Ziaja, Kremy 30+, Krem nawilżający z kwasem hialuronowym

Średnia ocena: 4.00/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bogaty krem do skóry suchej i normalnej - zapewnienie efektu stabilnego poziomu nawilżenia skóry.
Działanie:
- wygładza zmarszczki oraz redukuje szorstkość naskórka,
- wiąże wodę i opóźnia procesy starzenia się,
- trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry,
- skutecznie łagodzi podrażnienia,
- wzmacnia naturalne procesy regeneracji skóry,
- zmniejsza szorstkość oraz nadmierne złuszczanie,
- odbudowuje lipo - strukturę naskórka,
- chroni przed promieniami UV i przedwczesnym starzeniem.
Wzrost nawilżenia skóry o 36%, gładkości skóry o 28 %.
Krem nanieść na skórę twarzy i szyi, następnie delikatnie wklepać. Stosować na dzień.

bogate
sucha, normalna
ochronne, przeciwzmarszczkowe, łagodzące, regenerujące, nawilżające
w słoiczku
na dzień
Wiek
30+

Mój ukochany

Testowałam wiele kremów. Mam bardzo suchą cerę i ten produkt sprawdza się u mnie na piątkę. Pierwszy raz zastanawiam się czy szukać dalej ratunku dla mojej suchej buzi. Myślę, że latem będzie na szóstkę. Buzia jest gładziutka i nawilżona.

Krem zakupiłam niedawno na jakieś promocji w Hebe za grosze. W prawdzie nie mam jeszcze 30 , ale takie nawilżenie się przyda . i jest to lekki w krem rozprowadza się fajnie i nie trzeba go dużo , wchłania się momentalnie . Daje taki efekt lekkości , ja go używam też pod makijaż i na niego nakładam bazę matującą i trzyma sie makijaż na nim elegancko. polecam polacam

Dobry tani krem

Używam tego kremu już dobrych kilka miesięcy i mogę stwierdzić, że jest jednym z lepszych kremów jakie miałam. Skóra jest po nim gładka i jędrna. Krem nie pozostawia tłustego filmu i ładnie się wchłania. Zapach kremu jest również bardzo przyjemny. Jedynym minusem jaki zauważyłam po użyciu, odczuwam pieczenie i łzawienie oczu ale myślę, że jest to spowodowane uwalnianiem się kwasu, mam nieco wrażliwe oczy.

b. dobry

Jeden z lepszych kremów Ziaji, naprawdę godny polecenia. Faktycznie wygładza skórę (napina, ale delikatnie) i dobrze nawilża. B. dobrze się rozprowadza, szybko wchłania (jednak pozostawia trochę świecącą się skórę), przyjemnie pachnie, jest b. wydajny. Niestety na dłuższą metę nie sprawdził się u mnie ze względu na moją b. wrażliwą skórę (stosowany krótko lub sporadycznie nie robił mi krzywdy, ale po dłuższym czasie pojawiało się swędzenie skóry i początki zmian AZS, do których mam skłonność). Podrażniał mi też oczy.

pozostawia tłustą warstwę

Kremu używałam wg zaleceń producenta - wyłącznie na dzień. Krem ma przyjemną, wydawałoby się lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza, niby w miarę szybko wchłania, ale pozostawia tłusty film na skórze. Strefa T się świeci i błyszczy, przez to makijaż nie trzyma się dobrze, trzeba częstych poprawek. Nie zauważyłam, aby zapychał, ale też nie zauważyłam spektakularnych efektów na plus. Krem jakich tysiące na półkach i niestety w mojej kosmetyczce już nie zagości.

Zbyt tłusty.

Początkowo stosowałam go zarówno na dzień, jak i noc. Jednak po kilku aplikacjach musiałam zrezygnować z porannego smarowania, bo krem jest zwyczajnie za tłusty - twarz bardzo się świeci, a nałożona warstwa wydaje się w ogóle nie wchłaniać. Dlatego zużywam go na szyję i dłonie.

Za tłusty

Zużyłam pół opakowania i mówię nie... Krem tłusty nie wchłania się. Skóra jest lepka i... sucha. Mimo tłustego filtra na wierzchu nie daje nawilżenia. Nie polecam mimo mojej sympatii do marki Ziaja

Podrażnia oczy

Sam w sobie krem wydaje się przyjemny, ale powoduje u mnie okropne pieczenie oczu. A staram się mocno omijać ich okolice. Próbowałam przeczekać, ale się nie da: oczy łzawią i pieką. Żaden inny krem jeszcze u mnie w ten sposób nie działał.
Niestety zużyję go do rąk i nie powtórzę zakupu.

Całkiem zacny krem

Kremy z tej serii swego czasu były moimi ulubionymi i do tej pory lubię do nich wracać, a tego używałam już kilka lat temu mimo iż nie mam nawet trzydziestki.

Ogólnie wychodzę z założenia, że te przedziały wieku w kremach to pic na wodę - krem nie "postarzy" nam skóry, a te dla starszych cer mają więcej składników odżywczych, co może tylko korzystnie wpływać.

Ten kremik jest lekki, szybko się wchłania i jest wydajny. Niestety, co czuć na skórze, nie jest bogaty ani napakowany odżywczymi składnikami. Niemniej nie zapchał, nie pogorszył stanu cery. Jest to bardzo przyjemny krem do codziennego użytku, raczej na dzień - na noc z pewnością trzeba użyć czegoś bogatszego.

Idealny...do rąk!

Zakupiony podczas pobytu w Polsce. Jakis czas temu postanowilam posmarowac nim moje suche dlonie i mysle, ze to byl strzal w 10! Jestem zachwycona! Skora dloni jest nawilzona i wygladzona, rewelacja :-) Za ta cene...mysle, ze krem jest bardzo przyzwoity. Nie rozwiazal moich problemow z cera, tutaj dopiero poradzily sobie kwasy ;-) ale po doprowadzeniu cery do normalnosci co jakis czas nakladam na twarz i tez jest ok. Jednak jak dla mnie najlepiej sie sprawuje na dloniach ;-) Zapach ladny ale mysle, ze jednak troche za mocny.

jestem bardzo zadowolona

Od pierwszego użycia bardzo polubiłam ten krem. Lekka, przyjemna konsystencja nie pozostawia uczucia lepkości, dobrze się wchłania, zapach raczej neutralny, wydajny. Czy widać efekty? przekonam się za parę lat, ale na chwilę obecną jestem zadowolona z tego, jak wpływa na moją skórę. Opakowanie standardowe, cena przyzwoita, zdecydowanie na plus.

Dobry również dla młodszej skóry

Dysponowałam jedną próbką i postanowiłam go wypróbować, kiedy bezskutecznie walczyłam z przesuszeniem skóry na policzkach. Próbowałam się ratować specjalistycznymi dermokosmetykami i choć miałam z nimi wcześniej całkiem dobre doświadczenia, guzik mi tym razem pomogły. Nałożyłam niewielką ilość tego kremu na całą twarz. Wydawał się zbyt tłusty, jednak błyskawicznie się wchłonął i niemal natychmiast odczułam ulgę. Obudziłam się ze świetnie nawilżoną i ukojoną cerą.

Dodam, że jeszcze nie należę do grupy wiekowej dla której ten produkt jest stworzony, jednak moja skóra świetnie na niego reaguje.