Schwarzkopf Schauma, Odbudowa i Pielęgnacja, Szampon do włosów zmęczonych i zniszczonych `Masło shea i ekstrakt kokosa`

Szampon z masłem shea i ekstraktem kokosa głęboko regeneruje zniszczone włosy i wygładza ich strukturę oraz sprawia, że stają się elastyczne i błyszczące. Doskonały do codziennego stosowania. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

regenerujące, nawilżające, oczyszczające, wygładzające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Dobry

Dla mnie i moich włosów właśnie szampony z tej serii są numerem jeden. Oprócz tego używam też tej zielonej schaumy - do włosów normalnych i przetłuszczających się.
Uwielbiam kokosowy zapach, więc mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność! Moje włosy są długie, lecz pomimo to nie mam problemu z nimi po użyciu tego szamponu. Po każdym zastosowaniu moje włosy są miękkie, lśniące i ... przepięknie pachną! Włosy myję zawsze wieczorem i pomimo to na drugi dzień ciągle czuję ten wspaniały zapach. Jestem zachwycona! Muszę spróbować odżywki z tej serii...

Wspaniały

Wspaniały kosmetyk od Schwarzkopf. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, zapobiega elektryzowaniu się ich, a nawet pozostawia efekt tafli na kilka dni. Niesamowicie pachnie kokosem oraz zapobiega przetłuszczaniu się ich. Wspaniale pachnie kokosem. Skład ma bardzo dobry. Mamy obiecany ekstrakt z kokosa. Za taką cenę nie spodziewałam się aż tak rewelacyjnego szamponu. Szkoda tylko, że ma takie małe opakowania. Zagości u mnie jeszcze nie raz.

Podrażniona skóra głowy, brak spektakularnych efektów.

W przeszłości coś mnie zawsze podkusiło i kupowałam od czasu do czasu jakiś szampon Schauma - chciałam potestować różne wersje zapachowe. Niestety przez SLS-y w składzie nie mogłam ich stosować codziennie, bo uczulają skórę głowy i włosy bardziej się przetłuszczają. Jednak ten zapach jest uzależniający... Teraz jestem mądrzejsza i nie dam się skusić pięknym zapachem i opisem obiecującym cuda. Będę dalej szukać szamponu o tak fajnym zapachu jak ten, ale z lepszym składem, bo szkoda zdrowia.

Całkiem całkiem

Szampony schauma używam raz w czasie, gdy chcę odpocząć od moich ulubieńców. Ten produkt urzekł mnie przede wszystkim pięknym zapachem kokosa. Działa tak jak ma działać każdy szampon. Włosy łatwo się po nim rozczesuje i wystarcza na długo.

czekałam na jego powrót

mój ulubieniec ???? niestety na jakiś czas musiał zniknąć z półek bo nigdzie nie mogłam go dostać ale gdy tylko zobaczyłam go na zakupach w biedronce odrazu trafił do mojego koszyka , uwielbiam kokos wiec zapach jest cudny , dobrze sie pieni dobrze oczyszcza i zmiękcza włosy no mój faworyt

Bywały gorsze a ten przejdzie

Szampon w wygodnym opakowaniu i w dobrej cenie. Szampon charakteryzuje się bardzo ładnym, delikatnym zapachem. Produkt ma odpowiednią konsystencje, która nie leci przez ręce.

Szampon po nałożeniu dobrze się rozprowadza, łatwo się pieni. Myje włosy ale ich nie plącze. Szampon nie podrażnia skóry głowy. Dobrze i łatwo się spłukuje.

Po umyciu samym szampon może być trudniej rozczesać włosy, wolę szampon + odżywka do używania.

Po zastosowaniu włosy są miękkie, gładkie może bardziej scalone. Efektu wow jeśli chodzi o regenerację nie widzę.

Produkt wydajny.

W porządku produkt

Lubię wszystko co z kokosem, a masło shea dodatkowo zachęciło mnie do zakupu. Szampon bardzo przyjemnie pachnie, wystarczy go niewiele, aby porządnie się spienić i umyć włosy. Wygładza je, nawilża i nadaje im blasku. Nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów przy dłuższym stosowaniu, ale uważam że produkt jest całkiem przyzwoity. Nie robi krzywdy.

Całkiem fajny szampon :)

Jest to całkiem fajny szampon do włosów. Kiedyś stosowałam go regularnie, ale później zmieniłam na bardziej specjalistyczne produkty. Ostatnio używałam tego szamponu gdy mój obecny się skończył. Ma on piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach, konsystencja jest jakby rzadko - gęsta co sprawia, że łatwo nakłada się go na włosy. Szampon dobrze się pieni więc nie trzeba go dużo nakładać. Jest jeden minus, a mianowicie jeśli używam ten szampon bez późniejszego nałożenia odżywki to są one suche. Mimo to szampon sprawdził mi się fajnie, ale polecam dodatkowo stosować odżywkę do włosów :)

Niestety nie dla mnie...

Szampon zakupiła moja mama podczas zakupów w hipermarkecie, osobiście nie przepadam za tą marką, ponieważ słabo sprawdzała się na moich włosach. Jednak jak już był w domu to z czystej ciekawości kilka razy przetestowałam....

Szampon zamknięty jest w tradycyjnej już dla tej firmy wielkiej butelce z zamknięciem typu klik, dobrze leżącej w dłoni.

Szampon ma bardzo delikatny, słodki zapach, który szybko się ulatnia. Jest bardzo gęsty, ale dobrze się pieni, dzięki czemu jest też wydajny.

Stosowałam go na włosach przez 2 tygodnie, niestety z tego co zaobserwowałam od razu po umyciu włosy były wyjątkowo mocno przyklapnięte, a w dodatku bardzo źle się układały. Były zdecydowanie bardziej spuszone i nieprzyjemne w dotyku. Szampon w moim przypadku zdecydowanie wzmógł przetłuszczanie włosów co było dla mnie decydującym argumentem aby ten szampon odstawić i już do niego nie wracać

Niepozorny!!

Szampon kupiłam na szybko będąc na wyjeździe nie zabrałam swojego a niedaleko był tylko mały sklepik w którym nie było zbyt dużego wyboru a szampon wpadł mi w oko przez swoj ładny wygląd!
Szampon dobrze się pieni czyści włosy bardzo dobrze po jego użyciu są puszyste i ładnie się układają.
Niestety zauważyłam że po nim włosy mi się elektryzują!
Nie wpływa jakoś bardzo na kondycję włosów ale też nie wysusza ich!
Taki zwykły przyjemny szampon dla nie wymagających!

Jest ok

Kupiłam ten szampon parę razy więc j jest ok mam zniszczone ciągłym farbowaniem i suszeniem suszarka i lakierami do włosów. Więc ten szampon daje rade. Ma delikatny zapachu

Jest ok

Szampon był maglowany w moim domu przez baaardzo długi czas, pierwsze wspomnienia jego używania sięgają 15 lat! Zawsze dobrze się sprawował, dobrze oczyszczał włosy, były świeże nawet tydzień i odbite od nasady. Gdy próbowałam nowego szamponu to zawsze wracałam do niego z powrotem- to był jedyna miłość, która ciągle nieprzerwanie trwała. Teraz wciąż do niego czasem wracam, choć raczej rzadziej niż częściej- szukam lepszych składów. Jednak on na zawsze zostanie w moim serduszku!