Vichy, Neovadiol Magistral, Baume Nourrissant Redensifiant Pour Peaux Matures (Odżywczy balsam przywracający gęstość skóry)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.88/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Balsam odżywczy dla skóry, która w procesie menopauzy staje się sucha, pomarszczona i traci swoją naturalną elastyczność. Formuła NEOVADIOL Magistral zawiera unikalne w linii Vichy połączenie składników, które wnikają w głąb cery, aby działać aktywnie na kilka różnych sposobów – wypełniać cerę tłuszczami, uzupełniać poziom lipidów, a także redukować widoczne oznaki starzenia i nawet głębokie zmarszczki. Balsam na bazie wody termalnej o właściwościach kojących zawiera połączenie kwasów Omega 3-6-9 oraz kompozycję Proteic Gf i Pro-Xylane – składników dla przywrócenia gęstości skórze. Produkt posiada delikatną konsystencję, która nie pozostawia klejących plam i szybko się wchłania. Testowany pod kontrolą dermatologiczną, jest odpowiedni także dla skóry wrażliwej.

Niezawodny❤

Ten krem od Vichy akurat stosuje moja mama, ale znam dobrze jej opinię na jego temat. Jest zachwycona i kupuje go od lat. Przepięknie pachnie. Miło się aplikuje jego gęstą konsystencję. Jest to krem- balsam. Pięknie się wchłania. Pozostawia skórę dotlenioną i nawilżoną. Ma subtelny zapach typowy dla kremów Vichy. Przy regularnym stosowaniu, zauważyłyśmy, że poprawia gęstość skóry. Działa liftingująco. Ujędrnia skórę. Poprawia się jej owal, jest bardziej napięta i wygląda młodziej. Wypełnia drobne zmarszczki. Regeneruje i odżywia.

Tragedia

Tłuste to to, że aż strach. Zostawia gruby film na twarzy. Zapycha pory, po tygodniu miałam na twarzy plantację zaskórników....Migruje do oczu. Zbryla się z podkładem, zbryla się z pudrem.
Na noc ok, bo jest nadzieja, że połowę z tego co się nie wchłonie wetrzemy w poduszkę. Miałam wersję 75 ml. Istna męczarnia żeby to zużyć. Wmówiłam mężowi, że to cudowny specyfik na jego suche łokcie i dzięki temu zobaczyłam dno w słoiczku :-) Bez jego pomocy wywaliłabym ten krem na zbity pysk...A na domiar wszystkiego to wątpliwe cudo jest testowane za zwierzakach ! Nigdy więcej tej firmy w moim domu.

jest OK, ale można mieć podobne składniki za niższą cenę

Kupuję czasami (głównie na podstawie impulsu) kosmetyki apteczne z wyższej półki. W domu, po przeanalizowaniu składu czasami dochodzę do wniosku, że mogłabym mieć podobny kosmetyk za znacznie niższą cenę, no ale jest za późno.

Nie chciałabym być źle zrozumiana, bo krem jest dobry, bardzo przyjemny w użyciu (dla mnie na noc), ale cudów nie robi.

Co ma w składzie?
Aqua / Water - nie trzeba wyjaśniać
Glycerin - gliceryna, świetny humektant, ale kosztuje grosze
Dimethicone - silikon. Nie mam nic przeciwko, ale tak wysoko w składzie?
Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter - masło shea, super emolient, ale to popularny składnik wielu kremów
Oryza Sativa Bran Oil / Rice Bran Oil - olej ryżowy, cudowny składnik. Tani jak barszcz.
Cetearyl Alcohol - alkohol tłuszczowy. Fajny składnik. Jest wszędzie.
Cetearyl Isononanoate - emolient, substancja zmiękczająca naskórek, działająca nawilżająco, wygładzająco. Popularny składnik.
Carthamus Tinctorius Oil / Safflower Seed Oil - olej z krokosza, świetny emolient. Można kupić 30 ml za 20 złotych.
Glyceryl Stearate - emolient, nadaje konsystencję. Jest wszędzie kosmetykach.
Behenyl Alcohol - emolient, popularny
Nylon-12 - substancja regulująca lepkość i spęczniająca. Popularna.
BHT - substancja stabilizująca

To są składniki na początku składu, więc te w największych ilościach. Moim zdaniem nie ma tu niczego usprawiedliwiającego wysoką cenę kremu.

Podsumowując - można kupić i używać, ale można poszukać czegoś tańszego. Nie widzę wśród składników żadnego potencjału "zagęszczającego skórę"

ciekawy

Interesujący produkt

Kosmetyk zachwyca swoją skutecznością. Stosuję go ok miesiąca, a już po krótkim okresie stosowania zauważylam poprawę jędrności skóry, co więcej widoczne jest "naprawianie" skóry, co szczerze mnie zachwyciło.
Balsam schowany jest w praktycznym opakowaniu, szybko się aplikuje i wchłania. Konsystencja jest naprawdę przyjemna, zapach bardzo delikatny. Myślę,że produkt spodoba się każdemu, kto potrzebuje pomocy w problemach ze skórą dojrzałą.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny na czas okołomenopauzalny, a wcześniej – polecam na noc

Krem przeznaczony jest do dojrzałej cery Pań w wieku okołomenopauzalnym, więc już plus za wąską specjalizację, bo ufam, i w zasadzie to cieszę się, że za kilka lat Ktoś się tą moją cerą ładnie i porządnie zajmie.

Na dzień do mojej mieszanej – jeszcze przez jakiś czas nie menopauzalnej cery, ten odżywczy dermokosmetyk okazał się jednak zbyt bogaty, gdyż niemal od razu po nałożeniu wymagał zmatowienia, więc próbki otrzymane w prezencie w aptece, zużyłam na noc. Długo to trwało – kilka tygodni - bo krem okazał się być wydajny.

Ma też bogatą, ale miłą w dotyku, konsystencję, i delikatnie się aplikuje, choć u mnie pozostawiał lekko wilotny film, a do tego jest bezwonny, w bardzo przyjemny, świeży sposób z ładną nutką, której nie potrafię uchwycić i zidentyfikować.

Używałam próbek, ale w sprzedaży krem funkcjonuje w eleganckim słoiczku z ładną czcionką – flagowym opakowaniu dermokosmetyków Vichy.

Krem stosowany na noc okazał się świetnie pielęgnującym moją cerę specyfikiem, bardzo dobrze ją nawilżał, koił, goił ewentualne niedoskonałości, wygładzał i wydelikatniał, a przy tym ujędrniał skórę.
To bardzo dobry, wysokiej klasy dermokosmetyk, i ze swojej strony szczerze go polecam dla Pań młodszych o mieszanej cerze – jako świetną pielęgnację na noc. Do cery suchej z pewnością jest doskonały również na dzień, nawet dla młodszych Użytkowniczek.
Na pewno do niego wrócę za kilka lat.

Tak tak tak

Zakochałam się w nim. Dostałam go na prezent od przyjaciółki. Krem mega gęsty,wydajny,o cudownym zapachu. Niestety drogi .. bardzo drogi. Widać po nim że skóra jest inna,miła w dotyku. Taka " zagęszczona " . Super radzi sobie też z nawilżeniem skóry . Ale cena.. cena kosmos.

Jeden z moich zimowych ulubieńców!

Stosuje go kilku lat zimą. Nie ma lepszego kremu, który intensywnie nawilża, odżywia, natłuszcza moją skóre, a to wszystko przy dostarczeniu bardzo przyjemnych doznań zapachowych, tak jak to tylko Vichy umie. Stosuje grubszą warstwe w zimowe, mroźne dni.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny

Krem jest super wydajny Krem jest bardzo dobry dla skóry wysuszonej, skłonnej do podrażnień i odwodnionej. Idealnie nawilża i wygładza skórę. Cenowo jest ok

Cudo

Kupiłam ten krem swojej mamie. Jest kobieta zapracowana na której widać zmęczenie twarzy. Chciałam by ten krem odświeżył jej cerę, wygładził i sprawił by wyglądała promiennie. Tak też się stało. Mioja mama zadowolona bo uznała ze dzięki niemu ma wygładzone zmarszczki i bardziej nawilżona cerę. Długie uczucie gładkości sprawia że mama czuje się dużo lepiej. Krem ma lekka konsystsncje, szybko się wchłania i po prostu działa cuda.

Jeden z lepszych kremów!

Większość z nas ma świadomość, że kremy nie są cudownymi środkami, które całkowicie zlikwidują nam bruzdy, wyprasują zmarszczki. Niemniej jednak, jeśli oczekujemy rezultatów w postaci znacznej poprawy jakości skóry, zwłaszcza w tym przypadku zagęszczenia, ujędrnienia i napięcia nieco obwisłego owalu, opadających policzków to inwestycja w Vichy Neovadiol jest warta poniesionych kosztów. Zdarza mi się stosować inne kremy, ale zawsze wracam do Neovadiol gf i Neovadiol magistral chociaż jestem dużo młodsza niż grupa, do której te produkty są kierowane. Moim problemem jednak są bruzdy i utrata gęstości, jędrności skóry twarzy. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Te kremy po prostu przynoszą oczekiwany rezultat. Może nie naprawy, ale na pewno znacznej poprawy.

Bardzo dobre nawilża

Krem jest bardzo dobry dla skóry wysuszonej, skłonnej do podrażnień i odwodnionej. Idealnie nawilża i wygładza skórę. Niestety moja skóra jest bardzo wysuszona przez chorobę Hashimoto i dlatego muszę używać takich balsamów do ciała, aby cały czas nawilżać tą skórę i dlatego używam tego kremu. Jak dla mnie jest numerem jeden na rynku.

Zdecydowanie wart swojej ceny!

Już po 2 czy 3 użyciach tego kremu byłam tak bardzo zadowolona z efektów, jakie zauważyłam na swojej buzi, że zaczęłam go używać dwa razy dziennie – jako krem na dzień i krem na noc. Na samym początku urzekł mnie jego zapach, który jest słodki i taki „miękki”. Nie drażni i nie jest zbyt nachalny. Do tego konsystencja… gęsta, treściwa.

Regularnie stosuję krem rano pod makijaż. Podkład doskonale z nim współgra. W efekcie przez wiele godzin makijaż na tym kremie wygląda nieskazitelnie – nic się nie łuszczy i nie „ciastkuje”.

To, za co najbardziej cenię ten krem to fakt, że nie czuję go na twarzy. Skóra twarzy całkowicie go wchłania i pozostaje gładka, fantastycznie miękka i nawilżona. Faktycznie po dłuższym czasie stosowania zauważyłam znaczną poprawę jędrności skóry na twarzy. Zmniejszyły się też drobne zmarszczki – głównie te w okolicy ust i na środku czoła.

Nie oszukujmy się! Ten krem to wyższa półka cenowa, ale przez wgląd na efekty jakie możemy dzięki niemu uzyskać, zdecydowanie wart swojej ceny.

Polecam z całego serca.

Ania