BlanX, Classic White, Pasta do zębów wybielająca

Średnia ocena: 3.50/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

BlanX Classic White jest pastą do zębów zawierającą w swoim składzie porost islandzki (płucnicę lekarską), monofluorek fosforanowy sodu oraz fluorek sodu. Aktywne współdziałanie tych składników pozwala skutecznie zapobiegać tworzeniu sie płytki bakteryjnej, chroniąc zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym przywracając im naturalną biel.
Naturalne działanie pasty BlanX Classic White likwiduje głębokie osady bakteryjne znajdujące się w przestrzeniach miedzyzębowych i dzięki aktywnemu współdziałaniu swych składników, uwalnia przy kontakcie ze szkliwem, aktywne molekuły działające bakteriobójczo. Mechanizm działania porostów islandzkich (płucnicy lekarskiej) polega na głębokiej penetracji zębodołu, usuwaniu resztek pokarmów, bakterii, osadów spowodowanych przez używki, oraz wszelkich innych zanieczyszczeń, pomagając zębom odzyskać naturalną biel.
BlanX Classic White to pierwsza ochronna, kosmetyczna pasta do zębów. dzięki zawartości dwóch jonów fluoru oraz wyciągu z porostu islandzkiego, który niszczy bakterie typu streptococcus mutans, będące główną przyczyną próchnicy.

ochronne, odświeżające, wybielające, oczyszczające
pasty do zębów
z fluorem
50-100ml

ŚREDNIA

Miałam tą pastę kilka razy co mogę powiedzieć przy regularnym stosowaniu zauważyłam minimalny efekt. Można spróbować, ale nie wiem czy będziecie zadowolone trzeba by użyć kilku opakowań żeby zobaczyć zauważalny efekt. Cena dość duża pasta łatwo dostępna w Rosmannie często na promocji. Fajna tubka inna niż wszystkie. Dziewczyny jeśli chcecie to spróbujcie. Nie podrażnia szkliwa

Ulubieniec

Blanx kupiłam zachęcona dobra opinią. I nie żałuję. Pasta spełnia moje oczekiwania. Dokładnie czyści zęby, są śliskie aż skrzypiące :D Moim zdaniem pasta faktycznie wybiela żeby. Jest to dla mnie najlepsza pasta z całej serii Blanx. Polecam serdecznie

Najlepsze wybielanie w takiej cenie

Z oferty tej firmy miałam już kilka past oraz zestawów, myślę że jest to jednak faworyt (razem z colgate stosowany naprzemiennie). Pasta nie ma takiego perfekcyjnego miętowego smaku, dlatego zawsze jeszcze używam colgate. Bardzo dobrze wybiela i efekt ten utrzymuje się naprawde długo.

Jest ok

Do tej pasty wróciłam jakiś czas temu po długiej rozłące hihi. Jest ok, lubię ją. Ma delikatny miętowy smak. Po myciu zęby są gładkie. Aplikator ma ok, lecz często brudzi zamknięcie tubki. Opakowanie jest bardzo fajne, wole takie stojące niż zwykłą tubkę. Cena jest według mnie w porządku.
Czy wybiela? Może troszkę chociaż poczekam jeszcze z oceną jeśli chodzi o tą kwestie.

Fajna pasta

Pasta fajnie pielęgnuje zęby,delikatnie wybiela, opakowanie ma duże dość, cena jest wysoka, łatwo dostępny,efektu Wow nie daje jak na taką cenę,konsystencję ma gęstą

Nie kupię ponownie

Niestety jestem zawiedziona tą pastą. Moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na czas jej użytkowania nawet specjalnie porzuciłam picie kawy, czy spożywanie innych produktów, które mogą niekorzystnie wpływać na barwę uzębienia, ale mimo o nie zauważyłam żadnej różnicy. Dodatkowo aplikator nie jest zbyt wygodny, trzeba użyć sporo siły, żeby wykorzystać ją do końca

Dramat, szkoda pieniędzy

W porównaniu z Blend a med Glamour White jest tragedia... Pasta nie robi nic jeśli chodzi o wybielanie. Oczyszcza, ale wybielania nie widać nawet przy regularnym myciu, gdzie przy innych pastach widać efekty od razu. A cena kosmos...
Jedyne co fajne, że ma fajną szybką, formę aplikacji.

Zwykła pasta

NIczym nie ten produkt nie zaskoczył. Po prostu myje zęby ale żeby zachwycał powalającym efektem wybielenia to nie. Średnio pasuje mi jej smak, jest dla mnie po prostu dziwny. Lubię jak pasta się pieni a ta taka nie jest. Moim zdaniem nie warta swojej ceny

Pół na pół

Pasta wybiela ale tylko w przypadku gdy zęby są już wybielone i chcemy utrzymać efekt. Średnio daje radę wybielic zęby które nie były wybielone u stomatologa.

Naturalna pasta wybielajaca

Kupiłam pastę ze względu na polecenie dentystki. Powiedziała mi ze jesli chce wybielać zeby to tylko ta pasta bo nie uszkadza szkliwa ( naturalny skład). Promocja w super pharmie była wiec zakupiłam. Dziwne opakowanie jak na pastę. Zamiast tubki mamy opakowanie jak do pianki do twarzy. Naciskamy przycisk na szczycie walca i mamy produkt. Pasta bardzo szybko sie skończyła, nie wiem czy idiotyczne opakowanie nie pozostawiło czasem w środku sporo produktu niewykorzystanego. Działanie mizerne. Nie zauważyłam wybielenia. Lepiej zastosować juz zwykły i prosty węgiel.

Nie polecam

Serio wybielająca?

PLUSY:
+ Wygodna tuba, dozowanie łatwe i pasta nie ucieka,
+ Wydajność.

MINUSY:
- Cena zawyżona co do jakości,
- Średnia dostępność,
- Nie wybiela,
- Nie pieni się przez co mycie zębów jest szorstkie i nie miłe.

PODSUMOWUJĄC nie polecam!

szału nie ma

Pasta nawet wybiela ale nie daje maksymalnego uczucia świeżości w dodatku nie chce się pienić co dla mnie jest koniecznością :) wolę tańszą Colgate Max White One Active