Naomi Campbell, Seductive Elixir EDT

Naomi Campbell, Seductive Elixir EDT

Inspiracją dla zapachu była Afryka. Głównym składnikiem nuty serca jest egzotyczny hibiskus, który w Afryce uznawany jest za świętość.
Ten uwodzicielski i seksowny zapach tworzą także nuty granatu, czerwonej porzeczki, frezji, fiołków i piżma.
Flakon kształtem przywodzi na myśl magiczny eliksir. Ten efekt potęguje jeszcze jego barwa - głęboka czerwień. Także przedstawiony na flakonie motyw węża ma podkreślać tajemniczość i kuszący charakter produktu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: granat, czerwona porzeczka, ziarenka różowego pieprzu
nuta serca: hibiskus, frezja, fiołek
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo.

wody toaletowe
drzewne

• Flakon: 5

Niestety nie mój typ

Niestety nie mój typ, dostałam go w prezencie i już od dawna nie jestem w stanie go zuzyc
Zapach na poczatku jest ostry , duszący i gryzący
Zupełnie nie dopasował się do mojej skóry po chwili gdy się ulatnia to dalej gryzie mnie w nos

Spodziewałam się zmysłowego zapachu który będzie emanował seksapilem. Niestety ten zapach jest bardzo przeciętny , szybko się ulatnia i zupełnie do mnie nie przemawia

Buteleczka jest bardzo Elegancka skłania do zakupu ponieważ każdy myśli że zawartość będzie równie zmysłowa jak w la con który pięknie prezentuje się na półce jednakże te perfumy to zupełne nieporozumienie
Sprawdziły się u mnie o żadnej porze dnia ani o żadnej porze roku

Ze wszystkich nut najbardziej przybija się duszący zapach hibiskusa który jest bardziej odrzucający niż przyjemny do wąchania

Cieszę się że osobiście go nie kupiłam tylko dostałam w prezencie ponieważ uważam że byłyby to wyrzucone pieniądze
To chyba jeden z najsłabszych zapachów od Nacomi , bardzo się zawiodłam, nie polecam.

Przeciętny

Dostałam próbkę, więc przyszedł czas na wypróbowanie. Nie obiecywałam sobie za wiele po Naomi, jednak nazwa i opakowanie wskazywały, że może to będzie całkiem sexy, jeśli nawet nie szczyt perfumiarstwa ;-)
Niestety zawiodłam się. Zapach jest dziwny, jakby rozwodniony, bardzo słaba trwałość, zero ogonu.
Mają w sobie jakąś nutkę, że pachną mi tanio, codziennie, byle jak, a raczej nijak. Brak im jakiejś głębi, czy czegoś co kręci.
Trochę bardziej mi się podoba, gdy już ułoży się na skórze, na pewno nie pierwsze nuty... Ale nadal to nie to, co cenię w perfumach.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zmysłowe

Perfumki są śliczne, kupowałam je w ciemno nie wiedząc jak pachną ale są(a raczej były) rewelacyjne;)))))
Zapach jest taki zmysłowy, romantyczny;) idealny na randkę.
Bardzo dużym plusem jest ich trwałość, długo utrzymują się na ubraniach i skórze;)
Niestety już mi się skończyły , ale napewno powróce do nich;)

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte ,50ml

codzienna

To już 2 mój flakonik tej wody, kupiony całkiem przypadkowo. Na początku zapach przypadł mi do gustu,pózniej zcodzienniał.
Jest właśnie dobry na co dzień, daje uczucie odświeżenia, czasami przypomina mi zapach mydła.
Sądze że wszystkie zapachy od coty sa takie przeciętne,codzienne, nie na specjalne okazje, zresztą cena tez nie jest wygórowana.

Ilość zużytych opakowań: 30ml flakonik i 15ml

Nie mój typ

Zapowiadał się dobrze.
Na początku słodki, aromatyczny, lekko gryzący.
Potem robi się &quot;brudny&quot;, duszący, zmieszany z innymi zapachami.

Jest dla mnie za mdły, powiedziałabym, że mydlany.
Nudzi się szybko, buteleczka stoi na półce i ... czeka.

Na pewno ma swoje wielbicielki, ale jakoś więcej nie kupię tego flakonu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml - 1 szt

cudowna słodycz !

Zapach jest boski, cudowna słodycz, poprostu rozpływam sie przy każdym psiknieciu, jak zaczarowany ten zapach, jak mocna słodka róza do zjedzenia,.
zakochałam się w nim mogła bym wąchać go dniami i nocmi.
Rewelacja - długo utrzymuje się na skórze, ciągle zostawia za mną słodką kuszącą mgiełkę.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: mam resztkę 50 ml

Bardzo oryginalny zapach, lekko orientalny

Tą wodę również uwielbiam! Pachnie bardzo elegancko i namiętnie. Przypomina trochę perfumę orientalną. Długo utrzymuje się na skórze. Idelanie sprawdza się na imprezach.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 30ml

piękne

Jeden z bardziej lubianych przeze mnie zapachów.
Bardzo uwodzicielski i kobiecy - wielokrotnie słyszałam tego rodzaju koplementy od panów na jego temat, więc chyba coś w tym jest :)

Obecnie troszkę mi się znudził, ale nadal mam go na półce i na pewno powrócę :)

Używam tego produktu od: przez ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 x50 ml

Cierpka bogini

Jak dla mnie Seductive Elixir jest najbardziej ciekawym i godnym zainteresowania zapachem Naomi. Większość perfum sygnowanych jej imieniem, jest to prostu nudnie słodka lub jednostajnie mydlana.
Aromat być może z Afryką ma bardzo niewiele wspólnego (przynajmniej takie jest moje odczucie), ale potrafi &quot;zawiesić&quot; na sobie nos i wziąć zmysły w objęcia. Po rozpyleniu roztacza się lekko cierpki, kwiatowy, zimny i hipnotyczny aromat, który raczej nie kojarzy się z rozgrzaną słońcem ziemią i egzotycznymi kobietami w trzcinowych spódniczkach rodem z filmu &quot;Bunt na bounty&quot;. Zaliczyć go można raczej do chłodnych, wysublimowanych i wieczorowych.
Aromat jest elegancki i niebanalny, wyczuwalne są w nim nuty pieprzowe, dzięki którym ten zapach jest właśnie tak atrakcyjny i odstaje od innych. Jest zadziorny i potrafi dać psztyczka w nos, na pewno nie mówi &quot;jestem grzeczną dziewczynką&quot; , wręcz odwrotnie.
Z czasem staje się niestety trochę jednostajny, nie rozwija się i to jest mały minus.
Seductive elixir stanowi ciekawą odskocznię od tych wszystkich trywialnych świeżaków i lukrowców, które otaczają nas dookoła. Posiada w sobie tą zmysłowość i drapieżność, która każe mi raz na jakiś czas do niego wracać. I nigdy nie jestem zawiedziona!
Flakon smukły, o ogniście rozpalającym odcieniu czerwieni kojarzącym się z czerwonym pieprzem. Być może nie jest wymyślnie oryginalny, ale nie można odmówić mu pewnej dozy elegancji.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50ml

Brazylijskie drzewo rozane....

Tak wlasnie pachnie brazylijskie drzewo rozane.
W polaczeniu z rozowym pieprzem i hibiskusem daje niesamowity efekt.
Zapach nie jest slodki i nie zaliczylabym go do grupy \'nastolatkowych\'.
Seductive Elixir jest gleboki, bogaty, luksusowy; jest siostra blizniaczka zapachu Madness marki Chopard.
Elixir swietnie nada sie jako dodatek do aksamitnej sukienki gdy wybieramy sie na kolacje w ekskluzywnym lokalu.
Piekny i trwaly - szkoda ze tak trudno dostepny.
mam flakonik wody perfumowanej, nie toaletowej - wiec jest to prawdziwy skarb w mojej kolekcji.
Jakosc zapachu jest pierwszorzedna. Sliczna butelka, ktorej kolor swietnie pasuje do nastroju w jaki zapach Cie wprawi po aplikacji! Seksownie, kobieco i luksusowo!
Zdecydowanie moj! :-)

Używam tego produktu od: kilka prob
Ilość zużytych opakowań: 30ml wody perfumowanej i pewnie bedzie wiecej!

Róża retro i drewno

Zacznę od tego, że nie bardzo pasuje mi &quot;seductive&quot; w nazwie do tego, jak odbieram zapach. Nie jest to wykonanie uwodzenia, kuszenia jakie przypisywałabym wężowi i jego jabłonce na poziomie easy. Seductive w tym zapachu kojarzy mi się z jesienią, z bezpieczeństwem czegoś ciepłego, miękkiego, tulącego, gdzie seductive dopiero się wyłoni: po kieliszkach czerwonego wina, po kapiącym wosku z wypalających się świec, wieczornym półmroku i bosych stopach na skrzypiącej, drewnianej podłodze przed kominkiem. Kuszenie nie jest pierwszym zadaniem tego zapachu. Jest zbyt dojrzały i rozleniwiony żeby dać się wciągnąć w szaleństwo małoletności, ale, jeśli ktoś znajdzie do niego klucz i czas, to skuszenie będzie kwestią chwili ;)
Zapach jest dla mnie odrobinę retro, odrobinę sentymentalny i odrobinę dosłowny - gimnastykuję się z dopasowaniem do niego okazji, bo na co dzień mi nie pasuje. Uwodzi w trudny do opisania sposób.
Nie czuję w nim kwaśnego hibiskusa a jedynie drewno i różę w wersji niedokładnej, bardzo ładnej.
Do tego opisowego miszmaszu dodam jeszcze skojarzenie z Anglomanią Vivienne Westwood i to, że trwałość jest bardzo dobra.
Nie spodziewałam się takiego zapachu po Naomi Campbell, jakkolwiek to zabrzmiało.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: flaszeczka 30 ml

Uwielbiam!

Zapach jaki lubimy to kwestia naszego gustu. Do mojego ten trafił w 100%. Uwielbiam go. Ma w sobie coś co mi odpowiada ciężko zdefiniować co to jest,po prostu sprawia mi przyjemność wąchanie woni która gdzieś za mną chodzi w ciagu dnia:P

Ktoś tutaj zarzucał, że woda ta jest nietrwała. Ja swoją zakupiłam w Douglasie i absolutnie nie ma mowy o braku trwałości. Perfumy te nawet ja na sobie czuję, zostają na ubraniach, inni pytają się mnie co to za zapach,więć jak najbardziej są trwałe. Dlatego gdy gdzieś wychodzę to mój pewnik , że zapach sie utrzyma nieco dłuzej.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa