, wodny jaśmin

wody toaletowe
kwiatowe, owocowe
50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

WOLNOŚĆ SZALEŃSTWO

JEST GENIALNY !!! (na lato) Wyzwala we mnie to co ZWARIOWANE, SŁONECZNE, PIĘKNE i jeszcze dużo dużo więcej.<BR>W pewnym okresie używało go pół ulicy, teraz na szczęście już nie (nie lubię pachnieć jak wszyscy). Wracam do niego co roku, ON JEST POPROSTU MÓJ ! Wakacje bez niego byłyby mało podniecające.

ok

tak,tak idealny na letnie dni ,piękny zapach wręcz uskrzydla!

piękny flakon

Moda na ten zapach spowodowała, że po prostu znudził mi się.W lecie czuję go na co drugiej dziewczynie i dlatego teraz kojarzy mi się z pospolitym, banalnym zapachem. Chociaż, gdy go kupowałam spodobała mi się jego swieżość i oryginalność.Kiedy czasem się nim skropię czuję,że to nie mój zapach.Należy do grupy wodnych perfum,jest trwały i silnie emanujący.

lekki i świeży

Nie przepadam za tak lekkimi i swiezymi zapachami, jednak uzywam ich czasem w lecie. Są po to zebym lepiej sie czula majac na sobie jakis zapach (wy tez tak macie, ze wolicie czyms pachniec?). Nie ma zadnego konkretnego wyrazu.

fajny na lato

Ładny, bardzo wodny zapach. W dodatku tak naturalny i skomponowany że po jakimś czasie się o nim kompletnie zapomina, a to jest często to, o co mi latem chodzi... Pasuje mi do jasnych ubrań, do bieli... fajnie zgrywa się z zapachem żagli i żeglowaniem w ogóle. Ma cudowną nutkę melona, która mnie uwiodła, i której tak wyraziście nie wyczułam w żadnym innym zapachu. Jestem pewna, że latem będę do niego wracać, bo ma w sobie coś, o czym nie da się zapomnieć, i czego do tej pory nie znalazłam nigdzie indziej, jakiś czarodziejski, niewinny urok. Opakowanie podoba mi sie średniawo, ale, że tak powiem, nie szata zdobi człowieka.

mój zapach

to już moja czwarta buteleczka.dla mnie jest to zapach ponadczasowy,idealny na upalne dni i nie tylko.ten zapach nastraja mnie pozytywnie do życia:)

Mój ulubiony

Nie ukrywam, że od czasu do czasu eksperymentuję z nowymi zapachami. Jednak do L'eau par Kenzo wracam, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Począwszy od estetyki opakowania, przez sam zapach aż po jego trwałość. Nie ma takiego drugiego!

uwielbiam go :)

Tak jak już pisałam - jeden z najbardziej udanych prezentów, jaki dostałam :) mam nadzieję, że nie zużyję go za szybko. Ma dla mnie znaczenie wręcz symboliczne ;)