BlanX, Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

BlanX, Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

Nowej generacji pasta do mycia zębów Blanx Med `Białe zęby` o przedłużonym działaniu wybielającym, zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych. Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty. Blanx Med `Białe zęby` nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate (0,8%), Sodium Fluoride (0,08 %), Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Anethole, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74260. (30.04.2010)

Cena: ok. 20zł / 75ml

ochronne, wybielające, redukujące przebarwienia
pasty do zębów, paski wybielające
50-100ml

Bardzo dobry wybór.

Pastę kupiłam w drogerii Hebe i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie mam białych, amerykańskich zębów, jednak zawsze mocno dbam o nie bo są bardzo delikatne. Pasta jest w gumowym opakowaniu, bardzo łatwo ją się dozuje. Po myciu zębów pastą Blanx moje zęby stały się widocznie bielsze, bez przebarwień. Pasta nie powoduje nadwrażliwości zębów. Smak pasty jest intensywny i czuje się odświeżenie przez wiele godzin po umyciu zębów.

Średniak.

Ja: Do pasty do zębów nie przywiązuję się zbytnio. Chętnie sięgam po nowości, zwłaszcza te pasty, które nie są typowo miętowe. Dużo testuję, nie mam swojej ulubionej pasty.

Oczekiwania: Wybielenie zębów, dobre doczyszczenie jamy ustnej i zębów.

Opakowanie: Tubka wykonana z miękkiego tworzywa, z plastikowym zamknięciem. Całość dodatkowo opakowana w ochronny kartonik. Łatwo można kontrolować zużycie kosmetyku

Wrażenia: Pasta ma biały kolor i zbitą konsystencję, bardzo dobrze się pieni podczas mycia zębów. Smak jest miętowy, dobrze wyczuwalny. Pasta odświeża oddech jednak jest to efekt krótkotrwały. Dobrze oczyszcza zęby z osadów i nalotów, usuwa resztki jedzenia i sprawia wrażenie gładkich zębów. Producent obiecuje ochronę przed kamieniem i przebarwieniami - tu pasta spisuje się dobrze. Nie jest mocna, nie podrażnia dziąseł ani śluzówki. Podczas użytkowania nie występuje krew za co plus. Producent obiecuje wybielenie, niestety ten efekt nie jest spektakularny. Bardzo mało zauważalny. Wydajność jest w porządku, całkiem przeciętna. Jedna tubka przy używaniu rano i wieczorem wystarcza na około 3 miesiące. Cena moim zdaniem jest wysoka do jakości produktu. Dostępność w porządku, bez problemu w sieciowych drogeriach można kupić.
Szkody nie robi, ale pożytku też nie ma. Dość przeciętna pasta w nieco wyższej cenie, Nie wrócę po kolejne opakowania.

Dobrze myje, ale odświeża tylko na chwilę

Kupiłam na promocji w drogerii, żeby przetestować, bo słyszałam o firmie dobre opinie. Pasta okazała się w porządku, choć szczerze mówiąc nie zauważyłam wybielenia, ale też nie skupiałam się na nim. Pasta dobrze się pieniła, była wydajna, dobrze myła i oczyszczała zęby, ale odświeżała tylko na chwilę.

szkoda kasy

Myślałam że ta pasta chociaż trochę wybieli moje zęby ale to nieprawda nic się nie zmieniło. Plus jaki dostrzegłam to wygodne opakowanie. Pasta niestety średnio się pieni i pozostawia jak dla mnie dziwny posmak w ustach

Z wybielaniem nie ma nic wspólnego

Nie jestem zwolenniczką past wybielających ale nie ukrywam, że ciekawość jest niekiedy większa i chęć spróbowania wygrywa. Z opinii mojego dentysty pasty wybielające nie są zdrowe dla zębów ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Nie pije kawy, nie palę papierosów więc czynnik, który może powodować żółknięcie, czy jakikolwiek nalot na zębach mnie nie dotyczy. Zęby oczywiście śnieżno białe nie są ale nie jest źle. Nad wybielaniem myślałam ale u dentysty, jednak z racji na koszty i czas trwania efektu zrezygnowałam. Nie poszukuje metod wybielania, dlatego (bynajmniej na chwilę obecną) testuje pasty. Jak do tej pory na swoim koncie mam dosłownie z 5 past wybielających, więc doświadczenia brak w tym temacie.

Przechodząc do samej pasty to cóż na moim przykładzie wybielania nie zauważyłam. Pozostawia świeży oddech, jednak swojego zadania nie spełnia.

Pasta jest super, Przy regularnym stosowaniu widać efekty wybielenia naszych zębów. Produkt niweluje przebarwienia, oraz pozostawia świeży miętowy oddech.
Dla mnie chwilowo najlepsza pasta po, którą sięgam zawsze będąc na zakupach w drogerii. Warto przetestować.

Niestety nie

Chciałam spróbować tej pasty bo słyszałam wiele pochlebnych opinii na jej temat. Niestety mi nie odpowiada kiedyś miałam aparat ortodontyczny przez co mam osłabione szkliwo zębów i w momencie kiedy używam tej pasty po prostu bolą mnie zęby. Więc ja jej używać nie mogę ale mój mąż przez jakiś czas myl żeby tylko nią i nie zauważył wybielenia zębów.

Brak efektów

Niestety kompletnie mi się tak pasta nie sprawdziła. Nie ma działania wybielającego nawet w najmniejszym stopniu. Jest to po prostu zwykła pasta do zębów tylko w o wiele wyższej cenie niż inne pasty. Bardzo słabo się pieni, trzeba jej nałożyć dwa razy więcej niż zazwyczaj, co przekłada się na niską wydajność. Jedyny plus to mocny efekt odświeżenia. Moim zdaniem nie opłaca się kupować tej pasty, nie jest warta swojej ceny. Jedyną pastą typowo wybielającą, która na prawdę dała mi widoczny efekt to Biała perła z węglem i bambusem, która jest albo w tej samej cenie albo nawet tańsza.

Nic specjalnego

Po tym produkcie spodziewałam sie zdecydowanie innych efektów. Jest to produkt z wyższej półki i za nie małe pieniądze, więc powinien spełniać swoje warunki. Według mnie jest to zwykła pasta do mycia zębów, jak każda inna. Nie wybiela zębów. Pasta też bardzo słabo się pieni, praktycznie wcale. Mimo wszystko do zalet mogę zaliczyć fajne opakowanie - posiada pompkę, dzięki której łatwo można nałożyć pastę na szczoteczkę.

Pasta do mycia i tyle, nie do wybielania.

Pasta ma fajne, wygodne w użyciu opakowanie jednakże cena zwala z nóg, szczególnie że efekty nie do końca są takie, jakie zapewnia producent. Smak i efekty jak przy dobrej paście, jednak wolę wybierać te drogeryjne, w niższych cenach zamiast tej.

Słaby efekt

Pastę kupiłam, ponieważ postanowiłam przetestować coś innego niż węgiel, który jest nieco uciążliwy w użytkowaniu. Postawiłam na coś bardziej praktycznego,a w dodatku pasta była akurat w promocji więc się skusilam.
W smaku bardzo przyjemna jednak nie pieni się tak jak standardowe pasty. Pompka na początku wydawała mi się bardzo fajnym pomysłem (zdecydowanie ładniej wygląda) ale trochę dziwnie się nakłada i tutaj wole jednak standardowe tubki.
Co do efektu yżywam już trzeci tydzień i efekt prawie znikowy. Dużym plusem jest to że nie podrażnia i nie uszkadza szkliwia ale za tą cenę liczyłam, że pasta bardziej wybieli zęby. W porównaniu do stosowanego wcześniej węgla przy stosowaniu pasty mam wrażenie, że uzyskałam wręcz odwrotny efekt.

Mam mieszane uczucia

Kiedyś kupowałam tylko i wyłącznie tą pastę do zębów.
Byłam zadowolona ale ze względu na cenę, przestałam. Po paru latach postanowiłam ją kupić, bo była w promocji.
Nie wiem czy zostało coś zmienione w składzie czy moje zęby zrobiły się wrażliwe ale, gdy stosowałam pastę codziennie, bardzo bolały mnie zęby jakby były podrażnione. Więc używałam jej na zmianę ze zwykła i było o wiele lepiej.
Na początku dość ciężko wydostać pastę ze środka opakowania.
Jak dla mnie w smaku jest delikatna. Dość ładnie czyści i troszeczkę wybiela zęby ale nie jest to efekt wow .
Ze względu na cenę oraz podrażnienie, więcej się nie skuszę.