Gucci, Rush 2 EDT

Gucci, Rush 2 EDT

Promieniujący, kuszący i elektryzujący zapach. Uzależnia swą lekkością i świeżością. Nuty zapachowe oparte sa na: narcyzie, konwalii i drzewie palmowym, frezjii, róży i erotyczną gardenii - ta część zapachu jest delikatnie kwiatowa.
`Rush 2` elektryzuje czarną porzeczką, piżmem i mchem dębu - zapach staje się wibrujący i seksowny, wciąga i uzależnia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, narcyz, drzewo
nuta serca: frezja, róża, gardenia
nuta bazy: dąb, piżmo, porzeczki

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Wilgotny las po deszczu...

*Jeśli chodzi o flakonik to podoba mi się kolor,bo uwielbiam różowy.Poza tym jest taki kwadratowy?Jak dla trochę za ostry ten kształt,wole smukłe są bardziej kobiece.
*Zapach jest kwiatowo drzewny;Mamy frezje,konwalie,róże,lilie,narcyz,a na koniec porzeczka,piżmo i mech dębowy.
*Jeśli chodzi o moje odczucia to szczerze mówiąc liczyłam na coś więcej!Myślę,że główną przyczyną jest ten mech dębowy.Ja go dość wyraźnie odczuwam i taki drzewny zapach nie bardzo mi odpowiada.W drugiej kolejności wyczuwam kwiatki,ale to drewno mi wszystko zakłóca i jakoś do siebie nie pasuje.Kojarzy mi się z takim wilgotnym lasem po deszczu.Zapach jest dość wyrazisty i na pewno znajdzie swoje zwolenniczki.Ja niestety do nich nie należę!

Idealny również dla kobiet dojrzałych

Gucci Rush 2 dostałam w prezencie już jakiś czas temu, bardzo spodobał mi się, ponieważ jest to zapach, który idealnie współgra z moim wiekiem, jeśli mogę tak napisać :) Silny, zmysłowy ale nie jest ciężki, dla kobiet zdecydowanych, energicznych i dojrzałych. Nuta frezji, gardenii, porzeczki idealnie komponują się na wyjścia wieczorem, na kolację, randkę z mężem i nie tylko :) Bardzo trwały. Ładny, prosty, estetyczny flakon.

Kuszący zapach

Piękny, zniewalający zapach. Bardzo trwały, czuć go przez cały dzień. Jest lekki a zarazem świeży i seksowny. Używam go przeważnie na wieczór, na dzień wydają mi się zbyt eleganckie i wyszukane;) Mój ulubiony zapach od Gucci, nie rozstaje się z nim od dobrych kilkunastu lat. A mój mąż jest w nich zakochany i przypomina mu czasy kiedy się poznaliśmy. Polecam na każdą porę roku.

Kocham kocham kocham

To była chyba 1 lepsza perfuma jaką dostalam w prezencie. Na poczatku bylam nastawiona do niej dośc sceptycznie, gdyż zapach jest słodki, a ja raczej wole te orzeźwiające. Natomiast jak chwile wywietrzeje, zapach jest przepiekny i utrzymuje sie naprawde długo. jedyny minus to taki ze w chwili obecnej ciezko jest tą perfumę dostac :(

Cudownie chropowaty zapach

Kochałam te pefrumy. Lekkie, świeże, "chropowate" w swojej kompozycji zapachwowej. Trwałe. Muszę kiedyś kupić je ponownie. Sprawdzą się dla młodej dziewczyny na dzień.

Mam do niego sentyment

Mój pierwszy zapach z górnej półki. Dostałam go od koleżanki kilka lat temu i od tamtej pory zawsze miło go wspominam. Bardzo kobiecy kwiatowy zapach, lekki, przyjemny. Zmysłowy i kuszący. Zdecydowanie dodaje kobiecości i pewności siebie. Na pewno można go określić jako oryginalny i nietuzinkowy. Trwałość: mogłaby być większa. Opakowanie: flakon oryginalny jak same perfumy. Prosty kształt. Wyróżnia się kolorem.

Zniewalający Rush 2

Dla mnie zapach nr 1 - zniewala, uwodzi i powala. Wracam i będę do niego wracać jak długo się da. Chociaż- co ciekawe - reagowało na niego większość kobiet, natomiast faceci pozostawali na niego obojętni ;) Wniosek jest taki że Rush jest mężczyzną...w każdym razie można się nim całkiem przyjemnie otulić :)

Uwielbiam

Cudowne, niepowtarzalne, mój numer 1, no może 2 ;)
Nie pamiętam jak na nie trafiłam, ale wciąż chcę do nich wracać. Cudowny zapach! Ciekawe opakowanie. Polecam :)

Pierwszy Perfum !

Bardzo charakterystyczny zapach, mój pierwszy perfum z górnej półki. Pamiętam że jako bardzo młodą dziewczynę urzekło mnie przede wszystkim opakowanie, które do dzisiaj robi furorę. Zawsze chętnie do niego wracam!

Niepowtarzalny

Polecony przez ciocię, jest to jedyny zapach Gucci, który na mnie działa hipnotyzująco. Cudowny, delikatny, słodki zapach. Nigdy mi się nie zbrzydnie. Idealny zarówno na lato jak i zimę. Nie drażni nosa, nie przyprawia mnie o ból głowy, jest ekstra wydajny, a zapach pozostający po przejściu przez korytarz i ciągnący się za mną...coś pięknego!

Używa produktu od: próbka

nie zachwyca

Rush 2 to proste nieskomplikowane perfumy, które mnie niczym nie zachwyciły.
Zapach jest pełen słodyczy (bardzo mocno wyczuwalna róża, frezja i lila) i czegoś sztucznego czego nie potrafię rozpoznać, przez co zapach jest nijaki i na koniec niesamowicie mydlany.
Utrzymują się na szczęście dość krótko (około 4h) i nie są zbyt intensywne przez co nie męczą, ich zapach jest niewiele mocniejszy niż zapach przeciętnego kremu do twarzy.

Nadal lubię

Zaczęło się od Gucci Rush (1), w których się totlanie zakochałam, więc Gucci Rush 2 było już naturalną konsekwencją.

To oczywiście delikatniejsza wersja 1, bardziej stonowana, świeższa i przez to lepsza na dzień. W przeszłości wolałam 1, dzisiaj już postawiłabym na 2. Perfumy świetnie się noszą, są bardzo trwałe, a z czasem i uwalnianiem kolejnych nut zapach wcale nie traci na atrakcyjności.

Lubię też opakowanie - solidne i pozwalające łatwo kontrolować ile jeszcze perfum zostało.

Z nut najsilniej wyczuwam nuty drzewne, narcyz, i frezję, a do tego gorzkawe nuty oraz (chociaż nie ma go w składzie) coś jak ogórek czy aloes. Przyjemna mieszanka na dzień lub letni wieczór.

Używam od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie 100ml