Dove, Go Fresh Rebalance, Żel pod prysznic o zapachu śliwki i kwiatu wiśni

Dove, Go Fresh Rebalance, Żel pod prysznic o zapachu śliwki i kwiatu wiśni

Produkt ten przynosi równowagę ciała i umysłu oraz pozostawia uczucie przyjemnego odświeżenia. Na harmonijny zapach składają się soczysta śliwka oraz czysty kwiat Sakura. Produkt posiada unikalną technologię Nutrium Moisture.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w żelu

Lubię go!

Jak dla mnie ten żel pod prysznic jest bardzo przyjemny. Ma piękny zapach, fajną konsystencję dzięki której żel dobrze się pieni. Wspaniale myje i nawilża skórę. Jest wydajny i nie kosztuje dużo. Polecam!

śliweczka na tak!

Seria zapachów Go Fresh jest po prostu wybitna, to jeden z moich ulubionych wariantów zapachowych, ale niestety ciężko go dostać.

-fajny skład
-dobrze się pieni
-nie wysusza skóry, delikatnie nawilża
-opakowanie ładne, wylewa się tyle produktu ile się chce
-kremowy
-wydajny
-bardzo ładnie pachnie, takie domowa SPA

wielkie NIE

Żele Dove są znane z nawilżania skóry podczas prysznica. Prz wyborze zapachu w sklepie padło właśnie na ten.
Nie używam tych żeli, zazwyczaj kupuje inne lecz postanowiłam wypróbować.
Po jakimś czasie od używania pojawiła się łuszcząca się skóra, od razu zapaliła mi się czerwona lampka, bo moja pielęgnacja po prysznicu się nie zmieniła.

Minusy:
-zapach, bardzo duszący i śmierdzący w kontakcie ze skórą, pozostaje na niej
-nie pieni się
-''tępy'' na skórze
-lepki
-po prysznicu nie czuje się odświeżona
-baaaardzo wysusza skórę
-niewygodne opakowanie - brak pompki w dużej pojemności

Plusy:
-brak

Według mnie nie opłaca się kupować tego żelu, są innych marek w bardziej przystępnych cenach, które pielęgnują a na pewno nie wysuszają skórę.

Stanowczo nie polecam !!

Love Dove cz. .....

Jak wszystkie wypróbowane przeze mnie żele pod prysznic i ten mnie nie zawiódł. Cudowny zapach,pozostaje na skórze, oczywiście do momentu użycia balsamu :) gęsta, delikatna piana, idealnie się rozprowadza,nawilża, pozostawia skórę gładziutką i bardzo przyjemną w dotyku. Zdecydowanie polecam miłośniczkom Dove :)

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

Nie mogę znieść tego zapachu

W sumie zapach to jedyny minus. Jest bardzo mdły. Kojarzy mi się z jakimś zapachem syropków dla dzieci. To może przez jakieś złe wspomnienia ukryte w podświadomości ten zapach mnie odrzuca, ale on mi wystarczy żeby zrezygnować z tego produktu.

Po za tym jednym minusem są same plusy
+bardzo wydajny
+nie uczula nie podrażnia wrażliwej skóry
+dobrze się pieni
+lekko nawilża skórę

Gdybym mogła zmieniłabym opakowanie. Przy dużej wersji ciężko go za każdym razem podnosić. Lepiej spisała by się pompka dlatego ja za każdym razem muszę go przelewać.

A więc odejmuję jeden plus za zapach i pół za opakowanie. Reszta jest jak najbardziej w porządku.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe 500ml

fajny

jak kazdy zel z dove bardzo go lubie ma ladny kolor i fajny zapach .dobrze sie pieni i rozprowadza,nawilza skore.nie ma minusow.ma ladny kolor.przyjemnie sie go uzywa

Używam tego produktu od: jakis czas

a ja go uwielbiam!

Jest gęsty co wydaje się być uciążliwe, jednak ja używam go wyłącznie z siatkową myjką i dzięki gęstości jest baaardzo wydajny.

Mam akurat inny zapach - ten piniowy :) Jest superaśny. Zawsze kupuję właśnie ten.

Mam bardzo suchą skórę, a ten żel naprawdę, naprawdę jej nie wysusza.

Osobiście polecam BARDZO!

Ilość zużytych opakowań: 3 duże butelki

Pachnąca Śliwka

Nie wiem skąd aż tak niskie oceny :) Żel nie jest może genialny,ale przyzwoity :)
+ wydajność - bardzo fajna
+ cena - na promocji bardzo niska
+ dostępność - bardzo łatwo go spotkać w każdym sklepie, w którym można dostać żele Dove
+ opakowanie - tak jak każde żelu Dove
+ zapach - owocowy, śliczny, uwodzący, utrzymuje się chwile na skórze
+ konsystencja

+/- nie wysusza, ale również nie nawilża skóry

Jak dla mnie bardzo fajny żel, minusów praktycznie brak, jednakże przy mojej suchej skórze na dłuższą metę mógłby sobie nie poradzić :)

Używam tego produktu od: październik 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 500 ml

Uciążliwy interes...

Żel kupiłam podczas jednej z drogeryjnych promocji. 500 ml za jakieś 8 zł. Niestety żel okazał się być bardzo uciążliwym w użytku produktem.

Zalety:
- dostępność
- dwie wersje pojemności
- ładna szata graficzna opakowania
- wydajny
- konsystencja
- dobrze się pieni
- nie wysusza skóry

Wady:
- bardzo ciężki i uciążliwy zapach, bardzo duszący
- nie czuję po umyciu odświeżenia skóry
- skóra jest jakby zaklejona i nie oddycha
- bardzo trudno otworzyć butelkę mokrą ręką
- zdarzyło mu się podrażnić okolice intymne

Niestety nie polecam, strata pieniędzy

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno 500 ml

Apetyczny słodziak

Jeśli chodzi o żele pod prysznic to lubię zmiany. Raczej rzadko powracam, gdyż wybór jaki dają nam sklepy jest ogromny. Jednak dla żel Dove zrobiłam wyjątek, bo są prześwietne. Jedynie mogę się przyczepić ceny, ale w promocji nie jest źle.
Ta wersja odznacza się bardzo ładnym słodko-kwiatowym zapachem, który jest bardzo kobiecy. Żel jest bardzo kremowy, przez co nie przesusza skóry, jednocześnie ładnie się pieni i jest bardzo wydajny. Robi co ma robić - myje. Butelka tez na plus.

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

Lubię :) :)

Jako że nie lubię przepłacać za kosmetyki to kupiłam ten żel w promocji.

Zawsze używam żeli na zmianę z innymi i pod prysznicem posiadam kilka buteleczek :).
Żel całkiem nieźle się spisuje.

Plusy:
Ładne i solidne opakowanie :)

Ciekawy zapach choć niezbyt długo utrzymuje się na skórze a szkoda... (choć ja jestem zwolenniczką świeżych zapachów :))

Przede wszystkim żel delikatnie myje.
Gęsta konsystencja (charakterystyczna dla Dove) - żel nie przecieka przez palce a na dodatek dobrze się pieni.

Minusy:
Zapach zbyt krótko utrzymuje się na skórze
Cena zbyt wysoka...

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest tyle innych jeszcze innych żeli na rynku do wypróbowania :) :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Kremowa przyjemność

Chyba najbardziej z opakowań Dove lubię właśnie obrazki przedstawiające główne nuty zapachowe. W tym przypadku śliwki i kwiatu wiśni. Opakowanie wykonane jest z dość twardego plastiku dlatego nie polecam rozcinania go na pół w celu całkowitego zużycia gdyż można sobie zrobić krzywdę a palce każdemu są potrzebne. Otwór jest według mnie odrobinę za duży ale przynajmniej jedna dawka, która z niego wypływa wystarcza do umycia całego ciała.

Gęsta i kremowa. Mam słabość do takich żeli i najczęściej to właśnie one lądują w moim koszyku. Najczęściej też producenci takich specyfików obiecują nawilżenie. Traktuję to z dystansem gdyż najczęściej takie produkty po prostu zawierają takie składniki, które naeutralizują działanie detergentów i nie wysuszają skóry.

Skład
Umieszczam skład gdyż może dla kogoś jest istotne jakich detergentów używa do ciała. Moim zdaniem najważniejsze jest aby znaleźć taki detergent, który nas nie uczula i nie podrażnia naszej skóry. Do żeli Dove mam właśnie takie zaufanie.

Zapach
Jest bardzo przyjemny i długotrwały. Dla zwolenników śliwki mam smutną wiadomość gdyż dla mnie dominującą nutą jest tutaj właśnie kwiat wiśni i odrobina zapachu charakterystycznego dla Dove.

Działanie
Moim zdaniem spełnia podstawową swoją funkcję czyli myje, dobrze się pieni, nie wysusza skóry oraz pięknie pachnie. Nic więcej nie jest mi do szczęścia potrzebne. Dodatkowo potrafi domyć nawet takie oporne pędzle jak te do podkładu i rozcierania cieni. Wyglądają jak nowe.

Podsumowanie
Cenię żele Dove za kremową i gęstą konsystencję. Ich gama zapachowa bardzo mi odpowiada i głównie dlatego tak chętnie do nich wracam. Żel pieni się, myje oraz nie wysusza skóry. Dodatkowo poradził sobie z umyciem dość opornych pędzli do podkładu i rozcierania cieni. Polecam kupować je na promocjach gdyż ich standardowa cena jest dość wysoka jak na żel pod prysznic.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca