Heidi Klum, Shine EDT

Heidi Klum, Shine EDT

Heidi Klum to kobieta na pełnym etacie - modelka, projektantka, producentka, żona i matka. 38 - letnia Niemka dodaje do swojego biznesu również własny zapach.
`Shine` - bo tak brzmi nazwa perfum to pierwsza buteleczka, którą modelka sygnuje swoim nazwiskiem. W składzie znajdziemy takie nuty zapachowe jak: różowy pieprz, gruszka, mandarynka, mimoza, słonecznik i lilia. Z kolei w nutach serca wyczuć można wanilię, piżmo i wenezuelską fasolę.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, gruszka, różowy pieprz
nuta serca: mimoza, konwalia, słonecznik
nuta bazy: wanilia, tonka, piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe, orientalne

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Bardzo go polubiłam

Ten perfum dostałam kiedyś w prezencie od chłopaka i bardzo go polubiłam, używam go już od ponad roku, zazwyczaj na dzień, jego trwałość oceniam na dość dobrą , utrzymuje się przez prawie cały dzień. Zapach jest słodki i zmysłowy. Na pewno jeszcze kiedyś zakupię go ponownie.

słodki przyjemny wtórny

Niby taki słodki przyjemny, ale wtórny. Mógłby być ciekawy za pomocą nuty słonecznika, która jest w składzie, ale nie ma w zapachu, nie wyczuwam go.
Bardzo i nie ma w nim nic specjalnego.
Trwa 3 godziny i koniec. Słaba projekcja.

• Flakon: 4

niby wtórny ale naprawdę ladny

Nie przepadam za Heidi jakaś taka mało wiarygodna mi się wydaje od czasu gdy kilka dni po porodzie łaziła po wybiegu z idealną sylwetką , udając wielce zdziwiona , że nie każda kobieta 3 dni po porodzie wygląda jak milion dolców...Tak... No ale ja nigdy nie zrozumiem milionerów i ich problemów , a oni nie zrozumieją moich :D

Shine trafił do mnie jako prezent , ale ucieszyłam się gdyż lubie celebryckie zapachy , jak każdy , chociaż większość się nie przyznaje :)

Fajny flakon posiada po bokach wgłębienia , dzieki czemu nie upuścimy go na podłogę , atomizer działa bez zarzutu

Otwiera się orzeźwiającą kwaśną mandarynką z mocnym kopem różowego pieprzu , piękny początek dużo selektywnych perfum otwiera się w ten sposób i Shine nie odbiega od nich mimo iż jest dużo tańszy

Na mandarynkę nakłada się bardzo świeża konwalia i bardzo słoneczny , kipiący od nektaru słonecznik w pełnym rozkwicie

Spoczywa to na bazie z pięknej tonki z delikatnym rysem śmietanowej chmurki waniliowej

Całość słodka , ale w elegancki i przemyślany sposób. Projekcja bardzo dobra około 9 godzin z fajnym waniliowo- kwiatowym ogonem

Nie jest może wybitnym dziełem , ale to naprawdę fajna wiosenna dzienna kompozycja , która z powodzeniem nada sie i na większe wyjścia do sukienek jak i na szybkie zakupy z dzieckiem , czy luźne spotkanie ze znajomymi

W internecie jest naprawdę w dobrej cenie więc smiało możno kupić jeśli ktoś lubi takie nuty

Kupiony w: Inna perfumeria

Za dużo słodkości

Zapach na chwilę mnie urzekł, ale nie trwało to długo. Szybko stał się zbyt słodki, wręcz przytłaczający. Do użytku sporadycznego się sprawdza, na dłuższą metę jest jednak kiepsko zbalansowany.

codzienny

Ładna, przyjemna, codzienna perfumka. Daje uczucie świeżości. Idealna na co dzień. Jednak trwałość mogłaby być lepsza, ale to tylko coty...
Miałam także duży deo spray chyba woda toaletowa i zapach zupełnie inny, mniej trwały.
Chyba więcej się nie skuszę na jej zakup, ponieważ nie jest to mój ulubieniec.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 30ml

Miła nudziara

Perfum na początku ma orzeźwiający, kojarzący się z mydłem i czystością zapach. Po jakiejś godzinie staje się cięższy, bardziej otulający. Ze wszystkich nut zapachowych najwyraźniej czuję konwalię i wanilię. Jest to ładny zapach, ale niczym specjalnym się nie wyróżnia. Powiedziałabym, że jest to bezpieczna opcja na prezenty dla starszych pań lub dla eleganckich kobiet, które lubią ładnie pachnieć na co dzień nawet, kiedy idą po bułki do sklepu, ale nie zależy im, by się wyróżniać z tłumu.
Nudna, bezpieczna, codzienna odsłona biurowej elegancji.
Trwałość słaba, ale powiedziałabym, że powszechna w tej kategorii cenowej, mniej więcej 3 godziny.

trochę słońca w butelce, które kusi na pokuszenie

Przypadkowe psiknięcie w Rossie. Stwierdzam: hm, spoko, ale szału nie ma. Czuję róże, chodź ich w kompozycji nie ma. Dwie godziny potem mówię do małża: kurcze, pięknie pachną, pozytywnie mnie męczą, chcę je. Rezygnuję jednak, bo mam przecież pełną półkę ulubionych zapachów. Ale to ciepełko z wanilią kusi w cholerę. Kolejny dwie godziny później, gdy wciąż je czuję, kolega mnie wącha i mówi &quot;wow&quot;. Biorę małża i przyjaciela małża pod pachę i ponownie jedziemy do Rossa z zamiarem zakupu. Stoję przy półce i stwierdzam: eeeeee, nie, no bez sensu. Wychodzimy.
Zbliża się dzień matki, widzę Shine w promocji. Biorę dla mamusi. Mamusi się nie podoba, a ja dzięki temu jestem przeszczęśliwa i zgarniam buteleczkę dla siebie, kupując jej w zamian kolejny krem przeciwzmarszczkowy.
Dla mamy &quot;zbyt różane&quot; (znów te róże!), dla mnie wszystko cacy. Początkowo ostrawe, mają mocne wejście, szybko się stabilizują, są bardzo ciepłe i przyjemne, ale nabierają szlachetności. Robią się słodkawe, ale nie mdlące (jednak nie polecam przy bólach głowy, bo potrafią je nasilić - a rzadko tego doświadczam przy zapachach). I tak długo sobie szlachetnie trwają... (łącznie ok. 8h)
PS zgadzam się, że mają w sobie trochę z LBD (szczególnie to wrażenie elegancji), kojarzą mi się również trochę z D&G The One, tylko są o wiele mniej słodkie.
Moim zdaniem na wieczory (ale niekoniecznie hardkorowe seksi noce), wiosny i jesienie. Albo biznesowe dni:) Na co dzień by mi się przejadły, bo potrafią męczyć.
No i ta buteleczka - elegancka i ładniutka. A i cena w promo 56zł za 30ml stanowczo skusiła. Nie żałuję zakupu, ale miłości średniowiecza nie ma. Chciałam, to mam i jestem zadowolona, ot tyle:)

Ilość zużytych opakowań: próby i w trakcie 30ml

Piękny!!

Dostałam go w prezencie od siostry, był to strzał w dziesiątkę!
plusy:
zapach
flakon
wydajność
nie dusi
słodko-orzeźwiający
idealny na zime i letnie wieczory

minusów brak

Oczarował mnie

Pierwszy flakonik dostałam od mamy,od razu sie w nim zakochałam!Zapach jest cudowny, aż chce się wąchać:)Używam go zarówno na codzień jak i na wyjścia. Bardzoo długo sie utrzymuje.Zaczarował mnie tak,że zaczełam go kupować pomimo ceny nie małej.
Chociaż w rossmanie czasem są na niego promocje.Mam już 5 flakonik tych perfum i zdecydowanie są to m oje ulubione.

Używam tego produktu od: od ubiegłego roku
Ilość zużytych opakowań: 4 i w trakcie używania 5 opakowania, z czego jeden był 15 ml a reszta 30ml

Ulubiony

Jak ktoś przede mną napisał: zapach otula. Otula mnie ciepłem, delikatnością, słodyczą, ulotnością... Jest dla mnie idealny na co dzień, nie jest bowiem ciężki, przytłaczający. Lekkość mnie czaruje. Uwielbiam takie słodkie zapachy, rzadko zmieniam, gdyż lubię, gdy ,,to perfumy pachną mną, a nie ja perfumami&quot;, lubię się wtapiać w nie. Ten zapach pozostanie ze mną z pewnością na bardzo długo i będzie czarował mnie dalej :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego flakoniku

Bardzo na nie

Gdy poczułam ten zapach po raz pierwszy, nie wiedząc jeszcze, czyim nazwiskiem jest on sygnowany, pomyślałam &quot;Uch, jakież ciężkie perfumy starej baby&quot;.

Heidi Klum to kobieta piękna i zmysłowa, na pewno nigdy nie skojarzyłabym jej z właśnie tym zapachem.

Plusy:
+elegancki flakonik
+trwałość - trzyma się długo - w wypadku tak duszącego zapachu, nie jest to jednak wcale plusem... :(

Minusy:

-ciężki
-duszący
-drażniący
-jak dla starszej pani

Wanilia, migdaly i mleko

Wedrujac w tamtym tyg po rossmane, przystanelam w dziale perfumeryjnym i pomyslalam sobie, ze kupie moze jakis z tych &quot;gwiazdorskich arcydziel&quot; ;)
No i przewachalam kilka zapachow i ten wypadl na ich tle najkorzystniej, wyroznial sie, nie byl banalnie slodki jak cala reszta. Pierwsze co wyczulam to gorycz migdalow. Natomiast po psiknieciu na nadgarstek nagle mnie olsnilo, ze to przeciez blizniak Herrerowskiego VIP-a. No i tak, piszecie, ze najciemniej pod latarnia, ze nie blyszcza takim blaskiem jak nazwa wskazuje...czegos tu nie rozumiem, nazwe &quot;Shine&quot; wysmiewacie, ale &quot;VIP&quot; uwielbiacie....? no a VIP? Nowobogacki VIP (wies tanczy i spiewa) o sobie wrzeszczy wnieboglosy i nikt (prawie) zlego slowa nie napisal...
No ale do rzeczy... Na mnie zapach jest miekki, puchaty. Wanilia, migdaly, mleko. Bezpieczny - ja bym go w zyciu nie nazwala krzykliwym. Otulajacy jest, jak napisala moja poprzedniczka.
W pozniejszych fazach wybijaja sie nuty z Naomagic Naomi Campbell, Little Black Dress Avonu, a juz w fazie wygasania zapachu wyczuwam taka wanilie jaka jest w Shalimarze. Niemozliwe? A jednak ;)
Flakonik? Wzielam malenstwo 15 ml i taka pojemnosc odpowiada mi najbardziej, na pewno zuzyje, a przy tym sie nie znudze. Uroczy flakonik.
Trwalosc - jakies 3 godz.
Zapach jest ladny i moim zdaniem zasluguje na wysoka ocene

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 15 ml