Mexx, Mexx Woman (Dezodorant perfumowany)

Mexx, Mexx Woman (Dezodorant perfumowany)

Cena PLN 42.00

Zapach dla młodych Kobiet, sympatycznych i autentycznych indywidualistek.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, bergamotka, czarna porzeczka
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: ambra, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum
szklane z atomizerem

Świetny, świeży zapach, ZERO TRWAŁOŚCI

Nie warto kupować. Zapach bardzo mi odpowiada. Lekki, rześki, energetyczny, sportowy, cytrusowy ale nie kwaśny. Nie sama cytryna i bergamotka, które są podstawą świeżych zapachów ale samoistnie komponują coś a’la cytrynowy płyn do naczyń. Tu porzeczka i coś jeszcze nadaje oryginalności zapachowi. Naprawdę bardzo fajny ale jego trwałość to kilkanaście minut. Gdyby był trwalszy, z chęcią bym go kupowała a tak, uważam, że to strata pieniędzy, zawód i fundowanie sobie dyskomfortu : użyjesz przed wyjściem, chcesz roztaczać ładną aurę przez cały dzień a tu do szkoły, pracy nie dojdziesz i już zwietrzeje zostawiając Cię z niczym.

Mexx Mexx

Zapach świeży, pasujący dla nastolatek. Zapach utrzymuje się jakieś kilkanaście minut. Lepiej kupić perfum. Zapach na plus ale dezodorant za brak trwałości na mega minus

Nie mój zapach

Zapach jest świeży, delikatny. Pasuje na upalne letnie dni. Ale nie ma w nim tego czegoś. Druga sprawa to to, że jest bardzo nietrwały. Po dwóch godzinach już go nie czuje, nawet na ubraniu.

Znam od lat.

W zeszłym roku coś przekombinowali i cała seria MEXX Woman stała się BARDZO, BARDZO ulotna.
Kupuję ten zapach od wielu lat - w formie 75ml DEO oraz buteleczek 60ml EDT.
Zapach uwielbiam - lekki, świeży, nieprzekombinowany, letni, rześki, cytrusowy - nazwa serii Woman jest nieco myląca sugerując bardziej kobiecy zapach a on jest taki... no na pewno nie na wieczór, zdecydowanie na dzień do szkoły/biura.
W zeszłym roku kupiłam buteleczkę EDT w drogerii internetowej i byłam zaskoczona, jak szybko zapach znikał - pomyślałam, że trafił mi się bubel. Następnie kupiłam wersję DEO w drogerii Centrum - znów zapach znikał w mig. Kolejne DEO w Rossmanie - znów porażka.
Nie wiem, co stało się z ta marką ale już obawiam się kupić. Szkoda, bo wiele lat mi towarzyszyły.

Wielkie nieba

Zapach ujmujacy, lagodnie "ukladajacy" sie na skórze. U mnie w delikatny sposób podsyca dobry nastroj. Nie mozna czuc sie z nim zle, nie wywołuje uczucia zniecierpliwienia, ze chcialoby sie zrzucic to, co ma na sobie, gdy "wejdzie" w ubrania.
Zdecydowanie na ciepłe miesiące.
Odejmuje punkty na trwałość, można psiukac i dziesięciokrotnie i niczego to nie zmieni.

Niby ok ale..

Pierwszego mexxa dostałam w prezencie. Jak nigdy nie używałam perfum tak ten od razu przypadł mi do gustu. Świeży, delikatny, lekki zapach długo utrzymujący się na ubraniu i skórze. Gdy się skończył bez zastanowienia kupiłam go ponownie. I niby zapach ten sam, ale bardzo szybko znika z ubrania.. Nawet przy psikaniu 3 razy w to samo miejsce, zapach wietrzeje po godzinie.. Nie wiem czy kupię go ponownie..

Idealny na okres zimowy

Ten perfum był pierwszym "Mexxem" jaki zakupiłam, skusiłam się na niego, będąc na zakupach w Rossmannie i wcale się nie zawiodłam! Nie dość, że jego pojemność starcza na naprawdę długi czas to jeszcze nie trzeba dużo go aplikować, by zapach się utrzymał na skórze czy też na ubraniu.
Według mnie kombinacja jego składników powoduje, że ten Mexx idealnie nadaje się na okres zimowy/jesienny, kiedy to za oknem zimno, szaro i ponuro, a my chcemy poczuć się lepiej i przyjemniej. W taki stan zdecydowanie wprowadzi nas Mexx :) Polecam gorąco :)

W sumie to tak

Sam zapach w sobie super, mega mi pasuje, nie dusi, jest całkiem subtelny, świeży :) miła odmiana po typowo słodkich zapachach. Niestety gwiazdka mniej za trwałość, na skórze trzyma się tak w miare, ale znam lepsze jesli chodzi o trwałość, za to na ciuchach, siedzi twardo, w sumie też dobrze :) Może to kwestia tego, że to dezodorant, a nie perfum... cóż może kiedyś sprawdze.

Więc na koniec podsumowanie, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (75 ml)

więc tak

Kupiłam żeby wypróbować na sobie zapach, który tak podoba mi się na innych osobach, a że nie chciałam przepłacać od razu za edt, czy edp, rozejrzałam się na wyprzedażach dawnych kolekcji i...

To jest stara wersja, w szklanej buteleczce o pojemności 75 ml.

Pachnie bardzo atrakcyjnie, taka świeżość połączona z wanilią, zapach ogólnie jest lekki, delikatny i młody, tak mi się kojarzy.

W roli dezodorantu sprawdził sie o dziwo bardzo dobrze. Ja czasem robię przerwę w używaniu ulubionego blokera Ziai, no i ten dezodorant jest przyjemny, jakiś tam efekt odświeżający daje i delikatnie ogranicza pocenie (ale ja jestem ogólnie z tych osób, które mniej sie pocą).

Ja spryskuję się nim całościowo, ale w charakterze wody zapachowej ten preparat raczej się nie sprawdzi, bo nutka zapachowa- choć piękna, jest niezbyt trwała.

Nie robi plam na ubraniach.

Ogólnie jestem zadowolona, może w przyszłości kupię sobie wodę toaletową Mexx Woman, bo zapach jest światowy:)

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie