Vichy, Neovadiol Magistral, Baume Nourrissant Redensifiant Pour Peaux Matures (Odżywczy balsam przywracający gęstość skóry)

Balsam odżywczy dla skóry, która w procesie menopauzy staje się sucha, pomarszczona i traci swoją naturalną elastyczność. Formuła NEOVADIOL Magistral zawiera unikalne w linii Vichy połączenie składników, które wnikają w głąb cery, aby działać aktywnie na kilka różnych sposobów – wypełniać cerę tłuszczami, uzupełniać poziom lipidów, a także redukować widoczne oznaki starzenia i nawet głębokie zmarszczki. Balsam na bazie wody termalnej o właściwościach kojących zawiera połączenie kwasów Omega 3-6-9 oraz kompozycję Proteic Gf i Pro-Xylane – składników dla przywrócenia gęstości skórze. Produkt posiada delikatną konsystencję, która nie pozostawia klejących plam i szybko się wchłania. Testowany pod kontrolą dermatologiczną, jest odpowiedni także dla skóry wrażliwej.

Super !

Naprawdę świetny krem nawilzajacy skóra twarzy jest nawilżona odżywiona generalnie skóra poprawiła mi się znacząco nie sądziłam ze będę tak zadowolona. Krem super nadaje się pod makijaż, nie jest ciężki ma lekka konsystencje, ma bardzo delkikatny zapach wręcz nie wyczuwalny. Dodatkowo krem ma piękne opakowanie.

testowanie kremu

Osobiście miałam okazję przetestować ten produkt i jestem mega zadowolona z tego kremu. Krem ten idealnie nadaje się do skóry menopauzalnej już po pierwszym użyciu zauważyłam jak moja skóra stała się bardziej jędrna i pełna blasku . Polecam ten produkt bo jest najwyższej jakości pośród kosmetyków bo naprawdę działa cuda.

Bardzo dobry wybór

U mnie sprawdził się doskonale. Z całego serca polecam.
Poprawa stanu skóry następuje szybko, więc widoczny efekt satysfakcjonuje. Przede wszystkim skóra przestaje być tak wiotka. Nie rozumiem jego technologii ale rzeczywiście zagęszcza skórę. Wydaje się być zdrowsza, mocniejsza, wygląda zdecydowanie lepiej. Rzeczywiście owal twarzy poprawiony i nie jest to takie nieprzyjemne ściągnięcie skóry, z jakim miałam do czynienia przy innych kremach przeciwzmarszczkowych - tu działanie jest inne, krem przyjemnie współgra ze skórą, wtapia się w nią, jest miły, przyjazny, wystarczająco gęsty, nie czyni śliskiej tafli, nie podrażnia oczu. To naprawdę bardzo dobry krem.

Polecam!

Krem świetny, zachwyca swoją skutecznością. Już po krótkim okresie stosowania zauważylam poprawę jędrności skóry, zmniejszenie zmarszczek.
Krem w praktycznym opakowaniu, szybko się aplikuje i wchłania. Konsystencja jest naprawdę przyjemna, choć dość gęsta, zapach bardzo delikatny. Myślę,że produkt spodoba się każdemu, kto potrzebuje pomocy w problemach ze skórą dojrzałą w okreiem menopauzy.

Tragedia

Tłuste to to, że aż strach. Zostawia gruby film na twarzy. Zapycha pory, po tygodniu miałam na twarzy plantację zaskórników....Migruje do oczu. Zbryla się z podkładem, zbryla się z pudrem.
Na noc ok, bo jest nadzieja, że połowę z tego co się nie wchłonie wetrzemy w poduszkę. Miałam wersję 75 ml. Istna męczarnia żeby to zużyć. Wmówiłam mężowi, że to cudowny specyfik na jego suche łokcie i dzięki temu zobaczyłam dno w słoiczku :-) Bez jego pomocy wywaliłabym ten krem na zbity pysk...A na domiar wszystkiego to wątpliwe cudo jest testowane za zwierzakach ! Nigdy więcej tej firmy w moim domu.

jest OK, ale można mieć podobne składniki za niższą cenę

Kupuję czasami (głównie na podstawie impulsu) kosmetyki apteczne z wyższej półki. W domu, po przeanalizowaniu składu czasami dochodzę do wniosku, że mogłabym mieć podobny kosmetyk za znacznie niższą cenę, no ale jest za późno.

Nie chciałabym być źle zrozumiana, bo krem jest dobry, bardzo przyjemny w użyciu (dla mnie na noc), ale cudów nie robi.

Co ma w składzie?
Aqua / Water - nie trzeba wyjaśniać
Glycerin - gliceryna, świetny humektant, ale kosztuje grosze
Dimethicone - silikon. Nie mam nic przeciwko, ale tak wysoko w składzie?
Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter - masło shea, super emolient, ale to popularny składnik wielu kremów
Oryza Sativa Bran Oil / Rice Bran Oil - olej ryżowy, cudowny składnik. Tani jak barszcz.
Cetearyl Alcohol - alkohol tłuszczowy. Fajny składnik. Jest wszędzie.
Cetearyl Isononanoate - emolient, substancja zmiękczająca naskórek, działająca nawilżająco, wygładzająco. Popularny składnik.
Carthamus Tinctorius Oil / Safflower Seed Oil - olej z krokosza, świetny emolient. Można kupić 30 ml za 20 złotych.
Glyceryl Stearate - emolient, nadaje konsystencję. Jest wszędzie kosmetykach.
Behenyl Alcohol - emolient, popularny
Nylon-12 - substancja regulująca lepkość i spęczniająca. Popularna.
BHT - substancja stabilizująca

To są składniki na początku składu, więc te w największych ilościach. Moim zdaniem nie ma tu niczego usprawiedliwiającego wysoką cenę kremu.

Podsumowując - można kupić i używać, ale można poszukać czegoś tańszego. Nie widzę wśród składników żadnego potencjału "zagęszczającego skórę"

ciekawy

Interesujący produkt

Kosmetyk zachwyca swoją skutecznością. Stosuję go ok miesiąca, a już po krótkim okresie stosowania zauważylam poprawę jędrności skóry, co więcej widoczne jest "naprawianie" skóry, co szczerze mnie zachwyciło.
Balsam schowany jest w praktycznym opakowaniu, szybko się aplikuje i wchłania. Konsystencja jest naprawdę przyjemna, zapach bardzo delikatny. Myślę,że produkt spodoba się każdemu, kto potrzebuje pomocy w problemach ze skórą dojrzałą.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny na czas okołomenopauzalny, a wcześniej – polecam na noc

Krem przeznaczony jest do dojrzałej cery Pań w wieku okołomenopauzalnym, więc już plus za wąską specjalizację, bo ufam, i w zasadzie to cieszę się, że za kilka lat Ktoś się tą moją cerą ładnie i porządnie zajmie.

Na dzień do mojej mieszanej – jeszcze przez jakiś czas nie menopauzalnej cery, ten odżywczy dermokosmetyk okazał się jednak zbyt bogaty, gdyż niemal od razu po nałożeniu wymagał zmatowienia, więc próbki otrzymane w prezencie w aptece, zużyłam na noc. Długo to trwało – kilka tygodni - bo krem okazał się być wydajny.

Ma też bogatą, ale miłą w dotyku, konsystencję, i delikatnie się aplikuje, choć u mnie pozostawiał lekko wilotny film, a do tego jest bezwonny, w bardzo przyjemny, świeży sposób z ładną nutką, której nie potrafię uchwycić i zidentyfikować.

Używałam próbek, ale w sprzedaży krem funkcjonuje w eleganckim słoiczku z ładną czcionką – flagowym opakowaniu dermokosmetyków Vichy.

Krem stosowany na noc okazał się świetnie pielęgnującym moją cerę specyfikiem, bardzo dobrze ją nawilżał, koił, goił ewentualne niedoskonałości, wygładzał i wydelikatniał, a przy tym ujędrniał skórę.
To bardzo dobry, wysokiej klasy dermokosmetyk, i ze swojej strony szczerze go polecam dla Pań młodszych o mieszanej cerze – jako świetną pielęgnację na noc. Do cery suchej z pewnością jest doskonały również na dzień, nawet dla młodszych Użytkowniczek.
Na pewno do niego wrócę za kilka lat.

Tak tak tak

Zakochałam się w nim. Dostałam go na prezent od przyjaciółki. Krem mega gęsty,wydajny,o cudownym zapachu. Niestety drogi .. bardzo drogi. Widać po nim że skóra jest inna,miła w dotyku. Taka " zagęszczona " . Super radzi sobie też z nawilżeniem skóry . Ale cena.. cena kosmos.

Jeden z moich zimowych ulubieńców!

Stosuje go kilku lat zimą. Nie ma lepszego kremu, który intensywnie nawilża, odżywia, natłuszcza moją skóre, a to wszystko przy dostarczeniu bardzo przyjemnych doznań zapachowych, tak jak to tylko Vichy umie. Stosuje grubszą warstwe w zimowe, mroźne dni.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny

Krem jest super wydajny Krem jest bardzo dobry dla skóry wysuszonej, skłonnej do podrażnień i odwodnionej. Idealnie nawilża i wygładza skórę. Cenowo jest ok

Jeden z lepszych kremów!

Większość z nas ma świadomość, że kremy nie są cudownymi środkami, które całkowicie zlikwidują nam bruzdy, wyprasują zmarszczki. Niemniej jednak, jeśli oczekujemy rezultatów w postaci znacznej poprawy jakości skóry, zwłaszcza w tym przypadku zagęszczenia, ujędrnienia i napięcia nieco obwisłego owalu, opadających policzków to inwestycja w Vichy Neovadiol jest warta poniesionych kosztów. Zdarza mi się stosować inne kremy, ale zawsze wracam do Neovadiol gf i Neovadiol magistral chociaż jestem dużo młodsza niż grupa, do której te produkty są kierowane. Moim problemem jednak są bruzdy i utrata gęstości, jędrności skóry twarzy. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Te kremy po prostu przynoszą oczekiwany rezultat. Może nie naprawy, ale na pewno znacznej poprawy.