Calvin Klein, CK Free EDT

Calvin Klein, CK Free EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

CK Free to najnowszy (2009), męski zapach marki Calvin Klein. Jest to kompozycja zdecydowana, nowoczesna i bezpretensjonalna. Inspiracją do jej stworzenia był nowoczesny, niezależny mężczyzna, który w pełni czerpie z życia. Cechuje ją typowa dla tej marki uniwersalność, spodobać się może każdemu bez względu na status, wiek i zainteresowania. Dopełnieniem zapachu jest minimalistyczny flakon: prosty i szlachetny, utrzymany w delikatnych odcieniach błękitu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: absynt, kanawalia, tajlandzki anyżek, jagody jałowca
nuta serca: liście Buchu, kawa, liście tytoniu
nuta bazy: drzewo dębowe, drzewo sandałowe, paczula

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
drzewne, morskie, ziołowe / fougere
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Rewelacja

Od razu na początku zaznaczam, że wypowiadam się z damskiego punktu widzenia. Perfum zamówiłam mężowi w ciemno w jednej z internetowych drogerii. Mąż bardzo lubi zapachy od CK, więc chętnie zdecydował się na coś, czego jeszcze nie miał.
Flakon jest prosty, skromny w niebieskim kolorze. A co do zapachu... Mój kobiecy nos stwierdził, że ma to coś co intryguje. Jest jednocześnie intensywny i subtelny, mocny i delikatny, mroczny i świeży jednocześnie. Spokojnie nada się dla każdego mężczyzny, w każdym wieku. Spokojnie można go używać na dzień i na wieczór. Od razu zaznaczę, że mężowi też się podoba. Nieco gorzej jest z trwałością - po paru godzinach zapach ulatuje. Ale za tą cenę warto. Zwłaszcza, że nie trzeba się nią dużo spryskiwać.

Kupiony w: Inna perfumeria

Nietrwały :(

Perfum niestety nie spełnił moich oczekiwań, bardzo szybko sie ulatnia i czuć go tylko chwilę. Perfum jest dość tani,ale polecam poszukać czegoś innego.
Ładny flakon

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Bardzo męski zapach!

Prawdziwie meski zapach, elegancki, pociagajacy, zmyslowy! A zarazem swiezy i delikatny. Duzo opini czytalam, ze zapach jest nie trwaly, jednak mojego meza bardzo lubi i super sie razem komponuja a perfum dlugo utrzymuje sie! A ten zapach jest dla mnie obledny!

Fajny ale nie trwały

Kupiłem sobie CK rok temu na gwiazdkę. Zapach bardzo fajny, orzezwiający dobry na lato, nie dusi. Ale ma tez minusy... na mojej skórze trzyma się bardzooo krótko... po pół dnia wogóle go nie czuć chyba, trzeba miec nos przy skórze aby coś poczuć. Psikłąme się na szyje, klate na nadrarstki i trochę szkoda, że go nie czuć bo zapach jak napisałem jest ok :/ W ontermnecie można się spotkac z opiniami, że jest nietrwały :(
tylko 3+ za taką cene może coś innego znaleźć

Po pewnm czasie zapach się nudzi.

Używam tego produktu od: 31 grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 przez 2 lata

Perfum jest niezły

Jest dość przyjemny, na pewno czuć że jest to droższy wyróżniający się z tłumu perfum. Muszę pochwalić jego wytrzymałość. Po dwa psiknięcia na kark i cały dzień spokojnie wytrzymuje.

Opakowanie niczym się nie wyróżnia. Buteleczka podobna do Pumy z plastikowym korkiem.

W sumie nic więcej na jego temat powiedzieć nie mogę.
Dla mnie na 4

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Póki co zacząłem jedno opakowanie

Doskonały :)!

Super zapach !

Taki nowoczesny, dla mężczyzny pewnego siebie, który nie boi się wyzwań! Absolutnie świeży !! Ja go kupuję sobie na lato:)
Wyróżnia z tłumu, sprawia, że czujesz się wyjątkowo.

Trwały ! mi 3 dni na nadgarstku gdzie szorowałem miejsce popsikane perfumem:)

Zdecydowanie strzał w dziesiątkę:)

Dla młodego mężczyzny :)

REWELACJA !!

POLECAM

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: na razie 2 próbki