Editt Cosmetics, Soft, Krem półtłusty z kozim mlekiem

Editt Cosmetics, Soft, Krem półtłusty z kozim mlekiem

Krem z kozim mlekiem do codziennej pielęgnacji twarzy, dla każdego typu cery. Wzbogacony o proteiny mleka koziego, zawiera ponadto olej jojoba i witaminę E.
Wygładza, natłuszcza i intensywnie odżywia.

sucha, odwodniona, normalna
natłuszczające, nawilżające
w słoiczku
bogate
> 100ml
uniwersalne

Posiadam wersję aloesową

plusy:
+ intensywnie nawilża
+ długotrwały efekt

minusy:
- mdły zapach
- zostawia tłustą warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- opakowanie z miękkiego plastiku
+ śmiesznie niska cena
+ wysoka wydajność

krem z kózką najlepszy

Miałam krem z kozim mlekiem i muszę przyznać, że jest dość dobry. Krem pachnie jak dla mnie bardzo dobrze, jest to zapach typowy dla mlecznego kosmetyku. Krem błyskawicznie wchłania się w skórę pozostawiając ją pachnącą i gładką. Nawilżenie to ku mojemu zaskoczeniu utrzymywało się długo. Krem doskonale nawilżam mi nogi ale też i ręce. Przez cały okres używania tego kremu z kózką nic mnie nie podrażniło ani nie wysypało. Polecam.

Warto zwrócić na nie uwagę.

Jak zobaczycie te śmiesznie tanie kremy Editt w sklepach chińskich czy tych typu wszystko po X złotych, to nie patrzcie z pogardą i politowaniem, bo to ,,krem z takiego sklepu", ,,taki tani", ,,nie znam tej firmy", lub ,,opakowanie jak z bazaru albo minionej epoki", ale weźcie sobie na spróbowanie, choćby małe opakowanie, które kosztuje 1,50 zł-to majątek nie jest, a kremy te są warte uwagi. Kupiłam na spróbowanie dwa-z kozim mlekiem w beżowym słoiczku oraz kokosowe w opakowaniu fioletowym. I naprawdę odkryłam w tych kremach fajne produkty.

Jedyne czego w nich nie lubię to zapachy-pieruńsko chemiczne i mocne, drażniące. Próba użycia ich na twarz skończyła się tym, że wstałam z łóżka i późnym wieczorem poszłam to zmyć z twarzy, bo nie mogłam spać.
Ale poniżej szyi jest naprawdę dobrze. Nie drażnią mojego wrażliwego nosa, a za to pielęgnują skórę. Używam ich na ramiona i nogi-trochę suche i wrażliwe. Kremy mają składy mocno przeciętne(parafiny, gliceryna, chyba nawet silikon oraz sugerowana na opakowaniu substancja pielęgnująca), ale radzą sobie naprawdę dobrze-po ich użyciu skóra jest gładka, miękka, nawilżona i do tego ten stan się utrzymuje przez 2-3 dni, więc nie muszę się codziennie smarować(nie jestem fanką balsamowania się). Krem nie podrażnia, a wręcz koi i nie uczula mnie(a mam dużą skłonność do alergii), nie powoduje też zapychania na udach.

Nie cierpię jak balsam się kiepsko wchłania i zostawia uparty film na skórze-to mnie zniechęca do dalszego używania, bo nie czuję się wtedy czysta. W przypadku kremów Editt czegoś takiego nie ma, konsystencja jest lekka(ale nie wodnista), dobrze się rozsmarowywuje i wchłania, prawie nie czuć, że posmarowałam się czymkolwiek. Opakowanie jest do bólu proste, design minionej epoki i mi się to bardzo podoba-lekki plastik, wygodne zakręcanie, żadnego podwójnego dna czy wgłębień i zakamarków-produkt wydobywa się łatwo. Do tego jest zabezpieczone folią przed macantami! Wydajność też na plus, bo na jedno użycie trzeba niewiele(jak się przesadzi z ilością to krem się maże i ślizga), więc krem starcza na długo..

Całkiem dobry.

Miałam wersję z witaminą E i masłem kakaowym. Kupiłam go już jakiś czas temu, ale używałam od czasu do czasu. Ogólnie jest całkiem dobry jak za tak niską cenę. Używałam go również do kremowania ciała. Ma ładny zapach, chociaż po dłuższym stosowaniu stawał się aż za słodki, dlatego nie używałam go codziennie. Jest wydajny, starczył mi na długo. Jest tłusty, ale dobrze nawilża i natłuszcza. Pozostawia tłusty film, więc lepiej używało mi się go na noc. Myślę, że za taką cenę fajnie jest go wypróbować.

Godny uwagi

Sceptycznie podeszłam do testowania tego kremu, zważywszy na jego niską cenę, która wynosi niecałe 5zł. Kupiłam go w sklepie "Bombowe ceny". Używam go na dzień. Mam cerę suchą, a ten krem zapewnia jej wystarczające nawilżenie zarówno zimą, jak i latem.
Posiadam kokosową i rumiankową wersję, a ta pierwsza podbiła me serce pięknym zapachem.

+cudownie niska cena,
+dobre nawilżenie,
+dobra wydajność,
+dobry skład,
+wielofunkcyjność, można go używać od stóp do głów (używam go czasem do włosów w celu zabezpieczenia końcówek, ale sądzę że sprawdził by się też w balsamowaniu włosów)

- słaba dostępność

Gorąco polecam !

Używam tego produktu od: Kwiecień 2013
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Produkt świetny, ale zapach męczący

Kilka lat temu zauważyłam te kremy w sklepie "wszystko po 4 zł". Nie kupiłam żadnego bo pomyslałam sobie, ze musi to byc niezły szajs. Taki krem za taką cenę. Kilka miesięcy temu dostałam Paczkę od firmy Editt, w której były te kremy. I na pierwszy ogień poszedł własnie ten z kozim mlekiem.
Przy pierwszym otwarciu wąchałam go długo. zapach przypominał mi budyn waniliowy. Taki dobrej firmy z "prawdziwą " wanilią. Oczarował mnie. Przez kilka dni otwierając ten krem wciągałam go głeboko w nozdrza.
Używąłam go na przełomie lato/jesień. Smarowałam nim moje przesuszone miejsca. Sprawował się idealnie. Fajnie się wchłaniał. Był bardzo wydajny. Pod koniec tak gdzieś na 1/4 opakowania zapach zaczął mnie męczyć. Otwierając opakowanie mój nos nie chciał czuć tego zapachu. Uzywałam go dość intensywnie, by go zużyć.
Jednak nadal uważam że jest to fajny produkt za tak niską cenę. Po prostu zapach ma za intensywny i mnie on zmęczył. Ale polecam.

Jak to mozliwe że tak tani krem okazał się tak fantystyczny ? ;)

Krem kupiłam ze względu na śmieszną cenę w stosunku do pojemności : zawrotne 2,99 złociszy :lol:

Na opakowaniu było napisane że to krem do twarzy i ciała , ja postanowiłam go używać do ciała i to był świetny pomysł !

Produkt zarówno nawilża jak i natłuszcza,odżywia skórę więc spełnia obietnicę producenta.

Znakomicie sprawdził się jako:

- krem do rąk

- balsam do ciała

- maseczka na szyję i dekolt

- ratunek na podrażniona skórę po goleniu nóg :D

Co ciekawe krem ma lekką śmietankowo puszystą konsystencję i delikatny zapach nie narzucający się nosowi więc się nie nudzi :)

Są różne warianty zapachowe w tej serii: siostra wybrała kokosowy w fioletowym pudełeczku , ja wersję z karmelem i migdałami w pudełku pomarańczowym.

Dodatkowy plus za miłą szatę graficzną i wygodne pudełko do nabierania: można paćkać się do woli nabierając produkt.
Za tę cenę po prostu muszę go polecić ;)

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetna maska na włosy

Tak maska na włosy ,od kiedy stałam sie obsesyjną włosomaniaczką.Krem jest tani i wydajny a konsystęcja pozwala łatwo go aplikować na włosy ma dość fajny skład co pozwala nawilżyć i odżywić włosy.Nakładam go od połowy długości i trzymam około godzinę czasami pod foliowym czepkiem.Kosmetyk ten ma taką zaletę że łatwo się zmywa nie oblepia włosów. po umyciu stają sie wygładzone .nawilżone i pełne życia.poza tym kremiku używam też do rąk i stóp a czasami po depilacji. polecam.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: wiele

Nic specjalnego

Miałam nadzieję, że tem krem pomoże mi poprawić stan skóry na łokciach, gdyż zrobiła się bardzo sucha. Nie wpłynął ani trochę na ich stan. Poza tym zapach mnie drażni. Na szczęscie kosztować grosze więc nie żal mi było go odstawić.

NAJLEPSZY

Zdecydowanie Polecam Produkt (NAJBARDZIEJ KREM Z WITAMINĄ E I KOZIM MLEKIEM)
-Niska cena
-Przyjemny zapach,miła konsystencja
-Efektowne działanie,idealnie wygładza,odżywia skórę
-łatwo dostępny
Dzięki stosowaniu znacząco poprawiła mi się cera,znikneły przebarwienia,wysuszenia,ten krem jest idealny dla mnie :)

Używam tego produktu od: dawna

WESOŁE TRZY ZŁOTÓWKI

Posiadam trzy kremy- różany, ogórkowy i z masłem kakaowym.

+ produkt łatwodostępny (ja dokonałam zakupu w sklepie \\\'\\\'wszystko za grosz/ po 4zł\\\'\\\')
+ NIZIUTKA cena- tylko TRZY ZŁOTÓWKI
+ mocne, wygodne, estetyczne opakowania
+ duży wybór zapachów
+ nawilża, nie uczula, nie podrażnia, dobry jako baza pod podkład
+ nawilża lepiej nić czerwony Garnier do skóry suchej(!)

- nie radzi sobie z moim suchym nosem -.- (tak, skóra na moim nosie często troszkę się łuszczy)
- nie nadaje się na zimę, jest za lekki
- wieczko dziwnie się zakręca, czasami trzeba je przycisnąć, żeby pudełko się zamknęło
- zapachy ładne, delikatne, ale takie chemiczne... ;/
o ile z różą i kakaem jakoś ujdzie, to ogórek jest po prostu śmierdzący, ale spokojnie, da się przeżyć :)

Rozświetlenie, wygładzenie, nawilżenie

Miałam problemy z cerą, skóra wysuszona, wypryski, zaczerwienienia, trądzik. Od kiedy stosuję ten krem moja cera stała się niemal idealna.
Dostałam go od mojej babci, nie mogłam uwierzyć, że ten krem kosztuje 2,5 zł ! Jestem tym bardzo zaskoczona, ale jest to mój najlepszy krem. ;) W dodatku etykieta z kózką cieszy oko i poprawia humor :) Polecam !!!
Dla mnie ten krem nie ma żadnych wad.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego