Gucci, Rush 2 EDT

Gucci, Rush 2 EDT

Promieniujący, kuszący i elektryzujący zapach. Uzależnia swą lekkością i świeżością. Nuty zapachowe oparte sa na: narcyzie, konwalii i drzewie palmowym, frezjii, róży i erotyczną gardenii - ta część zapachu jest delikatnie kwiatowa.
`Rush 2` elektryzuje czarną porzeczką, piżmem i mchem dębu - zapach staje się wibrujący i seksowny, wciąga i uzależnia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, narcyz, drzewo
nuta serca: frezja, róża, gardenia
nuta bazy: dąb, piżmo, porzeczki

owocowe, kwiatowe, drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe

46% jesień/zima 54% wiosna/lato

• Flakon: 5

Rush2 i Lolita Lempicka rzadza!!!!

Intrygujace opakowanie, jakby pudelka po kasecie, plastik ale nie kiczowaty. Dostalam te perfumy na gwazdke, w pierwszej chwili nie wiedzilam co to jest :).
Opakowanie mnie masakruje, a zapach pobudza wyobraznie. Hipnotyczny, delikatny, subtelny, przesliczny. Wanilia, ale nie w slodkiej odmianie a takiej stonowanej wspaniale wspolgra z pozostalymi nutami cuda od Gucciego.

• Flakon: 2

Nie moja bajka.

Gucci Rush 2 to ciekawa propozycja nie tylko dla nastolatek - paniom obchodzącym kolejne 18tki dodadzą polotu, skutecznie odejmą lat. Rush 2 są niezobowiązujące, sporo w nich zielonych nut. Frezja z czarną porzeczką grają pierwsze skrzypce ale wtórują im narcyz, konwalia, kręcące w nosie piżmo. Jest trochę melancholijnie za sprawą mchu i lilii. Gardenii i róży prawie nie wyczuwam. Jeżeli ktoś lubi klimaty Miu Miu albo Cartier Baiser - może to być strzał w 10. Doceniam ale nie moja bajka.

ZALETY:

- Atomizer działa sprawnie, bez zarzutu, widać zużycie.

- Dostępność.

- Cena.

- Mało znany.

- Całkiem długo się utrzymuje na skórze/ubraniach (jednak nie pobije pierwowzoru).

- Mniej wyzywające i wulgarne niż Gucci Rush.

WADY:

- Opakowanie - katastrofa. Zakrawa o kicz (tak jak w przypadku klasycznego Gucci Rush). Widać ślady palców na opakowaniu, może łatwo się rysować.

Cudowny Nr 1

Gucci Rush 2 to mój fawory .Uwielbiam ten zapach , jest taki bogaty , przeplatają się w nim różne nuty ,jest zarówno kwiatowy jak i świeży ,jest delikatny ale i otula , ma moc elektryzującą i przyciągającą ,jest trwały i bardzo ,bardzo kobiecy.Pozwala czuć się wyjątkową , nie jest zapachem pospolitym i szeroko rozpoznawalnym , ma w sobie to coś .Polecam .

• Flakon: 2

Mają coś w sobie

Kupiłam te perfumy już jakiś czas temu ponieważ opis ich zapachu mnie skusił. Spodziewałam się czegoś może troszkę bardziej słodkiego i lekkiego. A ten zapach jest dość zdecydowany, bardzo kobiecy, faktycznie jest zmysłowy ale nie taki "ordynarny", nie jest ciężki ale też nie powiedziałabym że to dobre perfumy na porę letnią. Mi bardziej odpowiadają zimą i jesienią, tak przyjemnie otulają. Są też według mnie bardzo trwałe, utrzymują się i na skórze i na ubraniach. Będą się też myślę bardziej nadawały dla kobiet tak 35+ niż dla mlodziutkiej dziewczyny. Jedyny ich minus to opakowanie, które według mnie wygląda bardzo tandetnie. Jest wykonane z przezroczystego plastiku. Ale przynajmniej jest lekkie i się nie stłucze więc spokojnie można nosić w torebce.
Nie wiem czy do niego wrócę bo nie jest to w 100% mój zapach ale na pewno wielu kobietom będzie się podobać bo są to perfumy mimo wszystko dość uniwersalne.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

zachwycają już ponad 20 lat

Nutami głowy są
Frezja, Konwalia i Róża
nutami serca są
Narcyz, Palma, Lilia i Gardenia;
nutami bazy są
Czarna porzeczka, Piżmo i Mech dębowy
Zapach ten jest bardzo prowokacyjny i zaczepny. Niesamowicie sensualny i erotyczny. Zupełnie inny niż pierwsza, lekko cukierkowa wersja.
Uwielbiam go <3
Całość zamknięta w różowym plastikowym, prostokątnym flakonie. Bardzo go lubię.
Trwałość zapachu na wysokim poziomie.
Intensywny
Zapach zakupiłam już parę razy, zdarzały się także tańsze odpowiedniki, jednak Oryginał jest tylko jeden :) Jeden z moich zapachowych faworytów. Mogłabym go używać cały rok od rana do wieczora. Jego świeżość ale też sensualność sprawia, że czuję się w nim dobrze cały czas.
komplet gwiazdek!!!

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 4

Gucci Rush

Intensywny, ciekawy zapach. Dość długo utrzymuje się na skórze/ubraniach. Minusem jest cena opakowania. Poleciłabym ten zapach starszym kobietom. Perfuma wydajna.

• Flakon: 3

Wilgotny las po deszczu...

*Jeśli chodzi o flakonik to podoba mi się kolor,bo uwielbiam różowy.Poza tym jest taki kwadratowy?Jak dla trochę za ostry ten kształt,wole smukłe są bardziej kobiece.
*Zapach jest kwiatowo drzewny;Mamy frezje,konwalie,róże,lilie,narcyz,a na koniec porzeczka,piżmo i mech dębowy.
*Jeśli chodzi o moje odczucia to szczerze mówiąc liczyłam na coś więcej!Myślę,że główną przyczyną jest ten mech dębowy.Ja go dość wyraźnie odczuwam i taki drzewny zapach nie bardzo mi odpowiada.W drugiej kolejności wyczuwam kwiatki,ale to drewno mi wszystko zakłóca i jakoś do siebie nie pasuje.Kojarzy mi się z takim wilgotnym lasem po deszczu.Zapach jest dość wyrazisty i na pewno znajdzie swoje zwolenniczki.Ja niestety do nich nie należę!

• Flakon: 5

Idealny również dla kobiet dojrzałych

Gucci Rush 2 dostałam w prezencie już jakiś czas temu, bardzo spodobał mi się, ponieważ jest to zapach, który idealnie współgra z moim wiekiem, jeśli mogę tak napisać :) Silny, zmysłowy ale nie jest ciężki, dla kobiet zdecydowanych, energicznych i dojrzałych. Nuta frezji, gardenii, porzeczki idealnie komponują się na wyjścia wieczorem, na kolację, randkę z mężem i nie tylko :) Bardzo trwały. Ładny, prosty, estetyczny flakon.

Kupiony w: Inna perfumeria

Kuszący zapach

Piękny, zniewalający zapach. Bardzo trwały, czuć go przez cały dzień. Jest lekki a zarazem świeży i seksowny. Używam go przeważnie na wieczór, na dzień wydają mi się zbyt eleganckie i wyszukane;) Mój ulubiony zapach od Gucci, nie rozstaje się z nim od dobrych kilkunastu lat. A mój mąż jest w nich zakochany i przypomina mu czasy kiedy się poznaliśmy. Polecam na każdą porę roku.

Kocham kocham kocham

To była chyba 1 lepsza perfuma jaką dostalam w prezencie. Na poczatku bylam nastawiona do niej dośc sceptycznie, gdyż zapach jest słodki, a ja raczej wole te orzeźwiające. Natomiast jak chwile wywietrzeje, zapach jest przepiekny i utrzymuje sie naprawde długo. jedyny minus to taki ze w chwili obecnej ciezko jest tą perfumę dostac :(

Cudownie chropowaty zapach

Kochałam te pefrumy. Lekkie, świeże, "chropowate" w swojej kompozycji zapachwowej. Trwałe. Muszę kiedyś kupić je ponownie. Sprawdzą się dla młodej dziewczyny na dzień.

Mam do niego sentyment

Mój pierwszy zapach z górnej półki. Dostałam go od koleżanki kilka lat temu i od tamtej pory zawsze miło go wspominam. Bardzo kobiecy kwiatowy zapach, lekki, przyjemny. Zmysłowy i kuszący. Zdecydowanie dodaje kobiecości i pewności siebie. Na pewno można go określić jako oryginalny i nietuzinkowy. Trwałość: mogłaby być większa. Opakowanie: flakon oryginalny jak same perfumy. Prosty kształt. Wyróżnia się kolorem.