KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Galenic Pur, 2 en 1 Demaquillant Visage et Yeux Preparat do demakijażu twarzy i oczu 2 w 1

4 na 512 opinie

20 czerwca 2011 o 22:06
    Skutecznie oczyszcza i odświeża
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Mleczko w pełnowymiarowym opakowaniu dostałam gratis przy okazji zakupu zestawu Aquapulpe, inaczej nie siegnełabym po ten preparat. Preferuję zdecydowanie micele. Muszę przyznac, że jestem zaskoczona, gdyz z reguły miałam mieszane doświadczenia z mleczkami. Wrażenia: + przyjemna lekka konsystencja gęstego mleczka/żelu + piękny zapach nostrzyka charakterystyczny dla serii Pur + wydajny + nie zapycha + dobrze oczyszcza zarówno twarz jak i makijaż oczu + pozostawia aksamitny film, nie dający jednak uczucia dyskomfortu + daje uczucie świeżosci i czystości + nie uczula + nie podrażnia + nie zapycha + idealny w podróży + pozostawia uczucie nawilżenia i miekkiej skóry + nadaje sie do zmywania wodą-również pozostawia film ochronny na skórze +/- cena wydaje sie wysoka, aczkolwiek przyjemnośc stosowania i wydajność rekompensują ów wydatek +/- pozostawia film, który może zmuszac niektórych do zmycia, ja stosuję wówczas wodę termalną +/- szczypie po dostaniu sie w oczy Polecam. Jeden z najlepszych i najprzyjemniejszych mleczek jakie miałam okazję używać i to przede wszystkim skuteczny i wydajny zarazem! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1x200ml _____________________________________________________________ Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 marca 2013 o 15:25
    wyróżnia się
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Lubię to mleczko, w przeszłości miałam miniaturę toniku z tej samej serii i pełnowymiarową serię Cauterets, Aquapulpe, jak również krem do rąk. Tamte produkty były poprawne, a ten produkt wyróżnia się na ich tle. Przede wszystkim faktycznie świetnie oczyszcza skórę, nie pozostawia tłustego filmu, nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia i zamglonego widzenia. To własnie to, czego oczekuję od kosmetyków tego typu. Co więcej, ma piękny zapach i opakowanie. Udało mi się upolować to mleczko za 25 zl i jestem bardzo zadowolona. Służy mojej mieszanej skórze. Używam tego produktu od: kilku tyg. Ilość zużytych opakowań: ubytek pierwszego 200 ml
  • 23 stycznia 2012 o 15:43
    Niby dobry... ALE...
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Kupiłam go w promocji jakoś za 8 €. Zaznaczam, że do demakijażu używam mleczek, bo nie lubię trzeć "wodą". Mleczko daje mi poczucie poślizgu i nawilżenia. Najpierw zużyłam mega opakowanie Purete Thermale od Vichy, zaraz po nim owego Galenica... Mam mieszane odczucia, bo Właśnie od Galenica oczekiwałam więcej: + przepiękne, eleganckie opakowanie- dystyngowana czerń z bielą- niby tylko opakowanie, ale codzienny demakijaż jest prawdziwym luksusem ;) + cudowny luksusowy zapach- delikatny, bardzo subtelny- jakby kremowo- kwiatowy- rozkosz używania!! Właśnie ten zapach sprawia, że nie jestem obojętna wobec tego mleczka. Jak dla mnie jest boski i sprawia, że demakijaż jest mimo wszystko przyjemny. + nie uczula, nie szczypie w oczy nawet, jak się dostanie do oka, nie podrażnia + mleczko zostawia na skórze delikatny film- nietłusty- fantastycznie odświeża skórę, nawilża ją. Zapach utrzymuje się na skórze. Ja po demakijażu mimo wszystko myję twarz mydłem Cliniqie i nakładam krem, więc o właściwościach pielęgnacyjnych się nie wypowiem. Zostawiam natomiast na parę minut twarz z samym mleczkiem, dopiero potem myję dokładnie. I tu na wielkich plusach zakończę. -/+ Konsystencja gęstego kremu/ żelu- sprawia, że produkt nie jest wydajny. Ubywa go szybko, bo na 1 oko trzeba przynajmniej 2 dawki. Niby małe, ale mleczka szybko ubywa.. Jak na mleczko- bardzo gęste. -/+ i meritum: niby usuwa makijaż... ale oczekiwałam lepszego działania. Zbyt wolno rozpuszcza makijaż. Ja nakładam na oko wacik z mleczkiem i czekam chwilę przyciskając lekko do rzęs. Gdy ścieram oko- widzę, że liner (Inglot) zostaje (ew. zostaje mocno szara poświata po kresce, jakby mocno wyblakła). Tuszu (MasterpieceMax) też dokładnie nie rozpuszcza. Zużywam przynajmniej 2 waciki na 1 oko. Twarz z bazy i podkładu ładnie zmywa, tu zarzutu nie ma. Celowo pisałam o wcześniejszym Purete Thermale, bo uważam, że jego konsystencja (=wydajność) jeste lepsza, a i szybciej i dokładniej usuwa makijaż. Reasumując- Galenic to bardzo przyjemne mleczko, taka odrobina luksusu na koniec dnia- i nie powiem, to poprawia to nastrój. Jednak wracam do Vichy, bo działa lepiej i szybciej. Dodaję zdjęcia produktu. Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego
  • 7 listopada 2011 o 18:14
    dobry lecz nie wart tej ceny
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    nie szczypie w oczy nie podrażnia , jest przyjemny i delikatny. bezzapachowy i nie uczula dobrze usuwa makijaż lecz uważam ze jest kilka kosmetyków ktore zrobią to samo w duzo niższej cenie . Dostałam kosmetyk w prezencie jednak sama bym sobie go nie kupiła . Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie
  • 8 lipca 2011 o 15:20
    można się skusić
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:tydzień
    Na początku zaznaczę, że nie używam mleczek a makijaż "domywam" micelem po umyciu buzi wodą z mydłem jeleń:) Dostałam 50ml w aptece przy okazji zakupów. + zapach brak "zamglonego" spojrzenia jakie się ma po dostaniu się mleczka do oka:) nie szczypie skutecznie usuwa resztki makijażu efekt dodatkowego nawilżenia - cena Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: 1-50ml